رفتن به مطلب

اخبار، بحث و بررسی اینترنت شرکت مخابرات

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به نظر من شما میتونید از تکنولوژی تی دی ال تی ای یا lte استفاده کنید که خیلی جدید تره و محدودیت های سرعت اینترنت Adsl رو هم نداره.

برای خرید هم میتونید از اینجا اقدام کنید :

http://penzza.ir/shop/

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام خدمت تمام دوستان 

بنده برای گیم نت که تقریبا 2هفته دیگه افتتاح میکنم شدیدا دنبال اینترنت با کیفیت و البته به صرفه از لحاظ ترافیک بودم از اونجایی که تقریبا تجربه استفاده از تمام شرکت ها رو داشتم در نهایت رفتم سراغ شاتل تعرفه 16 مگ که با ترافیک 375گیگ در ماه ولی در لحظات اخر به فکرم رسید برم سراغ ftth ولی از مخابرات تجربه بدی دارم مخصوصا مخابرات خراسان رضوی که بدترین مخابرات کل دنیا هست 

البته در مورد مخابرات خب adsl خیلی تعریف نداره و افتضاح هست ولی برای ftth متفاوت هست خودم سرعتی که تو خود دفتر مخابرات برام چک کردند راحت تا 80مگ رفت که سرعت دانلود 10مگ میده و پینگ 70 که واقعا عالیه البته محل گیمنت هم دقیقا در 100متری همین دفتر مخابرات قرار داره پس از لحاظ مسافت مشکلی نداره و میشه گفت همون سرعت رو دریافت خواهیم کرد

الان مخابرات در جشنواره های که گذاشته 1سال ftth ماهیانه 320 گیگ ترافیک و مودم رایگان مخصوص ftth که قیمت بالایی هم داره میده به قیمت 1300000 تومان که تمامی هزینه کابل کشی تا داخل گیمنت هم رایگان هست 

خلاصه با این شرایط میخواستم نظر دوستان رو بدونم مخصوصا اگر تا حالا از ftth استفاده کردید و یا کسی رو میشناسین که استفاده کرده ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید

پیشاپیش متشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

OpticalFiber.jpg.b300f94d93d7049f95d326af92ab5314.jpg

به‌گفته‌ی مدیرعامل مخابرات، کابل‌کشی فیبر نوری به منازل از این به‌ بعد کاملا رایگان انجام خواهد شد.

مهندس مجید صدری امروز و در جریان نشست خبری شرکت مخابرات ایران، اعلام کرد ازاین‌پس، هزینه‌ای بابت کابل‌کشی فیبر نوری به منازل و شرکت‌ها دریافت نخواهد شد. پیش‌ازاین هزینه‌ای ۳۰۰ هزار تومانی و بیشتر از کاربران برای کابل‌کشی فیبر نوری دریافت می‌شد که این روند از این به‌بعد تغییر خواهد کرد.

همچنین، مدیرعامل مخابرات افزود تاکنون ۱.۵ میلیون پورت فیبر نوری دراختیار کاربران قرار گرفته؛ اما روند گسترش فیبر نوری سرعت مناسبی نداشته و مخابرات با طرح تانوما سعی می‌کند این فناوری را گسترش دهد. بدین‌ترتیب، اگر هر فردی در هر جای ایران درخواست کابل‌کشی فیبر نوری داشته باشد، مخابرات و پیمان‌کاران آن موظف خواهند بود به‌رایگان این خدمت را ارائه دهند و اگر هزینه‌ای در این زمینه دریافت شود، باید به کاربر بازگردانده شود.

مجید صدری در ادامه از ارائه‌ی تسهیلات فیبر نوری خبر داد. این شرکت برای افزایش مشترکان خود، درنظر دارد طی طرح‌های خاصی، مودم‌های فیبر نوری را رایگان یا اقساطی دردسترس کاربران قرار دهد. دریافت هزینه‌ی برابر با سرویس‌های اینترنت ADSL، دیگر اقدامی است که مخابرات برای همه‌گیرکردن فیبر نوری انجام داده است.

منبع

ویرایش شده توسط ahmadsa
لینک به دیدگاه

احتمالا اولش همینکار رو کنند و بعد که به اندازه کافی مشترک گرفتند تعرفه و کیفیت سرویس رو هرطور که دوست دارند حساب کنند چون اون موقع عملا رقیبی ندارند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

احتمالا اولش همینکار رو کنند و بعد که به اندازه کافی مشترک گرفتند تعرفه و کیفیت سرویس رو هرطور که دوست دارند حساب کنند چون اون موقع عملا رقیبی ندارند.

دقیقا اگه از انحصاری در بیاد خودم درخواست میدم اما الان دعا میکنم که تعویض نکنن !

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

تا یه زمانی میتونن انحصاری نگه دارن بعدش درست میش

لینک به دیدگاه

خدا نکنه تعویض نشه باز سرکار ما به این مخابرات بیوفته من هرجایی از مخابرات نت گرفتم پشیمون شدم هرکیم گرفته پشیمونه خیلی کمن کسایی که راضی هستن فقط تعویض نشه خداییش که فیبر نوری اینترنتش دست مخابراته 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

تا یه زمانی میتونن انحصاری نگه دارن بعدش درست میش

هر یه ماهش یه سال می گذره سکته کردیم مردیم از بس حرص جوش می خوریم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ASTS گفته است :

دقیقا همین کارو میکنن. مثل الان که اینکارو میکنن ها فقط اون موقع شدتش زیاد میشه

توی ملت ما دلسوزی فقط و فقط برای هدفهای بدجنسی و صرفاً چاپیدن استفاده میشه . 

یه موردم مثل شرکت hp که یادمه پرینتر هاش رو خیلی ارزون کرد و بعد کارتریجش بشدت گرون . طوری هم کار کرده بود که بدون کارتریج اصلی خودش کار نکنه و زیاد قابلیت شارژ نداشته باشه و در جوهر افشانها هم مخزن گذاشتن هد رو خراب میکرد ?

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

ما گیمرها به شدت فراوان از سرویس فیبر نوری و مخابرات میترسیم

یعنی هر کی فیبر نوری داشته باشه بد شانس ترین ادم تو این کشور!تو ایران البته!بهترین کشور جهان-اقتصاد عالی-اینترنت فوق العاده-مردمان عالی و کار دست و نون حلال خور-اصلا هم دزدی نمیشه تو مملکت و قیمت قطعات هم بسیار مطلوب هستش
بدبختی یکی دو تا نیست....
اگر شرکت های دیگه روی این سرویس اینترنت میدادند باز بهتر بود
نت گرفتن از مخابرات مثل انداختن خودمون تو اتیشه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام میخواستم واسه خط اینترنتم فیبر نوری ثبت نام کنم. سوالم اینه که باید از مخابرات بگیرم؟ الان رو شرکت دیگه هستم. و اینکه چطوری باید ثبت نام کرد؟ بعد فیبر نوری تعرفه ها همون یکی هستن مثل تعرفه های پیش فرض خود ADSL?? یا تعرفه های خودشون رو دارن؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز. داداش سرت درد میکنه؟ فیبر نوری در انحصار مخابراته. فیبر نوری کنی فقط میتونی از مخابرات نت بگیری. پشت قبض تلفن نوشته بود هزینشو یادم نیس. با مخابرات شهرتون حرف بزنی مراحل و هزینشو میگن برات.

لینک به دیدگاه

سلام

کابل کشی رایگانه ولی قیمت مودم هاش بالاست

https://www.tci.ir/index.html#!/service/ftth

این لینک پلن ها

اگر خونه برای خودتونه و منطقتون در انحصار مخابراته و پینگ براتون مهمه بنظر خوبه

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

دوست عزیز باید از مخابرات بگیرید ؛تعرفه هاش کلا تخیلیه سرعت 50 مگ حجم 10 گیگ ! :| با وضع دزدی حجمی و افتضاح سرعتی مخابرات ؛اصلا ارزش نداره ،هزینه مودم رو هم باید خودتون بدید ! O.o

چیزی که تو تعرفه های مخابرات زده با چیزی که شما میگید کلا فرق داره چند نوع ترافیک ماهیانه داره که حداقلش 300 گیگ بین الملل (1200 گیگ داخلی) هست 10 گیگ رو نمیدونم از کجا دیدید!

isp دیده بان نت  هم تعرفه های vdsl داره 50 مگ 2 ترابیت بین الملل ( 4 ترابایت داخلی) حدود 330 تومن فکرکنم بود

لینک به دیدگاه

با این وضع تعرفه های همراه اول و ایرانسل و اینکه اینها برای بدن هم مضر هستن ، واقعا در حال حاضر همین ها تانوما مناسبه ، من قبلا ایرانسل شبانه میگرفتم ولی چندجا خوندم که به شدت تو فضای بسته مضر هستن ، الان دنبال adsl خوب میگردم ، اگه وای فای مودم رو خاموش کنم و از کابل استفاده کنم تقریبا هیچ ضرری نداره ! چون مودم تو این مورد فقط یک تبدیل کننده است ، امواجی دریافت یا ارسال نمیکنه ! 

لینک به دیدگاه

باید به مخابرات منطقه مراجعه کنی. منم خیلی دنبالش بودم ولی می گفت ما به مشتری تکی نمی دیدم. اگه مثلا 10-15 نفر باهم جمع بشن می تونیم جعبه رو نزدیک شما بزنید و هزینه جعبه رو باهم تقسیم کنید وگرنه باید پولش رو شما تکی بدید. الان بیشتر برج ها می گیرن. اگه شانس داشته باشی و نزدیکت یه برج باشه که گرفته باشه، می تونی راحت و بی دردسر سروریس رو بگیری وگرنه...

البته این برای چندیدن ماه پیشه، الان اگه وضع تغییر کرده باشه دقیق نمی دونم.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، hadi mp گفته است :

دوست عزیز تعرفه های مخابرات خدمت شما : لینک سایتشو هم میزارم http://tfca.ir/tanoma/

تو عکس کاملا مشخصه اولین تعرفه مخابرات 10 گیگ یا 25 گیگ اینترنت داخلیه !

دوستانی که لایک و آپ وت زدن جدا راضین از مخابراتو این طرحاش؟ !!!!

Capture.JPG

جناب بنده طبق این لینگ گفتم حداقل انقدر هست ---> https://www.tci.ir/index.html#!/service/ftth

ولی در کل این عکس اتفاقا نکته مثبت مخابرات رو نشون میده که حتی واسه حجم کم هم این سرویس رو ارائه کرد

گرامی قیمت سرویسی که گفتید 35 هزار تومن هست!!! انتظار دارید بهتون حجم بالا بده؟؟ الان سرعت 8 مگ  50 تومن هست اول اینشکلی گفتید فکر کردم 300 تومن بالفرض میدید و 10 گیگ میگیرید!

من خودم خیلی از مخابرات راضی نیستم حجم کمتری نسبت به بقیه میده ولی این حرف شما دیگه تخیلی بود!!

دوستی هم که لایک کرد بخاطر منطقی بودن حرف من اینکارو کرد!!

ویرایش شده توسط sajjadgm
لینک به دیدگاه

در در 1397/11/22, 10:06:41، sajjadgm گفته است :

جناب بنده طبق این لینگ گفتم حداقل انقدر هست ---> https://www.tci.ir/index.html#!/service/ftth

ولی در کل این عکس اتفاقا نکته مثبت مخابرات رو نشون میده که حتی واسه حجم کم هم این سرویس رو ارائه کرد

گرامی قیمت سرویسی که گفتید 35 هزار تومن هست!!! انتظار دارید بهتون حجم بالا بده؟؟ الان سرعت 8 مگ  50 تومن هست اول اینشکلی گفتید فکر کردم 300 تومن بالفرض میدید و 10 گیگ میگیرید!

من خودم خیلی از مخابرات راضی نیستم حجم کمتری نسبت به بقیه میده ولی این حرف شما دیگه تخیلی بود!!

دوستی هم که لایک کرد بخاطر منطقی بودن حرف من اینکارو کرد!!

یه سوتفاهم سادست ، لینکی که دوستمون دادن احتمالا برای تانوما در استان گیلان هستش ! لینکی که شما دادید برای استان تهران ! قیمت ها و تعرفه ها کاملا متفاوته و دوستمون تعرفه های تانوما تو استان گیلان رو گفتن 

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/22, 17:00:07، ho3einsa گفته است :

سلام عزیز. داداش سرت درد میکنه؟ فیبر نوری در انحصار مخابراته. فیبر نوری کنی فقط میتونی از مخابرات نت بگیری. پشت قبض تلفن نوشته بود هزینشو یادم نیس. با مخابرات شهرتون حرف بزنی مراحل و هزینشو میگن برات.

من واسه افزایش قدرت خط میخوام. الان بیشتر از 8مگابایت سرعت رو نمیکشه خطم. با تغییر کابل از مسی به فیبر نوری افزایش پیدا میکنه؟

در در 1397/11/22, 17:28:55، ODIIISE گفته است :

سلام

کابل کشی رایگانه ولی قیمت مودم هاش بالاست

https://www.tci.ir/index.html#!/service/ftth

این لینک پلن ها

اگر خونه برای خودتونه و منطقتون در انحصار مخابراته و پینگ براتون مهمه بنظر خوبه

فقط با کابل کشی فیبر سرعت چقدر افزایش پیدا میکنه؟ تا 8مگ میکشه خطم

لینک به دیدگاه

در در 1397/11/22, 18:45:01، amir44 گفته است :

باید به مخابرات منطقه مراجعه کنی. منم خیلی دنبالش بودم ولی می گفت ما به مشتری تکی نمی دیدم. اگه مثلا 10-15 نفر باهم جمع بشن می تونیم جعبه رو نزدیک شما بزنید و هزینه جعبه رو باهم تقسیم کنید وگرنه باید پولش رو شما تکی بدید. الان بیشتر برج ها می گیرن. اگه شانس داشته باشی و نزدیکت یه برج باشه که گرفته باشه، می تونی راحت و بی دردسر سروریس رو بگیری وگرنه...

البته این برای چندیدن ماه پیشه، الان اگه وضع تغییر کرده باشه دقیق نمی دونم.

در در 1397/11/22, 19:23:40، saeed0c گفته است :

کدوم شهر تشریف دارید؟ تهران و مشهد باید راحت بگیرید.

تبریزم

من تو این سایت شمارمون رو زدم میگه برای شماره شما امکان ثبت تانوما وجود نداره

http://cover.crm.tci.ir/

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

من واسه افزایش قدرت خط میخوام. الان بیشتر از 8مگابایت سرعت رو نمیکشه خطم. با تغییر کابل از مسی به فیبر نوری افزایش پیدا میکنه؟

این مشکل من هم هست. دوستانی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارن ،  توی این تاپیک به اشتراک بذارن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، rambo.2020 گفته است :

این مشکل من هم هست. دوستانی که در این زمینه اطلاعات کاملی دارن ،  توی این تاپیک به اشتراک بذارن

نمیدونم چرا چیزی نمیگن 😑

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، REZAALIFAR گفته است :

نمیدونم چرا چیزی نمیگن 1f611.png

داداش باید به سایت 2020 مراجعه کنی یا باهاشون تماس بگیری. تماس بگیر از پشتیبانیشون  بپرس راهنماییت میکنن. ولی اینم بدون بعد فیبر نوری شدن فقط باید از مخابرات نت بخری. پشت قبض تلفن ثابت اطلاعاتشو نوشته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...