رفتن به مطلب

Recommended Posts

nineteen hundred کجاست؟؟؟

نانتین هاندرد هم هست در دو رنگ روی سایت قرار میگیره

محصولات آنتک با چه گارانتی عرضه میشه؟

کیس هاش هم گارانتی دارن ؟

مدت گارانتی های چقدر هستن ؟

با تشکر

درود

گارانتی شرکتی هست و دوسال

لینک به دیدگاه

orginal_%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%D

از روز گذشته افزایش قیمت ارز باعث افزایش قیمت قطعات کامپیوتر در بازار شده است ولی امروز تشنج و فشار این افزایش بسیار بیشتر شده و از ساعت 12 ظهر امروز وارد کنندگان عزیز کل کالاهای موجودیه خود را با قیمتهای متفاوتی ارائه داده و گاها اعلام عدم فروش می کنند . و این روند تا همین ساعت ادامه داشته است .

تغییرات قیمت تا ساعاتی دیگر در قیمتهای سایت اعمال خواهد شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چشام درست میبینه ؟!@#$

4790 ، 900 تومنی شده 1.160 @#$!

یا اینکه باید به دکتر چشم پزشک مراجعه کنم؟

لینک به دیدگاه

واتر کولینگ های DeepCool Gamer Storm Maelstrom

در مدل های :

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120K AiO Liquid CPU Cooler

orginal_1417429400_MealStorm%20120K%20-%

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO Liquid CPU Cooler

orginal_1413111601_MealStorm%20120%20-%2

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 240 AiO Liquid CPU Cooler

orginal_1413111257_MealStorm%20240%20-%2

موجود شد

hwa37zb0xm3l4yqjn2bb.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

همانطور که هر ساله نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاهها برگذار می شود , امسال نیز این روند پاربرچا بوده ولی با تفاوتهای بسیار زیاد که نمی تواند خبر خوبی برای کاربران حرفه ای ایرانی باشد .

در هفته های گذشته ما با خبر شدیم شرکتهای مطرح همچون , آینده سیما ( گرین ) , اواژنگ , الماس و چند شرکت مطرح دیگر امکان عدم شرکت کردنشان در نمایشگاه امسال در حاله ای از ابهامات است . و ما منتظر ماندیم تا دقیقا از این خبر مطمئن بشویم که با افتتاح نمایشگاه در روز گذشته بدون عدم حضور وزیر ارتباطات , از مسئله عدم شرکتهای بزرگ کامپیوتر و سخت افزار مطمئن شویم . متاسفانه عدم حضور این شرکتهای مطرح در زمینه سخت افزار و کامپیوتر کاملا صحت داشته است .

لیون کامپیوتر مصاحبه هایی را در این زمینه با مسئولین بعضی از این شرکتها ترتیب داده و دلایل عدم حضورشان را  مورد سوال قرار داده است که به شرح زیر تقدیم شما  بازدیدکنندگان عزیز می گردد .

داستان از این قرار است که شورای برگذاری نمایشگاهها به دلیل عدم اطلاعات کافی از وضعیت دقیق اصناف , یک ماه قبل از نمایشگاه به دستور وزیر ارتباطات موظف شد تا اجرای برگذاری نمایشگاه را  به اصناف مربوطه واگذار نماید . و از این رو یک ماه مانده به تاریخ شروع نمایشگاه این وظیفه به شورای اصناف واگذار گردید . شورای اصناف به دلیل کوتاه بودن زمان تا تاریخ برگذاری ,  درخواست به تعویق انداختن زمان نمایشگاه الکامپ 93 را به شورای برگذاری نمایشگاه نموده است که با مخالفت این شورا مواجه شده و توضیح شورای برگذاری نمایشگاه به این شرح بوده که در تاریخهای دیگر نمایشگاه متعلق به اصناف دیگر بر طبق برنامه ریزی قبلی می باشد . از این رو این بحث و جدل بین شورای اصناف و شورای برگذاری نمایشگاه به دو هفته به طول انجامید که در نهایت شورای اصناف , مسئولیت برگذاری نمایشگاه 93 را نپذیرفت . در نتیجه شرکت دیگری مسئولیت برگذاری نمایشگاه را بر عهده گرفت که متاسفانه به دلیل کوتاه بودن زمان تا اجرای نمایشگاه برای انتخاب غرفه و ساختن دکور و مسائل مربوطه , شرکتهای معروف سخت افزاری عدم حضور خود را اعلام نمودند .

پیشبینی می شود که نمایشگاه امسال کیفیت سالهای گذشته را به دلیل عدم حضور شرکتهای مطرح نداشته و کاربران و مصرف کنندگان حرفه ای ایرانی از این قضیه رضایت کافی را نداشته باشند .

لینک به دیدگاه

دوستان گلم خیلی وقت بود که خیلی از دوستان درخواست خرید LED داخل کیس برای تزئینش کیسشون از ما داشتن . تا اینکه امروز این کالا وارد شده و توسط لیون کامپیوتر ارائه میشه .

بسیار محصول زیباییه و واقعا از نظر زیبایی و امکاناتی که داره به راحتی میتونید ازش برای زیبایی کیستون استفاده کنید .

در گذشته مجبور بودیم برای تزئین کیس از LED های مختلف با رنگهای مختلف استفاده کنیم ولی این محصول 12 رنگ رو بهتون به راحتی تامین میکنه و فقط با کنترل میتونید رنگهای مختلفی رو فقط با یک ال ای دی در کیستون داشته باشید .

orginal_1418136453_RGB14.jpg

orginal_1418136650_4a7d4ef80cf14a7b91175

لینک به دیدگاه

درود

کارت گرافیک های سری 900 از برند Zotac  مدل های زیر با گارانتی آواژنگ رسید ********فروش ویژه********

Zotac GTX 980 AMP! Omega Edition 4GB GDDR5

orginal_1418201931_GTX%20980%20Omega%20-

Zotac GTX 980 AMP! Edition 4GB GDDR5

orginal_1418219513_GTX%20980%20AMP%20-%2

Zotac GTX 970 AMP! Omega Edition 4GB GDDR5

orginal_1418206994_GTX%20970%20Omega%20-

Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4GB GDDR5

orginal_1418208948_GTX%20970%20Extreme%2

Zotac GTX 970 4GB GDDR5

orginal_1418281515_GTX%20970%20OC%20-%20

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید این Intel® Pentium G3258 LGA1150 Processor هنوز خبری ازش نشده ؟ امکانش نیست اومده باشه با سری جدید؟ :-?

عجب روزگاری هستش آ برداشتن Intel® Pentium G3250  رو وارد کردن ولی اون مدل بالایی رو نیاوردن :mad:

واتر کول های دیپ کول مدل کاپیتان چه وضعیتی دارن ؟ آیا خبری از ورودشون ندارید؟

واقعاً منبع اصلی وارد کننده پردازنده های اینتل به ایران فکر میکنم اندازه یه مرغ هم کمتر میفهمه آخه بخاطر 5 اودلار فاصله قیمتی چی وارد کرده :mad: :mad:

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

با سلام

ببخشید این Intel® Pentium G3258 LGA1150 Processor هنوز خبری ازش نشده ؟ امکانش نیست اومده باشه با سری جدید؟ :-?

عجب روزگاری هستش آ برداشتن Intel® Pentium G3250  رو وارد کردن ولی اون مدل بالایی رو نیاوردن :mad:

واتر کول های دیپ کول مدل کاپیتان چه وضعیتی دارن ؟ آیا خبری از ورودشون ندارید؟

واقعاً منبع اصلی وارد کننده پردازنده های اینتل به ایران فکر میکنم اندازه یه مرغ هم کمتر میفهمه آخه بخاطر 5 اودلار فاصله قیمتی چی وارد کرده :mad: :mad:

با تشکر @};-

درود

تنها مدلی که جدید وارد شده همین G3250  بوده

همون پنج دلار یه تفاوت قیمت حدود 20 هزار تومانی ایجاد میکنه واردکننده احساس میکنه توی بازار ایران نمی تونه این مدل رو بفروشه چون توی اون رنج قیمت تفاوت قیمت ها و بالا پایین شدن قیمت ها 500 تا تک تومنیه و....

ایشاالله اون مدلم موجود بشه

*البته این مدل انگار تولیدش از بقیه مدل های هم رده کمتر و محدودتر شده شاید این مزید بر علت باشه

**البته من دو سایت فروشگاه انلاین امریکایی رو چک کردم 3250 گرون تر بود ^_^

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تنها مدلی که جدید وارد شده همین G3250  بوده

همون پنج دلار یه تفاوت قیمت حدود 20 هزار تومانی ایجاد میکنه واردکننده احساس میکنه توی بازار ایران نمی تونه این مدل رو بفروشه چون توی اون رنج قیمت تفاوت قیمت ها و بالا پایین شدن قیمت ها 500 تا تک تومنیه و....

ایشاالله اون مدلم موجود بشه

*البته این مدل انگار تولیدش از بقیه مدل های هم رده کمتر و محدودتر شده شاید این مزید بر علت باشه

**البته من دو سایت فروشگاه انلاین امریکایی رو چک کردم 3250 گرون تر بود ^_^

نیواگ رو چک کردم که زده بود  OUT OF Stock :D

@};-

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

هفته پر کشمکشی رو راجب کارتهای GTX 970 گذروندیم و توضیحات کامل و افکار متفاوت راجب این کارتها زیر کارت zotac gtx 970 کاملا مشهوده .

واقعیتش امروز وقتی اومدم سر کار تنها تصمیم این بود که کل کارتهای این سری رو از توی بازار جمع کنم و بخرم و فکر می کنیم تا حدی موفق شدیم و تا الان 32 عدد این کارتها رو توی انبار موجود کردیم . به امید اینکه بتونیم به قیمت ارزونتر تقدیم دوستان بکنیم . متاسفانه نتونستیم به قیمت قبل و چند روز پیش خریداری کنیم . ولی حداقل تونستیم قیمت پایینتری این سری از کارتها رو نسبت به قیمت روز بازار تقدیم دوستان بکنیم .

این کارتها دوباره وارد نشدن فقط بقیه بار رو که یکی از همکاران خرید کرده بود رو ازش خریداری کردیم . اینو گفتم که دوباره راجب این مسئله سوال براتون پیش نیاد .

الان هم با قیمت 1349000 تومان اجازه فروش این کارت رو گرفتیم .

سعی میکنیم کاملا شفاف و دقیق موجودی این کالاها رو اینجا بعد از فروش اعلام کنیم و شما دوستان بتونید راحتتر برای خریدش اقدام و تصمیم بگیرید .

eyr9tvfcgh6vwvkh7w0n.jpg

9f9z3xqbdekre7u46zv.jpg

لینک به دیدگاه

درود

کیس های CORSAIR در مدل های زیر بزودی در لیون کامپیوتر :

Corsair Obsidian Series® 900D Super Tower

orginal_1418823281_900D%20-%2001.jpg

Corsair Obsidian Series® 750D Full Tower

orginal_1418825182_750D%20-%2001.jpg

Corsair Graphite Series™ 780T Full-Tower

orginal_1418827368_780T%20-%2001.jpg

Corsair Graphite Series™ 760T Full-Tower

orginal_1418830616_760T%20B%20-%2002.jpg

لینک به دیدگاه

درود

Corsair Graphite Series™ 760T Full-Tower

orginal_1418830616_760T%20B%20-%2002.jpg

این کیس آخر کیس هاست، عاشقشم. :x :x :x :x

ممنون مهدی جان از این خبر خوب.

لینک به دیدگاه

SSD های کورسیر مدل fore GS 128GB موجوده

yh4ekpn982u6i05lcucn.jpg

لینک به دیدگاه

درود

Corsair Obsidian Series® 900D Super Tower

orginal_1418823281_900D%20-%2001.jpg

سلام

کیس های کرسیر رو کی وارد میکنید؟

Obsidian 900D ؛ چه زمانی موجود میشه؟

.

ویرایش شده توسط Mamall
لینک به دیدگاه

خبر ندارید 970 G1 دقیقا کی میاد؟ من دیروز بازار بودم انقد گشتم پیدا نکردم یکی از این سمپلر ها شماره شرکت رو گرفت طرف گفت 5 شنبه یا نهایت شنبه میاد. بعد امروز زنگ زدم به کی از نماینده گی ها میگه 3 شنبه :|

شما خبر ندارید کی میرسه؟

لینک به دیدگاه

خبر ندارید 970 G1 دقیقا کی میاد؟ من دیروز بازار بودم انقد گشتم پیدا نکردم یکی از این سمپلر ها شماره شرکت رو گرفت طرف گفت 5 شنبه یا نهایت شنبه میاد. بعد امروز زنگ زدم به کی از نماینده گی ها میگه 3 شنبه :|

شما خبر ندارید کی میرسه؟

موجود هستش

http://lioncomputer.ir/product/4458/GIGABYTE+GTX+970+G1+Gaming+WF3X+OC+4GB+GDDR5/

Sent from my SM-N9005

لینک به دیدگاه

شما خبر ندارید کی میرسه؟

درود

فعلا موجود نیست به محض اینکه موجود شد به طور واقعی و رسمی توی سایت اعلام میکنیم

منم مین msi z97s sli plus میخوام وارد ایران شده هنوز یا نه؟؟؟؟؟

فعلا سراغ نداریم عزیزم و این مدل هم بیاد توی سایت میگذاریم

لینک به دیدگاه

درود به بزرگترین دارایی لیون کامپیوتر ( شما بازدید کنندگان و مشتریهای عزیز )

از فردا هزینه ارسال کالای بالای 100000 تومان در تهران کاملا رایگان و در ساعات مشخصی ارسال خواهد شد و زیر 100000 تومان 4000 تومان می باشد . در ضمن هزینه توی شهری کالا تا باربری و ترمینال و فرودگاه رایگان شد .

1420382622_Delivery.jpg

لینک به دیدگاه

درود به بزرگترین دارایی لیون کامپیوتر ( شما بازدید کنندگان و مشتریهای عزیز )

از فردا هزینه ارسال کالای بالای 100000 تومان در تهران کاملا رایگان و در ساعات مشخصی ارسال خواهد شد و زیر 100000 تومان 4000 تومان می باشد . در ضمن هزینه توی شهری کالا تا باربری و ترمینال و فرودگاه رایگان شد .

1420382622_Delivery.jpg

آقای حسینی سلام

میخواستم بدونم که هزینه یه سیستم کامل با مانیتور و کیس و ... برای شهرستان چقدر در میاد ؟

ممنون میشم پاسخ بدین

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

میخواستم بدونم که هزینه یه سیستم کامل با مانیتور و کیس و ... برای شهرستان چقدر در میاد ؟

ممنون میشم پاسخ بدین

درود عزیزم

بسته به شهرتون بین 20 تا 40 تومان

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...