رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، farooq گفته است :

تو بگو ده فریم میده کارتت از این شاهکار خدایی لذت ببر این بازی حتی 1 فریم بر ثانیه هم  لذت بخش و رویاییه:21_kissing_closed_eyes:

بدون فریم مناسب بازی هیچ ارزشی نداره .

حداقل اکثر PC گیمرها چنین عقیده ای دارن .

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، farooq گفته است :

تو بگو ده فریم میده کارتت از این شاهکار خدایی لذت ببر این بازی حتی 1 فریم بر ثانیه هم  لذت بخش و رویاییه:21_kissing_closed_eyes:

🙄😑😐🤔😲😧😤

ویرایش شده توسط (Naughty boy)
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، farooq گفته است :

والا عکس میگرفتیم میزدم به دیوار بیشتر فریم میداد😂

لینک به دیدگاه

6 minutes ago, 🅰️🅼🅸🅽 said:

والا عکس میگرفتیم میزدم به دیوار بیشتر فریم میداد1f602.png

[In reply to 🅰️🅼🅸🅽]
ببین چقدر اوضاع خرابه کرکرها هم راضی نمیشن کرکش کنند 🤣🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

آخه یکی نیست بگه خوب راکستار جان نمیخوای برای پی سی بدی نده چرا اینطوری مسخره بازی در میاری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا ناراحتم برای دوستانی که با امیدی دست دوم RX570 ماینی رو خرید کردند بلکه بتونن باهاش یکی دوتا بازی پلی کنند:

performance-directx-12-1920-1080.png

واقعا فکر نمی کنم جایی برای PC Gaming مونده باشه با این وضعیت بهینگی بازیها و از طرفی با این قیمت کارتها در ایران!

این بازی تا GTX2070 رو رسما بازنشسته کرده!

1060 گیمینگ MSI موجودی سایته به قیمت 5150 که به هیچ وجه توان گرفتن 30 فریم نرخ ثابت برای این بازی رو نداره!! پنج میلیون و صد و پنجاه هزار ....تمام!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

واقعا ناراحتم برای دوستانی که با امیدی دست دوم RX570 ماینی رو خرید کردند بلکه بتونن باهاش یکی دوتا بازی پلی کنند:

واقعا فکر نمی کنم جایی برای PC Gaming مونده باشه با این وضعیت بهینگی بازیها و از طرفی با این قیمت کارتها در ایران!

1060 گیمینگ MSI موجودی سایته به قیمت 5150 که به هیچ وجه توان گرفتن 30 فریم نرخ ثابت برای این بازی رو نداره!! پنج میلیون و صد و پنجاه هزار ....تمام!

سلام

به نظرم اصلا باید مرجع رو تنظیمات High بذاریم... حتی روی  چندتا High هم بعضی وقتا داره با 1080Ti من شوخی میکنهدر حالی که خیلی از چیزها رو گذاشتم روی مدیوم، البته برای من فقط فریم خالی مهم نیست، شخصا" علاقمند نیستم دمای کارت گرافیکهام 65 رو رد کنه، برای همین همیشه رعایت میکنم :D البته آخرش دیگه وا دادم و بی خیال فول اچ دی شدم و گذاشتم روی اولتراواید 2560 در 1080 ، مجبور شدم سایه ها رو هم از high بذارم روی medium اما اولتراواید می ارزه ... تازه یه چیزی، اینهایی که تست میگیرن و میگن ما روی اولترا گذاشتیم تنظیمات گرافیکی به جز آنتی آلیازینگ رو میگنا! مگرنه اگه TAA رو نخوای(هیچ متدی مثل این تمپورال ها بازی ها رو به گند نکشیدی، عملا درختها و گیاهان رو پلاستیکی میکنه و تمام جزئیاتشونو از بین  میبره) و علاقمند به MSAA و از این دست آنتی آلیازینگ ها باشی، روی 2x اش (به عنوان مثال اگه داری با گرافیکت 60 فریم روی تنظیمات بالا میگیری) میاد تا 52 ، روی 4x میاد تا 40 و...

فقط یک نکته به دوستانی که خودشون دارن تست میگیرن ، اونقدرم هم نا امید نباشید، چپتر اول که کامل توی برف بدترین قسمت بازی از لحاظ پرفورمنس هست... یعنی با تنظماتی که اونجا بین 55 تا 60 میگیرفتم عملا هر جای دیگه ای داره 70 به بالا میگیرم ، توی بنچمارک هم تست اول برفیه فاجعست😂:D

بازی پری روز حدود ساعت 5 بعد از ظهر لانچ شد، من دیروز راس ساعت 6 بعد از ظهر 20 ساعت گیم پلی داشتم 😂😂

در مورد خود بازی هم دیدم که یه عده طبق عادت تا بازی شروع میشه میرن گشت و گذار و مراحل اصلی رو ول میکنن، اگه علاقمند هستین از بازی لذت ببرین تکمیل چپتر 1 برای بهتر شدن محیط بازی ضروریه... تا دو تا مرحله چپتر 2 رو انجام ندین که اصلا نمیتونین اسبای نسخه پیشخرید یا اسپشیال/التیمیت ادیشن رو تحویل بگیرید(اسلحه های رایگان هم همینطور)، نمیتونید قشوی مخصوص تمیز کردن اسب رو بگیرید و عملا تا آخر بازی اسبهاتون در حال مرگ خواهند بود از کثیفی :D یه ذره تحمل کنید تا مرحله Exit Pursued by a Bruised Ego رو تموم کنید، وقتی در ابتدای چپتر دوم در محل اسکان جدید مستقر میشید اول مرحله ی مربوط به "uncle" رو که میگه بیا بریم شهر رو تموم کنید ، بعدش وقتی به کمپ برگردید کافیه با "هوسه" صحبت کنید تا اون مرحله شروع بشه، مرحله هم اولش اینطوریه که باید اسبی رو که هوسه بهت میده رو بفروشی باش یه اسب خوب بگیری از اسطبل(اگه نسخه اسپشیال یا التیمیت رو خریده باشید اون اسب مخصوص که بهترین اسب بازی هست رو رایگان میتونید از اسطبل تحویل بگیرید، میتونید اون اسبی رو که هوسه بهتون داده هم نگه دارید همراه با اسب جدیدتون).

اگه توی بازی خوب پول در نمیارید و احساس فقر میکنید  کافیه treasure hunting برید، خیلی زیاد میشد که خودم بنویسم اما اینجا توضیح داده :

https://uk.ign.com/wikis/red-dead-redemption-2/High_Stakes_Treasure_Map_1

3 تا نقشه گنج هست که به ترتیب باید پیدا بشن، اول باید نقشه رو از جایی که یه بابایی داره میفروشتش بخرید 10 دلار، نقشه اول رو اون بهتون میده اما نقشه 2 و 3 بعد از پیدا کردن گنج های قبلی مشخص میشن، نقشه یک و دو نهایتا" 20 دلار درتتون رو میگیره اما نقشه سوم  گنجش2 تا شمش طلاست که هر کدوم 500 دلار می ارزه و از اونجا وضعتون از این رو بله اون رو میشه نسبت به کارهایی مثل bounty hunting که خودتو میکشی و 25 دلار میدن... این روش 4-5 برابر یک bounty hunting کار میبره اما پاداشش خیلی بهتره.

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1398 در 06:02، Farjam گفته است :

آها آره، جدیدا" دقت نکرده بودم :D

دوستان چه نسخه ای از رد دد رو بگیرم؟

هر جوری فکر میکنم نسخه التیمیت چیز خیلی خاصی نسبت به اسپشیال نداره که اون 20 دلار اضافه رو ارزش داشته باشه، تا حالا کسی اینجا آنلاینش رو روی کنسول رفته ببینه؟ نکنه واقعا قیمت اون اسب و اون سه تا اسلحه قراره توی استورِ بازی حدود 20 دلار باشه؟ اگه آره که بهتره همین التیمیت رو بگیرم:D

اصلا ارزش نداره اولتیمیش من روی  PS4 اولتیمیت رو پیشخرید کردم پشیمون شدم 😕

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، HeX گفته است :

درود

performance-directx-12-1920-1080.png

با سلام
باز هم خوبه 570 رو من 1600 خریدم وضعیت فاجعه بیشتر برای 1060 هست که زیر 2000 خرید و فروش نمیشه
این سایت انویدیا پاور اپ هم مرجع درستی نیست از اونطرف هم اونیکی گورو هم از این بد تر هست و بسمت AMD هست تست هاش  هیچکس هم  حداقلش از کارت 570 انتظار خاصی نداره اقا معین عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان دیگه پیاز داغشو زیاد می کنن قید ultra رو که باید بزنی میشه فریم مناسبی گرفت روی high  مثلا اینکه 570 43 فریم بده به نظرم قابل قبول هست

1.PNG.26b83290ca36088a97ca7559bb36c77f.png

لینک به دیدگاه

کارتهای amd  خیلی خوب عمل کردن تو این بازی 580 ببینید چقد بالاتر از 1060 ایستاده قدرت کارتهای amd  در دایرتکس 12 و ولکان به خوبی نمایان هست 

untitled-1.png

لینک به دیدگاه

دوستان اپدیت میاد بهتر میشه کمی صبر ... روی مدیوم از کنسول کیفیتش بهتره چه نیازی هست الترا بازی کنین اگه سیستمتون توانایی الترا نداره!

حالا مشکل بهینه سازی در عرضه یک عنوان بزرگ نباید باعث بشه بازی کوبیده بشه با کمی صبر بهینه تر میشه برای سخت افزار های ضعیف تر!

Image result for gamer nexus red dead redemption 2 benchmark"

اینم حتما ببینین!

https://youtu.be/QqNdX2NIdVo

( افرادی که دچار مشکل سوزش هستن و همین طور از چیزی لذت نمیبرن و نمیخوان دیگران هم از چیزی لذت ببرن لطفا این تاپیک پیام ندن ادم دچار حالت تهوع میشه  راهی هست بشه بعضی کاربرا بلاک کرد پستاشون هم ندید؟! )

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

( افرادی که دچار مشکل سوزش هستن و همین طور از چیزی لذت نمیبرن و نمیخوان دیگران هم از چیزی لذت ببرن لطفا این تاپیک پیام ندن ادم دچار حالت تهوع میشه  راهی هست بشه بعضی کاربرا بلاک کرد پستاشون هم ندید؟! )

سلام

بله بزارید تو لیست سیاه ، حتی پستتون نقل هم کنن بازم براتون اعلامیه نمیاد 

هر پستی بزنن یه سطر کوچیک مینویسه این کاربر پست داده خواستی میتونی بزنی نمایش بده نخواستی هیچی ، البته کاربران ویژه استثنا هستن و نمیشه

222222.thumb.JPG.5d3ed940b756224ee3dcc33ab007a481.JPG

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

دوستان اپدیت میاد بهتر میشه کمی صبر ... روی مدیوم از کنسول کیفیتش بهتره چه نیازی هست الترا بازی کنین اگه سیستمتون توانایی الترا نداره!

این لینکی که شما دادی چیو نشون میده؟که رو مدیوم کیفیتش از کنسول بهتره؟!

بنده خدا تو این لینک تو تنظیمات 4kو الترا تفاوت انچنان نیست

بعد شما میگی مدیوم فول اچ دی هم از کنسول ps4 pro بهتره؟!🙄

من الان خودم پی سی گیمرم ولی وضعیت کرک بازی ها،انحصاری ها و پورت های افتضاح و همچنین نسبت هزینه پی سی به کنسول رو میبینم مغزم سوت میکشه!

حالا شمارو کار ندارم شاید بتونی خیلی هزینه کنی هم سیستم خفن ببندی هم بازی هارو کلا بخری

ولی با این وضعیت حداقل تو ایران، نسل بعدی اصلا منطقی نیست صرفا برا بازی سیستم رو ارتقا بدیم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

حالا مشکل بهینه سازی در عرضه یک عنوان بزرگ نباید باعث بشه بازی کوبیده بشه با کمی صبر بهینه تر میشه برای سخت افزار های ضعیف تر!

Image result for gamer nexus red dead redemption 2 benchmark"

اینم حتما ببینین!

این بنچمارک قضیش چیه؟970چهل و یک فریم؟1060چرا تو لیست نیست؟مثل اینکه فقط با 1060مشکل داره

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

این بنچمارک قضیش چیه؟970چهل و یک فریم؟1060چرا تو لیست نیست؟مثل اینکه فقط با 1060مشکل داره

ماله استیو از gamers nexus عه . دقیقاً از تنظیمات high استفاده نشده , بعضی هاش مدیوم بوده. خودش آخر ویدئو میگه که کارت های بیشتری هم قرار بوده تست کنه ولی چون میخواسته سریع ویدئو رو منتشر کنه دیگه ادامه نداده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

تنظیمات بازی رو توئیک کرده.

یعنی شخصی که بررسی رو انجام میده اینقدر تنظیمات گرافیکی بازی رو بالا و پایین می کنه تا به جایی میرسه که بیشترین فریم ریت و کمترین افت کیفیت از نظر بصری رو داشته باشه. اونوقت با همه کارتها و شرایط یکسان تست ها رو انجام میده و اون 41 فریم 970 هم میانگین بوده و حداقل 22-23 فریم میده که به نظر من قابل بازی کردن نیست.

حالا باز خوبه جای توئیک زدن داره میشه امیدوار بود با VEGA64 بتونم در آینده تجربه اش کنم!

لینک به دیدگاه

عجیبه از راکستار بعیده این پورت بد یادمه gta با کارت گرافیکای داغون هم می شد بازی کرد

لینک به دیدگاه

درود

اینهمه تعریف از اومدنش  ولی حالا بازی بهینه اصلا نیست..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-pc-patch-1-14/

اولین وصله برای از بین بردن معضل کرش کردن بازی...

پ ن: این چند روز اول یه آپدیت و یه پچ گرفته بازی میشه امیدوار بود که برای بهینه سازی بازی هم راکستار برنامه هایی داشته باشه.

البته اگر بهبود خوبی هم توقع باشه باید دست به دامن AMD  و NVIDIA بود 😂

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

فکر کنم تا بیاد رو استیم دیگه بهینه شده بعید میدونم با این وضعیتی که داره کرکش کنن،احتمالا نسخه استیمش کرک بشه

لینک به دیدگاه

با 750ti هم تونستن بازی کنن

پایین ترین تنظیمات

رزولیشن 720

فریم 30

لینک به دیدگاه

نکنه مثل gta iv کلا ولش کنن 😬😬

گمون نکنم با چند تا اپدیت درست بشه 😔

لینک به دیدگاه

آقا ول کنید اینقدر حرس و جوش فریم رو نخورید  به خدا، برید بازی کنید لذت ببرید😉

از عزیزانی که مشغول بازی ان یه سوال داشتم.

یه task هست که باید دوتا لاشه سالم (یکی خرگوش یکی سنجاب) تحویل پست بدی بفرسته برای کلکسیونر.  هرکاری میکنم نمیشه انجامش داد . گزینه میل کردن تو پست آفیس کلا خاموشه. ( 10 بار این لاشه ها پوسید دوباره رفتم شکار؛ پیر شدم 🤣)

کاری چیزی باید بکنیم قبلش یا چه جوریه قضیش.

آقا حل شد . چندتا میشن رفتم جلوتر درست شد.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...