رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید هدفون باکیفیت Razer , Asus , ....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی . تعدادی سوال داشتم بی زحمت راهنمایی کنید

اول اینکه موقع نصب این نرم افزار یه نرم افزار دیگه هم خواست نصب کنه به اسم CORTEX که نصبش نکردم و فقط برای بهینه سازی برای بازی هست و ربطی به صدا نداره؟

بعد در مورد هدفون دقیقا فرق THX با عالت عادی چیه؟ کیفیت بهتر میشه یا در حالت THX فقط میشه شخصی سازی کنی؟

الان تو قسمت اپیکر ویندوز دو حالت میاد یکی THX  و یکی USB Sound card razer و دقیقا تفاوتشون چیه؟ سوال دیگه هم داشتم که وقتی تو نرم افزار synapse شخصی سازی انجام میدی حتما تو ویندوز باید رو حالت THX باشه و در حالت USB Sound card razer جواب نمیده؟ بعد از اینکه در نرم افزار شخصی سازی انجام دادی و نرم افزار رو کامل کلوز کردی بازم اون شخصی سازی ها کار میکنن یا نرم افزار باید باز باشه همیشه؟

من بعد از اینکه تو نرم افزار گذاشتم رو حالت THX و دست به هیچ گذینه ای هم نزدم اما موقع تماس و صحبت کردن صدا با یه حالت اکویی میاد و جالب نیست این بخاطر چیه؟

و تعدادی عکس میفرستم از محیط نرم افزار ممنون میشم راهنمایی کنین

wnyr_2021-01-20_153312.jpg

اینا برای چیه و به درد میخوره؟ برای rgb و عیره که بدرد شما نمیخوره

bbe_2021-01-20_153359.jpg

اینجا قسمت سمت چپ مشخص میکنی چه برم افزار یا بازی از حالت THX استفاده کنه یا نه؟ و سمت راست فقط گذینه بازی و موزیک و ویدیو داره و حالت نرمال نداره . من اگه بخوام برای استفاده عادی بزارم چیکار کنم؟ و اون نقطه های سبز برای کالیبره کردنه؟ سمت چپ رو دقیق نمیدونم اما سمت راست برای تنظیم صدا گیری هست مشکل اینجاست که باید کسی که همین مدل هدست رو داره بیاد کمکتون کنه

crjw_2021-01-20_153443.jpg

0pdd_2021-01-20_153504.jpg

دو عکس بالایی هم ممنون میشم توضیحی بدین و اون گذینه ها برای چیه؟ تنظیمات باس صدا و میکروفن هستن بهتره کمی باهاشون ور برید تا قلقش دستتون بیاد

ببخشید سوالاتم زیاد شد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، dragon2010 گفته است :

اول اینکه موقع نصب این نرم افزار یه نرم افزار دیگه هم خواست نصب کنه به اسم CORTEX که نصبش نکردم و فقط برای بهینه سازی برای بازی هست و ربطی به صدا نداره؟

بله برای بهینه سازی هست٬‌میتونید نصبش نکنید٬ به نظرم خیلی کارآمد نیست

بعد در مورد هدفون دقیقا فرق THX با عالت عادی چیه؟ کیفیت بهتر میشه یا در حالت THX فقط میشه شخصی سازی کنی؟

تقریبا مثل صدای 7.1 کاناله هست٬ به کیفیت ربطی نداره٬ جهت صدا رو بهتر میشه فهمید٬ کارایش برای بازی مخصوصا شوتر هست که صدا پا بگیری٬ به هیچ وجه بدرد فیلم و آهنگ نمیخوره (صداهارو قاطی میکنه بدون جهت)

الان تو قسمت اپیکر ویندوز دو حالت میاد یکی THX  و یکی USB Sound card razer و دقیقا تفاوتشون چیه؟

کلا روی THX بذارید٬ قابلیت خاموش روشن شدن از طریق دکمه هدفون باید داشته باشه

سوال دیگه هم داشتم که وقتی تو نرم افزار synapse شخصی سازی انجام میدی حتما تو ویندوز باید رو حالت THX باشه و در حالت USB Sound card razer جواب نمیده؟

razer card به طور کلی به نرم افزار synapse فکر کنم مربوط نیست و مستقل کار میکنه٬ کلا روی THX بذارید

بعد از اینکه در نرم افزار شخصی سازی انجام دادی و نرم افزار رو کامل کلوز کردی بازم اون شخصی سازی ها کار میکنن یا نرم افزار باید باز باشه همیشه؟
بدون نرم افزار کار نمیکنه

من بعد از اینکه تو نرم افزار گذاشتم رو حالت THX و دست به هیچ گذینه ای هم نزدم اما موقع تماس و صحبت کردن صدا با یه حالت اکویی میاد و جالب نیست این بخاطر چیه؟

بخاطر این که THX فعاله٬ در حالت کلی غیر فعال کنید و موقع گیم ازش استفاده کنید (البته میتونید داخل نرم افزار مشخص کنید برای چه برنامه‌هایی از چه حالتی استفاده بشه)

و تعدادی عکس میفرستم از محیط نرم افزار ممنون میشم راهنمایی کنین

wnyr_2021-01-20_153312.jpg

اینا برای چیه و به درد میخوره؟

اینا برای کنترل نورپردازی هستن

bbe_2021-01-20_153359.jpg

اینجا قسمت سمت چپ مشخص میکنی چه برم افزار یا بازی از حالت THX استفاده کنه یا نه؟ این قسمت رو من دستی تنظیم کردم

و سمت راست فقط گذینه بازی و موزیک و ویدیو داره و حالت نرمال نداره . من اگه بخوام برای استفاده عادی بزارم چیکار کنم؟ اینجا مشخص میکنی جهت صدا برای حالت گیم یا موزیک چطور باشه

و اون نقطه های سبز برای کالیبره کردنه؟ بله

crjw_2021-01-20_153443.jpg

0pdd_2021-01-20_153504.jpg

دو عکس بالایی هم ممنون میشم توضیحی بدین و اون گذینه ها برای چیه؟ کنارشون توی اون علامت سوال توضیح داده هرکدوم رو

ببخشید سوالاتم زیاد شد

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...