رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی می تونه من رو راهنمایی کنه الان برای من چه طور است؟ 

Screenshot_۲۰۱۸-۱۰-۰۹-۲۳-۲۳-۲۹-۳۴۱_com.android.chrome.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

شاید به خاطر مسایل سیاسی باشه ! شاید میخوان اینقدر رو اعصاب ادم راه برن که طرف بیخیال اینترنت بشه

بیخیال بشه ?

من نتم قطع شد 20 روز پیگیری کردم هرروز چندبار زنگ زدم دیگه همه منو میشناختن تامیگفتم سلام میگفت در حال پیگیریه ?  تا بالاخره وصل شد و از اون موقع کوچکترین مشکلی هم نداشت حتی بهتر از اون چیزی که باید میبوده بوده البته هنوز قبض نیومده ببینیم چطوری حساب کردند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من هم حدود 1- 2 ماه پیش یه سرویس 8 مگ برداشتم که بعد از 1 هفته استفاده و از هفته دوم به بعد همین مورد پیش اومد و با یک هفته سر و کله زدن با 2020 دیدم فاید نداره ، جمع آوری کردم گور پدر پدرسگشون  فقط پول میگیرن
الان هم دارم با رایتل 1 ساله و مودم انلاک ایرانسل  خیلی راحت با سرعت قابل قبول سر میکنم
ولی تا عمر دارم فراموش نمیکنم این موضوع رو دقیقاً همین مورد شما بود و در طول روز بیشتر از 930 دفعه قطعی وصلی داشت و دقیقاً پاسخ میدادن که خط شما کشش نداره و ...
اعصاب خودت رو خورد نکن و خیلی راحت بفکر بسته های همراه و یک مودم سیم کارت خور خوب باش
دنبال SNR و این حرفها هم نباش الکی خودت رو خسته میکنی ، من فکر میکنم از طرف خودشون هست این موارد ، حالا دلیل علمی داره و ... رو نمیدونم اگر حوصله دارید برید باهاش سروکله بزنید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. داداش خطت خیلی نویز داره. Snr خطت خیلی پایینه. مودمو مستقیم بدون اسپیلیتر وصل کن و هرچی تلفنه دربیار ببین snr بالاتر میره یا نه. از کابل تلفن و سه شاخه ای که استفاده میکنی هم مطمعنی ساله؟ میدونم از سر خط امتحان کردی ولی یه بار دیگه امتحان کن. جالبیش اینه خطتون حتی کشش 1 مگ رو هم  به زور داره و باید با ست کردن خط روی 1 مگ مشکلتون حل شه.

مودم رو سر خط هم چک کردم دقیقا این عکسی که گذاشتم مال همونه ایراد از سیم کشی داخلی نیست 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

من هم چند ساله مخابرات دارم و چاره ای هم جز این ندارم.

این مشکل برای من هم پیش اومده از چند روز پیش پینگ بالا تایم اوت های زیاد و دیس کانکت شدن های پیاپی

2020 هم کارشناسشون در حد شوخی و بیشتر توهین حساب میشه تا راه حل. فقط ب درد پیدا کردن رمز گمشده پنل و .. میخوره.

واقعا این 2020 بدرد هیچی نمیخوره.

بنده هم اینترنت مخابراتی دارم و یه مشکل بزرگ و غیر قابل حل.

حدود ۲سال هست که منزل را عوض کردیم و خط منزل جدید مشکل دارد به این شکل که :

۱. وقتی مودم روشن است نویز بسیار شدید و تقریبا نمیشه با تلفن صحبت کرد.

۲. وقتی مودم روشن است اصلا نمیشه با تلفن تماس گرفت و فقط میشه تماس دریافت کرد !

تا حالا ۱۰۰ تا اسپلیتر مارک های مختلف هم خریدم و ۱۰۰ بار هم با ۲۰۲۰ تماس گرفتم ولی هیچ نتیجه ای نداشت.

آخرش به این فکر افتادم یه خط جدید بخرم برای تلفن؛ ولی متسفانه قیمت خط یهو چند برابر شد.

چند روز پیش یه تعمیرکار بهم گفت : زنگ بزن ۲۰۲۰ و بگو خط ما خراب است و "باید رانژه پپ خط تعویض شود"

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

مودم رو سر خط هم چک کردم دقیقا این عکسی که گذاشتم مال همونه ایراد از سیم کشی داخلی نیست 

حتما فاصلتون مثل من از مخابرات زیاده. این سیم های مشکی مخابراتی (سیمهایی  که از مخابرات به خونه ی شما میان در واقع سیم کشی خارجی) با کیفیت عالیشون باعث این مشکلات میشن.

شما به فکر اینترنت تی دی ال تی ای باش با این وضع خطتون خودتونو خسته نکنین چون هیچموقع اون سیمکشی خارجیو اوکی نمیکنن. 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بیشتر مناطق مشکل از خود مخابرات و عملا کاری نمی کنن در این چند روز هم به نسبه نویز خط زیاد شده  اما  مودم سر خط امتحان کردید ارتباط به داخل قطع کردید ؟

بعضی جاها در مسیر سیم قطع شده و دوباره سرهم بندی کردن و .... و تا زمانی که مجدد سیستم عوض نکنن درست نمیشه

مورد بعد اگر مقدور هست مودم دیگه هم  امتحان کنید بعضی مودم ها روی نویز پایداری بهتری دارنهمین سرعت با پینگ بالاتر توی پردیس هم گرفته شده 

تو منطقتون اگر wifi هم باشه ممکنه تعرفه خوب پیدا کنید 

من قبلا از شمیران نت داشتم خوب بود با مخابرات تعرفه یکی داشت فقط نمی دونم چرا الان تو گوگل نمیاد 

پتیاک و ... خیلی گرون تموم میشن دنبال شرکت خیلی معروف نباشید 

وضعیت snr برای من و تست به سرور خارج

7705104456.png : 

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است :

یکی می تونه من رو راهنمایی کنه الان برای من چه طور است؟ 

Screenshot_۲۰۱۸-۱۰-۰۹-۲۳-۲۳-۲۹-۳۴۱_com.android.chrome.png

زیاد از این چیزا سر رشته ندارم ولی snr شما روی 20 هستش که خیلی خوبه اونم تو این مملکت

عکس نصفه هستش و نمیشه گفت خط روی 6 مگ بسته شده یا مکس ریت 6 هستش ، فکر کنم خط روی 6 مگ بسته شده

فاصله شما با مرکز مخابراتی هم حدود 1.5 کیلومتره که اونم هر چی کمتر باشه بهتره واسه من حدود 5 کیلومتره

لینک به دیدگاه

یه برگه بیار روش بنویس که ما از کیفیت خیلی بد خط تلفن ناراضی هستیمو درخواست داریم که بیاید فیبر نوری کنینو از این حرفا . چند تا از همسایه ها هم پاشو امضا کنن . فقط اگه فیبر کنن فقط میتونی مخابرات بگیری .

الان کیفیت خط رو داشته باش

Screenshot_2018-02-16-12-42-42.png

لینک به دیدگاه

دوستان امروز یه مامور از مخابرات امد مودم رو سرخط وصل کردم گفت نویز خطت بالاست تو فاصله 10 متری از خونه ما یه باکس مخابرات بود گفت احتمال داره سیم ها سولفاته کرده باشن باکس رو باز کرد و سر سیم ها رو که رسوب گرفته بود قطع کرد از اول سیم ها رو لخت کرد و وصل کرد شاید کلا 20 ثانیه کارش طول کشید شکر خدا وضعیت خط خیلی بهتر شد و قطعی خط خیلی کمتر شده شاید ساعتی یک بار

قبل از سولفاته گیری از سیم ها

zai_1.jpg

بعداز سولفاته گیری از سیم ها

z9rv_2.jpg

مامور مخابرات از اصطلاح سولفاته گیری استفاده میکرد اگر شما همه راها رو تست کردید و مشکل از داخل نبود به مامور مخابرات بگید اولین باکس مخابرات نزدیک به خونتون رو سیم هاش رو برش بده لخت کنه و از نوع ببنده این مشکل به خاطر بارندگی و نفوذ آب داخل باکس پیش میاد

لینک به دیدگاه

دوستان منم  نتم 8مگ مخابرات..دقیقا مشکل استارتر رو دارم یک هفتست اعصاب واسم نزاشته هی مدام در روز قطع میشه 5دقیقه بعد وصل میشه جالبتر اینکه بیشتر موقعی که تو بازی انلاین هستم قطع میشه اما مواقع دیگه کمتر هست

این وضعیت خط . نویز زیاد هست ایا؟

scuv_asl.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

امروز پیامک قبض تلفن ثابت اومده به مبلغ 562 هزار تومن از کجا میتونم شکایت کنم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام دوستان

استاد o.O چند دوره پرداخت نکردید ...داستانش چی هست ...اگر اشتباهی شده برید امورمشترکین یا تماس با 195

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام دوستان

یا علی 562 هزار تومان چه خبره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

استاد o.O چند دوره پرداخت نکردید ...داستانش چی هست ...اگر اشتباهی شده برید امورمشترکین یا تماس با 195

ما 5/1 تا 7/1 هستش بدهی هم نداره اصلا فقط 482 هزار تومان اینترنت ADSL اومده که قرار بوده ماهی 40 هزار تومان بیادش که تو دوره دو ماهه میشه 80 هزار تومان ولی الان 6 برابرش اومده یعنی هزینه سرویس یکساله به صورت یکجا. الان پول یک سال رو برای دو ماه می خوان ?

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Vikings گفته است :

دوستان منم  نتم 8مگ مخابرات..دقیقا مشکل استارتر رو دارم یک هفتست اعصاب واسم نزاشته هی مدام در روز قطع میشه 5دقیقه بعد وصل میشه جالبتر اینکه بیشتر موقعی که تو بازی انلاین هستم قطع میشه اما مواقع دیگه کمتر هست

این وضعیت خط . نویز زیاد هست ایا؟

scuv_asl.jpg

؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

؟

زیاد سر رشته ندارم از این چیزا فقط میدونم snr زیر 10 وضعیت خوب نیست بالای 10 خوب ، بالای 20 عالی ، بالای 30 پرفکت

الان مال شما 15 هستش که خوبه مال من دور بر 6 میپلکه

فکر کنم ایراد از مخابراته ، قبلا آسیاتک بودم چون سرعت خطم خیلی پایین تر از الان بود و به طبع snr بالاتر بود حدود 13-15 ، اما وضعیت خوبی نداشتم و به خصوص روزهای تعطیل و مواقع شلوغ سرعت به شدت کاهش داشتم حدود یک سوم

زنگ میزدیم پشتیبانی  یا میگفتن مودم ببر سر خط یا خطت نویز داره ، میگفتم چرا روزهای عادی مشکلی ندارم و فقط روزهای تعطیل مشکل دارم !

تا آخر مهر هم دیده بان جشنواره گذاشته اگه کسی خواست عجله کنه ، خودم نزدیک یکساله دارم شکر خدا راضیم اوایل اذیت میکرد بعدش یکی دو بار به 195 شکایت زدم درست شد

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.bfaf241f323412c4d24d84181af774f3.png

قبض من ?

کلاه برداری جدیده

امروز مخابرات بودم همه همین مشکل رو داشتند

رنج همه قبض ها 300 به بالا بود

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید یه سوال

کسی میدونه " تعویض  رانژه  پپ  خط  تلفن" یعنی چی ؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان من یک ماهی میشه از اینترنت مخابرات طرح غزال ? استفاده میکنم 512 با تعرفه 4 برابر سرعت (مثلا )

اوایل سرعت خوب تا 250 کیلوبایت نهایتا میرسید ولی قطعی داشت بعد از یه هفته سرعت افت شدید و قطعی زیاد داره

خطممون هم از طرح نامحدود ( طرح قبل از اینکه طرح غزال بگیرم ) نویز گرفته بود شدید و خر خر میکرد  مخابرات میگفت ایراد داخلیه و هر نصابی میومد میگفت مشکلی نداره

هنوزم نویز داریم البته تلفن بیسیم خیلی بیشتر هستش نویز گیر داشتم مشکلی نداشت تا زمانی که یکی از طبقات تلفنش قطع شده بود اومدن درست کردن مال ما الان نویز داره اسپیلیتر هم عوض کردم باز درست نشد

الان هم قطعی داریم هم سرعت پایینه هم نویز داریم (خر خر ) اینم تنظیمات مودم یکی تحلیل کنه ممنون میشم

سرعت که معلومه تنظیمش کردن رو همون 40-50 کیلوبایت ? انگار فک نکنم زنک هم بزنم کاری کنن

راستی الان یه سره دارم وصل میشم تمامی تلفن ها رو از پریز دراوردم و مودم مستقیم بدون اسپیلیتر با یه سیم از این کابل ساده های تلفن وصل شده

01234.thumb.jpg.7ab09a4776f98a031a838c29d697b46c.jpg

ویرایش شده توسط amirhoseinkqz
لینک به دیدگاه

منم این طرح رو دارم اصلا باید اینترنت مخابرات رو بندازی دور

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Deadgamer گفته است :

منم این طرح رو دارم اصلا باید اینترنت مخابرات رو بندازی دور

از کجا بگیرم بهتره ؟

شرق تهرانم ، سرعت چندان مهم نیست در حد 100 کیلوبایت بر ثانیه یه ذره کمتر بیشتر کارم راه میفته (ولی نه دیگه 50تا بعد با این همه قطعی )

حجمش ولی برام مهمه چون زیاد مصرف داریم

اگه سایر دوستان هم میبینن مورد مناسب پیشنهاد بدن ممنون میشم

اینی که عکسش رو گذاشتم کسی استفاده کرده خوبه ؟

01114.jpg

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amirhoseinkqz گفته است :

سلام دوستان من یک ماهی میشه از اینترنت مخابرات طرح غزال 1f644.png استفاده میکنم 512 با تعرفه 4 برابر سرعت (مثلا )

اوایل سرعت خوب تا 250 کیلوبایت نهایتا میرسید ولی قطعی داشت بعد از یه هفته سرعت افت شدید و قطعی زیاد داره

خطممون هم از طرح نامحدود ( طرح قبل از اینکه طرح غزال بگیرم ) نویز گرفته بود شدید و خر خر میکرد  مخابرات میگفت ایراد داخلیه و هر نصابی میومد میگفت مشکلی نداره

هنوزم نویز داریم البته تلفن بیسیم خیلی بیشتر هستش نویز گیر داشتم مشکلی نداشت تا زمانی که یکی از طبقات تلفنش قطع شده بود اومدن درست کردن مال ما الان نویز داره اسپیلیتر هم عوض کردم باز درست نشد

الان هم قطعی داریم هم سرعت پایینه هم نویز داریم (خر خر ) اینم تنظیمات مودم یکی تحلیل کنه ممنون میشم

سرعت که معلومه تنظیمش کردن رو همون 40-50 کیلوبایت 1f636.png انگار فک نکنم زنک هم بزنم کاری کنن

راستی الان یه سره دارم وصل میشم تمامی تلفن ها رو از پریز دراوردم و مودم مستقیم بدون اسپیلیتر با یه سیم از این کابل ساده های تلفن وصل شده

درود

مشکل کاملا از سمت سیستم خط تلفن شما است دوست عزیز

برای دریافت سیگنال مناسب، SNR Margin باید حداقل 120 الی 150 با توجه معیار (0/1dB) باشد.

از سر خط منزل چک کردید؟ اگر مشکل از سر خط همچنان پا برجا بود باید تماس بگیرید کل سیم کشی ورودی به آپارتمان یا منزل توسط مخابرات تعویض بشه!

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...