رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Ruby گفته است :

خواهش می‌کنم. متاسفانه من هرچی سعی کردم اصلا نتونستم با ست لباس‌های این Trapper ها ارتباط برقرار کنم :D تا آخر بازی آرتور رو یه شیک و مجلسی نگه داشته بودم. البته فقط جلیقه و پیراهنم، به جز هوای سرد اصلا کت و پالتو استفاده نمی‌کردم. برم یه چنتا از تصاویری که ذخیره کردم رو از کنسول بکشم بیرون ببینم چیز خوبی پیدا میشه :D

آقا اینا به کنار، سیستم اقتصادی بخش آنلاین رو فکر میکردم درست کرده بودن بعد از اون همه بازخورد منفی که پارسال گرفتن اما همچنان مزخرفه... ساده ترین چیزها مثل دوربین بیناکولر رو دریغ کردن و باید چند صد دلار در بیاری تا بتونی بخریش :| هیچ اسبی رو نمیتونی رام کنی و ازش واسه خودت استفاده کنی و زین بذاری روش، نمیتونی اسب به اسطبل ها بفروشی و هزارتا از این چیزهای رو مخی... دلیل اینکه خیلی از چیزهای خوب رو لاک کردن تا لول های بالای 30 و 40 این نیست که لذت ببری از پیشرفت، بلکه واسه اینه که تمام پولهات و شمش های طلات رو تا وقتی به اون لول میرسی خرج چیزهای به درد نخور کرده باشی و از اول بخوای شمش بخری از خود راک استار :|  

از طرفی هم کسی نیست بگه باباجان حداقل نصف ملت بازی میکنن تا با آدمهای دیگه دمخور نباشن و تو دنیای خودشون باشن اما همه مراحل توی آنلاین حتما باید با کسی بری، مجبور  میشی آدمهای رندوم رو بر داری که هر چیزیشونم بشه مرحله fail میشه، اینکه میگن ما داریم سعی میکنیم مردم با هم تعامل داشته باشن تا بهشون خوش بگذره  بزرگترین دروغه، جایی که پلیرها همدیگه رو ببینن و لباسها و تجهیزات همدیگه رو دچار چشم و هم چشمی میشن و مدام برای خرید چیزای بهتر رو میارن به خرید های درون بازی با پول واقعی، برای همین هم که دیگه اجازه نمیده friend only session یا اصلا پرایوت سشن داشته باشی تا به زور فشارت بدن به بقیه، دقت کرده باشی هیچ تعادلی هم نداره سشن هاش، معمولا کم لول ترین ها رو میندازن داخل بالاترین لول ها(تعادل اصلا نیست) تا اینا به اونا حسادت کنن و عصبی بشن و پول خرج کنن :| شایدم من اشتباه میکنم اما صنعت نوین گیمینگ همینه الان 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

آقا اینا به کنار، سیستم اقتصادی بخش آنلاین رو فکر میکردم درست کرده بودن بعد از اون همه بازخورد منفی که پارسال گرفتن اما همچنان مزخرفه... ساده ترین چیزها مثل دوربین بیناکولر رو دریغ کردن و باید چند صد دلار در بیاری تا بتونی بخریش :| هیچ اسبی رو نمیتونی رام کنی و ازش واسه خودت استفاده کنی و زین بذاری روش، نمیتونی اسب به اسطبل ها بفروشی و هزارتا از این چیزهای رو مخی... دلیل اینکه خیلی از چیزهای خوب رو لاک کردن تا لول های بالای 30 و 40 این نیست که لذت ببری از پیشرفت، بلکه واسه اینه که تمام پولهات و شمش های طلات رو تا وقتی به اون لول میرسی خرج چیزهای به درد نخور کرده باشی و از اول بخوای شمش بخری از خود راک استار :|  

از طرفی هم کسی نیست بگه باباجان حداقل نصف ملت بازی میکنن تا با آدمهای دیگه دمخور نباشن و تو دنیای خودشون باشن اما همه مراحل توی آنلاین حتما باید با کسی بری، مجبور  میشی آدمهای رندوم رو بر داری که هر چیزیشونم بشه مرحله fail میشه، اینکه میگن ما داریم سعی میکنیم مردم با هم تعامل داشته باشن تا بهشون خوش بگذره  بزرگترین دروغه، جایی که پلیرها همدیگه رو ببینن و لباسها و تجهیزات همدیگه رو دچار چشم و هم چشمی میشن و مدام برای خرید چیزای بهتر رو میارن به خرید های درون بازی با پول واقعی، برای همین هم که دیگه اجازه نمیده friend only session یا اصلا پرایوت سشن داشته باشی تا به زور فشارت بدن به بقیه، دقت کرده باشی هیچ تعادلی هم نداره سشن هاش، معمولا کم لول ترین ها رو میندازن داخل بالاترین لول ها(تعادل اصلا نیست) تا اینا به اونا حسادت کنن و عصبی بشن و پول خرج کنن :| شایدم من اشتباه میکنم اما صنعت نوین گیمینگ همینه الان 

فقط کافیه بجای اسم بازی و شرکت راک استار اسم لوازم آرایشی و آرایشگاه زنونه بزاری! به چه روزی افتادیم😂

لینک به دیدگاه

تعداد پلیرها به 37هزار تا رسید

https://steamdb.info/app/1174180/graphs/

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Game World گفته است :

2.thumb.png.1aefc9161031da4cb8fce0c4e0865367.png

یه پیشنهاد  far shadow رو کم کن

particle کم کن

tessellation کم کن

فریمت زیاد میشه

لینک به دیدگاه

خب بعد از 16ساعت بازی کردن دیگه اجرا نمیشه😂

ERR_GFX_STATE

تو لودینگ ارور میده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خب بعد از 16ساعت بازی کردن دیگه اجرا نمیشه1f602.png

ERR_GFX_STATE

تو لودینگ ارور میده

توی ردیت RDR2 یه مطلب خوندم در مورد این ارور که نوشته بود باید این کار رو انجام بدید:

For that error you just have to go to your documents and look under rockstar games then rdr2 and then settings and delete only the files that have sga_ attached to the name..do not delete the bin files

Just delete those few files and start the game up again

Thats what i did and im all good now

البته توی یکی از کامنت‌ها خوندم که پاک کردن این فایل‌ها با اینکه به اجرا شدن مجدد بازی کمک می‌کنه اما زمانی که بازی رو اجرا کنید این فایل‌ها بصورت خودکار دوباره ساخته میشن و حجم اولیه‌شون هم ۱۷-۱۸ مگابایت هست و امکان افزایش تا ۵۰ مگابایت رو هم دارن و مهم‌تر از اون امکان داره که باز هم بازی همین ارور رو بده و مجبورید مجداا اقدام به پاک کردن این فایل‌ها بکنید.

نکته دیگه هم اینکه، این فایل‌هایی که با پیشوند SGA شروع میشن، فایل‌های کش تنظیمات گرافیکی بازی هستند.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

خب بعد از 16ساعت بازی کردن دیگه اجرا نمیشه1f602.png

ERR_GFX_STATE

تو لودینگ ارور میده

برای منم بعد از  آپدیت جدید هی همین ارور رو میداد. این کارارو کردم  دیگه ارور نداد خوشبختانه

اول از قسمت account information  بخش ستینگ لانچر ، دیلیت لوکال دیتا کردم

از vulkan گذاشتم رو دایرکت ایکس

از فول اسکرین در آوردم گذاشتم ویندوز بوردر لس

بعد از چند روز دوباره گذاشتم وولکان، بعد از یک مدت ارور داد ولی بعدش که باز گذاشتم دایرکت درست شد و تا به الان اروری نداده

در 13 ساعت قبل، Farjam گفته است :

اینکه راک استار و بخش مواتی بازیاش کش گربه  هیچ حرفی توش نیست ولی دارم مقایسه میکنم از جی تی ای و  چیزای دیگه خیلی بهتره باز. بلاخره خیریه که نیست و باید یجوری بچاپن یه سری آدمه پولدار و که میخوان همه چیو سریع داشته باشن.

در کل بعد از 30 ساعت مولتی زدن به نظرم اونقدرام افتضاح نیست. مشکلاتی قطعا داره  ولی فاجعه هم نیست، یه عده رو میشناسم اینقدر گلد و اسکناس تو بازی دارن نمیدونن چی کار  کنن باهاش، فقط باید صبر داشته باشی و راه هاشو بدونی، بی صبر باشی بازی برای زهر ماره، آرو م آروم باید ازش لذت ببری. بدون اقرار میگم، میشه بدون کوچکترین خریدی از استور ، بازی رو جلو برد.

یه مشکلی که سینگل پلیر داشت به نظرم راحتی  و در دسترس بودن همه چیز بود که واقعا آدمو وادار به هیچ تلاشی نمیکرد و انگار اتو پایلت بود همه چی!! چپتر 4 که رسیدم اینقدر پول داشتم حس میکردم چیت زدم، هیچی نبود که نخریده باشم ؛ خورد تو ذوقم قشنگ!!. تو مولتی حداقل گذاشتنت تو منگنه مجبوری زور بزنی  . شخصا برای من جذابیت بیشتری داره بازی اینطوری. ( نزنید آقا نظر شخصیه😅)

یه سری مشکلات مسخره هم داره که گفتی. برا چی نمیشه اسب رام کرد فروخت جلل الخالق!! ( البته معلومه چون یه سری عقل ندارن، ور میدارن میرن سریع گلد میدن میخرن اسبارو و ایزی مانی برای راک استار!!)

خاصیت بازی های آنلاین و مولتی ترول هایی که داره ولی میشد یه آپشن بزارن برای کسایی که میخان استوری رو سینگل برن، اینم موافقم.  این چشم و هم چشمی که گفتی تا حدودی موافقم ولی نه برای همه!! اینارو احتمالا اینجوری میزان برای یه سری بچه ده یازده ساله که ترغیبشون کنن پول واقعی خرج کنن برای پیشرفت سریعشون و گرنه من که میبینم میگم چه  چیز شاخی ایشالا نصیب ما هم بشه، همین!!😄

صنعت گیمینگ هم که با وجود امثالی مثل EA و bethesda  و بلیزارد مشخصه داره به کجا میره. فقط پوووووووووول....

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ruby گفته است :

توی ردیت RDR2 یه مطلب خوندم در مورد این ارور که نوشته بود باید این کار رو انجام بدید:

For that error you just have to go to your documents and look under rockstar games then rdr2 and then settings and delete only the files that have sga_ attached to the name..do not delete the bin files

Just delete those few files and start the game up again

Thats what i did and im all good now

البته توی یکی از کامنت‌ها خوندم که پاک کردن این فایل‌ها با اینکه به اجرا شدن مجدد بازی کمک می‌کنه اما زمانی که بازی رو اجرا کنید این فایل‌ها بصورت خودکار دوباره ساخته میشن و حجم اولیه‌شون هم ۱۷-۱۸ مگابایت هست و امکان افزایش تا ۵۰ مگابایت رو هم دارن و مهم‌تر از اون امکان داره که باز هم بازی همین ارور رو بده و مجبورید مجداا اقدام به پاک کردن این فایل‌ها بکنید.

نکته دیگه هم اینکه، این فایل‌هایی که با پیشوند SGA شروع میشن، فایل‌های کش تنظیمات گرافیکی بازی هستند.

همین کار رو کردم اجرا شد،وضعیت دایرکت ایکس 12 که افتضاح رو اون 6تا فریم کمتر میگیرم

حجم فایلهای من 70مگ بود

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

برای منم بعد از  آپدیت جدید هی همین ارور رو میداد. این کارارو کردم  دیگه ارور نداد خوشبختانه

اول از قسمت account information  بخش ستینگ لانچر ، دیلیت لوکال دیتا کردم

از فول اسکرین در آوردم گذاشتم ویندوز بوردر لس

بعد از چند روز دوباره گذاشتم وولکان، بعد از یک مدت ارور داد ولی بعدش که باز گذاشتم دایرکت درست شد و تا به الان اروری نداده

این بازی رو نمیشه با دایرکت ایکس اجرا کرد افتضاح میشه فریمش

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

هممم، مطمئنی؟! چون من اتفاقا حس میکنم روونتره !!🤔

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین کار رو کردم اجرا شد،وضعیت دایرکت ایکس 12 که افتضاح رو اون 6تا فریم کمتر میگیرم

حجم فایلهای من 70مگ بود

بازم خوبه که مشکل حل شد، امیدوارم دیگه ارور نده :D

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

رابط Vulkan این مشکلاتو داره البته توی کارتای NVIDIA خیلی بیشتر از AMD هست 

روی Vulkan واسه من 20 فریم بیشتر میده 😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

رابط Vulkan این مشکلاتو داره البته توی کارتای NVIDIA خیلی بیشتر از AMD هست 

روی Vulkan واسه من 20 فریم بیشتر میده 1f605.png

اخه من فقط 5 ثانیه چک کردم سریع عوض کردم شاید اختلافش بیشتر باشه،خلاصه دایرکت ایکس ممکنه بکشونه زیر 30فریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

هممم، مطمئنی؟! چون من اتفاقا حس میکنم روونتره !!1f914.png

حس میکنی؟مگه جنس جامد که دست بزنی حس کنی:/فریم ریت مشخصه دیگه ! حتی یک نفر هم تو دنیا با دایرکس ایکس 12رو این بازی فریم بالا نگرفته تا این حد مطمئنم

لینک به دیدگاه

اخه من فقط 5 ثانیه چک کردم سریع عوض کردم شاید اختلافش بیشتر باشه،خلاصه دایرکت ایکس ممکنه بکشونه زیر 30فریم

توی Vulkan کارت من تا 1550 مگاهرتز بیشتر نمیره و معمولا روی 1400 مگاهرتز کار میکنه ولی توی DX روی ماکزیمم یعنی 1600 کار میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

اینکه راک استار و بخش مواتی بازیاش کش گربه  هیچ حرفی توش نیست ولی دارم مقایسه میکنم از جی تی ای و  چیزای دیگه خیلی بهتره باز. بلاخره خیریه که نیست و باید یجوری بچاپن یه سری آدمه پولدار و که میخوان همه چیو سریع داشته باشن.

در کل بعد از 30 ساعت مولتی زدن به نظرم اونقدرام افتضاح نیست. مشکلاتی قطعا داره  ولی فاجعه هم نیست، یه عده رو میشناسم اینقدر گلد و اسکناس تو بازی دارن نمیدونن چی کار  کنن باهاش، فقط باید صبر داشته باشی و راه هاشو بدونی، بی صبر باشی بازی برای زهر ماره، آرو م آروم باید ازش لذت ببری. بدون اقرار میگم، میشه بدون کوچکترین خریدی از استور ، بازی رو جلو برد.

یه مشکلی که سینگل پلیر داشت به نظرم راحتی  و در دسترس بودن همه چیز بود که واقعا آدمو وادار به هیچ تلاشی نمیکرد و انگار اتو پایلت بود همه چی!! چپتر 4 که رسیدم اینقدر پول داشتم حس میکردم چیت زدم، هیچی نبود که نخریده باشم ؛ خورد تو ذوقم قشنگ!!. تو مولتی حداقل گذاشتنت تو منگنه مجبوری زور بزنی  . شخصا برای من جذابیت بیشتری داره بازی اینطوری. ( نزنید آقا نظر شخصیه1f605.png)

یه سری مشکلات مسخره هم داره که گفتی. برا چی نمیشه اسب رام کرد فروخت جلل الخالق!! ( البته معلومه چون یه سری عقل ندارن، ور میدارن میرن سریع گلد میدن میخرن اسبارو و ایزی مانی برای راک استار!!)

خاصیت بازی های آنلاین و مولتی ترول هایی که داره ولی میشد یه آپشن بزارن برای کسایی که میخان استوری رو سینگل برن، اینم موافقم.  این چشم و هم چشمی که گفتی تا حدودی موافقم ولی نه برای همه!! اینارو احتمالا اینجوری میزان برای یه سری بچه ده یازده ساله که ترغیبشون کنن پول واقعی خرج کنن برای پیشرفت سریعشون و گرنه من که میبینم میگم چه  چیز شاخی ایشالا نصیب ما هم بشه، همین!!1f604.png

صنعت گیمینگ هم که با وجود امثالی مثل EA و bethesda  و بلیزارد مشخصه داره به کجا میره. فقط پوووووووووول....

سلام، البته من نگفتم فاجعست، مزخرف معنی فاجعه نمیده، یعنی خوب نیست، در همین حد :D

همین که هیچ اسبی رو نمیتونی رام کنی (رام کردنش میشه ها اما قسمت دومش نه)و ازش واسه خودت استفاده کنی و زین بذاری روش واسه من توهین بود :D

راستی با قایق هم نمیشه ماهی گرفت، همش ارور میده که نمیشه چوب ماهیگیری رو توی قایق استفاده کرد... اینم به خدا واسه اینه که نتونی از بقیه پلیرها دور شی و در تنهایی و بدون مزاحمت ماهی بگیری که تا ماهی رو بخوای بذاری رو اسبت بکشنت، امیدوارم فقط یک باگ باشه نه یک محدودیت...

اون چشم و هم چشمی رو دقیقا واسه همون 11 ساله ها که میگی استفاده میکنن دیگه، آدمهایی که از جیب خانواده میخورن و خودشون در نمیارن راحت تر هزینه میکنن واسه پرداخت های داخل بازی ، هم واسه پول اهمیتی قائل نیستن و هم اینکه یکی دو بار تو بازی بمیرن افسرده میشن و فکر میکنن مشکل از تجهیزاتشونه و میوفتن به جون کردیت کارد پدر مادرشون:D

EA الان خیلی حالش بده که چرا استار وارز جدیده رو پولکی نکردن 🤣 من شاخ درآورده بودم که توی بازی ای که پابلیشرش EA باشه چطوری دارم صرفا با بازی کردن کلی آیتم آنلاک میکنم، هر بازی دیگه ای از سمت EA بود هر کدوم از اون 100 و خورده ای آیتم رو باید 5 دلار هزینه لوت باکس میکردی تا گیرشون بیاری... بلیزارد که قربونش برم یک "نقطه قرمز" داخل کال آف جدید رو هم داره میفروشه(نقطه ی مگسک برای هدف گیری با اسلحه که میاد وسط صفحه)

*عملا هر ساعت که بازی میکنم یه محدودیت دیگه مشخص میشه، دیگه واقعا از حوصله خارجه که بنویسم، همشونم در یک جهت خاص هست محدودیت ها :D 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

بلیزارد که قربونش برم یک "نقطه قرمز" داخل کال آف جدید رو هم داره میفروشه(نقطه ی مگسک برای هدف گیری با اسلحه که میاد وسط صفحه)

از valve یاد گرفتن 😶

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

حس میکنی؟مگه جنس جامد که دست بزنی حس کنی:/فریم ریت مشخصه دیگه ! حتی یک نفر هم تو دنیا با دایرکس ایکس 12رو این بازی فریم بالا نگرفته تا این حد مطمئنم

یه حس  لامسه داری فقط نه؟! 😉

من گفتم روون تره و منظورم همون کمینه فریم بود نه میانگین. میانگین درسته حق با شماست ولی  بالا پایین شدن فریم تو DX12  کمتره و 1% low بالاتری داره.

1080p-benchmark.thumb.png.fe3f1d43594508743dc661b168ae670e.png

در 16 ساعت قبل، Farjam گفته است :

EA الان خیلی حالش بده که چرا استار وارز جدیده رو پولکی نکردن 🤣 من شاخ درآورده بودم که توی بازی ای که پابلیشرش EA باشه چطوری دارم صرفا با بازی کردن کلی آیتم آنلاک میکنم، هر بازی دیگه ای از سمت EA بود هر کدوم از اون 100 و خورده ای آیتم رو باید 5 دلار هزینه لوت باکس میکردی تا گیرشون بیاری... بلیزارد که قربونش برم یک "نقطه قرمز" داخل کال آف جدید رو هم داره میفروشه(نقطه ی مگسک برای هدف گیری با اسلحه که میاد وسط صفحه)

آخ اره جدا جای تعجب داره!! همین چند وقت پیش گفته بود سنگل پلیر مرده و از این جور چرت و پرت ها.

بعدش گاد و رد دد و کلی سینگل پلیر خفن اومد زدن تو گوشش مرتیکه پولکیو😄  فک کنم همین عامل باعث شد تا تمرکزشون و بزارن رو سینگل  تا لوت و باکس و غیره

لینک به دیدگاه

کسی میدونه شمش و طلا و اشا قیمتی رو کجا باید فروخت

@Rubyحاجی گنج اول رو پیدا کردم 3تا شمش 500دلاری طلا گرفتم کل کمپ رو باهاش آپگرید کردم فعلا که چیزی دیگه تو لیست نیست،بازم طلا ملا دارم کجا باید بفروشم هیچکی نمیخره؟تازه به اونجایی رسیدم که با پسر جان مارستون میرن ماهیگیری افسردrossوmiltonمیاد سراغشون

اگه نسخه اول رو بازی کرده باشی بعدا جک پسر مارستون وقتی Rossداره ماهیگیری میکنه ترتیبشو میده

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

@Rubyحاجی گنج اول رو پیدا کردم 3تا شمش 500دلاری طلا گرفتم کل کمپ رو باهاش آپگرید کردم فعلا که چیزی دیگه تو لیست نیست،بازم طلا ملا دارم کجا باید بفروشم هیچکی نمیخره؟تازه به اونجایی رسیدم که با پسر جان مارستون میرن ماهیگیری افسردrossوmiltonمیاد سراغشون

اگه نسخه اول رو بازی کرده باشی بعدا جک پسر مارستون وقتی Rossداره ماهیگیری میکنه ترتیبشو میده

یه یارو هست که اسمشو یادم نیست :D ولی ماموریتش این بود که باید درشکه میدزدیدن و ماموریت بعدیشم دزدی از خونه یکی بود !

اون تمام جنسای این مدلی که هیچکی نمیخره ، ازتون میخره.توی مپ 2-3 تا دیگم هست مثله همون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

fence

4 جا هست

rdr-2-fence-locations-sell-jewelry-803x1024.thumb.jpg.2724720bc9640f5ab7aa6be3a55d500a.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام خوبی؟ آره اتفاقا دشب داشتم اون آخر رد دد اول رو میدیدم که جک انتقام میگیره، البته اون گیم پلی ای که من دیدم طرف نه تنها از ادگار راس انتقام گرفت بلکه خانوادش رو هم به خاک سیاه نشوند :| زنش و برادرش رو هم به طرز فجیعی کشت :D

همونطور که دوستمون midnight گفتن و جاشونو رو نقشه مشخص کردن، بهشون میگن fence، به جز اونا یکی دیگه هم هست اما فعلا به کارت نمیاد ،  تازه در چپترهای بعد از 6 بهش میرسی در اپیلوگ 1 و 2 ، جاش هم جنوب بلک واتر هست در thieves landing

این مرحله ای که دوستمون در پایین رو گفتن باید تکمیل کنی تا برات امکان تعامل با fence ها آنلاک بشه:

در 29 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

یه یارو هست که اسمشو یادم نیست :D ولی ماموریتش این بود که باید درشکه میدزدیدن و ماموریت بعدیشم دزدی از خونه یکی بود !

اون تمام جنسای این مدلی که هیچکی نمیخره ، ازتون میخره.توی مپ 2-3 تا دیگم هست مثله همون.

همونیه که اعتقاد داشت باجناق(صاحب اون درشکه و خونه به واسطه ازدواج با این بنده خدا فامیل شده، و این کسی که ماموریت رو میده میخواد حال این فامیل جدیدشونو بگیره) فامیل نمیشه:D

ماموریتش تا جایی که یادمه با Hosea شروع میشه، باید ماموریت شکار خرس و... رو گذرونده باشی اگه درست خاطرم باشه تا برسی به این مرحله، توی همون چپتر 2 هم هست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

سلام دوست عزیزم

فکر کنم دوستان اشاره کردن ولی خب منم یه اشاره‌ای بکنم دوباره. کلا اجناس دزدی، قاچاق و ... (اجناس بازار سیاه‌طور :D) رو به راحتی می‌تونید پیش Fence ‌ها آب کنید و پول خوبی ازشون به دست بیارید.

اون مرحله دقیقا یه رفرنس مستقیم به Red Dead Redemption هست و اپیلوگ بازی که جک مارستون میره سراغ ایجنت راس و دیالوگش هم بازم ارتباط مستقیمی با همون صحنه داره که به جک میگه تا زمانی که می‌تونی از ماهیگیریت لذت ببر.

در 1 ساعت قبل، angel of death گفته است :

اسمش Seamus بود که اولین ماموریتش توی داستان اصلی و با Hosea شروع میشه.

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟ آره اتفاقا دشب داشتم اون آخر رد دد اول رو میدیدم که جک انتقام میگیره، البته اون گیم پلی ای که من دیدم طرف نه تنها از ادگار راس انتقام گرفت بلکه خانوادش رو هم به خاک سیاه نشوند :| زنش و برادرش رو هم به طرز فجیعی کشت :D

همونطور که دوستمون midnight گفتن و جاشونو رو نقشه مشخص کردن، بهشون میگن fence، به جز اونا یکی دیگه هم هست اما فعلا به کارت نمیاد ،  تازه در چپترهای بعد از 6 بهش میرسی در اپیلوگ 1 و 2 ، جاش هم جنوب بلک واتر هست در thieves landing

این مرحله ای که دوستمون در پایین رو گفتن باید تکمیل کنی تا برات امکان تعامل با fence ها آنلاک بشه:

همونیه که اعتقاد داشت باجناق(صاحب اون درشکه و خونه به واسطه ازدواج با این بنده خدا فامیل شده، و این کسی که ماموریت رو میده میخواد حال این فامیل جدیدشونو بگیره) فامیل نمیشه:D

ماموریتش تا جایی که یادمه با Hosea شروع میشه، باید ماموریت شکار خرس و... رو گذرونده باشی اگه درست خاطرم باشه تا برسی به این مرحله، توی همون چپتر 2 هم هست

امیدوارم نسخه سومی هم برای Red Dead Redemption در نظر بگیرن و باز هم با همین فرمول که بازی بصورت Prologue باشه و ایندفعه برن سراغ داستان چند سال قبل و ابتدای شروع راه Sons of Dutch یا حتی پیش از اون و نحوه آشنایی داچ، هوزئا، آرتور و جان.

اگر بخوان داستان جک مارستون رو ادامه بدن که دیگه بازی تقریبا به ابتدای عصر مدرن می‌رسه و یا باید شاهد حضور جک در جنگ جهانی باشیم یا شروع دوران طلایی گروه‌های مافیایی که توی نسخه دوم بازی هم دیدیم که با حضور آنجلو برانته نحوه شروع کار مافیای ایتالیایی توضیح داده شد :D

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 20:26، Coffee Addicted گفته است :

🤞ما هم خودمون منتظریم نسخه استیم بیاد

سلام هنوز نیومده؟

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، noname گفته است :

سلام هنوز نیومده؟

چرا.ولی نسخه راکستار لانچر خیلی ارزونتره !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...