رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدفون باکیفیت Razer , Asus , ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من میخوام یه هدفون خیلی خوب و باکیفیت تهیه کنم و خریدم هم خارج از ایران هست یعنی هر مدلی تو دنیا وجود داره رو میتونید پیشنهاد بدین

بودجه من 100 دلار هست که از هر سایتی مثل آمازون امکان خرید دارم و میتونید هدفون تو رنج 80 تا 120 دلار معرفی کنید

چون من روزی 8 ساعت مداوم از این هدفون استفاده میکنم و برای صحبت کردن استفاده میکنم میخوام اول خیلی راحت و خوب باشه و سر و گوش رو اذیت نکنه و میکروفون با کیفیتی داشته باشه و همچنین کیفیت ساخت خود هدفون برام مهمه که خوب باشه

در مورد صدا هم فکر کنم تمام هدفون های بالای 100 دلار خوب هستند

برند های مورد علاقه من ریزر ، ایسوس ، لاجیتک و کورسیر هست

من خودم این سه مدل رو دیدم ولی واقعا نمیدونم کدوم بهتره

Razer BlackShark V2 ، Logitech G633 ، Logitech G635

البته ظاهر هم برام مهمه که هدفون لاجیتک قشنگه و امکاناتی هم داره اما نمیدونم ایا از لحاظ راحتی و سبکی چطور هست

یه چیز دیگه هم که هست اگه هدفون به صوروت USB به کامپیوتر متصل بشه بهتره یا اگه هر دو حالت جک 3.5 و USB باشه دیگه عالی میشه

ممنون میشم دوستان یه مقایسه ای بین این سه مدل بزارن یا اگه مدل های بهتری از این برند ها یا برندهای دیگه وجود داره معرفی کنند

لینک به دیدگاه

اگر کمی بیشتر هزینه کنید و astro a40 بگیرید پشیمون نخواهید شد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اگر کمی بیشتر هزینه کنید و astro a40 بگیرید پشیمون نخواهید شد

قیمتش فکر کنم 160 دلار هست و خیلی میشه

لطفا بیشتر در مورد این هدفون و مزایاش توضیح دهید. برندش رو نشنیدم قبلا

دوستانی که راهنمایی میکنن لطفا کامل توضیح بدن و مقایسه اون سه مدل رو بگن

من هدفون وایرلس نمیخوام و حتما سیمی باشه.

لینک به دیدگاه

خیلی برندها هست تو ایران کسی ازش خبری نداره

نقدها و اطلاعات کامل رو سرچ کنید تا بیشتر اشنا بشید اگر بخوام توضیح بدم قطعا نمیشه مزایاشو کامل گفت

لینک به دیدگاه

سلام.بین مواردی که اشاره کردین با توجه به استفاده ی مداوم 8 ساعته ای که دارین قطعا blackshark بخاطر نوع طراحیش مناسب تره نسبت به دومورد دیگه همچنین میکروفون خوبی داره(البته توجه داشته باشین امضای صداش با سایر ریزر ها متفاوته و هدفون خلبانی هست که رنگ هدست گیمینگ بهش خورده اما همچنان گزینه ی بسیار خوبیه، لاجیتک g633 طراحی نامناسبی داره و در استفاده ی بلندمدت میتونه به جمجمه ی سرتون فشار بیاره(تنها مشکلی که شخصا باهاش دارم)

بی شک یکی از بهترین مواردی که میتونین مدنظر داشته باشین hyperx cloud ii هست که هم میکروفون بسیار مناسبی داره هم راحته برای استفاده در طولانی مدت و صدای خوبی هم داره و بسیار تعریف و تمجید شده ازش.نمونه های جدید استیل سریز هم از لحاظ راحتی گزینه های مناسبی هستن.

درصورتی که هم که قصد خرید هدفون(بدون میکروفون) داشته باشین گزینه های مناسب زیادی هستن که میتونم بهتون پیشنهاد بدم ، البته هدست از تولید کننده های حرفه ای هم در غالب هدست گیمینگ گزینه های خوبی هست اما یا قیمت بالایی دارن یا بیسشون برای گیمرها رضایت بخش نیست مثل نمونه های گیمینگ سنهایزر(بخصوص برای کسایی که به بیس هدست هایی مثل کراکن و امثال اون عادت دارن)

لینک به دیدگاه

من شخصا دو مدل کراکن داشتم تا الان و ضعفی توشون ندیدم که بخوام به برند دیگه فکر کنم

کراکن pro v2 اگر کارت صداتون خوبه و می‌خواید ازش استفاده کنید که jack 3.5 هست

کراکن ultimate اگر کارت صدای خاصی ندارید که usb هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.بین مواردی که اشاره کردین با توجه به استفاده ی مداوم 8 ساعته ای که دارین قطعا blackshark بخاطر نوع طراحیش مناسب تره نسبت به دومورد دیگه همچنین میکروفون خوبی داره(البته توجه داشته باشین امضای صداش با سایر ریزر ها متفاوته و هدفون خلبانی هست که رنگ هدست گیمینگ بهش خورده اما همچنان گزینه ی بسیار خوبیه، لاجیتک g633 طراحی نامناسبی داره و در استفاده ی بلندمدت میتونه به جمجمه ی سرتون فشار بیاره(تنها مشکلی که شخصا باهاش دارم)

بی شک یکی از بهترین مواردی که میتونین مدنظر داشته باشین hyperx cloud ii هست که هم میکروفون بسیار مناسبی داره هم راحته برای استفاده در طولانی مدت و صدای خوبی هم داره و بسیار تعریف و تمجید شده ازش.نمونه های جدید استیل سریز هم از لحاظ راحتی گزینه های مناسبی هستن.

درصورتی که هم که قصد خرید هدفون(بدون میکروفون) داشته باشین گزینه های مناسب زیادی هستن که میتونم بهتون پیشنهاد بدم ، البته هدست از تولید کننده های حرفه ای هم در غالب هدست گیمینگ گزینه های خوبی هست اما یا قیمت بالایی دارن یا بیسشون برای گیمرها رضایت بخش نیست مثل نمونه های گیمینگ سنهایزر(بخصوص برای کسایی که به بیس هدست هایی مثل کراکن و امثال اون عادت دارن)

ممنون بابت پاسخ گویی

اون هایپر ایکس رو دیدم و فکر نکنم از لحاظ کیفیت ساخت مثل ریزر باشه . یه برند سرشناس و خوشنام میخوام.

اون هایپر ایکس هم دکمه کم و زیاد صدا رو خود هدفون نیست و به صورت سیم هست که اینجوری جالب نیست

حتما میخوام میکروفون داشته باشه چون بیشتر برای کارم مکالمه تلفنی دارم

اون لاجیتک رو پشیمون شدم ، نظرم روی همین ریزر هست آیا گزینه بهتری وجود داره؟

تو هدفون های ریزر این مدل که من گفتم بهترین میکروفون رو داره درسته؟

و این مدل ریزر هم با جک 3.5 میشه متصل کرد و هم به صورت اون USB که همراهش هست؟

و تو هدفون ریزر تو عکس ها مشخص نمیشه چجوری هدفون بلندتر یا کوتاهتر میشه ؟ همچین چیزی نداره؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

من شخصا دو مدل کراکن داشتم تا الان و ضعفی توشون ندیدم که بخوام به برند دیگه فکر کنم

کراکن pro v2 اگر کارت صداتون خوبه و می‌خواید ازش استفاده کنید که jack 3.5 هست

کراکن ultimate اگر کارت صدای خاصی ندارید که usb هست

ممنون بابت پاسخ گویی . مدل های جدید بلک شارک2 مزیت های بیشتری نسبت به کراکن دارن درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

لاجیتک g633 طراحی نامناسبی داره و در استفاده ی بلندمدت میتونه به جمجمه ی سرتون فشار بیاره(تنها مشکلی که شخصا باهاش دارم)

سلام

کاملا تایید میشه این مورد...

یک هفته تحملش کردم و پسش دادم(از یکی از دوستان فرومی قرض گرفته بودم که اگه اوکی بود یکی واسه خودم بگیرم) مدام سردرد و گوش درد :|

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون بابت پاسخ گویی . مدل های جدید بلک شارک2 مزیت های بیشتری نسبت به کراکن دارن درسته؟

فکر کنم یکین. طراحیشون بیشتر فرق داره

هر دو THX هست صداشون و درایورهاشون یکیه

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

فکر کنم یکین. طراحیشون بیشتر فرق داره

هر دو THX هست صداشون و درایورهاشون یکیه

این THX  با 7.1 کاناله چه فرقی میکنه و کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

به نظرم از داخل خرید کنید 

ریزر بهترین انتخاب هست چه صدا و میکرفن یا طراحی و کیفیت بدنه

لاجیتک بیشترین نقصش تو طراحی بدنه هست که شایع ترینش  شکستن بازویی هاشه 

ایسوس همه چی خوبه اما در بعضی مدلها وزن بالای هدست بعد 2 ساعت اذیت میکنه 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

به نظرم از داخل خرید کنید 

ریزر بهترین انتخاب هست چه صدا و میکرفن یا طراحی و کیفیت بدنه

لاجیتک بیشترین نقصش تو طراحی بدنه هست که شایع ترینش  شکستن بازویی هاشه 

ایسوس همه چی خوبه اما در بعضی مدلها وزن بالای هدست بعد 2 ساعت اذیت میکنه 

ممنون ، حالا چرا از داخل با قیمت 50 تا 100 درصد گرونتر تهیه کنم؟!!!

برند ایسوس رو هم خیلی دوست دارم اما کارهاش یا خیلی گرونه و اونا هم که ارزونتر بود رو نپسندیدم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

اون هایپر ایکس رو دیدم و فکر نکنم از لحاظ کیفیت ساخت مثل ریزر باشه . یه برند سرشناس و خوشنام میخوام.

هایپرایکس از لحاظ کیفیت ساخت از ریزر بهتر نباشه بدتر نیس                                                                                                                                                    پیشنهاد من steelseries arctis 5 هستش

ویرایش شده توسط esi the heli
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون ، حالا چرا از داخل با قیمت 50 تا 100 درصد گرونتر تهیه کنم؟!!!

برند ایسوس رو هم خیلی دوست دارم اما کارهاش یا خیلی گرونه و اونا هم که ارزونتر بود رو نپسندیدم

سمت ایسوس نرید 

دوست من گرون ترین مدلشو خریداری کرد

چند روز نشد یه گوشش شکست چند ماه بعد هم گوش دیگش

اصلا مقاومت ندارن انگار پفکه

به شدت سنگین و صدا تخیلی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون بابت پاسخ گویی

حتما میخوام میکروفون داشته باشه چون بیشتر برای کارم مکالمه تلفنی دارم

اون لاجیتک رو پشیمون شدم ، نظرم روی همین ریزر هست آیا گزینه بهتری وجود داره؟

تو هدفون های ریزر این مدل که من گفتم بهترین میکروفون رو داره درسته؟

و این مدل ریزر هم با جک 3.5 میشه متصل کرد و هم به صورت اون USB که همراهش هست؟

و تو هدفون ریزر تو عکس ها مشخص نمیشه چجوری هدفون بلندتر یا کوتاهتر میشه ؟ همچین چیزی نداره؟

اولین نکته ای باید عرض کنم اینه که نه ریزر و نه کینگستون و نه ایسوس و امثال اون هیچکدوم تولید کننده اصلی (oem) نیستن و صرفا سفارش دهنده ی مدل های سفارشی (custom) هستند. پس بحث سرشناس بودن برند فقط مرتبط با امثال sennheiser و beyerdynamic میشه. کینگستون هم سازنده نیست اما مدل های سفارشی بسیار مناسبی رو انتخاب کرد و خیلی زود تونست جایگاه بالایی بدست بیاره بین گیمر ها. از لحاظ کیفیت ساخت و کیفیت درایور ها بالاتر از سری کراکن ریزر قرار میگیره و از لحاظ خوشنامی هم خیالتون راحت در بسیاری از سایت ها به عنوان بهترین هدست قیمت مناسب گیمینگ شناخته میشه که بجای بازی با اکولایزر و بیس به شدت اغراق شده مثل کراکن و امثال اون (البته در نسخه های جدیدتر از درایور های بهتری استفاده شده در کراکن) از تولید کننده هایی استفاده کرده که تونستن هدستی با درایورهای با کیفیت مناسب نسبت قیمتشون استفاده کنن. نکته ای که باعث میشه blackshark به اندازه ی کراکن و امثال اون محبوب نباشه بخاطر صدای شفاف ترشه (بخونین برای گوش گیمرها کم هیجان تر چون بیس کمتری داره و همه چیز مثل کراکن اغراق شده نیست) .از اونجایی که طراحیش به سبک هدست های خلبانی هواپیما(پراپلر و پر سر و صدا) و هلیکوپتره از لحاظ راحتی و حذف نویز passive گزینه ی مناسبیه و همچنین میکروفونش هم کیفیت خوبی داره چون مکالمات نقش مهمی دارند. در واقع بیس کمترش و طراحی غیر گیمینگ و بدون زرق و برقش بود که موجب عدم محبوبیتش شد، بیشتر این موارد در نسخه ی دوم برطرف شده تا حدی و محصول نهایی هدستی مناسب تر برای گیمر ها شده.

درهرصورت اگه تمایل به تهیه ی میکروفون جدا و استفاده بصورت modmic داشتین میتونستم هدفون هایی به مراتب راحت تر و کیفیت بالاتر از برندهای خوب معرفی کنم اما با توجه به نوع کاربریتون نیازی نیست و ظاهرا علاقه ی خاصی به ریزر دارین پس همین بلکشارک گزینه ی خوبیه.درهرصورت از hyperx cloud ii یا alpha هم غافل نشین.

درمورد جک 3.5 یه فکر کنم v2 معمولی هم usb هم 3.5 ساپورت میکنه.درمورد کوتاه و بلند شدنش خود ایرکاپ ها جابجا میشن بجای جابجایی هدبند که یکم عجیبه و تنظیمش رو یکمی سخت میکنه و باید بهش عادت کنین.

یه عکس از هدست خلبانی که خودم داخل Piper pa28 استفاده میکنم براتون میزارم ببینین شباهتش به این نمونه از لحاظ ساختاری رو (در این نسخه بیشتر حالت گیمینگ گرفته) در مورد طراحی عجیب g633 هم عکسشو در کنار هدفون های beyerdynamic که شخصا برای استفاده ی طولانی مدت مشکلی باهاشون ندارم میزارم ، بخوبی مشخصه طراحی بد هدبند g633

IMG_20201022_175020.thumb.jpg.72056dec1125522788bd180c24d6b0eb.jpg20201022_183825.thumb.jpg.fd873584d58a659dcb42c99c9d7c0597.jpg20201022_183905.thumb.jpg.0cdf28390928f089afdbf56438478475.jpgIMG_20201022_175319.thumb.jpg.84591cb31bf192937986adfa8df562f5.jpg

در 7 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

این THX  با 7.1 کاناله چه فرقی میکنه و کدوم بهتره؟

پاسخ کوتاه: توی تستی که داشتم razer surround معمولی و قدیمی عملکرد بهتری داشت بنظرم. الگوریتمی که برای شبیه سازی صدای 7.1 استفاده میکنن تفاوت داره و ظاهرا thx فقط روی یسری عناوین خاص عملکرد بهتری داره و حقیقتش من نتونستم باهاش کانالهای اضافی یا عمق صدارو فراتر از 7.1 معمولی تشخیص بدم مثل سایر تکنولوژی ها از جمله DTS X و dolby atmos . ظاهرا همچنان تجربه ی این تکنولوژی ها فقط با اسپیکر های چندین کاناله و چینش صحیح بلندگوها با فاصله و ارتفاع مناسب ممکنه. البته دسترسی به هدست هایی مثل audeze mobius یا hyperx cloud orbit-s نداشتم که از الگوریتم های Waves Nx استفاده میکنن تا  ببینم با سورس مناسب hrtf شون به چه صورتی کار میکنه و تا چه حد دقت در عمق و زاویه ی صدا داره و به اصطلاح صدای سه بعدی ارایه میده.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mohsen.dehvari گفته است :

پاسخ کوتاه: توی تستی که داشتم razer surround معمولی و قدیمی عملکرد بهتری داشت بنظرم. الگوریتمی که برای شبیه سازی صدای 7.1 استفاده میکنن تفاوت داره ......

خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

من این مدل رو پسندیدم نسخه Special Edition

https://www.razer.com/gaming-headsets/Razer-BlackShark-V2/RZ04-03230200-R3M1

ببینین این مدل با نسخه معمولی فقط ظاهرش متفاوته یا تغییراتی هم داشته

به نظرم خیلی خوشگلتر شده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

من این مدل رو پسندیدم نسخه Special Edition

https://www.razer.com/gaming-headsets/Razer-BlackShark-V2/RZ04-03230200-R3M1

ببینین این مدل با نسخه معمولی فقط ظاهرش متفاوته یا تغییراتی هم داشته

به نظرم خیلی خوشگلتر شده

The Razer BlackShark V2 Special Edition features more green highlights in its design and includes a portable, protective carrying case

تفاوت: جعبه و تزیینات و هایلایت سبز در طراحی

زیبایی هدست بنظرم بی مورده چون هنگام استفاده دیده نمیشه پس هزینه ی اضافی منطقی نیست، جعبه هم نیازی نمیشه، هدست به اندازه کافی مستحکمیه و بی سیم نیست که بخواین بیرون ببرینش.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1 آبان 1399 در 21:56، mohsen.dehvari گفته است :

The Razer BlackShark V2 Special Edition features more green highlights in its design and includes a portable, protective carrying case

تفاوت: جعبه و تزیینات و هایلایت سبز در طراحی

زیبایی هدست بنظرم بی مورده چون هنگام استفاده دیده نمیشه پس هزینه ی اضافی منطقی نیست، جعبه هم نیازی نمیشه، هدست به اندازه کافی مستحکمیه و بی سیم نیست که بخواین بیرون ببرینش.

موفق باشین.

سلام مجدد دوستان

من بلاخره هدفون Razer BlackShark V2 Special Edition رو خریداری کردم و به دستم رسید. فقط یکی از دوستان گفت نرم افزار داره و تنظیمات هدفون و حذف صدای نویز میکروفون و چیزهای دیگه داره و اسم این نرم افزار چیه؟

این اسم نرم افزاره THX Spatial Audio ؟ این که پولی هست و فقط 15 روز بیشتر نمیتونم استفاده کنم. نرم افزار دیگه ای هست برای این هدفون یا باید از نسخه کرکی این استفاده کنم؟

بعد از وقتی هدفون رو وصل کردم تو قسمت صدا پایین صفحه دستاپ یه گذینه اضاف شده به نام THX Spatial و وقتی روش میزنم از هدفون صدایی نمیاد این برای چیه؟

وقتی روی USB Sound card razer میزارم صدا داره و تفاوت هدفون بدون کارت صدا  وبا کارت صدا تو چی هست؟ کیفیتش بهتر میشه؟

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

سلام مجدد دوستان

من بلاخره هدفون Razer BlackShark V2 Special Edition رو خریداری کردم و به دستم رسید. فقط یکی از دوستان گفت نرم افزار داره و تنظیمات هدفون و حذف صدای نویز میکروفون و چیزهای دیگه داره و اسم این نرم افزار چیه؟

این اسم نرم افزاره THX Spatial Audio ؟ این که پولی هست و فقط 15 روز بیشتر نمیتونم استفاده کنم. نرم افزار دیگه ای هست برای این هدفون یا باید از نسخه کرکی این استفاده کنم؟

بعد از وقتی هدفون رو وصل کردم تو قسمت صدا پایین صفحه دستاپ یه گذینه اضاف شده به نام THX Spatial و وقتی روش میزنم از هدفون صدایی نمیاد این برای چیه؟

وقتی روی USB Sound card razer میزارم صدا داره و تفاوت هدفون بدون کارت صدا  وبا کارت صدا تو چی هست؟ کیفیتش بهتر میشه؟

همین رو نصب کنید و با سریال هدست اکتیو کنید کافیه

Screenshot (215).png

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، dragon2010 گفته است :

سلام مجدد دوستان

سلام

مبارکتون باشه

برای نرم افزار  razer synapse رو نصب کنید
اون thx که پولیه برای هدفون شما نیست٬ شما با همین نرم افزار به صورت رایگان و دائمی به THX دسترسی دارید

وقتی نصب کردید از قسمت صدا THX Spatial رو انتخاب کنید باقی کارهارو نرم افزار انجام میده٬ میتونید تنظیم کنید چه نرم افزارهایی از THX استفاده کنه تا نیاز نباشه مدام این مد رو خاموش روشن کنید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

ممنون بابت پاسخ گویی . ولی این نرم افزار فکر نکنم مناسب هدست من باشه چون نوشته blackshark v2 X که برای من ایکس نیست و برای من هم  7.1 نیست و THX هست

مطمن هستین این مناسبه؟

در 8 ساعت قبل، MIFans گفته است :

سلام

مبارکتون باشه

برای نرم افزار  razer synapse رو نصب کنید
اون thx که پولیه برای هدفون شما نیست٬ شما با همین نرم افزار به صورت رایگان و دائمی به THX دسترسی دارید

وقتی نصب کردید از قسمت صدا THX Spatial رو انتخاب کنید باقی کارهارو نرم افزار انجام میده٬ میتونید تنظیم کنید چه نرم افزارهایی از THX استفاده کنه تا نیاز نباشه مدام این مد رو خاموش روشن کنید

خیلی ممنون . این نرم افزار هم دو مدل داره

Synapse 3

Synapse 2 - Legacy

کدوم یکی و وقتی روش میرم عکس ماوس میاد و فکر کردم برای موس هست

این نرم افزار چه قابلیتی به هدفون اضاف میکنه و کیفیت رو بیشتر میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

خیلی ممنون . این نرم افزار هم دو مدل داره

Synapse 3

Synapse 2 - Legacy

کدوم یکی و وقتی روش میرم عکس ماوس میاد و فکر کردم برای موس هست

این نرم افزار چه قابلیتی به هدفون اضاف میکنه و کیفیت رو بیشتر میکنه؟

نسخه ۳ رو نصب کنید

این نرم افزار برای تموم محصولات ریزر هست٬ تمام قابلیت‌هایی که دستگاهتون داره (THX ٬ کنترل میکروفون٬ نویز٬ نوع صدا و....) رو بهتون نشون میده و قابل کنترل هست
sourrand sound 7.1 و... رو حذف کنید فقط synapse 3 نصب باشه

لینک به دیدگاه

در در 28 دی 1399 در 10:38، MIFans گفته است :

نسخه ۳ رو نصب کنید

این نرم افزار برای تموم محصولات ریزر هست٬ تمام قابلیت‌هایی که دستگاهتون داره (THX ٬ کنترل میکروفون٬ نویز٬ نوع صدا و....) رو بهتون نشون میده و قابل کنترل هست
sourrand sound 7.1 و... رو حذف کنید فقط synapse 3 نصب باشه

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی . تعدادی سوال داشتم بی زحمت راهنمایی کنید

اول اینکه موقع نصب این نرم افزار یه نرم افزار دیگه هم خواست نصب کنه به اسم CORTEX که نصبش نکردم و فقط برای بهینه سازی برای بازی هست و ربطی به صدا نداره؟

بعد در مورد هدفون دقیقا فرق THX با عالت عادی چیه؟ کیفیت بهتر میشه یا در حالت THX فقط میشه شخصی سازی کنی؟

الان تو قسمت اپیکر ویندوز دو حالت میاد یکی THX  و یکی USB Sound card razer و دقیقا تفاوتشون چیه؟ سوال دیگه هم داشتم که وقتی تو نرم افزار synapse شخصی سازی انجام میدی حتما تو ویندوز باید رو حالت THX باشه و در حالت USB Sound card razer جواب نمیده؟ بعد از اینکه در نرم افزار شخصی سازی انجام دادی و نرم افزار رو کامل کلوز کردی بازم اون شخصی سازی ها کار میکنن یا نرم افزار باید باز باشه همیشه؟

من بعد از اینکه تو نرم افزار گذاشتم رو حالت THX و دست به هیچ گذینه ای هم نزدم اما موقع تماس و صحبت کردن صدا با یه حالت اکویی میاد و جالب نیست این بخاطر چیه؟

و تعدادی عکس میفرستم از محیط نرم افزار ممنون میشم راهنمایی کنین

wnyr_2021-01-20_153312.jpg

اینا برای چیه و به درد میخوره؟

bbe_2021-01-20_153359.jpg

اینجا قسمت سمت چپ مشخص میکنی چه برم افزار یا بازی از حالت THX استفاده کنه یا نه؟ و سمت راست فقط گذینه بازی و موزیک و ویدیو داره و حالت نرمال نداره . من اگه بخوام برای استفاده عادی بزارم چیکار کنم؟ و اون نقطه های سبز برای کالیبره کردنه؟

crjw_2021-01-20_153443.jpg

0pdd_2021-01-20_153504.jpg

دو عکس بالایی هم ممنون میشم توضیحی بدین و اون گذینه ها برای چیه؟

ببخشید سوالاتم زیاد شد

ویرایش شده توسط dragon2010
ویرایش عکس
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...