رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه چیزی که عصابمو بهم ریخت اینکه بعد از شروع هر مرحله اسلحه هایی که قبلا انتخاب کردی ریست میشه یهو پشت آرتور repeaterوrifleبه اذن خداوندو پرودگار بزرگ repawnمیشه کلی تاپیک هم براش هست

نکته دیگه اینکه میام با NPCحرف بزنم نمیدونم چه مرگش میشه اسلحه میکشه رو طرف همه چی خراب میشه

یه رستوران دار اومد جلو گفت موش ها رفتن تو مغازه بیا بکششون رفتم داخل چندتایی رو زدم اینقدر داخل رستوران تاریک بود رفتم بیرون سوت زدم اسب بیاد با چراغ بردم داخل رستوران که مردک احمق  اومد جلو داد  و بیداد کرد منم اول اسلحه رو غلاف کردم بعد نگاهش کردم که باهاش حرف بزنم یهو اسلحه کشید روش برا چی آخه ! bountyاومد رو سرم ماموریت هم داغون شد منم ALT+F4گرفتم

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

قربانت، شما خوبی؟ :x

همین ۲-۳ ساعت پیش شروعش کردم و تازه پاشدم از پاش، چشم حتما. :D متاسفانه هورایزن از نظر داستان زیاد حرفی برای گفتن نداره و شخصیت‌های بازی هم به جز خود Aloy چنگی به دل نمی‌زنن ولی از نظر گیم‌پلی، گرافیک و موسیقی واقعا یکی از عناوینی بود که از همون ابتدا جذب‌کننده‌ست.

(بحث ضعف داستان و شخصیت‌های بازی رو از روی نقد‌های منتشر شده و صحبت‌های دوستان اشاره کردم باید خودم بازی کنم ببینم دیدگاه نهایی خودم چیه B|)

چون شخصیتش دختر!  از اون بازی هایی که اورهایپ شده با کازپلی و تبلیغات !! به عنوان به RPGباز این هورایزن جز مزخرف ترین RPGهای تاریخ،بعدشم انیمیشن های خشک مسخره ی کاراکتر ها تو مراحل فرعی عین بت ایستادن باهات حرف میزنن عملا صورتشون یه ذره motion captureنداره تو این مورد fallout 3از این بهتر بود،گرافیک کلی بازی خوبه اونم فقط و فقط رو PS4 PRO

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه چیز یکه عصابمو بهم ریخت اینمه بعد از شروع هر مرحله اسلحه هایی که قبلا انتخاب کردی ریست میشه یهو پشت آرتور repeaterوrifleبه اذن خداوندو پرودگار بزرگ repawnمیشه کلی تاپیک هم براش هست

نکته دیگه اینکه میام با NPCحرف بزنم نمیدونم چه مرگش میشه اسلحه میکشه رو طرف همه چی خراب میشه

یه رستوران دار اومد جلو گفت موش ها رفتن تو مغازه بیا بکششون رفتم داخل چندتایی رو زدم اینقدر داخل رستوران تاریک بود رفتم بیرون سوت زدم اسب بیاد با چراغ بردم داخل رستوران که مردک احمق  اومد جلو داد  و بیداد کرد منم اول اسلحه رو غلاف کردم بعد نگاهش کردم که باهاش حرف بزنم یهو اسلحه کشید روش برا چی آخه ! bountyاومد رو سرم ماموریت هم داغون شد منم ALT+F4گرفتم

متاسفانه یکی از مزخرف‌ترین مشکلات RDR2 همین مورد مربوط به زودرنج بودن Npcهاست، خودم به شخصه اوایل بازی تا اومدم عادت کنم به اینکه هی  R2 نزنم و اسلحه نکشم کلی Random Event از دست دادم یا مثلا ناخواسته می‌خوردم به طرف با اسب مرحله به کل نابود میشد.

اون موردی هم که میگید مربوط به ظاهر شدن اسلحه‌ها پشت کمر آرتور بیشتر بستگی به این داره که روی saddle اسب اون ۲ مورد مربوط به اسلحه‌ها رو خالی گذاشته باشید یا پر چون اگه توجه کرده باشید اگر پر باشه و از اسب پیاده بشید هم پشت کمرتون قرار می‌گیرن، مطمئن نیستم ولی احتمالا مربوط به همین مورده 😁

در 9 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داستانش خوبه خداوکیلی. هرچی جلوتر بری بهتر میشه. نمیگم عالی ولی خوبه و درگیر کنندس به نوبه ی خودش. تنها مشکلش همون شخصیتای نچسبشن با اون انیمیشنای خشکش. بقیه چیزاش خوبن.

دیشب که بازی رو شروع کردم بیشتر رفتم سراغ ماموریت‌های فرعی همون بخش اول نقشه که یکم سلاح‌ها و کیف‌ مواد اولیه، مهمات، معجون و سم‌ها رو اپگرید کنم بعدش برم سراغ مابقی داستان اصلی، امیدوارم توی نسل بعدی شاهد عرضه دنباله بهتری برای این بازی باشیم :D

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

چون شخصیتش دختر!  از اون بازی هایی که اورهایپ شده با کازپلی و تبلیغات !! به عنوان به RPGباز این هورایزن جز مزخرف ترین RPGهای تاریخ،بعدشم انیمیشن های خشک مسخره ی کاراکتر ها تو مراحل فرعی عین بت ایستادن باهات حرف میزنن عملا صورتشون یه ذره motion captureنداره تو این مورد fallout 3از این بهتر بود،گرافیک کلی بازی خوبه اونم فقط و فقط رو PS4 PRO

کاری به دختر بودن شخصیتش ندارم 😁 در کل از نظر موشن‌کپچر و صداگذاری فرسنگ‌ها با سایر شخصیت‌های بازی فاصله داره. استودیویی مثل Guerrilla که سازنده همین بازی هست و Bend سازنده بازی Days Gone چون اولین تجربه‌شون برای ساخت چنین بازی‌هایی بود مقداری ضعف داشتند ولی مطمئنم در نسل بعدی حرف زیادی برای گفتن دارن.

ببخشید از مبحث اصلی تاپیک خارج شدم ❤

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ruby گفته است :

متاسفانه یکی از مزخرف‌ترین مشکلات RDR2 همین مورد مربوط به زودرنج بودن Npcهاست، خودم به شخصه اوایل بازی تا اومدم عادت کنم به اینکه هی  R2 نزنم و اسلحه نکشم کلی Random Event از دست دادم یا مثلا ناخواسته می‌خوردم به طرف با اسب مرحله به کل نابود میشد.

اینکه اسلحه بکشی جلوی یه نفر یا با اسب بزنی بهشون که دیگه جزو مشکلات بازی نیست..

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه چیزی که عصابمو بهم ریخت اینکه بعد از شروع هر مرحله اسلحه هایی که قبلا انتخاب کردی ریست میشه یهو پشت آرتور repeaterوrifleبه اذن خداوندو پرودگار بزرگ repawnمیشه کلی تاپیک هم براش هست

آقا من نفهمیدم . یعنی وقتی کلیک راست میکنی فوکوس کنی رو طرف یدفعه خودش اسلحه میکشه روش!!؟🤨 تا به حال یه بارم این طور نشده بود عجیبه والا. با دسته میری یا با موس؟ با موس هیچ وقت اینطوری نشده برا من

آره Saddle اسب مشکل داره اسلحه هارو رندوم میاره هر چند وقت یک بار. تو مخه واقعا

یه مشکل خیلی بد دیگه ای هم که البته فقط رو PC عه ، جابه جایی تو منو ها بودکه قبل از اومدن بازی تو استیم ترسیدن درستش کردن بهتر شد کمی ولی هنوز مشخصه طراحیش برای کنسوله. قبلش کلا باید با دکمه های چپ و راست کیبورد کار میکردی وگرنه اگر با موس میرفتی نه اسم آیتم هارو نشون میداد نه میشد مثل آدم نویگیت کرد تو کیف دستیت.

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

آقا من نفهمیدم . یعنی وقتی کلیک راست میکنی فوکوس کنی رو طرف یدفعه خودش اسلحه میکشه روش!!؟🤨 تا به حال یه بارم این طور نشده بود عجیبه والا. با دسته میری یا با موس؟ با موس هیچ وقت اینطوری نشده برا من

یه مشکل خیلی بد دیگه ای هم که البته فقط رو PC عه ، جابه جایی تو منو ها بودکه قبل از اومدن بازی تو استیم ترسیدن درستش کردن بهتر شد کمی ولی هنوز مشخصه طراحیش برای کنسوله. قبلش کلا باید با دکمه های چپ و راست کیبورد کار میکردی وگرنه اگر با موس میرفتی نه اسم آیتم هارو نشون میداد نه میشد مثل آدم نویگیت کرد تو کیف دستیت.

این موردی که گفتند یه بار برای من پیش اومد توی شهر Saint Denis اولش فکر کردم مشکلی برای دسته پیش اومده، چون یه بار چنین مشکلی برای دسته کنسول یکی از دوستانم پیش اومد و آنالوگ کار R2 رو انجام می‌داد. مشکل اینطوری بود که داشتم توی شهر راه می‌رفتم یهو آرتور می‌رفت توی حالت دوئل و می‌خواست اسلحه بکشه! اگر توجه کرده باشید در مواقع دوئل یا استفاده از Deadeye یه فیلتر زرد رنگ میاد روی تصویر که توی این حالتی که میگم هم همینطور میشد.

نکته جالب‌تر اینه که اصلا توی حالت عادی نمی‌دونستم با چه دکمه‌ای چنین کاری رو انجام میده! یعنی بدون اینکه در حالت دوئل باشی اسلحه رو بصورت دوئل‌طور بکشی بیرون :D حالا هرچی من R2 رو نگه می‌داشتم همینطور به صورت عادی شلیک می‌کرد و اصلا به اون صورت نمی‌شد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

با دسته بازی میکنم چجوری با کاراکتر حرف میزنی؟اول LTرو میگیری نگا طرف میکنه انتخاب دیالوگ میاد،من LTگرفتم هفتیر کشید روش چندبار اینطوری شده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

اینکه اسلحه بکشی جلوی یه نفر یا با اسب بزنی بهشون که دیگه جزو مشکلات بازی نیست..

یه طوری میگی انگار من خودم اسلحه کشیدم رو طرف؟!

Why does L2 cause you to talk to someone and pull your gun on them?

When you try to greet someone, but you accidentally pull your gun

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption2/comments/9t06pd/do_you_guys_accidentally_aim_your_gun_at_people/

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption2/comments/9vci8v/theres_no_such_thing_as_accidental_shooting/

https://www.reddit.com/r/reddeadredemption/comments/9t7kt7/if_someone_pulls_a_gun_on_me_i_shouldnt_lose/

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/200179-red-dead-redemption-2/77160149

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/200179-red-dead-redemption-2/77146239

🙄

لینک به دیدگاه

تنها راه حلش اینکه از منو انتخاب اسلحه handرو انتخاب کنی تا اسلحه نکشه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

در 30 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تنها راه حلش اینکه از منو انتخاب اسلحه handرو انتخاب کنی تا اسلحه نکشه

در 57 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

این موردی که گفتند یه بار برای من پیش اومد توی شهر Saint Denis اولش فکر کردم مشکلی برای دسته پیش اومده، چون یه بار چنین مشکلی برای دسته کنسول یکی از دوستانم پیش اومد و آنالوگ کار R2 رو انجام می‌داد. مشکل اینطوری بود که داشتم توی شهر راه می‌رفتم یهو آرتور می‌رفت توی حالت دوئل و می‌خواست اسلحه بکشه! اگر توجه کرده باشید در مواقع دوئل یا استفاده از Deadeye یه فیلتر زرد رنگ میاد روی تصویر که توی این حالتی که میگم هم همینطور میشد.

نکته جالب‌تر اینه که اصلا توی حالت عادی نمی‌دونستم با چه دکمه‌ای چنین کاری رو انجام میده! یعنی بدون اینکه در حالت دوئل باشی اسلحه رو بصورت دوئل‌طور بکشی بیرون :D حالا هرچی من R2 رو نگه می‌داشتم همینطور به صورت عادی شلیک می‌کرد و اصلا به اون صورت نمی‌شد.

سلام ،

مشکلی که دارین مربوط میشه به دسته ! چرایشو نمیدونم ! اما منم روی PS4 Pro دوبار بازی رو تمام کردم و این اتفاق تا چندبار برام افتاد که خیلی عجیب بود.گوگل کردم دیدم خیلی ها اینطورین متاسفانه و 99% هم تا جایی که من خوندم و دیدم کسایی بودن که با دسته بازی می کردن.خودم الان نزدیک 25 ساعت بازی کردم روی پی سی با موس و کیبورد و به این مشکل برنخوردم !

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تا حالا با کنترلر پلی ندادم و نمیدونم l2 چیکار میکنه ولی داخل پی سی با موس تا وقتی کلیک چپ رو نزنی بعد از تمرکز رو یه نفر اسلحه بیرون نمیاد.  حتی اگر نشونه هم بگیری بعدش میتونی defuse کنی که بعدش آرتور/جان میگه فقط واسه شوخی اینکار رو کرده . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت عزیزان لیونی و طرفدار گیم

دوستان من نزدیک به 40 سال از عمرم میگذره و از سال 81  تا الان اوقات بیکاریمو پشت سیستم و گیم بودم و بیشتر بازیهایی که یادتو ن هم نمیاد بیشترتونو بازی کردم و اکثرا یکی دوبار هم تمومشون کردمهمیشه عاشق گیم بودم و هستم و خواهم بود ، کلا شاید بشه بدونه زن و بدونه پول و ماشین و خونه زندگی کرد ولی بدونه گیم برا من یکی اصلا امکان پذیر نیست

این حرفا رو بیشتر زدم تا برسم به این موضوع که این همه گیمی که بازی کردم و چه هیجانهایی که باهاشون داشتم و چه لذتهایی که بردم هیچ کدوم به اندازه بازیهایه راکستار نشد 

مخصوصا جی تی ای وی و رد دد 1و الان هم 2

که شاهکار دنیایه گیمرها بود و بیشتر از 90 درصد گیمرهای جهان عاشق این نسخه ها هستم

یه کلام راکستار عاشقتیم 🥰😍😘🤗

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

سلام ،

مشکلی که دارین مربوط میشه به دسته ! چرایشو نمیدونم ! اما منم روی PS4 Pro دوبار بازی رو تمام کردم و این اتفاق تا چندبار برام افتاد که خیلی عجیب بود.گوگل کردم دیدم خیلی ها اینطورین متاسفانه و 99% هم تا جایی که من خوندم و دیدم کسایی بودن که با دسته بازی می کردن.خودم الان نزدیک 25 ساعت بازی کردم روی پی سی با موس و کیبورد و به این مشکل برنخوردم !

سلام خدمت دوست عزیزم

یه نکته رو هم بگم من بازی رو با همون ورژن ۱ بازی کردم و بدون هیچ اپدیتی بود که می‌تونست از این مورد هم باشه، البته این رو هم بگم که بعد از رد دد ۲ بازی دیگه هم با کنسول انجام دادم ولی اون مشکل آنالوگ و R2 رو نداشتم دیگه 😁

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

سلام ،

من رو پی سی با دسته بازی میکنم همچین مشکلی ندارم 

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

آرتور/جان

Spoiler Alert!!!!
اسپویل نکن آقا 😅
Spoiler Alret!!!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

با دسته بازی میکنم چجوری با کاراکتر حرف میزنی؟اول LTرو میگیری نگا طرف میکنه انتخاب دیالوگ میاد،من LTگرفتم هفتیر کشید روش چندبار اینطوری شده

باگ بدیه جدا !! فهمیده رو پی سی داری با دسته میزنی غیرتی شده 😂

اسلحه مسلحه ها رو از جلو دستش دور کن بس...

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

اره اتفاقا یه بار منم شانسی زدم  ولی نفهمیدم دقیقا چیکار کردم اونطوری هفتیرشو کشید بیرون😅

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Aimbot گفته است :

😂👏

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

یه طوری میگی انگار من خودم اسلحه کشیدم رو طرف؟!

دادا با کیبورد خوبه واقعا ! راست کلیک نگه میداری و R میزنی و میشینه با یارو خوش و بش میکنه 😂

راستی چطوری محبوبیت آرتور رو زیاد کنم ؟ من هربار یکیو اومدم لوت کنم محبوبیتم کم شد :( 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

Spoiler Alert!!!!
اسپویل نکن آقا 1f605.png
Spoiler Alret!!!!

اینو که دیگه همه میدونن تقریباً به لطف fanboyهای کنسولی بعد از اومدن خبر انتشار بازی رو پی سی.

در 18 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

راستی چطوری محبوبیت آرتور رو زیاد کنم ؟ من هربار یکیو اومدم لوت کنم محبوبیتم کم شد :( 

انجام دادن choreها (نقطه های سیاه داخل کمپ) , کمک کردن به npcها (مثلاً دادن health cure به کسی که آسیب دیده , پول دادن به گدا , رسوندن کسی که اسبش مُرده به خونه , فراری دادن دزدها و  ... ) , antagonize کردن گروه  ku klux klan (این باحالترینشونه) و ...  .  لوت کردن جنازه بی گناه ها و دزدی از مردم (حتی اگه جزو ماموریت داستانی باشه  و ماسک زده باشی) honor رو میاره پایین.

اگر میخوای سریع لول honor بره بالا برو تو شهر (مخصوصاً saint denis بخاطر جمعیت زیاد) و به هر کس که میبینی سلام کن با آپشن greet . به سه چهار نفر متفاوت که سلام کنی honor میره بالا .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

اطلاع دارین تخفیفات استم دقیقا کی میاد ؟

و معلوم هست که Red Dead 2 استیم چند درصد تخفیف بخوره؟

من نسخه خود راکستارو دارم میخوام استیمشو بخرم به اون بیشتر نیاز دارم

ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، King Cyrus گفته است :

سلام دوستان

ممنون میشم جواب بدین

درود عزیز
قطعا زیاد تخفیف نمیخوره بازی جدیده همین چند روز پیش واس مدت کوتاهی 20% تخفیف خورد
به احتمال زیاد 19 دسامبر توی وینترسیل استیم تخفیف بخوره احتمالا....

-------------------------

خوب دوستان فرصت نشد بیام اینجا بگم از بازی ...رو استیم گرفتم و در حال سجده ام هیچ مشکلی بابت کرش فریم و یا لاگین نشدن راک استار لانچر نداشتم ...انلاینم قشنگه تا جایی ک رفتم بیشتر تمرکزش رو قسمت غربیه مپه کمتر استفاده شده تو داستانی و خیلی زیباست ..... هرچی از زیباییش بگم کم گفتم بهترین گرافیکی تا الان دیدم ( بهترین بازی بودنش برام هم شکی نیست در کنار GTASA قرار گرفت ) 

اینم بگم تنظیمات گرافیکی رو سعی کنین مثل ایکس باکس وان ایکس بزنین تو گوگل هست نباید مشکلی باشه دیگه
دوستان عزیز اسکرین شات های قشنگی از قسمت داستانی دادن پس من فقط از انلاین اسکرین میدم

20191213180922_1.jpg

20191214193512_1.jpg

20191215023633_1.jpg

20191215024541_1.jpg

20191215152648_1.jpg

20191215191841_1.jpg

20191215205651_1.jpg

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، King Cyrus گفته است :

سلام دوستان

ممنون میشم جواب بدین

12تا13دسامبر 20تا25درصد استاندار و بقیه موارد تخفیف خورده بود

تخفیفات زمستانه دو تا تاریخ داره یا 19دسامبر هست یا 22دسامبر چیزی نمونده فعلا صبر کنید خرید نکنید بهتره

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ali.king گفته است :

1f602.png1f44f.png

دادا با کیبورد خوبه واقعا ! راست کلیک نگه میداری و R میزنی و میشینه با یارو خوش و بش میکنه 1f602.png

باو بزن همه رو بکش بره ،زن سابقشو عین چی از حمالی میکشه تونستی اونم بزن بکش حال داشته باشم دور بعد همه رو میزنم لت و پار میکنم ! فعلا کاراکترم با شرافته تو بخش سفید رنگ ولی پشیمونم حال نمیده اینطوری

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

عین چی از حمالی میکشه

ببرش سینما تو سنت دنی  😅

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درایور انویدیا رو آپدیت کنید فریم ریتش بهتر میشه😁

مخصوصا جاهایی که نزدیک آب میشید

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...