رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، angel of death گفته است :

چرا.ولی نسخه راکستار لانچر خیلی ارزونتره !

اهان ! چقدره قیمتش ؟ هر سایتی یه چیزی زده گیج شدم واقعیتش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، noname گفته است :

اهان ! چقدره قیمتش ؟ هر سایتی یه چیزی زده گیج شدم واقعیتش

والا قیمتا با این وضع دلار هر ثانیه یک جوره ! ولی الان نسخه راکستار رو بین 380 تا 400 می تونی بگیری و نسخه استیم حدودا 100 تومنی گرونتره ...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

والا قیمتا با این وضع دلار هر ثانیه یک جوره ! ولی الان نسخه راکستار رو بین 380 تا 400 می تونی بگیری و نسخه استیم حدودا 100 تومنی گرونتره ...

خیلی گرون میافته برای ما .. حالا درد یکی هم نیست حتی ۶۰ فریم ثابتم نمیتونم بگیرم 😂

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، noname گفته است :

خیلی گرون میافته برای ما .. حالا درد یکی هم نیست حتی ۶۰ فریم ثابتم نمیتونم بگیرم 1f602.png

صبر کن بزار همون کرک شه،برای من مثل مرگ و زندگی بود که خریدمش،بخاطر این سری xbox360گرفته بودم دیگه بیشتر نگم

لینک به دیدگاه

بله قبول دارم واقعا گرونه.

من خودم 265 خریدم اسپشیال ادیشن موقعه ای که باگ شد ! ولی خوب الان اگر می خواین بخرین حتما راکستار بخرین چون خیلی ارزونتره.

در مورد فریم ریت هم خیلی سخت نگیرین ، چون با بهترین سیستم هم نمیشه همه چیز را بالا برد تا آخر و 60 ثابت گرفت.

لینک به دیدگاه

خب بخش آنلاین رو میشه بدون فندوق شکن بازی کرد اما ! شما بار اول باید با فندوق شکن برید کاراکترتون رو بسازید،ثبت بشه مراحل اولیه انجام بشه و تمام مراحلtoturialرو تمومش کنید،وقتی بخش های free roamوdeath matchاینها تو منو بازی براتون باز شد یعنی دیگه مشکلی نیست اصل قضیه رجیستر شدن کاراکتر شما برای ورود به مولتی پلیر هست

@Farjam

تگت کردم در جریان باشی

لینک به دیدگاه

این دختری که داخل دستشویی شرک نزدیک به braithwaite manor گیر کرده رو چطور باید نجات داد ؟ (اصلاً باید نجاتش داد؟)

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1398 در 00:07، Aimbot گفته است :

این دختری که داخل دستشویی شرک نزدیک به braithwaite manor گیر کرده رو چطور باید نجات داد ؟ (اصلاً باید نجاتش داد؟)

نه هیچکاریش نمیشه کرد،بعد تموم کردن اون چپتر برگردی پیشش مرده،یه پلیچ هم هست میزنی میره داخل

لینک به دیدگاه

دوستان تفاوت نسخه های استاندارد و پریمیوم و آلتیمیت ارزش تفاوت قیمتش رو داره آیا؟

الان تخفیف خورده و تفاوتش کمتر از ۱۰۰تومان هست 

به نظرتون پریمیموم و آلتیمیت ارزش هزینه بیشتر رو داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 20 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوستان تفاوت نسخه های استاندارد و پریمیوم و آلتیمیت ارزش تفاوت قیمتش رو داره آیا؟

الان تخفیف خورده و تفاوتش کمتر از ۱۰۰تومان هست 

به نظرتون پریمیموم و آلتیمیت ارزش هزینه بیشتر رو داره؟

سلام

اگه میخوای آنلاین بزنی و بهت 50 گلد بده شاید بی ارزه اما از نظر من نه ارزش نداره...

بهترین ویدیویی که از رد دد 2 دیدم :

وقتی با همه بد رفتار میکنی

https://www.youtube.com/watch?v=nEzcuK7YD8A

اینم شماره دوشه:

https://www.youtube.com/watch?v=AkxxkLv9gJQ&feature=youtu.be

لینک به دیدگاه

مثل اینکه یه آپدیت 8 گیگ اومده برای بازی،کسی لینک آپدیت رو جدا داره؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

مثل اینکه یه آپدیت 8 گیگ اومده برای بازی،کسی لینک آپدیت رو جدا داره؟

8گیگ مال اپیک،استیم 3.5گیگ هست اپدیت moonshineخودم الان میرم ببینم چیه

در کل آنلاینش مالی نیست

لینک به دیدگاه

الان دو هفتش رو استیم اومده چرا کرکش نمی کنن؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

الان دو هفتش رو استیم اومده چرا کرکش نمی کنن؟

مگه قرار بود چیزی تغییر کنه با اومدن نسخه استیم ؟ بازی در هر جهت با لانچر راکستار اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

بعد  از تموم کردن بازی تنها خوشیمون غروب زیبا و در عین حال غم انگیز بیابون های New Austin شده...

1096340546_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_12.03-19_44_14_72.thumb.jpg.443fbcbae3df518a326e504ba06cc8c0.jpg

@Ruby راستی فوتو مود بالاخره اومد رو پی اس 4. تبریک 😅

لینک به دیدگاه

دوستان بنده تازه بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا  socialclub ارور 134 میده کسی این مشکل رو نداشته؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوستان بنده تازه بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا  socialclub ارور 134 میده کسی این مشکل رو نداشته؟

برای بار اول فندوق شکن رو اجرا کردی؟

لینک به دیدگاه

کسایی که بازیشون کرش میکنه کارت انویدیا دارن و از vulkanاستفاده میکنن دستور و عمل زیر رو دنبال کنن

Question: Red Dead Redemption 2 on PC crashes with an ERR_GFX_STATE error message when I attempt to launch the game. How can I fix this?

Answer: We are currently investigating an issue that may prevent the game from launching correctly. If RDR2 on PC is crashing on launch with an ERR_GFX_STATE error message, you can add -ignorepipelinecache launch argument to your launcher.

Rockstar Games Launcher

Start the Rockstar Games Launcher
Select Settings
Under My installed Games Select Red Dead Redemption 2
Scroll down to Launch arguments
In the Launch Options box, add -ignorepipelinecache
Select Games
Launch Red Dead Redemption 2

Epic Games Launcher

Start the Epic Games Launcher
Select Settings
Scroll down to Red Dead Redemption 2
Tick the box Additional Command Line Arguments
In the text box, add -ignorepipelinecache
Return to the Main Menu

Steam Launcher

Start Steam
Under Library, right-click on Red Dead Redemption 2
Select Properties
Select Set Launch Options
In the text box, add -ignorepipelinecache
Select OK
Close the Properties window

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

برای بار اول فندوق شکن رو اجرا کردی؟

با بدبختی اجرا شد

ممنون

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

بعد  از تموم کردن بازی تنها خوشیمون غروب زیبا و در عین حال غم انگیز بیابون های New Austin شده...

@Ruby راستی فوتو مود بالاخره اومد رو پی اس 4. تبریک 1f605.png

سلام هادی جان

بله دیروز مثل اینکه بالاخره با اپدیت جدید محتوایی که برای نسخه رایانه‌های شخصی منتشر شده بود به علاوه Photo Mode بالاخره به بازی اضافه شد. شاید همین دلیلی بشه که از اول داستان بازی رو برم :D دیروز مجددا Yakuza Kiwami رو روی کنسول تموم کردم قصد داشتم امروز برم سراغ Horizon Zero Dawn شاید دوباره برم یه دوری توی RDR2 بزنم :(

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام هادی جان

بله دیروز مثل اینکه بالاخره با اپدیت جدید محتوایی که برای نسخه رایانه‌های شخصی منتشر شده بود به علاوه Photo Mode بالاخره به بازی اضافه شد. شاید همین دلیلی بشه که از اول داستان بازی رو برم :D دیروز مجددا Yakuza Kiwami رو روی کنسول تموم کردم قصد داشتم امروز برم سراغ Horizon Zero Dawn شاید دوباره برم یه دوری توی RDR2 بزنم :(

چطوری داش

خیلی هوس کرده بودم این انحصاری های اخیر PS رو برم خصوصا این هورایزن رو  ولی متاسفانه دسترسی به کنسول ندارم . از طرف ما هم بازی کن...

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

چطوری داش

خیلی هوس کرده بودم این انحصاری های اخیر PS رو برم خصوصا این هورایزن رو  ولی متاسفانه دسترسی به کنسول ندارم . از طرف ما هم بازی کن...

قربانت، شما خوبی؟ :x

همین ۲-۳ ساعت پیش شروعش کردم و تازه پاشدم از پاش، چشم حتما. :D متاسفانه هورایزن از نظر داستان زیاد حرفی برای گفتن نداره و شخصیت‌های بازی هم به جز خود Aloy چنگی به دل نمی‌زنن ولی از نظر گیم‌پلی، گرافیک و موسیقی واقعا یکی از عناوینی بود که از همون ابتدا جذب‌کننده‌ست.

(بحث ضعف داستان و شخصیت‌های بازی رو از روی نقد‌های منتشر شده و صحبت‌های دوستان اشاره کردم باید خودم بازی کنم ببینم دیدگاه نهایی خودم چیه B|)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

قربانت، شما خوبی؟ :x

همین ۲-۳ ساعت پیش شروعش کردم و تازه پاشدم از پاش، چشم حتما. :D متاسفانه هورایزن از نظر داستان زیاد حرفی برای گفتن نداره و شخصیت‌های بازی هم به جز خود Aloy چنگی به دل نمی‌زنن ولی از نظر گیم‌پلی، گرافیک و موسیقی واقعا یکی از عناوینی بود که از همون ابتدا جذب‌کننده‌ست.

(بحث ضعف داستان و شخصیت‌های بازی رو از روی نقد‌های منتشر شده و صحبت‌های دوستان اشاره کردم باید خودم بازی کنم ببینم دیدگاه نهایی خودم چیه B|)

داستانش خوبه خداوکیلی. هرچی جلوتر بری بهتر میشه. نمیگم عالی ولی خوبه و درگیر کنندس به نوبه ی خودش. تنها مشکلش همون شخصیتای نچسبشن با اون انیمیشنای خشکش. بقیه چیزاش خوبن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...