رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان کسی خبر داره اواژنگ چی کار داره می کنه؟

10 روز پیش تبلیغ p55 رو می کرد هنوزم که هنوزه داره تبلیغ می کنه من موندم چیزی که موجود نیست چرا تبلیغشو می کنه؟

توی تبلیغاتش هم می زته از 10 شهریور :|15 شهریور شد.

درود

دوست گلم هر شرکتی وقتی میخواد کالایی رو بیاره روش تبلیغ میکنه تا وقتی وارد بازار شد سرعت فروشش بیشتر بشه . به ظور مثال ما خودمون فکر نمیکردیم که کارتهای bfg اینقدر پروسه وارداتش طول بکشه و واقعا شرمنده دوستان و مشتریهای خودم شدم .

آواژنگ حتما مشکلی در وارداتش پیش اودمده و در ضمن اواژنگ باید cpu رو هم بیاره تا بتونه مادربورد رو بفروشه حالا موندم برای این مسئله چی کار میخواد بکنه

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان این کارتها و تمامی کارتها به دلیل اینکه بزرگترین برد ساز دنیا که فلسترونیک هستش در چینه و چون این کارتها از خود امریکا به دبی اومده و از دبی هم به ایران اودمده در ضمن مگه ما نوشتیم ساخت امریکاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا اگر این کارت رو شما از امریکا میخریدید اسمشو چی میگذاشتید ؟؟؟؟؟؟؟؟ اکثر کالاها شرکت اصلیشون توی امریکا تاسیس شده ولی این کالا چون سفارش امریکا بوده و از امریکا به دبی اومده به همین دلیل نوشتیم usa

در اخر اینکه سینا جان یه خواهش دارم شما در تمام خریدهاتون یه گیری به ما دادید و هر وقت یه گله ای کردید . یه خواهش دارم اگر فکر میکنید که سایت مشکل داره و ما دروغ میگیم و قیمت بالا میدیم لطفا از ما خرید نکنید و برید از جایی خرید کنید که کلاش در امریکا ساخته شده . و من حاضرم کارت شما رو پس بگیرم و تمام هزینهای رفت و امد کالا رو قبول میکنم .

با اینکه میدونم که شما جواب این سوالها رو میدونید ولی باز هم مطرح میکنید و همیشه باعث جو سازی میشید . اگر این کالاها در امریکا تولید بشن مطمئن باشه که کمتر از 600 دلار در نمیاد . تمام این مسائل رو قبلا بارها بارها بارها توضیح دادم .

من میدونم که خیلیها وقتی از بازار خرید میکنن هیچ کسی به حرفهاشون گوش نمیده و پیش فروشنده برید و گله کنید جواب شما رو نمی ده ولی چون ما اینجا در مقابل مشتریها و جنسهامون جوابگو هستیم هر چی دلتون میخواد میگید .

درسته اعتقاد دارم که انتقاد بهترین راه پیشرفته ولی از انتقادهایی که جوابشو بارها دادم خسته شدم و لطفا دیگه تکرار نکنید چون این دفعه اصلا حوصله این حرفها رو ندارم

سلام اقایی حسینی

قبل از هر چیز مثل اینکه اقایی حسینی کمی عصبانی شدید .........:D

من با شما هیچ دشمنی ندارم و اگر هم الان در انجمن موندم به خاطره رفتار خوب شما و سایت شماست و پاسخگوی شماست

مگه من بد کاری کردم که خدمتون شما گفتم که کنار کارتتون usa ننویسید یه بنده خدایی مثل من هم فکر می کنه که کارت امریکایی هستش و مثل دوسته من بله بیشتر کارت ها مال کشور دیگه هستش ولی چین می بندش پس میشه چین

پس اگر اینطوری نیست همه کارت ها می شن ماله یک کشور دیگه

خوب الان که توضیح دادید و گفتید که ما از امریکا سفارش دیدم و فکر کردید امریکا هستش من این حرف شما رو قبول دارم چون می دنم ادم صادقی هستید و اگر بعضی موقعه ها اشکالی پیش میاید از نظر من شخصا شاید به دلیلی کار زیاد و عجله زیاد باعث باشه یعنی از عمد این کار رو نمی کند و مطمعان هستم .

اقا حسینی بابا یک وقت در رابطه با ما فکر بد نکنید

باور بفرمایید من همیشه دوست داشتم لیون کامپیوتر بزرگترین سایت فروش ایران باشه به خاطره اینکه قیمت ها مناسب تر از سایت ها دیگه به خاطره که رفتار مجموعه خوب هستش و واقعان لیاقت چنین جایگاهی رو داره و انشالله شاید در اینده نزدیک برسه با اون جایگاه

به هر حال اگر باعث رنجش و ناراحتی شما و مجموعه بچه ها لیون شدم از همه دوستان معذرت می خوام

اقایی حسینی اگر می خواید که من از انجمن برم برام . پ.خ بدید

با تشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

درود

سینا جان واقعیت رو میگم یه مقدار ازت دلخور شدم میدونی چرا ؟توضیح میدم .

ببنی سینا جان من فروشنده ای نیستم که بابت نارضایتی مشتری بی خیال بشم و واقعا دوست دارم تا جایی که ممکنه مشتری رو راضی کنم البته مطمئنم که خیلی از مشتریها هیچ وقت راضی نمیشن .

من از زمانی که فروشنده گی رو شروع کردم 6 سالم بود و فکر نکن که مثل خیلی از بچه ها تابستونا این کار رو میکردم نه در تمام طول سال فروشندگی میکردم . ولی وقتی 14 سالم شد متوجه شدم که فروشندگی هم فن و فنونی میخواد سرتو به درد نیارم باور کن برای اینکه بتونم فروشنده خوبی بشم (که هنوز نشدم و خیلی سعی باید بکنم ) مطالعه زیاد کردم کتابهای روانشناسی - چهره شناسی فروشندگی از پشت تلفن - زندگی نامه فروشنده های بزرگ ......

اینها رو گفتم که بگم کلماتی که شما مینویسید بر طبق نوشتن کلمه و مطعلقاتش در جمله و نحوه پس و پیش کردن کلمات میشه فهمید که شما با چه لحنی دارید پست میدید و صحبت میکنید . مثال برات میزنم .

شما تویه مشخصات فروش نوشتید usa در صورتی که روی پشت کارت گرافیک زده ساخت چین ؟؟؟؟؟؟؟

این چه جوریشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

در این جمله اول جمله دارید به ما یاد اور میشید که ما توی سایت پی نوشتیم و در اخر جمله اول میخواید متذکر بشید که ما اشتباه کردیم با اون علامت سوالها مداوم ؟؟؟؟؟ کشش جملتونو با تعجب و گله نشون میده و جمله اخر این چجورشه رو با لحنی تندتر که به دلیل گله زیادتون سریع تایپ کردید و جملشو باز هم با علامت ؟؟؟؟؟ کشیدید .

اینها همه دلیل بر سریع تصمیم گرفتن شماست و اول ناراحت شدید و بعد سوال رو مطرح کردید .

خوب الان که توضیح دادید و گفتید که ما از امریکا سفارش دیدم و فکر کردید امریکا هستش من این حرف شما رو قبول دارم چون می دنم ادم صادقی هستید و اگر بعضی موقعه ها اشکالی پیش میاید از نظر من شخصا شاید به دلیلی کار زیاد و عجله زیاد باعث باشه یعنی از عمد این کار رو نمی کند و مطمعان هستم .

نه عزیز من میودونستم که ساخت چین هستش ولی چون از امریکا میومد من نوشتم usa نه ساخت امریکا این معنیش اینه که این کارتها به سفارش امریکا برای خود امریکا هستش .

در کل میدونم که یه مقدار تند نوشتم مطالبمو ولی دیشب وقتی خونه بودم پستون رو خوندم و اینرو فهمیدم که ادم ریزه گیری هستی و قبل سوال تصمیم و نتیجه میگیری .

در کل زیاد مهم نیست سینا جان اینجا مطعلق به شما و تمام دوستان خوبم و کاربران هستش و باعث افتخارمه که دوستانی مثل شماها دارم و نتیجه ارزش یک سایت به محتوا و کابرانش هستش .

در ضمن خودت میودنی که اینجا نسبت به انجمنهای دیگه بن شده کم داره چون من خیلی وقتها طاقت انتقاد رو دارم و میودنم که کابرهای ما مثل سیناخان گل ما مودب و با شعور هستن . پس هیچ وقت من دوست ندارم دوستانی مثل شما رو از دست بدم

موفق باشید :D

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون بابت پاسخ

من یک بار دیگه معذرت می خوام

شاید من هم تحت فشار بودم این حرف رو زدم

ولی امروز که فکر م رو کردم متوجه شودم که نباید اون حرف پست اول رو می زدم( باید فقط درخواست توضیح می دادم)

من فکر کنم اون جمله که نوشتم این چه جورشه رو می خواستم بنویسم این چه جوریه ؟؟؟

چون جمله این چه جوریشه ؟؟؟ معنی و مفهوم فراوان دارهمفهوم کلی جمله سایت رو زیر سال می بره

با توجه به شناختی که از خودم نسبت به شما دارم احتمال می دم نوشته باشم این چه جوریه ؟؟؟؟

بازم ازتون معذرت می خوام..:eek:

به هر حال ما یک فروشنده سخت افزاری مورد اعتماد بیشتر ندارم اونم اقایی حسینی گل هستش :D

و انشالله تویه زندگیتون همیشه موفق باشید :eek:

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

درود

سینا جان اصلا نیازی به عذر خواهی نیست .

من این جملو رو مینویسیم چون فکر کنم که تاپیک منحرفه به مسائل دیگه میشه .

هر کدوم از شما دوستان و کاربران به هر دلیلی وارد سایت و فروم میشید و به راحتی خارج میشید ولی بنده این فروم و سایت و تمام کاربران و پستهاش جزوی از زندگیه منه . خیلی وقتها شده که جواب به همه سوالاها ندادم ولی 99 درصد مطالب و پستهای دوستان رو میخونم .

همتون رو دوست دارم و همه ما اینجا عضو یک خانه هستیم :D

لینک به دیدگاه

دوستان به چه دلیل قیمت هارد وسترن 500 انقدر بالا رفته هفته پیش 54 بود

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بار جدید رمهای تیم TEAM Group رسید .

RAM DDR3 6GB BUS 1866 = 220000

RAM DDR3 6GB BUS 1600 = 176000

RAM BUS 400 512MB = 22500 با هیتسنگ که فکر میکنم اصلا چنین چیزی در بازار وجود نداشته باشه

RAM BUS 400 1GB = 37500 با هیتسنگ

SD MEMORY 8GB با دو تا تبدیل = 22000 هم برای دوربین و هم برای موبایل قابل استفاده هستش

RAM notebook BUS 800 2GB = 32000

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بار جدید رمهای تیم TEAM Group رسید .

RAM DDR3 6GB BUS 1866 = 220000

RAM DDR3 6GB BUS 1600 = 176000

RAM BUS 400 512MB = 22500 با هیتسنگ که فکر میکنم اصلا چنین چیزی در بازار وجود نداشته باشه

RAM BUS 400 1GB = 37500 با هیتسنگ

SD MEMORY 8GB با دو تا تبدیل = 22000 هم برای دوربین و هم برای موبایل قابل استفاده هستش

RAM notebook BUS 800 2GB = 32000

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی اگه میشه بفرمایین کارت force 3d 4850 512mb چنده ؟ و آیا 8800 gt بهتره یا 4850 (ببخشید که این سوالو در اینجا پرسیدم )

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی اگه میشه بفرمایین کارت force 3d 4850 512mb چنده ؟ و آیا 8800 gt بهتره یا 4850 (ببخشید که این سوالو در اینجا پرسیدم )

4850 خيلي بهتره و با 9800GTX plus مقايسه ميشه

لینک به دیدگاه

آقا یک خبر هایی شنیدم که sapphire ati hd 4770 وارد کشور شده . جدی هست؟

درسته علی جان صفحه اصلی سایت رو ندید؟ یه سری بزنید توی سایت گذاشتم

از سایر دوستان خواهش میکنم که در این تاپیک در مورد کیفیت و کالا و امثال این صحبت نکنن و حتما به عنوان تاپیک توجه لازم رو داشته باشن .

لینک به دیدگاه

خب یک خبر توپ برای شب عیدی :(

تا یکماهه آینده حداکثر مادر برد های سری p55 با قیمتهایی فوق العاده مناسب نسبت به روز بودن شان در ایران

توسط دو شرکت گیگا و ایسوس عرضه میشود

و چیپست های سری اینتل i7 & i5 خب از همه جالبتر قیمتهای خیلی مناسب عرضه اولیه این مادر بردهاست

تقریبا از اوایل ستامبر تو بازارهای آمریکا و اروپا توزیع شدنند

برای دیدن مادر بردها و توضیحاتشون سایت newegg مراجعه کنید !

البته در سایت گیگا و ایسوس هم میتوانید مدلهای زیادش ببینید

لینک به دیدگاه

درود دوستان

حالا یه خبر توپ من براتون بگذارم

همین امروز مادروبردهای سری P55 رو با مدل P55 UD3P رو سفارش دادم با CPU 750 i5 تا هفته دیگه ایرانه و تقدیمتون میکنم .

رمها هم 1600 4GB 7-7-7-21 تو راهه عزیزان .

منتطر این باشید و امیدوارم که اولین نفراتی باشم که این محصولات رو وارد میکنه .

امید به خدا

لینک به دیدگاه

درود دوستان

حالا یه خبر توپ من براتون بگذارم

همین امروز مادروبردهای سری P55 رو با مدل P55 UD3P رو سفارش دادم با CPU 750 i5 تا هفته دیگه ایرانه و تقدیمتون میکنم .

رمها هم 1600 4GB 7-7-7-21 تو راهه عزیزان .

منتطر این باشید و امیدوارم که اولین نفراتی باشم که این محصولات رو وارد میکنه .

امید به خدا

لینک به دیدگاه

اقای حسینی شما که سفارش دادی حداقل asus رو سفارش میدادی مدل p7p55d deluxe ,p7p55d premium اینا خیلی قوی هستند

لینک به دیدگاه

اقای حسینی شما که سفارش دادی حداقل asus رو سفارش میدادی مدل p7p55d deluxe ,p7p55d premium اینا خیلی قوی هستند

دوست عزیز اینها در دسترس بود به همین دلیل گرفتمشون و در ضمن مادربرودهای خوبی هستن زیاد سلیقه ای نخواستم کار کنم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز میخاستم بدونم کارتهای 5850 کی میاد و آیا شما برنامه ای برای وارد کردن آنها رو دارید و اگر وارد کنین حدود قیمت آنها چنده ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز میخاستم بدونم کارتهای 5850 کی میاد و آیا شما برنامه ای برای وارد کردن آنها رو دارید و اگر وارد کنین حدود قیمت آنها چنده ؟

در اولین فرصتی که پیش بیاد و تونستیم قیمت خوب با برند خوبی پیدا کنیم میارمش

لینک به دیدگاه

سلام...

آقای حسینی ممکنه 5870 با برند ایسوس بیارید ؟؟؟ یا نه فقط رو برندهایی مثل connect3d کار میکنید ؟ اگر ایسوس بیارید و با قیمت خوب اولین نفری هستم که ازتون یکیشو میخرم ...

لینک به دیدگاه

سلام...

آقای حسینی ممکنه 5870 با برند ایسوس بیارید ؟؟؟ یا نه فقط رو برندهایی مثل connect3d کار میکنید ؟ اگر ایسوس بیارید و با قیمت خوب اولین نفری هستم که ازتون یکیشو میخرم ...

ایسوس راسته کاری من نیست چون اونور هم باید الکی قیمت بالاتری بخریم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی برای سری i5 و مادربوردها کارت درسته=D>=D>=D>.فقط اگر میشه حدود قیمت رو بگید تا اگر پولم رسید سفارش بدم

لینک به دیدگاه

درود دوستان

باندل P55 UD3P + RAM TEAM 4GB 1600 CL7 + core i5 در میادش حدودا 685 تومان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...