رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

در 47 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بله حدود 4-5ساعت روی پلی استیشن 4 دوستم بازی کردم واقعا بازی قشنکی بود خودم خیلی منتظرش بودم حتی میخواستم پیشخریدش کنم ولی خبر از این پورت آشغال که اومد منصرف شدم واقعا حیف شد

الان هدف شما از این سوالا چی هست؟ به خدا خود وبسایت های خارجی کلی شکایت دارن 

پس شما هم توی کار بقیه دخالت نکن وقتی هیچی از پی سی گیمینگ نمیدونی و فقط میخوای پز بدی

من دیگه هم به این تاپیک جواب نمیدم 

توروخداااا بیا جواب بده 😂

شما همش از اینو اون نقل میکنی فلانی اینو گفت بساری اونو گفت اونوقت میگی حرف این تازه به دوران رسیده های ۳۰ ساله گیمر رو قبول نداری 😂😂😂

من خودمم همچین عاشق کشته مرده برند یا شرکت خاصی نیستم، فقط میگم اگر خودت بازی کردی بیا نظر بده رو حرف بقیه نیا اینجا صحبت نکن.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بله حدود 4-5ساعت روی پلی استیشن 4 دوستم بازی کردم واقعا بازی قشنکی بود خودم خیلی منتظرش بودم حتی میخواستم پیشخریدش کنم ولی خبر از این پورت آشغال که اومد منصرف شدم واقعا حیف شد

یه سری میگن نه تفاوت نسخه پی سی با کنسولی خیلی زیاده

نمیدونم من هنوز رو پی سی بازی نکردم

ولی هم رو ps4 pro دیدم و هم مقایسه کیفیتشون رو تو یو تیوب با تصویر 4k و 60 فریم نگاه کردم

گرافیک بازی خوبه ولی نه اونقدری که اینجا یه سری ازش تعریف میکنن

واقعا با چنین کیفیتی نباید چنین فریم دهی پایینی میداشت!هر چند جهان باز بودن هم تاثیر داره ولی باز باید اعتراف کرد که راک استار کم کاری کرده

حالا هر کس هرچی میخواد بگه ولی چشم ادم که بهش دروغ نمیگه!به هر حال اونچه مشخصه تفاوت نسخه کنسولی با پی سی چشمگیر نیست زیاد

یه نکته مهم دیگه اینه که دوستان 30 فریم کنسول رو نباید با 30 فریم pc مقایسه کنن

تو کنسول به خاطر عدم وجود فریم های اضافه و زمان بندی درست 30 فریم بسیار روان تر از نسخه pc هست

من به شخصه تو اکثر بازی ها هرچه هم تنظیمات رو در بازی و همچنین درایور و نرم افزارهای مربوطه تغییر دادم باز هم دیدم که زیر 50 فریم لرزش کاملا احساس میشه (جز تک و توک بازی هایی که استثنا محسوب میشن)

لرزشی که تو کنسول حتی در 30 فریم قابل لمس نیست

فریم ها اگر زمان بندی درستی داشته باشن و پرت وجود نداشته باشه چشم انسان حتی 24 فریمو تقریبا روان میبینه که الان خیلی فیلم های سینمایی رو با همین تعداد فریم میبینیم

به هر حال چه بخوایم و چه نخوایم باید بپذیریم که کنسول گزینه بهتری هست برای اونهایی که صرفا یک سیستم قوی رو برای بازی احتیاج دارن

مشکل کیبورد و موس هم که ظاهرا در نسل بعدی قراره کاملا حل بشه

قیمتشم مسلما کمتر از 600 دلار هست(ps 5) که هزینش شاید از 2070 هم کمتر باشه

ازون طرف هر روز بازی های بیشتری حتی بخش داستانیشون احتیاج به انلاین بودن پیدا میکنه و با این روند بهتره ادم کنسول بگیره و با چند ده هزار تومن ضرر دیسکشو بفروشه دوباره تا اینکه چند ده هزار تومن بده و اونم فقط به مدت یک ماه روزی چهار ساعت بازی کنه

ویرایش شده توسط Goorani___k65
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خیر و تا وقتی نشه فیکس 60 فریم گرفت ازش دست نمیزنم بهش اصلا برای من قابل تحمل نیست زیر 60 فریم  الان هدف شما از این سوالا چی هست؟ به خدا خود وبسایت های خارجی کلی شکایت دارن چرا الکی فن بوی بازی در میارین مثل یه سری فن بوی های کوجیما من از روز اول گفتم death stranding  چرت و پرت هست اون فن بوی ها میخواستن آدمو بکشن! هر کی لذت میبره از 40 فریم و کرش کردن خب نوش جونش حال کنه با بازی نیازی نیست بخواید تحمیل کنید به بقیه که اصلا 45 فریم و 40 فریم روی پی سی معنی نداره حالا بازی هرچقدر میخواد گرافیکی باشه

پس شما هم توی کار بقیه دخالت نکن وقتی هیچی از پی سی گیمینگ نمیدونی و فقط میخوای پز بدی فکر کردی برای من و خیلی های دیگه تو این زمونه 400-500تومن پولیه؟ منتهی من نمیخرم تا راک استار بفهمه اینجوری گیم تحویل ملت نمیدن حالا یه سری مثل شما کور کورانه میری جلو مشکل خودت هست من دیگه هم به این تاپیک جواب نمیدم به نظرم اسم تاپیک رو هم عوض کنین بذارین تاپیک فن بوی های راک استار (نظر منطقی و خلاف نظر ما ممنوع)

بسته به سبک بازی و علاقه خودتون میتونید تنظیمات بیارید پایین و فریم ریت بالا تر بگیرید یا گرافیک رو ببرید بالا با ظاهر بازی حال کنید

این بازی خیلی تنظیمات داره که تأثیر آنچنانی روی گرافیکی ندارن ولی خیلی سنگین هستن و برای آینده ساخته شدن و حتی توی XBOX ONE X خاموشن یا از پایین ترین تنظیمات کامپیوتر هم پایین ترن 

مثلا یه تکنیک نور پردازی زنده مشابه ری تریسینک ولی با روش های دیگه که  تو محیط هایی که منبع نور زیاد دارن خیلی دیده میشه و قدرت گرافیکی زیادی هم میخواد 

با این تکنیکی که استفاده کردن شما تو شب وقتی ماه کامله و نور می تابه سایه درخت هارو می بینید یا تنظیم دیگه هم هست اونم اگه روشن باشه کاهش شدت نور ماه وقتی از تو ابر رد میشه رو زمین مشخصه

یا مثلاً فیزیک اب 

این تنظیم هم مال ایندست 

فیزیک اب خیلی زیبا تر و واقعی تر میشه ولی واقعا سنگینه 

یا رفرکشن و رفلکشن سطح آب که تو XBOX ONE X از low کامیپوتر هم پایین تره 

قدرت گرافیک زیادی هم میخواد ولی وقتی می بری تنظیمش رو بالا واقعا روانی کننده میشه جوری که میخوای آب رو بخوری

اونم تازه با اون همه فشرده سازی و کاهش کیفیت تصویری که یوتیوب داره

تو این بازی خیلی چیزای جدیدی پیاده شده که تا حالا نبود 

مثل عمق برف و گل تو بازی 

نزدیک ترین مثالی که میتونم بگم میشه عمق گل توی یه بازی که برای جا به جایی سنگین لوازم تو محیط آفرود بود 

یا نوع پردازش سایه بازی که بازم XBOX ONE X از LOW کامپیوتر تنظیمش پایین تره 

به نوع بازی هم باید دقت کنید 

سبکه بازی آرومه و تمرکزش بیشتر روی گرافیک بازیه

خیلی از کار هایی که تو این بازی می کنید نیاز به فریم ریت بالا نداره

مثلا ماهیگیری یا اسب سواری یا شکار 

بجز تو صحنه های درگیری که اونجا هم دد ای استفاده می کنید 

شما که آنقدر به فریم ریت حساسی چرا فریم ریت 30FPS و گرافیک‌ داغون PS4 اذیتتون نکرد 

این بازی رو باید بندازی روی از این تلویزیون 60 اینچ های OLED منحنی سامسونگ یا ال جی بعد فرو بری تو مبل با دسته بیسیم بازی کنی و از کیفیت آسمون و برف و کوهستان و جنگل و مرداب بازی لذت ببری

بزنی به کوه و دشت و جنگل وسط دشت سرسبز اسب سواری کنی و گیاه های دارویی بچینی و سلامتی برو بکس لیون سیگار آتیش بزنی 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من بنچمارک یک هفته پیش بازی رو با سیستم زیر دیدم بیرون شهر تا45فریم هم میرفت با تنظیمات HIGH

داخل شهر 34-38فریم

1060-6GB

7500 CORE I5

16GB RAM

پردازش های الکی زیادی تو بازی هست باید از تنظیمات کنترلش کنید

یه چیزی شبیه مترو ولی مترو فقط 1گزینه برای مدیریتش داشت و مجبور بودی high کنیش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

داداش من دارم خودم روی پی سی بازی می کنم و تنظیمات رو تا خرخره گذاشتم  آخر به جز msaa که روی off هستش و میتونم بگم که واقعا اکثر اوقات وایمیستم منظره و گرافیک بازی رو تماشا میکنم و از نظر گرافیکی و 

تکنیک هایی که روی بازی اعمال شده یه سرو گردن فعلا از بازی های دیگه جلو هستش و میانگین فریمم 45 هستش و من راضی ام پس الکی نگید بهینه سازیش فاجعه هستش وقتی بازی نکردید 

بهینه سازیش با آپدیت هایی که اومده خیلی بهتر شده و فریم پایدارتر شده و همچنین دیگه خبری از کرش و باگ نیستش 

msaa اصلا تکنیک جالبی نیست 

انگار داری down scale میکنیش و خیلی سنگینه بدرد 2080 میخوره تازه اونم در حد 2x یا 4x

خیلی مسخرست این تکنیک

لینک به دیدگاه

دوستان گرافیک رو شما در چی میبینید؟

1-تکسچر یا بافت؟

2-برجستگی یا فرورفتی بافت

3- مدل سازی ها

4-  نور پردازی و بازتاب ها

5- مکانیک سیالات و گاز

خوب همه اینا زیر مجموعه گرافیکه قطعا بین اینا تکسچر از همه بیشتر به چشم میاد ولی از همه سبک تره فقط vram زیادی میطلبه و پهنای باند مناسبی هم نیاز داره 

اگه بازی ای تکسچر متوسطی داره دلیل نمیشه بی کیفیت باشه شاید در چیزای دیگه قوی باشه  برای  یه بازی openworld قرار دادن تکسچر در حد 4k و lod کار کردن رو اینا کار سختیه و گرافیک قدرتمندی میخواد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام فرجام جان

من که تا آخر بازی همون اسب اولم رو نگه داشتم و هنوزم از Good boooah گفتن آرتور بهش لذت می‌برم، فقط اسمش رو عوض کردم :(

واقعا مراحل جانبی این بازی چه Random Event ها و چه Stranger Mission ها از بهترین بخش‌هاش هستن، الان دیگه رسیدم به اواخر چپتر ۵ و اینقدر داستان جذاب شده که دیگه دلم نمی‌خواد برم سراغ مراحل جانبی. هرچند فکر می‌کنم دیگه چیز زیادی نمونده باشه چون از خیلی قبل‌تر تمام نقشه رو زیر و رو کردم و اگر چیزی مونده باشه مربوط به چپتر فعلی هست که اونم تا جایی که بتونم تمام مراحل رو میرم. حتما یه سری به بخش شکار حیوانات لجندری هم بزن چون میشه باهاشون Trinket و Talisman ‌های خوبی ساخت که پرک‌های خوبی میشن و تغییرات خوبی توی استت‌های آرتور ایجاد می‌کنن.

سمت همون دریاچه ایزابلا که گفتی محل Legendary White Bison هم هست، رفتم شکارش کنم متاسفانه سمت اون دریاچه چه روز و چه شب همیشه مه گرفته و از شانس بدم متوجه نشدم دقیقا کجا دارم این بنده خدا رو شکار می‌کنم و بعد از کشتنش دیدم جسدش افتاد توی دریاچه بعد از اون هر کاری کردم نشد جسدش رو بکشم بیرون از آب و کلا بیخیال شکار مجددش شدم :D

سلام خوبی؟

گوود گررررل، کام آن گررررررل اش هم خوبه ها 😂 دیشب یه تورکمن طلایی گرفتم چه رعناست:D توی bonding level 1 اش هم میزان جونش اندازه بقیه اسبها در حالت لول 4 هست :D

آره منم درو کردم همه چیو تا اینجا که اومدم،اون حیوانات خفنش رو هم اونهایی که در محدوده نقشه فعلی بوده همه رو شکار کردم(به جز اونهایی که سمت بلک واتر و آرمادیلو هستن و نقشش فعلا باز نشده) و اون لباسهای مخصوصش رو هم درست کردم با اون ترینکت هایی که مواد اولیه اش در دسترس بود، دیشب تازه وارد چپتر 4 شدم. راستش بایسون رو منم انداختمش توی آب اما شانس آوردم قبلش یک سیو داشتم، باید اول یه تیر بهش زدم تا شروع به فرار کنه و از رودخونه رد شه و بعدش کشتمش، دمه رودخونه  هرجوری  بزنیش میوفته تو آب(سعی کن با قویترین اسلحه بزنیش، تعداد تیر و اینایی هم که به لجندری ها بزنی مهم نیست مثل بقیه حیوانات) .... متاسفانه auto save این بازی با سیو دستی تداخل داره، یعنی مدام میخواد روی فایل سیو دستیت اوررایت کنه :| واسه همین دیگه همه چیو دستی کردم، بعضی وقتام باعث از دست دادن یه سری چیزام شده مثلا یادم رفته باشه سیو کنم یا کرشی چیزی پیش اومده باشه...

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mَd گفته است :

انگار داری down scale میکنیش و خیلی سنگینه بدرد 2080 میخوره تازه اونم در حد 2x یا 4x

خیلی مسخرست این تکنیک

مسخره ترین افکتی که تا حالا دیدم Film Grainهست هیچ تاثیری رو performanceنداره ولی تو بعضی بازیه زوریه غیر فعال نمیشه ومزخرف ترین افکت ساخت دست بشر😁

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

مسخره ترین افکتی که تا حالا دیدم Film Grainهست هیچ تاثیری رو performanceنداره ولی تو بعضی بازیه زوریه غیر فعال نمیشه ومزخرف ترین افکت ساخت دست بشر1f601.png

ایجاد نویز برای حالت فیلمی شدن بازیه 

سلیقه ایه دلیل نمیشه اثر داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

گوود گررررل، کام آن گررررررل اش هم خوبه ها 1f602.png دیشب یه تورکمن طلایی گرفتم چه رعناست:D توی bonding level 1 اش هم میزان جونش اندازه بقیه اسبها در حالت لول 4 هست :D

آره منم درو کردم همه چیو تا اینجا که اومدم،اون حیوانات خفنش رو هم اونهایی که در محدوده نقشه فعلی بوده همه رو شکار کردم(به جز اونهایی که سمت بلک واتر و آرمادیلو هستن و نقشش فعلا باز نشده) و اون لباسهای مخصوصش رو هم درست کردم با اون ترینکت هایی که مواد اولیه اش در دسترس بود، دیشب تازه وارد چپتر 4 شدم. راستش بایسون رو منم انداختمش توی آب اما شانس آوردم قبلش یک سیو داشتم، باید اول یه تیر بهش زدم تا شروع به فرار کنه و از رودخونه رد شه و بعدش کشتمش، دمه رودخونه  هرجوری  بزنیش میوفته تو آب(سعی کن با قویترین اسلحه بزنیش، تعداد تیر و اینایی هم که به لجندری ها بزنی مهم نیست مثل بقیه حیوانات) .... متاسفانه auto save این بازی با سیو دستی تداخل داره، یعنی مدام میخواد روی فایل سیو دستیت اوررایت کنه :| واسه همین دیگه همه چیو دستی کردم، بعضی وقتام باعث از دست دادن یه سری چیزام شده مثلا یادم رفته باشه سیو کنم یا کرشی چیزی پیش اومده باشه...

قربانت، شما خوبی؟

اون که حرف نداره یاد یکی از مصاحبه‌های راجر کلارک افتادم در مورد ضبط صحنه‌های مربوط به صداگذاری اسب‌ها که واقعا عالی بود همین گوووود گررررل، کام آن گررررررل و ایزززززی گرررررل گفتنش :D متاسفانه اصلا سمت اونطرف نقشه نرفتم چون تا اواخر بازی وضعیت همینطور Dead or Alive می‌مونه و فکر کنم توی Epilogue بازی دسترسی بهشون آزاد میشه. لباس‌هایی که این Trapper‌ ها با پوست Perfect و پوست Legendary‌ ها می‌سازن از نظر کارایی واقعا عالیه اما از نظر ظاهری افتضاحن :D

من که شخصا بعد از اتمام هر مرحله یه سیو دستی انجام میدم و Auto-save فقط همون ابتدا که وارد بازی میشم انجام میشه. تا می‌تونی از چپتر ۴ لذت ببر چون وقتی وارد چپتر ۵ بشی دیگه داستان تا حد زیادی خطی میشه و فعالیت جانبی در دسترس نیست بعد از اون هم که دیگه اواخر چپتر ۵ داستان به اوج خودش می‌رسه و فکر کنم مثل من بچسبی به داستان اصلی :D

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

خیلی مسخرست این تکنیک

اره همیشه بجای MSAA از سوپر سمپلینگ استفاده کنید کیفیت حاصل خیلی بهتره مصرف منابع هم دقیقا همون قدره

MSAA انگار یه سوپر سمپلینگ کیفیت پایینه

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، HESAM OVERCLOCK HERO گفته است :

اره همیشه بجای MSAA از سوپر سمپلینگ استفاده کنید کیفیت حاصل خیلی بهتره مصرف منابع هم دقیقا همون قدره

MSAA انگار یه سوپر سمپلینگ کیفیت پایینه

رزولوشن اسکیل در کل بهتر از msaa هستش

ولی اونم باز سنگینه در حد ۱.۲۵ به نظرم خیلی 

خوبه ولی من در کل از تکنیک mfaa برای شرکت 

انویدیا  و taa و fxaa استفاده میکنم و سبک 

هستش در ضمن 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

گوود گررررل، کام آن گررررررل اش هم خوبه ها 1f602.png دیشب یه تورکمن طلایی گرفتم چه رعناست:D توی bonding level 1 اش هم میزان جونش اندازه بقیه اسبها در حالت لول 4 هست :D

از همه سخت تر کشتن legendary Bear مگه میمیره :| با شاتگان هی میزنی میزنی هیچیش نمیشه اخر میاد یه دست میندازه میمیری :) 

لینک به دیدگاه

آقا این وسایل های مورد نیاز trapper رو از کجا گیر بیارم پیدا کردنش خیلی سخته راهنمایی کنید ؟ جایی نیست بنویسه این حیوونای مورد نیاز کجای نقشه هست ؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام پسر عمو چطوری ؟ :D 

دیشب همین ک گفتی رفتم در به در دنبال این اسب سفیده :D  تا اینکه همونجایی ک گفتی پیداش کردم و گرفتمش :D فقط یه راه برای پول درآوردن بگو :| هیچی نمیتونم بخرم :| 

874645981_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-00_32_29.thumb.jpg.2cb5c616722a2de68d8c3fd374ead8a8.jpg

2037579764_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-00_34_52.thumb.jpg.f5f796e18fa4bf088d51f196cebe8c40.jpg

46435284_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-00_37_28.thumb.jpg.57d3ee73926d0741e8babb1d0b593bfe.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Game World گفته است :

رزولوشن اسکیل در کل بهتر از msaa هستش

ولی اونم باز سنگینه در حد ۱.۲۵ به نظرم خیلی 

خوبه ولی من در کل از تکنیک mfaa برای شرکت 

انویدیا  و taa و fxaa استفاده میکنم و سبک 

هستش در ضمن 

اره درسصته دقیقا 

TAA رو اگه شرکت سازنده بازی خوب پیاده کنه واقعا عالیه 

اگه خوب پیاده نکنه تصویر یخورده مات میشه 

منم مثل شما اگه نتونم سوپر سمپل بزنم از FXAA یا TAA استفاده می کنم

بجز هیتمن 2 و جاست کاز‌ 4 فعلا بازی ای پیش نیومد که نتونم سوپر سمپل کنم 

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Game World گفته است :

آقا این وسایل های مورد نیاز trapper رو از کجا گیر بیارم پیدا کردنش خیلی سخته راهنمایی کنید ؟ جایی نیست بنویسه این حیوونای مورد نیاز کجای نقشه هست ؟

اکثر وسایل Trapper ها پوست‌های Perfect هستند که برای گرفتن بهترین نوع پوست هم راه و روش‌های خاص شکار توی بازی وجود داره که خب می‌تونید توی سایت IGN مقاله‌های کاملش رو بخونید اما خلاصه‌ش اینطوری میشه که حیواناتی که در Info علامت ۳ ستاره دارن دارای بهترین نوع پوست هستن ولی خب بسته به نوع شکار و شلیک شما امکان داره کیفیت این پوست‌ها افت کنه. بهترین راه اینه که اول یه Rifle به همراه یه Long Scope تهیه کنید و تا جایی که می‌تونید برای شکار حیوانات از Dead Eye و Headshot استفاده کنید که به پوست حیوان صدمه‌ای وارد نشه. اکثر حیوانات بازی برای گرفتن بهترین پوست با هر نوع Rifle سازگاری دارند به جز حیوانات کوچک‌تر مثل خرگوش‌ها و بعضی پرندگان که حتما باید از Vermint Rifle و همینطور نوع خاصی از تیر کمان به نام Small Game Arrow برای شکار سنجاب‌ها استفاده کنید.

پیشنهاد خودم برای شکار کلی استفاده از Rolling Block Rifle و یه Long Scope ئه که کارتون رو برای شکار خیلی راحت می‌کنه. برای شکار حیوانات Legendary اصلا نوع شکار مهم نیست و راحت با شاتگان و گلوله‌های Slug برید سراغشون چون کیفیت پوستشون با هر نوع شلیکی کاهش پیدا نمی‌کنه.

در 4 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام پسر عمو چطوری ؟ :D 

دیشب همین ک گفتی رفتم در به در دنبال این اسب سفیده :D  تا اینکه همونجایی ک گفتی پیداش کردم و گرفتمش :D فقط یه راه برای پول درآوردن بگو :| هیچی نمیتونم بخرم :| 

سلام دوست عزیزم

بهترین راه پیدا کردن نقشه‌های گنج هست که ۲ تاشون رو به راحتی در جریان بازی توی Random Event ها پیدا می‌کنی بعد از اون باید دنبال علائم نقشه بری که سایت IGN یه راهنمای کامل داره و خیلی بهت کمک می‌کنه پارت ۲ و ۳ هر نقشه و در نهایت شمش‌های طلا رو پیدا کنی. هر نقشه گنج ۳ تا شمش طلا داره که می‌تونی به Fence ها به مبلغ ۱۵۰۰ دلار بفروشی و کارت برای خرید آیتم‌های مورد نیاز، اسلحه و لباس راحت میشه اما پیشنهادم اینه اولین کاری که می‌کنید تمامی بخش‌های کمپ رو بروزرسانی کنید چون دیگه با پرداخت هزینه کمی از خرید آیتم و مهمات بی‌نیاز میشید.

راه برای پول در آوردن توی بازی زیاد هست، از طریق شکار و فروش گوشت به قصابی‌ها و سایر موارد به عنوان Donate for funds در کمپ به آقای Pearson و همینطور دنبال کردن پوستر‌های بانتی‌ها - حمله به کمپ‌های اودریسکول‌ها در مناطق مختلف نقشه هم راه بدی نیست معمولا جاهایی که توی مسیرتون ازشون یه دود آتش بلند میشه کمپ هست و اگر دیدید نقاط قرمز هستن بدون دغدغه فرار از قانون بهشون حمله کنید چون خودشون هم وضعیت بهتری نسبت به شما ندارن - تا می‌تونید لوت کنید هر چیزی که فکر کنید قابلیت تبدیل شدن به وجه نقد رو داره تمامی ساعت‌های جیبی، گردنبد،‌سگک کمربند و گوشواره‌ها رو به راحتی می‌تونید پیش Fence ها آب کنید و وجه قابل توجهی دریافت کنید. فقط پیشنهادم اینه اصلا سمت دزدی و کشت و کشتار نرید چون تاثیر زیادی روی Honor یا شرافت آرتور داره که خب طبیعتا هرچی High Honor باشید بازی پایان زیباتری خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

به به ببین چی پیدا کردم وسط غرب وحشی!! بشقاب پرنده🤣

1991262607_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_50_07_57.thumb.png.c1264cd0ad0b4bdfacb90cb56d6c6bce.png

479782459_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_49_19_96.thumb.png.9bdacdf0316b78ee5fff3af3dc8f4999.png

800220916_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_42_01_100.thumb.png.cfcdc54fce97db63b8e9c8499c33f8b9.png

قبل از شروع بازی یه حسی بهم میگفت راک استار مثل جی تی ای از این شیطنتها احتمالا بکنه، ولی وقتی تو قله کوه یدفه دیدم  اینو غاقل گیرم کرد😅

قبلشم تو یکی از کلبه ها کلی جنازه دیده بودم ( البته اسکلتاشون مونده بود) که کنارشون یه نوت بود در مورد یه مراسمی مرموز در رابطه با موجوداتی فرا زمینی🤔 نکته جالب ترش اینه که وقتی خواستم از  کلبه در آم یکی از همین بشقاب پرنده ها اومد بالا سر خونه یه نور سبزی زد بعدش سریع غیب شد وقت نشد عکس بگیرم😑

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

1991262607_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_50_07_57.thumb.png.c1264cd0ad0b4bdfacb90cb56d6c6bce.png

479782459_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_49_19_96.thumb.png.9bdacdf0316b78ee5fff3af3dc8f4999.png

800220916_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_42_01_100.thumb.png.cfcdc54fce97db63b8e9c8499c33f8b9.png

قبل از شروع بازی یه حسی بهم میگفت راک استار مثل جی تی ای از این شیطنتها احتمالا بکنه، ولی وقتی تو قله کوه یدفه دیدم  اینو غاقل گیرم کرد1f605.png

قبلشم تو یکی از کلبه ها کلی جنازه دیده بودم ( البته اسکلتاشون مونده بود) که کنارشون یه نوت بود در مورد یه مراسمی مرموز در رابطه با موجوداتی فرا زمینی1f914.png نکته جالب ترش اینه که وقتی خواستم از  کلبه در آم یکی از همین بشقاب پرنده ها اومد بالا سر خونه یه نور سبزی زد بعدش سریع غیب شد وقت نشد عکس بگیرم1f611.png

با چه نرم افزاری عکس میگیری ؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

قبل از شروع بازی یه حسی بهم میگفت راک استار مثل جی تی ای از این شیطنتها احتمالا بکنه، ولی وقتی تو قله کوه یدفه دیدم  اینو غاقل گیرم کرد1f605.png

قبلشم تو یکی از کلبه ها کلی جنازه دیده بودم ( البته اسکلتاشون مونده بود) که کنارشون یه نوت بود در مورد یه مراسمی مرموز در رابطه با موجوداتی فرا زمینی1f914.png نکته جالب ترش اینه که وقتی خواستم از  کلبه در آم یکی از همین بشقاب پرنده ها اومد بالا سر خونه یه نور سبزی زد بعدش سریع غیب شد وقت نشد عکس بگیرم1f611.png

من که تا الان کلی چیزهای جالب پیدا کردم توی بازی، متاسفانه روی PlayStation 4  قابلیت Photo Mode هنوز اضافه نشده و اسکرین‌شات خود کنسول هم امکانات خاصی نداره. از خانه‌ هابیت‌های The Lord of the Rings گرفته تا کلبه جادوگری که با خوردن محلول درون پاتیل از هوش میرید و کلبه‌ای که ساکنینش با خوردن یه شهاب‌سنگ که از سقف خونه وارد شده و همه رو جزغاله کرده :D متاسفانه با اینکه نزدیک شهر Valentine آثاری از قتل‌های سریالی هم دیده میشه ولی هنوز پیگیرش نشدم تا آخرش برم ببینم چه خبره :D

این موردی که شما ذکر کردید هم جالب بود که البته تا حالا بهش برخورد نکرده بودم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Game World گفته است :

با چه نرم افزاری عکس میگیری ؟

photo mode خود بازیه

در 28 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

من که تا الان کلی چیزهای جالب پیدا کردم توی بازی، متاسفانه روی PlayStation 4  قابلیت Photo Mode هنوز اضافه نشده و اسکرین‌شات خود کنسول هم امکانات خاصی نداره. از خانه‌ هابیت‌های The Lord of the Rings گرفته تا کلبه جادوگری که با خوردن محلول درون پاتیل از هوش میرید و کلبه‌ای که ساکنینش با خوردن یه شهاب‌سنگ که از سقف خونه وارد شده و همه رو جزغاله کرده :D متاسفانه با اینکه نزدیک شهر Valentine آثاری از قتل‌های سریالی هم دیده میشه ولی هنوز پیگیرش نشدم تا آخرش برم ببینم چه خبره :D

این موردی که شما ذکر کردید هم جالب بود که البته تا حالا بهش برخورد نکرده بودم.

چقدر مسخره، فکر میکردم فوتو مود برای همه باشه

واقعا خانه هابیت ها؟!!😄 (New mission added)

جادوگره رو شانسی پیدا کردم خوشبختانه. ساعت 1 شب داشتم چرخ میزدم تو کوه و دمن که یه دفعه دیدم آهنگ بازی اسپوکی شد!!😱 دیدم جلوم یه خرابه است وسطش یه دیگ گندس داره جوش میاد!!

اره اون شهاب سنگرم پیدا کرم چیز خفنی بود. اولش فکر کردم یکی اومده بود با بازوکا زده بود تو خونه!!😂 نگرش داشتم شاید لازم شد احیانا

خیلی خوبه این  حتما برو دنبالش. تهش یه نقشه پیدا میکنی باید بگردی دنبال قاتله. ساید میشن جالبه. قشنگ شده بود ماموریت اصلیم یه مدت اینقد که رو مخم رفته بود. ول کرده بودم بازیو دنبال یارو میگشتم فقط. آرتور هلمز!!😎

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

photo mode خود بازیه

واقعا خانه هابیت ها؟!!1f604.png (New mission added)

جادوگره رو شانسی پیدا کردم خوشبختانه. ساعت 1 شب داشتم چرخ میزدم تو کوه و دمن که یه دفعه دیدم آهنگ بازی اسپوکی شد!!1f631.png دیدم جلوم یه خرابه است وسطش یه دیگ گندس داره جوش میاد!!

اره اون شهاب سنگرم پیدا کرم چیز خفنی بود. اولش فکر کردم یکی اومده بود با بازوکا زده بود تو خونه!!1f602.png نگرش داشتم شاید لازم شد احیانا

خیلی خوبه این  حتما برو دنبالش. تهش یه نقشه پیدا میکنی باید بگردی دنبال قاتله. ساید میشن جالبه. قشنگ شده بود ماموریت اصلیم یه مدت اینقد که رو مخم رفته بود. ول کرده بودم بازیو دنبال یارو میگشتم فقط. آرتور هلمز!!1f60e.png

کجا سیو میشه عکسایی که با photo mode میگیری ؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

photo mode خود بازیه

واقعا خانه هابیت ها؟!!1f604.png (New mission added)

جادوگره رو شانسی پیدا کردم خوشبختانه. ساعت 1 شب داشتم چرخ میزدم تو کوه و دمن که یه دفعه دیدم آهنگ بازی اسپوکی شد!!1f631.png دیدم جلوم یه خرابه است وسطش یه دیگ گندس داره جوش میاد!!

اره اون شهاب سنگرم پیدا کرم چیز خفنی بود. اولش فکر کردم یکی اومده بود با بازوکا زده بود تو خونه!!1f602.png نگرش داشتم شاید لازم شد احیانا

خیلی خوبه این  حتما برو دنبالش. تهش یه نقشه پیدا میکنی باید بگردی دنبال قاتله. ساید میشن جالبه. قشنگ شده بود ماموریت اصلیم یه مدت اینقد که رو مخم رفته بود. ول کرده بودم بازیو دنبال یارو میگشتم فقط. آرتور هلمز!!1f60e.png

سلام مجدد

متاسفانه فعلا مثل اینکه Photo Mode فقط در انحصار نسخه PC‌ئه. آره خیلی جالب بود برای خودمم ولی متاسفانه داخلش نمیشه رفت و فقط یه نوت میاد گوشه صفحه که یه خونه با ساختار عجیب پیدا کردید یادم نیست میشد طرحش رو توی دفترچه آرتور کشید یا نه.

یه نکته خنده‌دار بگم، وقتی وارد این خونه جادوگره شدم (نمی‌دونم میشه اسمش رو گذاشت خونه یا نه چون اصلا شبیه خونه نیست بیشتر از پیجش درخت‌ها در همدیگه ساخته شده) از محلول توی دیگ که خوردم و بیهوش شدم مدتی به شکار و گشت و گذار مشغول بودم و بعد که به کمپ برگشتم یه دستی به سر و صورت آرتور کشیدم یه Hair Pomade هم زدیم (آرتورم شده بود خود عیسی مسیح اینقدر پاک و با شرافت بزرگش کردم - موها و ریش‌ها هم تا آخرین لول بلند شده بودن) و چشمت روزت بد نبینه با همچین صحنه‌ای مواجه شدم:

ZSSNzcw.thumb.jpg.24f683b00e4a1b096c3aeb3e953ff597.jpg

نکته دیگه اینه که توی خونه جادوگر یه Hair Pomade پیدا کرده بودم و فکر می‌کردم این Hair Pomade یه جورایی Cursed باشه و اینم سزای فضولی بیش از حد بازیکن‌ها بوده باشه. خلاصه هر چیزی فکر کنید سرچ کردم از Cursed Hair Pomade و Cursed Hair Tonic بگیر تا Hair pomade makes arthur bald و ... - بعد از کلی جستجو و تحقیق فهمیدم این یه گلیچ مزخرف توی بازی بوده و اینم از شانس من بوده که نصیبم شد. بعد از اون با کلی تلاش و Hair Tonic موفق شدم دوباره به مدل عیسی مسیح برگردم و بعد از اون هم با کلی ترس و لرز و سیو کردن بازی از Hair Pomade استفاده می‌کنم :D

چشم حتما امشب اگر بتونم میرم دنبالش، الان داستان بازی به حدی به اوج خودش رسیده که اصلا نمی‌تونم و دلم نمی‌خواد برم سراغ مراحل جانبی (اواخر چپتر ۵)

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Game World گفته است :

کجا سیو میشه عکسایی که با photo mode میگیری ؟

Where are Red Dead Redemption 2 photos saved

Once you've taken some snaps you'll be able to find them by opening up the menu with ESC or Start, navigating to the Social Club tab and then clicking the camera icon in the top left menu.

The Red Dead Redemption 2 photo directory is \Documents\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Profiles\[YourProfileName] - so navigate there to find them.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...