رفتن به مطلب

مزایده مانیتور BenQ GL2460

اشتراک گذاری

Recommended Posts

- در حدی خط و خش داره به دلیل جنس شفاف پلاستیکی

- یک تکه از نگهدارنده پشتش شکسته و افتاده داخل مانیتور که صدا می‌ده. ولی کاملا محکم با هر ۴ پیچ بسته می‌شه و موردی نداره

- یک پیکسل سوخته در مرکز، منتهی به شمال غربی داره :دی. به چشم نمی‌یاد اصلا، صرقا برای اینکه مدیون نشم گفتم

- متعلقات فقط کابل برق و یک عدد hdmi و پایه اصلی

قیمت پایه: ۸۰۰

گام: ۵۰

پایان: ۴۸ ساعت بعد از اولین پیشنهاد

فوری: 1800

- توجه داشته باشید مانیتور در حال حاضر کاملا سالمه و اگر تحویل غیر حضوری و با پست باشه، بنده مسئولیت آسیب حین ارسال رو نمی‌پذیرم.

- امکان خرید حضوری وجود داره 

مشخصات کامل:

https://www.benq.eu/en-uk/monitor/home-office/gl2460/specifications.html

20201024_093104.jpg

20201024_093136.jpg

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

سلام

1400

کدوم شهر تشریف دارید؟ 

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام

1400

کدوم شهر تشریف دارید؟ 

یاعلی

جالبه / واقعا" واسم جالبه اینکه اول 1500 پیشنهاد بدی بعد واسه اینکه میبینی کسی پیشنهاد بالاتر نداده ویرایشش کنی به 1400 ای بنازم .

خوب نیست دوستان میگن دیگه بازخورد بالا هم نشونه اعتماد و درستکار بودن نیستش ! بسمه الله اینم با رسم شکل و نمودار !

ای روزگار / شرمم می یاد اول از انسان بودنم بعدش ایرانی بودنم. چون واقعا" این دو شرایط واسم قابل درک نیست !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

فوری برای من.

تایید می‌شه. تقدیم شما می‌شه

لینک به دیدگاه

کاش از پیکسل سوخته و خط و خشش عکس مینداختید اگر محسوس نبود من 1900 تومن برمیداشتم

ویرایش شده توسط hosseingamer
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، invoker گفته است :

جالبه / واقعا" واسم جالبه اینکه اول 1500 پیشنهاد بدی بعد واسه اینکه میبینی کسی پیشنهاد بالاتر نداده ویرایشش کنی به 1400 ای بنازم .

خوب نیست دوستان میگن دیگه بازخورد بالا هم نشونه اعتماد و درستکار بودن نیستش ! بسمه الله اینم با رسم شکل و نمودار !

ای روزگار / شرمم می یاد اول از انسان بودنم بعدش ایرانی بودنم. چون واقعا" این دو شرایط واسم قابل درک نیست !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همین ادم توی اون تاپیک قیمت های عجیب داشت برای من از علی و عدالت علی میگفت با سوار بر اعتقادات چند تا یوزر دیگرم با خودش همراه کرده بود

امثال اینارو من خوب میشناسم 😂😂

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...