رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1 آذر 1398 در 11:08، eMineLLL گفته است :

دوستان نسخه استیم برج 12 میلادی میاد درسته؟
1060
i7 4790
ram16
میتونم فریم خوبی بگیرم؟

رو اولترا  فک کنم 30تا 40 فریم متغیر

با کمی تغیر میتونید 60 بگیرید

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

ZSSNzcw.thumb.jpg.24f683b00e4a1b096c3aeb3e953ff597.jpg

نکته دیگه اینه که توی خونه جادوگر یه Hair Pomade پیدا کرده بودم و فکر می‌کردم این Hair Pomade یه جورایی Cursed باشه و اینم سزای فضولی بیش از حد بازیکن‌ها بوده باشه. خلاصه هر چیزی فکر کنید سرچ کردم از Cursed Hair Pomade و Cursed Hair Tonic بگیر تا Hair pomade makes arthur bald و ... - بعد از کلی جستجو و تحقیق فهمیدم این یه گلیچ مزخرف توی بازی بوده و اینم از شانس من بوده که نصیبم شد. بعد از اون با کلی تلاش و Hair Tonic موفق شدم دوباره به مدل عیسی مسیح برگردم و بعد از اون هم با کلی ترس و لرز و سیو کردن بازی از Hair Pomade استفاده می‌کنم :D

داداش 10 دقیقس دارم میخندم به این عکس دمت گرم!!😂🤣

ایده جالب و خفنی میشد این hair promade  نفرین شده. میگم پیبشنهاد میدادی خود راک استار ابله بلکن میزاشت تو خود بازی.

در 27 دقیقه قبل، Game World گفته است :

کجا سیو میشه عکسایی که با photo mode میگیری ؟

راستیش من جایی ندیدن تو خود پی سی مستقیم با فرمت jpg سیو بشه. این آدرسیم که دوستمون Ruby داده درسته ولی نمیتونی بازشون کنی عکسارو و باید ور بری باهاشون و فرمتشونو عوض کنی. ولی 2 راه دیگه داری.

1- سیو یا همون share کنی تو سوشیال کلاب اکانتت بعدش بری از سایت راک استار دانلود کنی مستقیم.

2- روشی که خودم زدم. با جی فورس اکسپرینس از عکسایی که گرفتی مستقیم اسکرین بگیری. هیچ افت کیفیتی نداره و خیلی هم سریع تر و راحت تره و نیاز نیست بزاری همه ببینن!! اونم سیو میشه تو فولدر video خود کامپیوترت.

حالا روشی دیگه ای هم اگر باشه نمیدنم دوستان دیگه هم بپرس که عکس گذاشتن.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

داداش 10 دقیقس دارم میخندم به این عکس دمت گرم!!1f602.png🤣

ایده جالب و خفنی میشد این hair promade  نفرین شده. میگم پیبشنهاد میدادی خود راک استار ابله بلکن میزاشت تو خود بازی.

حالا این عکس رو از وب پیدا کردم توی بازی خودم یه چیز عجیبی شده بود ریش‌ها بلند و با کله این شکلی یه ترکیب ترسناکی شده بود، با کلاه خیلی تیپش جالب میشد ولی چون از اول بازی زیاد کلاه نمیزاشتم به زور این مدت رو تحمل کردم تا موهاش دوباره بلند شد.

لینک به دیدگاه

3 ساعت بازی کردم یه بارم کرش نکرد از صبح دارم بازی میکنم تنظیمات هم همه رو گذاشتم High بجز سایه رو mediumهست تکسچرم گذاشتم رو Ultra

اوایل شروع بازی خود کات سین ها که تا60فریم هم هستن به بازی که میرسه میشه 32تا34فریم ده دقیقه اول بازی همینطوریه، ،بعدش میشه40تا50فریم تومناطق مختلف ،من موندم چرا موقع ac odysseyدوستان کودتا نکردن؟اون آشغال بزور 30فریم میداد طوریکه کلا بی خیالش شدم تازه گرافیکش هم کاملا آشغال بود با انیمیشن های مزخرف و خشکی که داشت

این بازی به معنای واقعی شاهکار محسوب میشه ولی نه برای مولتی باز ها که بخوان سریع همه چیزو پیش ببرن ! نصف بازی فقط دیالوگ هاشه نفهمی چی گفته که همینطوری بی دلیل همه چیز رو به اشوب میکشونی

چیزی که این بازی می طلبه،صبر،حوصله ، دقت و عملکرد مناسبه که در کنارش شاهد جزئیات زیاد و خشونت هستیم، مثل یک فیلم سینماییه اما به شکلی نیست که آدم حوصلش سر ببره،، ادم حس میکنه تو بازی واقعا وجود داره و بخشی از یه داستان رو تشکیل میده

1060-6GB MSI

16 Ram

Core i5 7500

20191206114444_1_stitch.thumb.jpg.d608224b5ef41df2ae2e558e64386fbc.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

3 ساعت بازی کردم یه بارم کرش نکرد از صبح دارم بازی میکنم تنظیمات هم همه رو گذاشتم High بجز سایه رو mediumهست تکسچرم گذاشتم رو Ultra

اوایل شروع بازی خود کات سین ها که تا60فریم هم هستن به بازی که میرسه میشه 32تا34فریم ده دقیقه اول بازی همینطوریه، ،بعدش میشه40تا50فریم تومناطق مختلف ،من موندم چرا موقع ac odysseyدوستان کودتا نکردن؟اون آشغال بزور 30فریم میداد طوریکه کلا بی خیالش شدم تازه گرافیکش هم کاملا آشغال بود با انیمیشن های مزخرف و خشکی که داشت

این بازی به معنای واقعی شاهکار محسوب میشه ولی نه برای مولتی باز ها که بخوان سریع همه چیزو پیش ببرن ! نصف بازی فقط دیالوگ هاشه نفهمی چی گفته که همینطوری بی دلیل همه چیز رو به اشوب میکشونی

چیزی که این بازی می طلبه،صبر،حوصله ، دقت و عملکرد مناسبه که در کنارش شاهد جزئیات زیاد و خشونت هستیم، مثل یک فیلم سینماییه اما به شکلی نیست که آدم حوصلش سر ببره،، ادم حس میکنه تو بازی واقعا وجود داره و بخشی از یه داستان رو تشکیل میده

1060-6GB MSI

16 Ram

Core i5 7500

سلام دوست عزیزم

خوشحالم که بالاخره موفق به تجربه این شاهکار شدید، بنظرم اصلا خودت رو درگیر تنظیمات و فریم و ... نکن چون تمام لذت بازی رو از خودت می‌گیری. من بازی رو روی پلی‌استیشن ۴ تموم کردم و باز هم گرافیک و جزئیات بازی اینقدر بالاست که حتی با بازی‌های انحصاری‌ پلی‌استیشن ۴ هم رقابت می‌کنه. نمی‌دونم اودیسی رو با چه تنظیماتی بازی کردید ولی اگه درست یادم باشه روی سیستم خودم با تنظیمات High و کارت ۱۰۶۰ به راحتی ۶۰ فریم رو می‌گرفتم.

در مورد RDR2 هم حتما با همون صبر، حوصله، دقت و عملکرد مناسبی که بهش اشاره کردید بازی رو پیش ببرید و از تمام جزئیات در مراحل اصلی، Random Event‌ها و Stranger Mission ها لذت ببرید. یه راهنمایی که به همه می‌کنم اینه که در همون چپتر‌های ابتدایی بازی حداقل ۲ نقشه گنج رو پیدا کنید و تکمیلش کنید چون باعث میشه ۳۰۰۰ دلار دستتون رو بگیره و اولین کاری هم که با این پول می‌کنید بروزرسانی تمام بخش‌های کمپ باشه چون با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌تونید خودتون رو از خرید خیلی از آیتم‌های مورد نیاز و همینطور مهمات سلاح‌ها معاف کنید.

در آخر، آرتور رو با شرافت بار بیارید :D

لینک به دیدگاه

در در 10 آذر 1398 در 13:03، Hadi ABD گفته است :

به به ببین چی پیدا کردم وسط غرب وحشی!! بشقاب پرنده🤣

800220916_RedDeadRedemptionIIScreenshot2019_11.30-20_42_01_100.thumb.png.cfcdc54fce97db63b8e9c8499c33f8b9.png

عجب شاتی شده wow! 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

1060-6GB MSI

16 Ram

Core i5 7500

20191206114444_1_stitch.thumb.jpg.d608224b5ef41df2ae2e558e64386fbc.jpg

منم خیلی مشکل داشتم همش کرش میداد فریم از 60 میشد 45 آندرولت که کردم نه کرش میکنه نه فریم دراپ داره

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

منم خیلی مشکل داشتم همش کرش میداد فریم از 60 میشد 45 آندرولت که کردم نه کرش میکنه نه فریم دراپ داره

آندرلوت همون قضیه دما و اینا ؟واسه من دما از 64بالاتر نمیره مشکلاتی روز اول بوده برطرف شده،من یک ساعت fallout 4میرم کرش میکنه اینو یه ریز 3ساعت رفتم هیچ اتفاقی نیوفتاد

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

1060-6GB MSI

16 Ram

Core i5 7500

دراپ فریم داشتید تو بازی ؟ یعنی از 60بپره 30 یهویی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

دراپ فریم داشتید تو بازی ؟ یعنی از 60بپره 30 یهویی؟

60یهو بپره رو 30 نه همچین مشکلی نداشتم

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

وگا و کرش؟ شت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

60یهو بپره رو 30 نه همچین مشکلی نداشتم

ثبات فریم دارید؟

یعنی همش 60 باشه یا همش همون 30 تا 40 باشه

اخه زده بودن سیپیو های 4هسته مشکل دارن باهاش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mَd گفته است :

ثبات فریم دارید؟

یعنی همش 60 باشه یا همش همون 30 تا 40 باشه

اخه زده بودن سیپیو های 4هسته مشکل دارن باهاش

30تا40هست بسته به این داره که کجا باشی ولی اینکه پرش داشته باشه همچین چیزی رو ندیدم یهو از 60بپره 30،به 60که نمیرسه کارت من،تنظیمات بازی رو هم گذاشتم Highتکسچر هم Ultra

بازی برای من stableهست اذیت کننده نیست به همین راضیم،دو تا شات واست میزارم فریم من همیشه همینطوریه

20191206103020_1.thumb.jpg.ee48e26ba7a22d8750c0eb4dd8a5f082.jpg

20191206103027_1.thumb.jpg.616492187a052b0aac679df28f0061aa.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

30تا40هست بسته به این داره که کجا باشی ولی اینکه پرش داشته باشه همچین چیزی رو ندیدم یهو از 60بپره 30،به 60که نمیرسه کارت من،تنظیمات بازی رو هم گذاشتم Highتکسچر هم Ultra

بازی برای من stableهست اذیت کننده نیست به همین راضیم،دو تا شات واست میزارم فریم من همیشه همینطوریه

20191206103020_1.thumb.jpg.ee48e26ba7a22d8750c0eb4dd8a5f082.jpg

20191206103027_1.thumb.jpg.616492187a052b0aac679df28f0061aa.jpg

یه کار میکنی؟

تنظیمات الانتو یادت باشه 

الان همرو بزار low همممرو

ببین چقدر فریم میده رو fhd

عجیبه حتی مصرف سیپیو به 50 درصدم نمیرسه

اینایی که ایراد میگرفتن از میگن دوره 4هسته ای به سر رسیده کجانننننننن!!!

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم

خوشحالم که بالاخره موفق به تجربه این شاهکار شدید، بنظرم اصلا خودت رو درگیر تنظیمات و فریم و ... نکن چون تمام لذت بازی رو از خودت می‌گیری. من بازی رو روی پلی‌استیشن ۴ تموم کردم و باز هم گرافیک و جزئیات بازی اینقدر بالاست که حتی با بازی‌های انحصاری‌ پلی‌استیشن ۴ هم رقابت می‌کنه. نمی‌دونم اودیسی رو با چه تنظیماتی بازی کردید ولی اگه درست یادم باشه روی سیستم خودم با تنظیمات High و کارت ۱۰۶۰ به راحتی ۶۰ فریم رو می‌گرفتم.

در مورد RDR2 هم حتما با همون صبر، حوصله، دقت و عملکرد مناسبی که بهش اشاره کردید بازی رو پیش ببرید و از تمام جزئیات در مراحل اصلی، Random Event‌ها و Stranger Mission ها لذت ببرید. یه راهنمایی که به همه می‌کنم اینه که در همون چپتر‌های ابتدایی بازی حداقل ۲ نقشه گنج رو پیدا کنید و تکمیلش کنید چون باعث میشه ۳۰۰۰ دلار دستتون رو بگیره و اولین کاری هم که با این پول می‌کنید بروزرسانی تمام بخش‌های کمپ باشه چون با پرداخت مبلغ ناچیزی می‌تونید خودتون رو از خرید خیلی از آیتم‌های مورد نیاز و همینطور مهمات سلاح‌ها معاف کنید.

در آخر، آرتور رو با شرافت بار بیارید :D

odysseyوارد شهر میشدی همه چی خراب میشد بیرون شهر 60فریم میداد

بازی نیاز به محیط کاملا آروم داره و وقت و حوصله نیاز داره  ، مدل ایرانی بخواین تمومش کنی بکشی بری جلو هیچ لذتی نخواهد داشت حالا تو ایران دختر خاله پسرخاله همه تو اتاقشن یکی دو تا بچه تو حال گریه میکنن😂

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، mَd گفته است :

یه کار میکنی؟

تنظیمات الانتو یادت باشه 

الان همرو بزار low همممرو

ببین چقدر فریم میده رو fhd

عجیبه حتی مصرف سیپیو به 50 درصدم نمیرسه

اینایی که ایراد میگرفتن از میگن دوره 4هسته ای به سر رسیده کجانننننننن!!!

شاید یه لحظه شده41درصد

اینم تنظیمات lowفقط V-syncفعال بوده عکس گرفتم،مانیتورم 75هست

20191206144114_1.thumb.jpg.06752ed0ce6408d2fd34e839f038b42e.jpg

لینک به دیدگاه

رفیق الان گذاشتمش رو ultra-highسی پی یو باز شده 45درصد مصرف نمیدونم چرا گرافیک رو میارم پایین مصرف سی پی یو زیاد میشه

20191206144925_1.thumb.jpg.e865a70991f045432abcb3cc2ff63446.jpg20191206144930_1.thumb.jpg.afe92ec67b2f998d081b465603d37cad.jpg

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

رفیق الان گذاشتمش رو ultra-highسی پی یو باز شده 45درصد مصرف نمیدونم چرا گرافیک رو میارم پایین مصرف سی پی یو زیاد میشه

20191206144925_1.thumb.jpg.e865a70991f045432abcb3cc2ff63446.jpg20191206144930_1.thumb.jpg.afe92ec67b2f998d081b465603d37cad.jpg

درسته ! میتونی به عنوان مثال به 1080 و 1440 نگاه کنی توی بازی های دیگه که وقتی روی 1080 میرن مصرف سی پی یو میره بالاتر اکثرا :) چیزه عجیبی نیست.

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اینم تنظیمات lowفقط V-syncفعال بوده عکس گرفتم،مانیتورم 75هست

با توجه به درصد استفاده سیپیو گرافیک گلوگاه خالصه 

فکر کنم سیپیو تا 100 فریم رو جواب بده به راحتی

خیلی خوبه این

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

چون فریم بیشتری تولید میشه 

بنا برین سیپیو باید وظایف خودشو در قالب پردازش بیشتر برای ساخت فریم در کمترین زمان ممکن انجام بده 

ولی چیزی که هست حتی در low هم گرافیک زودتر از سیپیو گلوگاه میکنه و مصرف سیپیوتون رو 70 میمونه 

فکر کنم برای اینکه سیپیو و گرافیک باهم به 100 درصدی در low برسن باید گرافیک 1070ti باشه 

لینک به دیدگاه

دوستان مگه برای رفع افت فریم بازی اپدیت بیرون ندادن؟

لینک به دیدگاه

1080p

Max setting

Msaa off

Fps 29-34

ولی خب fps دراپ من بخاطر هارد خرابمه

درصد سلامت هاردم ۳۲ هستش  شاید افت فریم هم بخاطر همین باشه 

I7 7700k

16gb

Gtx 1070 ti

حیف زبانم خوب نیست 😓

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، milad zabihi گفته است :

1080p

Max setting

Msaa off

Fps 29-34

ولی خب fps دراپ من بخاطر هارد خرابمه

درصد سلامت هاردم ۳۲ هستش  شاید افت فریم هم بخاطر همین باشه 

I7 7700k

16gb

Gtx 1070 ti

حیف زبانم خوب نیست 1f613.png

منم سیستمم مثله شماست ، ولی 3600 دارم.

با همین تنظیماتی که شما گفتین نزدیک 40-45 فریم میگیرم.

این رو بینین ، من با این تونستم کاملا +60 بگیرم و فقط 0.1% پایین رو 32 زدم ...

https://www.youtube.com/watch?v=RJsEa89bqE4

با 1070ti و 8600k گذاشته و به نظرم هرکه 1070ti داره یا حتی 1080 با همچین تنظیماتی بره می تونه راحت +60 بگیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...