رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Zarathustra گفته است :

مگه افت فریمش رفع نشده بود با اپدیت؟

خیر.چندبار اپدیت و فیکس دادن ، نهایت 4-5 تا FPS میانگین بهتر شد ! نمیشه توقع داشت 40 فریم بشه 60 تا ! نهایت همون 45 تا شد که شد.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

خیر.چندبار اپدیت و فیکس دادن ، نهایت 4-5 تا FPS میانگین بهتر شد ! نمیشه توقع داشت 40 فریم بشه 60 تا ! نهایت همون 45 تا شد که شد.

البته اینطور که من شنیدم ک اپدیت اصلیه رو هنوز بیرون ندادن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Zarathustra گفته است :

البته اینطور که من شنیدم ک اپدیت اصلیه رو هنوز بیرون ندادن.

بازم آپدیت هست قطعا ، ولی مسائله اینکه اگر شما به عنوان مثال 40 تا فریم میگرفتی قرار نیست با یه آپدیت بشه 60 تا ! نهایت بشه همون 45-46 ... منظورم اینکه فکر نکنین که بهتر میشه در آینده یا خیلی فرق قراره بکنه.من خودم خیلی روی فریم حساس نیستم ، اما همین دیشب دوستم2-3 ساعت بازی کرد دید نمیتونه 60 تا بگیره با تنظیمات دلخواه در نتیجه ریفاند کرد.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، angel of death گفته است :

بازم آپدیت هست قطعا ، ولی مسائله اینکه اگر شما به عنوان مثال 40 تا فریم میگرفتی قرار نیست با یه آپدیت بشه 60 تا ! نهایت بشه همون 45-46 ... منظورم اینکه فکر نکنین که بهتر میشه در آینده یا خیلی فرق قراره بکنه.من خودم خیلی روی فریم حساس نیستم ، اما همین دیشب دوستم2-3 ساعت بازی کرد دید نمیتونه 60 تا بگیره با تنظیمات دلخواه در نتیجه ریفاند کرد.

آخه خیلی عجیبه این بازی اصلا بهینه نیست و فریم هاش خیلی پایینه باید درست بشه. برای گرفتن فریم بالای 60 در رزولوشن 1080p باید کارت بالای Rtx 2070 باشه . هیچ بازی تا الان نیست که اینقدر فریمش پایین باشه .پس تکلیف اونایی که میخان 2k یا 4k بزنن چی میشه؟ بازی اصلا فریم هاش منطقی نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

آخه خیلی عجیبه این بازی اصلا بهینه نیست و فریم هاش خیلی پایینه باید درست بشه. برای گرفتن فریم بالای 60 در رزولوشن 1080p باید کارت بالای Rtx 2070 باشه . هیچ بازی تا الان نیست که اینقدر فریمش پایین باشه .پس تکلیف اونایی که میخان 2k یا 4k بزنن چی میشه؟ بازی اصلا فریم هاش منطقی نیست.

خوب دقیقا مسئله همینه ... اونایی که می خوان 4k بزنن روی 144 نمی تونن این کارو بکنن چون حتی دوتا 2080ti هم نمی شه باهاش همچین کاری کرد.تازه بحث اوپتیمایز روی SLI هم بمونه !

متاسفانه راک استار خیلی بد پورتی زد سره این یکی ، مثله جی تی ای تر و تمیز در نیامد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

آندرلوت همون قضیه دما و اینا ؟واسه من دما از 64بالاتر نمیره مشکلاتی روز اول بوده برطرف شده،من یک ساعت fallout 4میرم کرش میکنه اینو یه ریز 3ساعت رفتم هیچ اتفاقی نیوفتاد

واسه انویدیا زیاد جواب نیس رو انویدیا فقط میتونی پاور لیمیت رو ببری بالاتر و اورکلاک کنی ولی واسه کارتای AMD مخصوصا وگا آندرولت معجزه میکنه ! 

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

وگا و کرش؟ شت

روی حالت Full-Screen کرش میداد ولی توی Windowed Bordless نه :| مشکل از واتمن AMD بود البته دستکاریش کرده بودم خیلی 😅

در 2 ساعت قبل، mَd گفته است :

عجیبه حتی مصرف سیپیو به 50 درصدم نمیرسه

بازی GPU-Bound هستش مصرف CPU من 30 درصده روی رزولیشن 1440p

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، angel of death گفته است :

منم سیستمم مثله شماست ، ولی 3600 دارم.

با همین تنظیماتی که شما گفتین نزدیک 40-45 فریم میگیرم.

این رو بینین ، من با این تونستم کاملا +60 بگیرم و فقط 0.1% پایین رو 32 زدم ...

https://www.youtube.com/watch?v=RJsEa89bqE4

با 1070ti و 8600k گذاشته و به نظرم هرکه 1070ti داره یا حتی 1080 با همچین تنظیماتی بره می تونه راحت +60 بگیره.

راستش من برای اشتراکی خریدم  و بازی اش نمیکنم 

مورتال ۱۱   و    رد دد ۲  

یا گرافیکم sli کنم یا ارتقا بدم که بازی اش کنم 

یه مشکلی هست که دوست دارم با اخرین تنظیمات بازی کنم حتی ۳۰ فریم😅 

بابت فیلم ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خب بالاخره بعد از 205 ساعت(میتونم بگم که حدود 15 ساعتی بازی روی pause بوده، و 2 ساعت هم آنلاینش رو رفتم) قسمت داستانی رو تموم کردم، البته چیزهای فرعی رو کامل نکردم.

مثل:

challenge ها ، نصفشونم  کامل نکردم.

حداقل 3-4 تا از خط های داستانی فرعی (مثل پروفسور و مخترع و شکارچی بازنشسته و داستان عشقی  توی رودس...) رو نرفتم.

شکار و ماهیگیری جانوران legendary هم فقط اونهایی که توی قسمت آرمادیلو و بلک واتر هستن موندن که دیگه فرصت نکردم هنوز.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

خب بالاخره بعد از 205 ساعت(میتونم بگم که حدود 15 ساعتی بازی روی pause بوده، و 2 ساعت هم آنلاینش رو رفتم) قسمت داستانی رو تموم کردم، البته چیزهای فرعی رو کامل نکردم.

مثل:

challenge ها ، نصفشونم  کامل نکردم.

حداقل 3-4 تا از خط های داستانی فرعی (مثل پروفسور و مخترع و شکارچی بازنشسته و داستان عشقی  توی رودس...) رو نرفتم.

شکار و ماهیگیری جانوران legendary هم فقط اونهایی که توی قسمت آرمادیلو و بلک واتر هستن موندن که دیگه فرصت نکردم هنوز.

درود،اقا آنلاین چجوری رفتی ؟ با اونdnsها که من نتونستم😓

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود،اقا آنلاین چجوری رفتی ؟ با اونdnsها که من نتونستم1f613.png

سلام خوبی؟

میگم که شاید باورت نشه اما من از سه چهار روز بعد از لانچ بازی تا همین چند شب پیش که یه سر رفته بودم آنلاین از هیچ چیز میز شکن یا دی ان اس استفاده نکردم :D

خود لانچر هم که بدون این چیزا باز میشد به جز روز اول! فقط دانلود کردن بازی(و همینطور آپدیت کردنش) بدون این چیز میزا انجام نمیشد... در کل برای من  بدون این ابزارها فقط یه کم بیشتر طول میکشه تا لانچر باز بشه و لیست بازی هات رو بیاره(شاید 20 ثانیه بیشتر از معمول)، خود بازی هم بعد از اجرا یه کم بیشتر طول میکشه تا منوی اصلیش بیاد یعنی از وقتی بازی رو اجرا میکنی و لوگوی بازی مییاد تا خود صفجه اصلی که سینگل پلیر رو انتخاب کنی هم 20-30 ثانیه طول میکشه.

واسه اطمینان الان دوباره تست میکنم آنلاین رو

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

میگم که شاید باورت نشه اما من از سه چهار روز بعد از لانچ بازی تا همین چند شب پیش که یه سر رفته بودم آنلاین از هیچ چیز میز شکن یا دی ان اس استفاده نکردم :D

خود لانچر هم که بدون این چیزا باز میشد به جز روز اول! فقط دانلود کردن بازی(و همینطور آپدیت کردنش) بدون این چیز میزا انجام نمیشد... در کل برای من  بدون این ابزارها فقط یه کم بیشتر طول میکشه تا لانچر باز بشه و لیست بازی هات رو بیاره(شاید 20 ثانیه بیشتر از معمول)، خود بازی هم بعد از اجرا یه کم بیشتر طول میکشه تا منوی اصلیش بیاد یعنی از وقتی بازی رو اجرا میکنی و لوگوی بازی مییاد تا خود صفجه اصلی که سینگل پلیر رو انتخاب کنی هم 20-30 ثانیه طول میکشه.

واسه اطمینان الان دوباره تست میکنم آنلاین رو

error 0x99380000

IPایران بسته است😥

That’s a region locking code. if you live in iran or any other country that the game has a lock on that message will pop up.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوباره دارم این شاهکارو تجربه می کنم اینبار خیلی لذت بخش تر روی pc

8700k @ 5GHz full core

Asus Strix 2080ti oc

Gskill Trident Z 32GB 3200 CL14

SSD: samsung 960 pro 1tb

من باگ و مشکلاتی که خیلی ها نوشته بودن نداشتم، تنها نکته منفی سنگین بودن بازی هست  با این سیستم بالا روی 2k بالاترین تنظیمات تا 70 هم پایین میاد ولی میانگین فریم حدود 90/95 هست

photo_2019-12-07_09-23-06.thumb.jpg.a0ac4af26d055d2685e76e8363d64f31.jpg

photo_2019-12-07_09-23-02.thumb.jpg.1fe28466ceb94aa5469bcd0d0ffb756c.jpgphoto_2019-12-07_09-22-57.thumb.jpg.8448a3dc4ce364a0f77e1e239c9669d6.jpg

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

من باگ و مشکلاتی که خیلی ها نوشته بودن نداشتم

😅با این کانفیگ غلط میکنه مشکل داشته باشه برادر 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Farjam گفته است :

آخه چرا؟! :D

قشنگ بهترین داستان‌های فرعی رو گذاشتی کنار و نرفتی، هرچند که داستان‌های بهتری هم هستن مثل داستان خانم Downes  - داستان شارلوت که بالای شهر Annuesburg هست، داستان چالرز شاتونی نقاش فرانسوی و ... بنظرم حتما برو سراغشون. مراحل فرعی اون سرباز بازنشسته (شکارچی) هیمیش سینکلیر واقعا عالین، اولین ماموریتش شکار یه ماهی لجندریه که قشنگ دستام نابود شد تو این مرحله و گفتم دیگه عمرا بقیه داستانشو برم ولی ۲ ماموریت بعدیش واقعا خوبه و آخر سر هم یه اسب خوب بهت میده که البته من بصورت اتفاقی Arabian سفید رو پیدا کرده بودم و رامش کردم که دیگه بیخیال این یکی شدم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

error 0x99380000

IPایران بسته است1f625.png

That’s a region locking code. if you live in iran or any other country that the game has a lock on that message will pop up.

من هنوز این ارور برام نیومده و اوکی بود اول صبحی

در 1 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

8700k @ 5GHz full core

Asus Strix 2080ti oc

من باگ و مشکلاتی که خیلی ها نوشته بودن نداشتم، تنها نکته منفی سنگین بودن بازی هست  با این سیستم بالا روی 2k بالاترین تنظیمات تا 70 هم پایین میاد ولی میانگین فریم حدود 90/95 هست

منم باگ خاصی نداشتم، مخصوصا" باگی که گیم برکینگ باشه

فقط در حد 5-6 بار کرش کردن بود (از اول تا الان) که به نظر میاد مشکل با درایور قبلی انویدیا اوکی شده:D و یک مقدار هم مشکل با auto save که علاقه داره روی سیو های دستیم overwrite کنه با اینکه اسلات ازاد وجود داره. توی آنلاین هم فقط یک باگ دیدم اونم اسطبلی که توی strawberry هست، وقتی میخوای ازش بیای بیرون، یهو اسپاونت میکنه پشت تپه ای که اسطبل روش ساخته شده، 100 متر اونطرف تر و معمولا هم با اسب میخورم زمین چون شیبش تنده ، دیگه چیزی ندیدم

در 29 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

قشنگ بهترین داستان‌های فرعی رو گذاشتی کنار و نرفتی، هرچند که داستان‌های بهتری هم هستن مثل داستان خانم Downes  - داستان شارلوت که بالای شهر Annuesburg هست، داستان چالرز شاتونی نقاش فرانسوی و ... بنظرم حتما برو سراغشون. مراحل فرعی اون سرباز بازنشسته (شکارچی) هیمیش سینکلیر واقعا عالین، اولین ماموریتش شکار یه ماهی لجندریه که قشنگ دستام نابود شد تو این مرحله و گفتم دیگه عمرا بقیه داستانشو برم ولی ۲ ماموریت بعدیش واقعا خوبه و آخر سر هم یه اسب خوب بهت میده که البته من بصورت اتفاقی Arabian سفید رو پیدا کرده بودم و رامش کردم که دیگه بیخیال این یکی شدم :D

والا عمدی نبود، نمیدونستم اگه چپتر 6 رو تموم کنم دیگه بهشون دسترسی ندارم :| فکر میکردم همشون رو (حداقل به جز اون mary) رو میتونم بعدا" هم بازی کنم اما از اول اپیلوگ 1 تا الان که بازی تموم شده دیگه نیستشون به جز اون مردک نقاش و منحرف فرانسوی(چارلز بود اسمش) و اون چندتا گان اسلینگر که باید پیداشون کنی. جدا از اینها من همش تو این فکر بودم که نقشه جنوب غربی به اون عظمت(نیو آستین و آرمادیلو و اینا) باید کلی کانتنت داشته باشه اما عملا خالی بود :| انگار فقط واسه دوس داران نسخه اول اون قسمت بزرگ رو بازسازی کرده بودن که اونا خوششون بیاد:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

1f605.pngبا این کانفیگ غلط میکنه مشکل داشته باشه برادر 

آخه مشکلاتی که نوشتن اصلا مربوط به قوی یا ضعیف بودن سخت افزار نیست نمی دونم شایدم نسخه اولیه راک استار لانچر مشکلاتش زیاده بوده من نسخه استیم رو دارم فکر کنم کمی بهتر شده باشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

8700k @ 5GHz full core

Asus Strix 2080ti oc

photo_2019-12-07_09-23-06.thumb.jpg.a0ac4af26d055d2685e76e8363d64f31.jpg

photo_2019-12-07_09-23-02.thumb.jpg.1fe28466ceb94aa5469bcd0d0ffb756c.jpgphoto_2019-12-07_09-22-57.thumb.jpg.8448a3dc4ce364a0f77e1e239c9669d6.jpg

درود 

تنظیمات روی ماکزیمم هستش یا اینکه فقط رو الترا هستش ؟ چون فرق داره اینا 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

والا عمدی نبود، نمیدونستم اگه چپتر 6 رو تموم کنم دیگه بهشون دسترسی ندارم :| فکر میکردم همشون رو (حداقل به جز اون mary) رو میتونم بعدا" هم بازی کنم اما از اول اپیلوگ 1 تا الان که بازی تموم شده دیگه نیستشون به جز اون مردک نقاش و منحرف فرانسوی(چارلز بود اسمش) و اون چندتا گان اسلینگر که باید پیداشون کنی. جدا از اینها من همش تو این فکر بودم که نقشه جنوب غربی به اون عظمت(نیو آستین و آرمادیلو و اینا) باید کلی کانتنت داشته باشه اما عملا خالی بود :| انگار فقط واسه دوس داران نسخه اول اون قسمت بزرگ رو بازسازی کرده بودن که اونا خوششون بیاد:D

به همه‌ی ماموریت‌های فرعی نمیشه دسترسی داشت متاسفانه، مثلا همین شارلوت که گفتم اسپویل (هایلایت متن) :

داستانش رو هم با آرتور میشه رفت هم با جان ولی نحوه برخوردها و دیالوگ‌ها متفاوت هستند و برای جان مارستون سومین بخشش فعال نیست. اگر با آرتور این بخش رو کامل کنید بعدا توی دفترچه‌ش در مورد شارلوت بلفور خاطراتی رو می‌نویسه که با جان مارستون هم میشه رفت پیشش و بهش اطلاع داد که آرتور از دنیا رفته، واقعا این ماموریت فرعیش عالیه. شارلوت هم میگه که حدس می‌زدم اینطور باشه چون می‌دونستم حالش خوب نیست و وقتی دیدم دیگه بهم سر نمی‌زنه فکر می‌کردم بخاطر مریضیش از دنیا رفته باشه و بعد هم جان رو به عنوان یه دوست قبول می‌کنه و بهش میگه هر وقت دوست داشت می‌تونه بهش سر بزنه ولی خب دیگه ماموریتی نداره.

چارلز یکی از بهترین داستان‌های فرعی رو داره حتما تا آخرش برو. نه متاسفانه اون نقشه محتوای خاصی نداره و بنظرم صرفا بخاطر اتصال داستان نسخه دوم به نسخه اول و روایت شروع زندگی جان مارستون بعد از کنار گذاشتن دوران هفت‌تیر کشی ایجاد شده البته چند‌تا پوستر بانتی توی دفتر کلانتر بلک واتر بود که من همون‌ها رو رفتم فقط. جالبه که بعد از اتمام بازی وقتی به بعضی‌ از شهر‌ها سر زدم همچنان ماموریت‌های فرعی (علامت سوال‌ها) توی نقشه ظاهر میشدن ولی دیگه اینقدر خسته و دل‌شکسته بودم که حوصله نداشتم ادامه‌شون بدم :D

یه مورد دیگه هم که خیلی ناراحتم ازش نبود حالت Photo Mode برای کنسول بود که راکستار هنوز برای نسخه کنسولی منتشرش نکرده، چه عکس‌هایی که دلم می‌خواست بگیرم و بخاطر امکانات محدود اسکرین‌شات پلی‌استیشن این صحنه‌ها رو از دست دادم >:(

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

داداش سیستم شما داره گیم و اذیت میکنه فکر کنم 😅 . ولی جدا چنین بازی شاهکاری رو باید با چنین کانفیگی زد. گوارای وجود.

در 3 ساعت قبل، Ruby گفته است :

قشنگ بهترین داستان‌های فرعی رو گذاشتی کنار و نرفتی، هرچند که داستان‌های بهتری هم هستن مثل داستان خانم Downes  - داستان شارلوت که بالای شهر Annuesburg هست، داستان چالرز شاتونی نقاش فرانسوی و ... بنظرم حتما برو سراغشون. مراحل فرعی اون سرباز بازنشسته (شکارچی) هیمیش سینکلیر واقعا عالین

من این هیمش رو خیلی دوست داشتم و واقعا یکی از خوش ساخت ترین ماموریت های فرعی بود. ولی حیف کلاهش رو نمیتونستیم ورداریم خیلی خوش استایل بود. اه 😑

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

جدا از اینها من همش تو این فکر بودم که نقشه جنوب غربی به اون عظمت(نیو آستین و آرمادیلو و اینا) باید کلی کانتنت داشته باشه اما عملا خالی بود :| انگار فقط واسه دوس داران نسخه اول اون قسمت بزرگ رو بازسازی کرده بودن که اونا خوششون بیاد:D

اینجارو  مخصوصا  برای بخش آنلاین راه اندازی کردن و کلی ماموریت داره توش. ولی در کل  اره منم موندم چرا و فازشون چی بود تا آخر بازی نمیذاشتن بری!! لااقل 4 تا چیز بیشتر میذاشتین. البته یکی دوتا ایستر اگ جالب مثل عکس strange man تو ارمادیلو و چندتا چیز  ریز دیگه داشت که قابل توجه بود. راستی این یارو جیل ( همون یارو که ماهی لجندری ها رو می خواست) هم  ما موریتش اینجا تموم میشه.

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

به همه‌ی ماموریت‌های فرعی نمیشه دسترسی داشت متاسفانه، مثلا همین شارلوت که گفتم اسپویل (هایلایت متن) :

یه چیز جالب در مورد این خانم بیوه.

دورو بر خونش تو یکی از این کمپ های کوچیک  یه یارو رو پیدا کردم رفتم کنارش نشستم شروع کردن به صحبت کردن درباره زنی که بیوه شده و این دورو اطراف زندگی میکنه. میگفت که یه چند مدتیه زیر نظرش داره و داره یه جورایی تعقیبش میکنه. میگفت وقتش شده که  سرو سامون بگیره و بره با یکی ازدواج کنه 🤨. رفتم تو چادرشو نگاه کردم دیدم کلی عکس پرتره از زن های برهنه داره مرتیکه منحرف!!😅 فک کنم طرفداره 2 آتیشه این نقاش  فرانسویه بود!! دیدم یکم قضیه  کرییپی شده و این یارو هم احتمالا منحرفی چیزیه زدم ناکارش کردم!!😁 برخورد جالبی بود در کل

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

من این هیمش رو خیلی دوست داشتم و واقعا یکی از خوش ساخت ترین ماموریت های فرعی بود. ولی حیف کلاهش رو نمیتونستیم ورداریم خیلی خوش استایل بود. اه 1f611.png

یه چیز جالب در مورد این خانم بیوه.

دورو بر خونش تو یکی از این کمپ های کوچیک  یه یارو رو پیدا کردم رفتم کنارش نشستم شروع کردن به صحبت کردن درباره زنی که بیوه شده و این دورو اطراف زندگی میکنه. میگفت که یه چند مدتیه زیر نظرش داره و داره یه جورایی تعقیبش میکنه. میگفت وقتش شده که  سرو سامون بگیره و بره با یکی ازدواج کنه 🤨. رفتم تو چادرشو نگاه کردم دیدم کلی عکس پرتره از زن های برهنه داره مرتیکه منحرف!!1f605.png فک کنم طرفداره 2 آتیشه این نقاش  فرانسویه بود!! دیدم یکم قضیه  کرییپی شده و این یارو هم احتمالا منحرفی چیزیه زدم ناکارش کردم!!1f601.png برخورد جالبی بود در کل

اگر یه سر به Trapper ها بزنید یه ست لباس دارن که کلاهش خیلی شبیه کلاه هیمیش بود، اسم دقیق ستش رو یادم نیست ولی کلاهش شباهت زیادی به کلاه هیمیش داشت.

واقعا؟ این مورد رو ندیده بودم، دهنشون سرویس دیگه همه جای بازی Encounterهای جالبی گذاشتن و یه کاری کردن که آدم به گوشه و کنار بازی رحم نکنه و هر جا رسید رو زیر و رو کنه :D

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

اگر یه سر به Trapper ها بزنید یه ست لباس دارن که کلاهش خیلی شبیه کلاه هیمیش بود، اسم دقیق ستش رو یادم نیست ولی کلاهش شباهت زیادی به کلاه هیمیش داشت.

واقعا؟ این مورد رو ندیده بودم، دهنشون سرویس دیگه همه جای بازی Encounterهای جالبی گذاشتن و یه کاری کردن که آدم به گوشه و کنار بازی رحم نکنه و هر جا رسید رو زیر و رو کنه :D

داش دمت گرم خودشه، لامصب از زیر چشمم رد شده بود ندیده بودمش!! منتها رنگش یکم روشن تره ولی از هیچی بهتره!!👍

اره واقعا، امضای راک استار همین چیزای ریز و جزئی ولی جذابه که تو بازیاش میذاره و حتی ممکنه خیلی از بازیکنام یک بارم نبینن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

داش دمت گرم خودشه، لامصب از زیر چشمم رد شده بود ندیده بودمش!! منتها رنگش یکم روشن تره ولی از هیچی بهتره!!1f44d.png

اره واقعا، امضای راک استار همین چیزای ریز و جزئی ولی جذابه که تو بازیاش میذاره و حتی ممکنه خیلی از بازیکنام یک بارم نبینن.

خواهش می‌کنم. متاسفانه من هرچی سعی کردم اصلا نتونستم با ست لباس‌های این Trapper ها ارتباط برقرار کنم :D تا آخر بازی آرتور رو یه شیک و مجلسی نگه داشته بودم. البته فقط جلیقه و پیراهنم، به جز هوای سرد اصلا کت و پالتو استفاده نمی‌کردم. برم یه چنتا از تصاویری که ذخیره کردم رو از کنسول بکشم بیرون ببینم چیز خوبی پیدا میشه :D

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

خواهش می‌کنم. متاسفانه من هرچی سعی کردم اصلا نتونستم با ست لباس‌های این Trapper ها ارتباط برقرار کنم :D تا آخر بازی آرتور رو یه شیک و مجلسی نگه داشته بودم. البته فقط جلیقه و پیراهنم، به جز هوای سرد اصلا کت و پالتو استفاده نمی‌کردم. برم یه چنتا از تصاویری که ذخیره کردم رو از کنسول بکشم بیرون ببینم چیز خوبی پیدا میشه :D

779054940_RedDeadRedemption2_20191124225929.thumb.jpg.1adbf3a328d7cac5d260ae067467ba4e.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...