رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

بازی خودش از طریق لانچر راکستار اجرا میشه حتی اگه از استیم بخری با این حساب نمیشه انلاین بازی کرد؟!؟! GTA Vکه مشکلی نداره

الان یه مدته V هم همینجوری شده ولی مشکلی تو اجرا و آنلاین منکه نداشتم فقط filtershekanلازم داره که برخلاف اورجین راحت اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

عاشق راک استارم یعنی ! rx480 !? رو سیستم پیشنهادی داده؟ یعنی روی تنظیمات high میتونه ۶۰ فریم بده !؟ 

ویرایش شده توسط noname
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، noname گفته است :

عاشق راک استارم یعنی ! rx480 !? رو سیستم پیشنهادی داده؟ یعنی روی تنظیمات high میتونه ۶۰ فریم بده !؟ 

داداشی خیلی هم عاشقش نشو 

اینجا ایرانه!!!!!!!!! 

بیش از 10 نفر از دوستان نزدیگ گیمر خودم میشناسم که بنده خداها هنوزم دارن با سری 7000 ای ام دی بازی میکنن

(خود من تا 1سال پیش گرافیکم 7790 1گیگ بود) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

داداشی خیلی هم عاشقش نشو 

اینجا ایرانه!!!!!!!!! 

بیش از 10 نفر از دوستان نزدیگ گیمر خودم میشناسم که بنده خداها هنوزم دارن با سری 7000 ای ام دی بازی میکنن

چه ربطی به راک استار داشت؟:D

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

چه ربطی به راک استار داشت؟:D

خخخخ

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

داداشی خیلی هم عاشقش نشو 

اینجا ایرانه!!!!!!!!! 

برادر من یه چیز بگو بگنجه خوب چه ربطی داره؟

بهینه بودن بازی چه ربطی ایران داره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

الان یه مدته V هم همینجوری شده ولی مشکلی تو اجرا و آنلاین منکه نداشتم فقط filtershekanلازم داره که برخلاف اورجین راحت اجرا میشه.

من متوجه نشدم الان برای GTA Vهم فندوق شکن استفاده میکنی؟😲

از DNSبرادران بسیج استفاده کردم فایده ای نداشتshecan.irولی برای اوریجین وApexراحت میشه با اون DNSرفت

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Game World گفته است :

خخخخ

در 24 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

برادر من یه چیز بگو بگنجه خوب چه ربطی داره؟

بهینه بودن بازی چه ربطی ایران داره

عزیزان من، اگه یه مقداری زحمت بکشید 

و نگاه کنید، بنده پست اون داداشمون رو نقل قول کردم و پاسخش دادم، 

ایشون فرمودن چه بهینه سازی عالی که گرافیک 480 میتونه 60 فریم و با بالاترین کیفیت اجراش کنه 

و بنده هم خدمتشون عرض کردم خیلی هم این گرافیک رو پایین و عادی ندونه 

هنوز واسه خیلی از ماها این گرافیک عادی و بهینه آرزو و دست نیافتنی هست 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،به دعا نویس بگو برات دعای بهینه سازی بنویسه،که RDRموقع اجرا، کارتت رو1080TIببینه با 80فریم اجرا کنه

خخخخ

سالار طنز هات رو دوست دارم همیشه طنز های قشنگ میگی 

من بخواطر رد دد ردمپشن رفتم کارت گرافیک خریدم تا دو شنبه میاد 

رمم کمه باید بخرم 

4 گیگه الان 

حداقل 2 هفته باید صبر کنیم کرک بشه 

با سرعت فورجی من اگه بسته 1 تا 11 نامحدود رو بگیرم یک الی دو هفته طول می‌کشه دانلود بشه بازی 

یه حدود یک هفته هم باید مشکلات بازی و ارور هاشو حل کنیم 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخ

رمم کمه باید بخرم 

4 گیگه الان 

با سرعت فورجی من اگه بسته 1 تا 11 نامحدود رو بگیرم یک الی دو هفته طول می‌کشه دانلود بشه بازی 

حالا کارت چی گرفتی؟الان شایعه شده این سیستم مورد نیاز برایفول اچ دی با 30فریم هست : /

اینطوری باشه با 1060من نمیتونم درست بازی کنم باید برم سراغ همون دعا نویس

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

حالا کارت چی گرفتی؟الان شایعه شده این سیستم مورد نیاز برایفول اچ دی با 30فریم هست : /

اینطوری باشه با 1060من نمیتونم درست بازی کنم باید برم سراغ همون دعا نویس

RX580 8GB

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

ایشون فرمودن چه بهینه سازی عالی که گرافیک 480 میتونه 60 فریم و با بالاترین کیفیت اجراش کنه 

شما گفتی عاشق راک استار نباش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

خخخخ

رمم کمه باید بخرم 

4 گیگه الان 

عزیز اگر هارد داری که بازی توش جا میشه برام هارد رو ارسال کن برات فایل رو میریزم که دیگه اینهمه هم هزینه نکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من متوجه نشدم الان برای GTA Vهم فندوق شکن استفاده میکنی؟1f632.png

از DNSبرادران بسیج استفاده کردم فایده ای نداشتshecan.irولی برای اوریجین وApexراحت میشه با اون DNSرفت

آره برادر، من DNS کلاً ست کردم مال همین شکن رو ولی لانچر راک استار اجرا نمیشه و حتما نیاز به ف.ی.لتر شکن هست.

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

بعله حتما همینطوره که شما میفرمایید، ولی منکه بازم ربطش رو با عاشق بودن دوستمون متوجه نشدم 😄

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آره برادر، من DNS کلاً ست کردم مال همین شکن رو ولی لانچر راک استار اجرا نمیشه و حتما نیاز به ف.ی.لتر شکن هست.

بعله حتما همینطوره که شما میفرمایید، ولی منکه بازم ربطش رو با عاشق بودن دوستمون متوجه نشدم 1f604.png

دوستمون عاشقه دیگه ربط نمیخواد 

منم پیوستم به عشقشون همین😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 13 مهر 1398 در 21:49، ghost of sparta گفته است :

یه لانچر همین
66846828_Annotation2019-10-05213826.thumb.jpg.4980d91b586787d43015109b15f41c34.jpg

مشکل فقط فیلتر بودن
فقط با چیز شکن میشه دانلود کرد
حداکثر  یک ماه بعد نسخه استیم کرک میشه

الان شماها مشکلی با لاگین کردن توی لانچر ندارین یا برای اون هم به چیز بشکن نیازه؟

واسه این میپرسم چون دیروز بدون چیز بشکن نمیرفت تو اما الان اوکی بود.

اگر همزمان با لانچر راک استار ، برای  اپیک گیمز هم بیاد بازم شانس کرک روی نسخه  اپیک وجود داره ؟

الان بین خرید نسخه التیمیت و اسپشیال گیر کردم، چون هیچ چیز معنی داری بینشون نمیبینم که ارزش داشته باشه(برای استایل بازی من) شاید همون اسپشیال رو بگیرم:D

لینک به دیدگاه

در در 18 مهر 1398 در 11:37، Tommy Angelo گفته است :

داداش ب نظرت با سیستم من تو چه تنظیماتی میشه ۴۵ فریم گرفت؟اصلا میشه؟😂

Gtx 750ti

I3 4170 

8g ram

Resolution 720p

دیگه بستگی به راک استار داره که چجور تنظیماتی ارائه بده ، ولی نگران نباش بالا میاره ، دوستان مزاح می کنند 🙂

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

عزیز اگر هارد داری که بازی توش جا میشه برام هارد رو ارسال کن برات فایل رو میریزم که دیگه اینهمه هم هزینه نکنی

سلطان دمت گرم سالاری

هزینه بسته کلا 20 تومنه که همیشه میگیرم

ولی کلا با سرعت دانلود شما چقدر طول می کشه که بازی رو بگیرید ؟

لینک به دیدگاه

درود سعید جان ، از تاپیک جی تی ای گفتی  یاداولین پیغامی که برات فرستادم افتادم و دوستمیون از همون موقع کلید خورد تا امروز و خاطراتی از اون دوران ساختیم که هیچ وقت یادم نمیره . با اومدن RDR2 حال هوای اون روزا داره برام تازه میشه....دوران ما برگشته:29_smirk:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

سلطان دمت گرم سالاری

هزینه بسته کلا 20 تومنه که همیشه میگیرم

ولی کلا با سرعت دانلود شما چقدر طول می کشه که بازی رو بگیرید ؟

دیگه گفتم دارم یه بار دانلود میکنم دوباره کاری نشه هر طور خودتون راحت ترید😉

اطلاعی از حجم دقیق بازی ندارم ولی نت من به طور تقریبی در هر ساعت 4 گیگ دانلود میکنه یا به عبارت دیگه 100 گیگ رو در یک روز دانلود میکنه

لینک به دیدگاه

در در 15 مهر 1398 در 02:04، Sajadko گفته است :

دوستان ، بجز قیمت  ، فرقی میکنه از استیم بگیریم یا از لانچر خود راکستار ؟ ( منظورم برای سرور های بخش انلاین و ... هست )

از استیم هم بگیری باز با لانچر راکستار باز میشه فقط Authenticate میشه از رو استیم

لینک به دیدگاه

در در 17 مهر 1398 در 07:50، elnino99 گفته است :

من 3ماه پیش بخاطر اینکه خونه ی یه بنده خدایی ابتدای بازی last of us رو بازی کردم ps4 pro خریدم تا بتونم last of us رو بازی کنم و واقعاً قشنگ بود بعد از اون هم red dead redemption 2 رو شروع کردم و 4 روز پیش تمومش کردم جالبیش اینه منی که اکثر مأموریت های فرعی بازی رو هم انجام دادم وقتی که بازی تموم شد 86% کل بازی رو نشون میداد که کامل کردم، پایان بازی قشنگترین پایانی بود که تجربه کردم و نمیشه واقعا آدم جلوی بغض یا حتی گریه خودش رو بگیره باید بازی کنید تا متوجه بشید، یه دنیای بزرگ، بدون نقص و با کلی دیالوگ ماندگار. 

در در 17 مهر 1398 در 11:33، m!dn!ght گفته است :

RDR2 واقعا یکی از شاهکارهای دنیای گیم هست، خوشحالم که روی pc هم میاد بلاخره و میشه از اون محیط بی نظیر و صداگذاری شاهکار بازی بیشتر لذت برد

یکی از چیزایی که همیشه در بازی های راک استار عالی بوده صداگذاریه، اون سکوت شب تو جنگل و صدای شاخ و برگ ها و باد بارون این بازی واقعا معرکه اس

با اینکه دیگه  حوصله بازی های آفلاین ندارم  ولی RDR2 یکی از بازی هایی بود که مدتها روی خط داستانی بازی قفل بودم

شدیدا منتظرم که با رفقای pc باز بریم تو دل طبعیت

واقعا حیف بود این شاهکار گرفتار کنسولها می موند، خوشحالم که بلاخر شرکت T2 از خر شیطون پیاده شد و به راک استار اجازه انتشار رو PC رو داد ( البته شایدم قرارداد انحصاریشون تموم شد)  1f605.png

در در 17 مهر 1398 در 14:55، Coffee Addicted گفته است :

عمده ترین دلیلی که میگن این عنوان خوب نیست بخاطر نبود حوصله است ! الان همه آنلاین بازی میکنن می خوان با سرعت نور بازی شروع بشه هدف بگیرن بکشن بازی تموم شه !

این بازی داستان و محتوای قوی داره و نیازمند صبر و حوصله است بدون شک در تمامی زمینه ها شاهکاره، بیخود که متای97دریافت نمیکنه ! حالا چرا اینقدر ناراحت هستید همون رینبو و فورتنایت هستن دیگه تند تند میتونید توش آدم بکشید حوصله تون هم سر نره1f607.png

بازی کلا دو تا سه تار تریلر 1تا2دقیقه ای از راکستار داره بعد هی میگن تبلیغات شده براش !

تبلیغاتی که واسه مترو و ویچر شده با اون حجم از کازپلی و فلان و تبلیغاتی که الان داره برای سایبرپانک انجام میشه و نمایشگاه های بیخودی که براش میزنن اصلا قابل مقایسه با RDR 2نیست من نمیدونم با چه معیار ومقیاسی  این حرف ها رو میزنن

نسخه قبلی هم کات سین و دیالوگ های طولانی زیاد داشت ، من موندم واقعا اگر بازی کاملی مثل2 RDRکه در بخش گرافیک،گیم پلی ،اجرای انیمیشن،موسیقی،داستان عالی کار شده یه عنوان نه چندان خوب حساب میشه دقیقا چه گیمی خوب حساب میشه ؟ احتمالا فورتنایت🤭

من از نسل هشت متنفرم اون بخاطر حجم زیادی از بازیکن هایی هست که فقط از طریق رینبو ، فورتنایت پاب جی صاحب نظر شدن1f64f.pngکجا نسل هفت اینقدر به اصطلاح گیمر داشتیم؟تهش هم ناراحت میشن میگن این فقط بازیه فلان وبیسار اگه فقط بازی و اهمیتی نداره لطف کن اون عکس گیمی که رو پروفایلت گذاشتی بردار سیستم هم خاموش کن1f607.png

مرسی رفقا هایپ گرفت تاپیکو ❤️
اگه کسی قیمت خوب سراغ داره واس بازی بگه حتما

دوستان عزیز پایه باشن راک استار لانچر خرید کنند بازیو 38 دلار ریجن روسیه ، ریجن اوکراین ارزون ترم هست ...انلاین گنگ خفنی رو راه بندازیم لذت ببریم

در 15 دقیقه قبل، danial_d86 گفته است :

درود سعید جان ، از تاپیک جی تی ای گفتی  یاداولین پیغامی که برات فرستادم افتادم و دوستمیون از همون موقع کلید خورد تا امروز و خاطراتی از اون دوران ساختیم که هیچ وقت یادم نمیره . با اومدن RDR2 حال هوای اون روزا داره برام تازه میشه....دوران ما برگشته:29_smirk:

مخلص دنی جون ، یادش بخیر دقیقا این چیزی هست ک فراد ننگین و تباه و بی ادب مثل silvermanhhh درک نمیکنند میان به عنوان هیتر حرفای عجیب میزنند ک اصلا هم ارزشی نداره برای انسان های عاقل

رد دد هم انلاینش با هم لذت خواهیم برد... خوبیش اینه اون لودینگ طولانی جی تی ای هم درسته شده واس انلاین از بچه های ps4 پرسیدم اوکیه!

لینک به دیدگاه

67bb0e9985f3d759b705982bdb07922a89fb41d8.jpg

اینم اضافه کنم دوستان چند روز پیش با اپدیت جدید راک استار لانچر فایل های DLL برای پشتیبانی از Vulkan و DX12 در پوشه لانچر RDR2  پیدا شدن ،  تایید شده هست  یه جورایی ... 

اولین بازی نسل هشت راک استار میریم ک لذت ببریم اونم رو پی سی! 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، alirezafps1 گفته است :

دیگه بستگی به راک استار داره که چجور تنظیماتی ارائه بده ، ولی نگران نباش بالا میاره ، دوستان مزاح می کنند 🙂

🌷

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

الان شماها مشکلی با لاگین کردن توی لانچر ندارین یا برای اون هم به چیز بشکن نیازه؟

واسه این میپرسم چون دیروز بدون چیز بشکن نمیرفت تو اما الان اوکی بود.

اگر همزمان با لانچر راک استار ، برای  اپیک گیمز هم بیاد بازم شانس کرک روی نسخه  اپیک وجود داره ؟

الان بین خرید نسخه التیمیت و اسپشیال گیر کردم، چون هیچ چیز معنی داری بینشون نمیبینم که ارزش داشته باشه(برای استایل بازی من) شاید همون اسپشیال رو بگیرم:D

درود
باز میشه اما بدون چیز شکن استور باز نیست

قطعا کرک میشه باید دید چقد طول میکشه یک هفته یک ماه
با توجه به اینکه کرک شدن هیچ لطمه به  فروش بی نظیر gta v نزد  احتمال هم داره راکستار از دنوو استفاده نکنه

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...