رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 16 آبان 1398 در 18:00، (Naughty boy) گفته است :

https://youtu.be/QqNdX2NIdVo

این لینکی که شما دادی چیو نشون میده؟که رو مدیوم کیفیتش از کنسول بهتره؟!

بنده خدا تو این لینک تو تنظیمات 4kو الترا تفاوت انچنان نیست

بعد شما میگی مدیوم فول اچ دی هم از کنسول ps4 pro بهتره؟!1f644.png

من الان خودم پی سی گیمرم ولی وضعیت کرک بازی ها،انحصاری ها و پورت های افتضاح و همچنین نسبت هزینه پی سی به کنسول رو میبینم مغزم سوت میکشه!

حالا شمارو کار ندارم شاید بتونی خیلی هزینه کنی هم سیستم خفن ببندی هم بازی هارو کلا بخری

ولی با این وضعیت حداقل تو ایران، نسل بعدی اصلا منطقی نیست صرفا برا بازی سیستم رو ارتقا بدیم

جالب بود! دوست گرامی شما متخصص هستین یا دیجیتال فاندریز؟ رو کنسول از low هم پایین تر بوده خیلی چیزا ... اینو حتما ببین https://www.youtube.com/watch?v=RUrbciPfX6k

در در 16 آبان 1398 در 18:53، Coffee Addicted گفته است :

این بنچمارک قضیش چیه؟970چهل و یک فریم؟1060چرا تو لیست نیست؟مثل اینکه فقط با 1060مشکل داره

عملکرد 1060 رو تو لینک زیر ببین!

این کلیپ به شدت سفارش میشه دیدنش توضیح داده تنظیمات بازی رو  https://www.youtube.com/watch?v=RUrbciPfX6k

عادت کنین هر بازی وارد شدین تا ته نبرین بالا تنظیمات رو! 

+دوستان اگه میشه تاپیک رو در مسیر اسکرین شات و تجربه از بازی بزارین نه صرفا بنچمارک ...techpowerup گفته بهترین گرافیک رو پی سی دیگه بچسبین به بازی! 

m377111_0_0_thumb.jpg

o764729_0_0_thumb.jpg

l463862_0_0_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Raiden گفته است :

بالاخره نفهمیدم من با 1080 چند فریم میگیرم توو 1080p

حاجی رو اخرین تنظیمات رزولیشن فول اچ دی احتمالا بالای ۵۰ بگیری. عجله نکن تا بازی کرک شه تا خودتون تست کنین.

لینک به دیدگاه

البته یه موضوعی که هست تنظیمات AA رو خیلی بالا قرار بدی فقط فریم رو نابود میکنه

تو بازی rainbow 6  در بالا ترین حالت AA بین 40 تا 70 فریم میگیرم روی FXAA قرار میدم قشنگ 160 نت فریم میده (با گرافیک 2060)

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا پی سی گیمینگ داره به چه سمتی کشیده میشه!

فول پرایس تگ میزنن روی گیم بعد انقدر به خودشون زحمت نمیدن که بهینه سازی کنن؟آخه مگه مسخره بازیه با 1080 و 1070 توی فول اچ دی کلا 40-50فریم بده الان خیلی از گیمر های خارجی بالای فول اچ دی بازی میکنن تکلیف اونا چی هست پس

دوستان اگه یه ذره فن بوی بازی رو بذارن کنار متوجه میشن این کمپانی ها فقط به دنبال پول هستن و گولشون رو نباید بخورید از همین سیاست کثیف راک استار که اول روی کنسول منتشر کنه و خیلی هارو مجبور کنه برن کنسول بخرن چون به این گیم علاقه دارن و بعد از مدتی بگه حالا برای پی سی هم میاد ولی انقدر داغونه که خیلی زور بزنی بتونی 30-40 فریم بگیری مشخصه که این کمپانی ها اصلا به فکر مخاطبشون نیستن

مثل همین مدرن وارفیر جدید که کلا چیز خاصی از آب در نیومد و یا اون بازی آشغال کوجیما که 3ساله داره براش هایپ میکنه آخرشم یه عنوان بی محتوا و شر و ور تحویل داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من و دو تا از بهترین اسبهام همین الان یهویی:

1266154139_0_0(1).thumb.jpg.ba715aad693881f494261ffe607c6163.jpg

سمت راستی نژاد عرب و سمت چپی هم thoroughbred

0_0.thumb.jpg.59a5ca8cd2edfb495dd902e1a5ab22eb.jpg

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

یعنی واقعا پی سی گیمینگ داره به چه سمتی کشیده میشه!

فول پرایس تگ میزنن روی گیم بعد انقدر به خودشون زحمت نمیدن که بهینه سازی کنن؟آخه مگه مسخره بازیه با 1080 و 1070 توی فول اچ دی کلا 40-50فریم بده الان خیلی از گیمر های خارجی بالای فول اچ دی بازی میکنن تکلیف اونا چی هست پس

دوستان اگه یه ذره فن بوی بازی رو بذارن کنار متوجه میشن این کمپانی ها فقط به دنبال پول هستن و گولشون رو نباید بخورید از همین سیاست کثیف راک استار که اول روی کنسول منتشر کنه و خیلی هارو مجبور کنه برن کنسول بخرن چون به این گیم علاقه دارن و بعد از مدتی بگه حالا برای پی سی هم میاد ولی انقدر داغونه که خیلی زور بزنی بتونی 30-40 فریم بگیری مشخصه که این کمپانی ها اصلا به فکر مخاطبشون نیستن

مثل همین مدرن وارفیر جدید که کلا چیز خاصی از آب در نیومد و یا اون بازی آشغال کوجیما که 3ساله داره براش هایپ میکنه آخرشم یه عنوان بی محتوا و شر و ور تحویل داد

منم همینو میگم ولی متهم میشم به متعصب بودن

تو بررسی ها اختلاف کیفیت تو حالت 4k هم با کنسول چشمگیر نیست

بعد میان میگن نه کنسول ps4 pro رو fhd و تنظیمات low بازی رو اجرا میکنه

چی بگیم دیگه

لینک به دیدگاه

در در 16 آبان 1398 در 03:32، Farjam گفته است :

سلام

به نظرم اصلا باید مرجع رو تنظیمات High بذاریم... حتی روی  چندتا High هم بعضی وقتا داره با 1080Ti من شوخی میکنهدر حالی که خیلی از چیزها رو گذاشتم روی مدیوم، البته برای من فقط فریم خالی مهم نیست، شخصا" علاقمند نیستم دمای کارت گرافیکهام 65 رو رد کنه، برای همین همیشه رعایت میکنم :D البته آخرش دیگه وا دادم و بی خیال فول اچ دی شدم و گذاشتم روی اولتراواید 2560 در 1080 ، مجبور شدم سایه ها رو هم از high بذارم روی medium اما اولتراواید می ارزه ... تازه یه چیزی، اینهایی که تست میگیرن و میگن ما روی اولترا گذاشتیم تنظیمات گرافیکی به جز آنتی آلیازینگ رو میگنا! مگرنه اگه TAA رو نخوای(هیچ متدی مثل این تمپورال ها بازی ها رو به گند نکشیدی، عملا درختها و گیاهان رو پلاستیکی میکنه و تمام جزئیاتشونو از بین  میبره) و علاقمند به MSAA و از این دست آنتی آلیازینگ ها باشی، روی 2x اش (به عنوان مثال اگه داری با گرافیکت 60 فریم روی تنظیمات بالا میگیری) میاد تا 52 ، روی 4x میاد تا 40 و...

فقط یک نکته به دوستانی که خودشون دارن تست میگیرن ، اونقدرم هم نا امید نباشید، چپتر اول که کامل توی برف بدترین قسمت بازی از لحاظ پرفورمنس هست... یعنی با تنظماتی که اونجا بین 55 تا 60 میگیرفتم عملا هر جای دیگه ای داره 70 به بالا میگیرم ، توی بنچمارک هم تست اول برفیه فاجعست😂:D

سلام فرجام جان از خواب زمستونی بلخره پاشدی 🙂

الان به نظرت با تکنیک sharpening و upscale کردن فریم رضایت بخشی گیر میاد؟ من تنظیمات بازی راجب scale رو بررسی نکردم که داره یا نه !

اگه داره یه تست با سیستمت بزن حتما

لینک به دیدگاه

دوستانی که بازی رو خریدن با فندوق شکن بازی میکنید؟یکی خوب توضیح بده این مورد رو صدبار پرسیدم یه نفر درست پاسخ نداد اونایی که خریدن کلا هیچی نمیگن چرا😑

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ATER گفته است :

البته یه موضوعی که هست تنظیمات AA رو خیلی بالا قرار بدی فقط فریم رو نابود میکنه

تو بازی rainbow 6  در بالا ترین حالت AA بین 40 تا 70 فریم میگیرم روی FXAA قرار میدم قشنگ 160 نت فریم میده (با گرافیک 2060)

آپشن AA  تکنیک خوبیه واسه نرم تر کردن مدل ها خاموش ک باشه مدل ها خیلی خشن تر هستن    من خودم خاموش میکنم چون توی تکنیک 4x فریم رو 4 برابر کمتر میکنه چون 4  برابر رزولیشن داره رندر میگیره از کارت 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

آپشن AA  تکنیک خوبیه واسه نرم تر کردن مدل ها خاموش ک باشه مدل ها خیلی خشن تر هستن    من خودم خاموش میکنم چون توی تکنیک 4x فریم رو 4 برابر کمتر میکنه چون 4  برابر رزولیشن داره رندر میگیره از کارت 

اگر اشتباه نکنم اون msaa بود که فریم رو 1 چهارم میکرد 

txaa هم که حالت گوستینگ میده (یا ss بود دقیق یادم نیست)

بهترین و ارزون ترین همون fxaa هست

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، (Naughty boy) گفته است :

چی بگیم دیگه

:D

دوست من کلا بعضی ها سرشون رو کردن زیر برف هرچی هم بگی حرف خودشون رو میزنن حتی خود گیمر های اون ور هم به این بهینه سازی افتضاح اعتراض دارن اون وقت بعضی ها اینجا شدن کاسه داغ تر از آش

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

حتی خود گیمر های اون ور هم به این بهینه سازی افتضاح اعتراض دارن اون وقت بعضی ها اینجا شدن کاسه داغ تر از آش

این دسته الان وقت سربازیشونه و....

دیگه بقیشو خودت تو ذهن تصور کن

:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، mَd گفته است :

سلام فرجام جان از خواب زمستونی بلخره پاشدی 1f642.png

الان به نظرت با تکنیک sharpening و upscale کردن فریم رضایت بخشی گیر میاد؟ من تنظیمات بازی راجب scale رو بررسی نکردم که داره یا نه !

اگه داره یه تست با سیستمت بزن حتما

سلام خوبی؟ منظورآپشن شارپنینگ داخل بازیه یا شارپنینگی که انویدیا جدیدا" به درایورش اضافه کرده؟!

در 15 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

دوستانی که بازی رو خریدن با فندوق شکن بازی میکنید؟یکی خوب توضیح بده این مورد رو صدبار پرسیدم یه نفر درست پاسخ نداد اونایی که خریدن کلا هیچی نمیگن چرا1f611.png

سلام، پیام دادم:D

در 12 ساعت قبل، ATER گفته است :

اگر اشتباه نکنم اون msaa بود که فریم رو 1 چهارم میکرد 

txaa هم که حالت گوستینگ میده (یا ss بود دقیق یادم نیست)

بهترین و ارزون ترین همون fxaa هست

سلام، آره TAA (یا TXAA) و دیگر متد های تمپورال معمولا هم گوستینگ به دنبال دارند و هم blurry شدن کل تصویر، البته در این بازی صرفا TAA جواب میده با کارایی و کیفیت مناسب تا جایی که تست کردم، MSAA که خیلی خیلی کارایی رو میکشه پایین، در مقابل FXAA کارایی کم نمیکنه، اما هر دوتاشون باعث میشن foliageها بد بشن از دور(انگار خش دارن و میلرزن، البته دارم روش کار میکنم با شارپنینگ)، TAA هم خیلی خوب نیست اما حداقل جلوی این مسئله ای که گفتم رو میگیره تا چشم اذیت نشه، اما میزنه قیافه گیاهان و درختان رو پلاستیکی میکنه شبیه نقاشی :| 

دوستان یه نکته هست که به نظرم اومد بگم، احساس میکنم Auto save مشکل داره، بعضی وقتا روی manual save هام overwrite میکنه :|  مثلا قبل از یک مرحله manual save میکنم، مرحله رو خوب تموم نمیکنم یا به هر دلیلی میخوام از اول اجراش کنم، همون manual save رو لود میکنم میبینم دیگه مربوط به قبل از اون مرحله نیست و انگار روش دوباره سیو شده :| بلکل Auto save رو خاموش کردم، به نظرم بهترین کاره.

فعال و غیر فعال کردن  MSAA هم در جریان بازی باعث کرش میشه... امیدوارم دوستان کرک کننده تا الان صرفا به جهت ارائه آپدیت های بیشتر و رفع ایرادات صبر کرده باشن و بازی قابل کرک شدن باشه به زودی تا همه بتونن امتحانش کنن.

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام، آره TAA (یا TXAA) و دیگر متد های تمپورال معمولا هم گوستینگ به دنبال دارند و هم blurry شدن کل تصویر، البته در این بازی صرفا TAA جواب میده با کارایی و کیفیت مناسب تا جایی که تست کردم، MSAA که خیلی خیلی کارایی رو میکشه پایین، در مقابل FXAA کارایی کم نمیکنه، اما هر دوتاشون باعث میشن foliageها بد بشن از دور(انگار خش دارن و میلرزن، البته دارم روش کار میکنم با شارپنینگ)، TAA هم خیلی خوب نیست اما حداقل جلوی این مسئله ای که گفتم رو میگیره تا چشم اذیت نشه، اما میزنه قیافه گیاهان و درختان رو پلاستیکی میکنه شبیه نقاشی :| 

سلام خوبی فرجام جان؟

یه مدت سر همین TAA من فکر میکردم مانیتور مشکل   داره ، آخر سر فهمیدم بخاطر تنظیمات گرافیکی  هست

mass هم که تقریبا میاد رزلوشن رو چند برابر میکنه (یا تصویر  رو فشروده میکنه) تا لبه های تیز نرم بشه

fxaa که post processing has نه زیاد فریم کم میکنه نه دیگه اونقدر لبه تیز هست ، در کل به صرفه ترین هست مخصوصا برای کسایی که سیستم میان رده دارن

ولی کسی که سیستم خیلی  قوی داره mass رو فعال میکنن حالش رو میبرن

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 17:04، (Naughty boy) گفته است :

چی بگیم دیگه

حتی حاضر نیستی لینکی ک دادم رو ببینی! میگی دیجیتال فاندریز متعصبه! دلت خوشه رو ps4 pro با کیفیت بلورین بازی کردی! هرجور راحتی دوست گرامی شما درست میگی کش نده لطفا!

در در 19 آبان 1398 در 13:19، Farjam گفته است :

من و دو تا از بهترین اسبهام همین الان یهویی:

1266154139_0_0(1).thumb.jpg.ba715aad693881f494261ffe607c6163.jpg

سمت راستی نژاد عرب و سمت چپی هم thoroughbred

0_0.thumb.jpg.59a5ca8cd2edfb495dd902e1a5ab22eb.jpg

بسیار زیبا اسب عرب هم حتما بگیر 

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

من اول بازی اگه اشتباه نکنم یه اسب 45 دلاری خریدم 

تو مسیر داشتم میرفتم به یکی فک کنم این یارو ارتور تیکه انداخت(راست کلیک نگه داشتم و f زدم فک کنم) اونم با اسلحه افتاد ب جونم :|منم با اسب بتاز میرفتم و اون پشتم بود، دوربین رو چرخونده بودم ک به اون طرف شلیک کنم ک از روی یه تپه با اسبم افتادیم پایین :| بعد یه کلیدی گفت بزن منم زدم و اسب بدبخت رو گرفت کشت !!!!!

الان باید اسب بخرم ؟ یا میتونم اسب بقیه رو دزدی کنم :D 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Farjam گفته است :

دوستان یه نکته هست که به نظرم اومد بگم، احساس میکنم Auto save مشکل داره، بعضی وقتا روی manual save هام overwrite میکنه :|  مثلا قبل از یک مرحله manual save میکنم، مرحله رو خوب تموم نمیکنم یا به هر دلیلی میخوام از اول اجراش کنم، همون manual save رو لود میکنم میبینم دیگه مربوط به قبل از اون مرحله نیست و انگار روش دوباره سیو شده :| بلکل Auto save رو خاموش کردم، به نظرم بهترین کاره.

سلام

عه من چنین مشکلی بهش برنخوردم تا حالا عجبیه... ولی میگم شاید جای سیوات پر شده اوررایتش میکنه؟

این manual سیو هم مسخرست ولی. ورمیداره جاتو عوض میکنه آدم فکر میکنه سیو نکرده. ولی یه چندباری چک کردم دقیقا ببینم اشتباه سیو میکنه یا نه، دیدیم مشکلی نداره .

ولی اینکه جاتو یه کم جابه جا میکنه تو مخه!!😑

یه بار شب بود وسطای کوه سیو کردم ، دفعه ی بعد که سیو رو لود کردم دیدم آرتور اومده پایین کوه لم داده رو تخته سنگ خوابیده گفتم بیدارش نکنم بنده خدا رو 😂 یه بار دیگه که همونو لود کردم دیدم سر جای اول داره سیگار میکشه رو اسب😄

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Farjam گفته است :
در در 19 آبان 1398 در 17:23، mَd گفته است :

سلام خوبی؟ منظورآپشن شارپنینگ داخل بازیه یا شارپنینگی که انویدیا جدیدا" به درایورش اضافه کرده؟!

خوبی تو عزیز؟ 

درایور انویدیا منظورمه 

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 23:28، Slasher گفته است :

1/4 کمتر میکنه

4برابر کم کنه که یه چیزیم بدهکار میشه و منفی درمیاد

کلا تنظیمات ضد بریدگی تصویر زیآد جالب نیستن باید وربریرباهاش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام اینم یه چند تا شات از طرف ما

Red Dead Redemption 2 08-Nov-19 5_44_53 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 08-Nov-19 6_45_50 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 08-Nov-19 7_06_04 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 15-Nov-19 3_31_57 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 16-Nov-19 1_14_50 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 16-Nov-19 1_44_09 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 12-Nov-19 6_26_22 PM.jpg

Red Dead Redemption 2 08-Nov-19 1_25_.JPG

Red Dead Redemption 2 08-Nov-19 1_25_09.JPG

Red Dead Redemption 2 12-Nov-19 7_16_38 PM.jpg

Red Dead Redemption 2 10-Nov-19 12_04_54 AM.jpg

Red Dead Redemption 2 09-Nov-19 10_22_21 PM.jpg

Red Dead Redemption 2 09-Nov-19 10_43_08 PM.jpg

لینک به دیدگاه

در در 19 آبان 1398 در 23:28، Slasher گفته است :

متاسفانه AA این گیم مضخرفه پیشنهاد من بالا بردن رزولوشن یا اپ اسکیل بازیه که باعث کم شدن تیزی لبه ها بشه و TAA با شارپینگ که یکم کمتر بلور بشه مشکل دیگه ای هم که داره اینه که تکسچرا توی FHD خیلی داغونه بهتره یکم از سرو ته تنظیمات بزنین به جاش رزولوشنو ببرید بالا تاثیرش شگفت انگیزه.(نگید مانیتور من FHD رزولوشن اسکیل ببرم بالا بشه 4k چه فرقی میکنه تست کنید و تحقیق در مورد این اپشن خیلی کاربردیه توی همه ی گیم ها از نظر کیفیت بصری)

ویرایش شده توسط ArmaeeL
لینک به دیدگاه

دوستان نسخه استیم برج 12 میلادی میاد درسته؟
1060
i7 4790
ram16
میتونم فریم خوبی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ArmaeeL گفته است :

Red Dead Redemption 2 09-Nov-19 10_43_08 PM.jpg

به به  چقدر زیبا و سینماتیک. در این فراغ سوزناک  این تصاویر مایه تسلی است دوست عزیز 😔

راستی اگر درست یادم بیاد تو این روستای سوخته تو زندانش یک نقشه گنج هست، اگر برش نداشتی حتما برو دنبالش

در 21 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است :

دوستان نسخه استیم برج 12 میلادی میاد درسته؟
1060
i7 4790
ram16
میتونم فریم خوبی بگیرم؟

بله ولی تاریخ دقیقی ندادن تو اون ماه

با 1060  می تونید با تنظیمات high   و  بیشتر  medium و چندتایی الترا میانگین 45 فریم بگیرید. شاید سی پی یوت کمی اذیت کنه ( خصوصا تو شهر های بزرگ) ولی مثل اینکه تو آپدیت آخری خیلی از مشکلات سی پی یو های 4 هسته ای رو رفع کردن.

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...