رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 20 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

درود
باز میشه اما بدون چیز شکن استور باز نیست

قطعا کرک میشه باید دید چقد طول میکشه یک هفته یک ماه
با توجه به اینکه کرک شدن هیچ لطمه به  فروش بی نظیر gta v نزد  احتمال هم داره راکستار از دنوو استفاده نکنه

چه بسا کرک شدن کمک هم کرد بهش

چون با کرک شدن جامعه پلیر ها به میزان محسوسی زیاد میشه و این رو بعد رسانه ای بازی تاثیر داره(تقریبا شبیه کاری که مایکروسافت میکنه)

از طرفی فرد با بازی کرکی و لذت بردن از بخش داستانی با تموم شدن یه جای خالی حس میکنه و از نظر روانی حس میکنه که نمیتونه از این بازی دل بکنه و مجبور میشه برای دسترسی به محتوای بیشتر (آنلاین) بازی رو خریداری کنه در صورتی که اگر کرک نمیشد شاید هیچ وقت نمیخرید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

مرسی رفقا هایپ گرفت تاپیکو 2764.png
اگه کسی قیمت خوب سراغ داره واس بازی بگه حتما

دوستان عزیز پایه باشن راک استار لانچر خرید کنند بازیو 38 دلار ریجن روسیه ، ریجن اوکراین ارزون ترم هست ...انلاین گنگ خفنی رو راه بندازیم لذت ببریم

مخلص دنی جون ، یادش بخیر دقیقا این چیزی هست ک فراد ننگین و تباه و بی ادب مثل silvermanhhh درک نمیکنند میان به عنوان هیتر حرفای عجیب میزنند ک اصلا هم ارزشی نداره برای انسان های عاقل

رد دد هم انلاینش با هم لذت خواهیم برد... خوبیش اینه اون لودینگ طولانی جی تی ای هم درسته شده واس انلاین از بچه های ps4 پرسیدم اوکیه!

فیلتر لانچرش،استیم هم بخریم همونه،آنلاین گنگ چی راه بندازیم؟😧

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

فیلتر لانچرش،استیم هم بخریم همونه،آنلاین گنگ چی راه بندازیم؟1f627.png

فقط اپدیت لانچر با فیلترشکنه ، برای من بدون filtershekanلاگین میشه و gtasa هم میشه دان کرد... رو لانچرش بخری ریجن روسیه 38دلار+ 20 دلار اسپیشل ادیشن رایگان + 2 تا بازی فری! 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، SaeedPCM گفته است :

فقط اپدیت لانچر با فیلترشکنه ، برای من بدون filtershekanلاگین میشه و gtasa هم میشه دان کرد... رو لانچرش بخری ریجن روسیه 38دلار+ 20 دلار اسپیشل ادیشن رایگان + 2 تا بازی فری! 

اصلا بحث پولش نیست،متاسفانه من GTA Vهم بن شدم نمیتونم امتحان کنم ببینم میشه بدون فندوش شکن وارد شد یا نه،از دوست تو اینستا پرسیدم گفت فندوق شکن میزنه میره تو بازی بعد میبینده بازی میکنه مشکلی نداره

بعد هنوز تو استیم نیومده قیمتش که مشخص نیست،آرژانیتن خوب بود که به فنا رفت😥

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دیگه گفتم دارم یه بار دانلود میکنم دوباره کاری نشه هر طور خودتون راحت ترید1f609.png

اطلاعی از حجم دقیق بازی ندارم ولی نت من به طور تقریبی در هر ساعت 4 گیگ دانلود میکنه یا به عبارت دیگه 100 گیگ رو در یک روز دانلود میکنه

خدا کنه کرک درست حسابی بشه 

از این کرک های بای پس نباشه 

یا مثل کرک های اولیه بلک اوپس دو از این کرک‌ های که با هزار تا پچ هم درست نمیشن نباشه 

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دیگه گفتم دارم یه بار دانلود میکنم دوباره کاری نشه هر طور خودتون راحت ترید1f609.png

اطلاعی از حجم دقیق بازی ندارم ولی نت من به طور تقریبی در هر ساعت 4 گیگ دانلود میکنه یا به عبارت دیگه 100 گیگ رو در یک روز دانلود میکنه

هر ساعت 4گیگ میشه سرعت 10مگ،نت شاتل 8 مگی داشتم که ت 10 مگ میرفت یه ساعته 4گیگ دانلود میکرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، Farjam گفته است :

الان شماها مشکلی با لاگین کردن توی لانچر ندارین یا برای اون هم به چیز بشکن نیازه؟

واسه این میپرسم چون دیروز بدون چیز بشکن نمیرفت تو اما الان اوکی بود.

اگر همزمان با لانچر راک استار ، برای  اپیک گیمز هم بیاد بازم شانس کرک روی نسخه  اپیک وجود داره ؟

الان بین خرید نسخه التیمیت و اسپشیال گیر کردم، چون هیچ چیز معنی داری بینشون نمیبینم که ارزش داشته باشه(برای استایل بازی من) شاید همون اسپشیال رو بگیرم:D

روی لانچر راک استار بگیری با قیمت نسخه عادی سخه التیمیت میده

رجین اوکراین هم پایین ترین قیمت هست الان حدود 35/6 دلار

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

اصلا بحث پولش نیست،متاسفانه من GTA Vهم بن شدم نمیتونم امتحان کنم ببینم میشه بدون فندوش شکن وارد شد یا نه،از دوست تو اینستا پرسیدم گفت فندوق شکن میزنه میره تو بازی بعد میبینده بازی میکنه مشکلی نداره

بعد هنوز تو استیم نیومده قیمتش که مشخص نیست،آرژانیتن خوب بود که به فنا رفت😥

چرا ارژانتین به فنا رفته>؟ اتفاقا ارزش پولشون کمتر شده به نفع ما شده در ضمن معمولا بازی های فول پرایس روسیه ارزون ترن

لانچری مشکلی نداره خودتون نصب کنین تست کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 20 مهر 1398 در 00:44، Coffee Addicted گفته است :

بعد هنوز تو استیم نیومده قیمتش که مشخص نیست،آرژانیتن خوب بود که به فنا رفت1f625.png

ارژانتین چه بلایی سرش اومده؟ طاقتشو دارم بهم بگین 😂😂

لینک به دیدگاه

در در 20 مهر 1398 در 00:44، Coffee Addicted گفته است :

بعد هنوز تو استیم نیومده قیمتش که مشخص نیست،آرژانیتن خوب بود که به فنا رفت1f625.png

چی زدی کلک! با شبکه شخصی انتقال داده یبار لانچر بالا بیار (یه اپدیت داره)بعد dns بزن و.....

یه چیزی در مورد دیر لود شدن تکسچر در بازی gears 5 .وسط شلوغی دیدم مصرف vramگرافیک داره فول میشه! البته من مشکلی ندارم..کم کم 1060 باید بازنشسته کنم😌

Screenshot (4).jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

ارژانتین چه بلایی سرش اومده؟ طاقتشو دارم بهم بگین 1f602.png1f602.png

قیمتاش به فنا رفته،یه زمانی هر چی میومد زیر 30 دلار بود الان هر چی میاد بالا 42 دلار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 24 مهر 1398 در 11:18، Coffee Addicted گفته است :

قیمتاش به فنا رفته،یه زمانی هر چی میومد زیر 30 دلار بود الان هر چی میاد بالا 42 دلار

آها آره، جدیدا" دقت نکرده بودم :D

دوستان چه نسخه ای از رد دد رو بگیرم؟

هر جوری فکر میکنم نسخه التیمیت چیز خیلی خاصی نسبت به اسپشیال نداره که اون 20 دلار اضافه رو ارزش داشته باشه، تا حالا کسی اینجا آنلاینش رو روی کنسول رفته ببینه؟ نکنه واقعا قیمت اون اسب و اون سه تا اسلحه قراره توی استورِ بازی حدود 20 دلار باشه؟ اگه آره که بهتره همین التیمیت رو بگیرم:D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کیا 4 روز دیگه آمادن که زندگیشونو تا یه مدت تعطیل کنن!!😄😅

مدت هاست که  واسه یه گیم اینقدر هیجان نداشتم...

1.thumb.PNG.fe0b2fcb4658c144db3ad99a1950c873.PNG

در در 28 مهر 1398 در 06:02، Farjam گفته است :

دوستان چه نسخه ای از رد دد رو بگیرم؟

به نظرم نسخه آلتیمیت پول اضافی دادنه و واقعا فرق آنچنانی نداره. البته بستگی به خودتون (وضعیت مالی و حساسیت به داشتن لباس ها و اسلحه های بیشتر) داره. در ضمن راک استار متاسفانه بخش آنلاینش رو کمی تا حدود بسیاری پولکی کرده و باید برای کازمتیک ها خرج بالایی بکنید، واسه کنسول که اینطور بوده. پس اگر مایلید خرج بکنید، الان هزینه کنید احتمالا به صرفه تر باشه تا بعدا از تو خود بازی و شاپ بازی. امیدوارم بعد از اعتراض طرفدارا شاپ بازی رو رو پی سی بهترش کرده باشن.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

RX 5700

Titan XP

1080TI 

2060S

2070 

حتی در 1080p موفق به دریافت میانگین نرخ فریم 60 نشده اند!

index.php?ct=articles&action=file&id=557

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، HeX گفته است :

درود

RX 5700

Titan XP

1080TI 

2060S

2070 

سلام

این بازی RTX داره؟

الان توی این تست روشن هست؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

این بازی RTX داره؟

الان توی این تست روشن هست؟

درود خیر بازی بدون RTX لانچ شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی نسخه اپیک گیم انلاینه فقط  باید منتظر نسخه استیم موند یه ماه دیگه😪

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

RX 5700

Titan XP

1080TI 

2060S

2070 

1211121.thumb.JPG.c40a027bf96cc5a218f43ac3c1fc5118.JPG

222222222.thumb.JPG.2ec9d81722fa95e3816de0b0f9931e31.JPG

وقتی 5700 و 5700XT می درخشند😍 با این وضع اگه بازی RTX می داشت وضعیت کارتهای انودیا چطوری بود ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

این بازی نسخه اپیک گیم انلاینه فقط  باید منتظر نسخه استیم موند یه ماه دیگه1f62a.png

نسخه راکستار افلاین هست و بزودی کرک میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

وقتی 5700 و 5700XT می درخشند1f60d.png با این وضع اگه بازی RTX می داشت وضعیت کارتهای انودیا چطوری بود ؟؟؟؟

چرا همه قفلی زدن سر این RDR2 این بهینه نیست، دقیقا مثل جریان GTA V در زمان عرضه، راک استار اینقدر برای GTA آپدیت داد تا بلخره بعد از مدت ها کامل اوکی شد، این رد دد هم تازه یک روزه اومده، همین الان خبرش در اومده که اولین آپدیتش منتشر شده، تا درست و حسابی اوکی بشه طول میکشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط امیدوارم  پچ یا آپدیتی بدن برای بهبود بازی یا حداقل انویدیا و AMD یه تکونی بدن به درایور که بشه با کارتهای قدیمی حداقل 60 فریم روی 1080p گرفت!

تست های گرفته شده با آخرین درایور های دو شرکت بوده که هردو هم به منظور اجرای این بازی ارائه دادن درایور رو.

خوندم یه سری از کاربرا هم بازیشون اصلا لانچ نمیشده که گفتن باید حتما از درایور بروز استفاده بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

چرا همه قفلی زدن سر این RDR2 این بهینه نیست، دقیقا مثل جریان GTA V در زمان عرضه، راک استار اینقدر برای GTA آپدیت داد تا بلخره بعد از مدت ها کامل اوکی شد، این رد دد هم تازه یک روزه اومده، همین الان خبرش در اومده که اولین آپدیتش منتشر شده، تا درست و حسابی اوکی بشه طول میکشه.

آپدیت ظاهرا برای لانچر بوده که بعضی ها با اجرای بازی مشکل داشتند:

Rockstar Games Launcher Release Notes - v1.0.9.164

Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "The Rockstar Games Launcher failed to initialize" on startup
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher preload decryption getting stuck and not completing
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "The Rockstar Games Launcher exited unexpectedly" when launching Red Dead Redemption 2
Fixed an issue that resulted in crashes when starting the Rockstar Games Launcher from the Epic Games Launcher
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "Unable to launch game, please verify your game data" when launching Red Dead Redemption 2 from the Epic Games Launcher

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، HeX گفته است :

آپدیت ظاهرا برای لانچر بوده که بعضی ها با اجرای بازی مشکل داشتند:

Rockstar Games Launcher Release Notes - v1.0.9.164

Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "The Rockstar Games Launcher failed to initialize" on startup
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher preload decryption getting stuck and not completing
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "The Rockstar Games Launcher exited unexpectedly" when launching Red Dead Redemption 2
Fixed an issue that resulted in crashes when starting the Rockstar Games Launcher from the Epic Games Launcher
Fixed an issue that resulted in the Rockstar Games Launcher returning the error "Unable to launch game, please verify your game data" when launching Red Dead Redemption 2 from the Epic Games Launcher

خب پس صد در صد برای بهینه شدن هم آپدیت خواهد داد

لینک به دیدگاه

حیف اون پولی که به این بازی دادم 2k  بین 15 الی 30 فریم هستش خاک پکن بر سر توسعه دهندش

لینک به دیدگاه

32 minutes ago, 🅰️🅼🅸🅽 said:

حیف اون پولی که به این بازی دادم 2k  بین 15 الی 30 فریم هستش خاک پکن بر سر توسعه دهندش

تو بگو ده فریم میده کارتت از این شاهکار خدایی لذت ببر این بازی حتی 1 فریم بر ثانیه هم  لذت بخش و رویاییه:21_kissing_closed_eyes:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...