رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان گرامی

کیا قسمت آنلاین رو بازی میکنن؟ :D

این چند وقت که بیمار بودم یه سره تو قسمت آنلاین بودم و کلی گلد هم فقط با انجام daily challenge ها ، الان 24 روز پشت هم توی بازی بودم و هر روزش هم حداقل یکی از چلنج ها رو انجام دادم، واسه همینم الان در ازای کامل کردن هر کدومشون 0.5 گلد بهم میده ، الان راحت در روز 4 گلد در میاد بدون دردسر خاصی(تازه چلنج های مولتی پلیرش رو اصن انجام نمیدم)

از بین role ها هم تو همین مدت 3 تاشو آزاد کردم با همین گلدهایی که دراوردم، trader رو تا لول 20 اش بردم و collector هم تا لول 20، فقط بانتی هانتر رو اصن خوشم نیومد از بس کم XP میده :| 

بهترین role واسه لول آپ کردن کلی و همچنین لول آپ کردن داخل خود اون role واقعا collectorهست(هیچ کشت و کشتار و خونریزی هم نداره، مسخره ترین و ساده ترین راه لول آپ کردنه) ... کلی هم نقشه به روز و آنلاین واسه چیزهای قابل جمع آوری میذارن هر روز:

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

توی 4 روز گذشته فقط از این کلکتیبل ها جمع کردم و از لول کلی 40 رفتم رو 55 و خود لول role-- -هم که تهش همون 20 رسیدم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

گرامی

چرا استریمر نمیشی لعنتی 24 روز؟ 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام دوستان گرامی

کیا قسمت آنلاین رو بازی میکنن؟ :D

این چند وقت که بیمار بودم یه سره تو قسمت آنلاین بودم و کلی گلد هم فقط با انجام daily challenge ها ، الان 24 روز پشت هم توی بازی بودم و هر روزش هم حداقل یکی از چلنج ها رو انجام دادم، واسه همینم الان در ازای کامل کردن هر کدومشون 0.5 گلد بهم میده ، الان راحت در روز 4 گلد در میاد بدون دردسر خاصی(تازه چلنج های مولتی پلیرش رو اصن انجام نمیدم)

از بین role ها هم تو همین مدت 3 تاشو آزاد کردم با همین گلدهایی که دراوردم، trader رو تا لول 20 اش بردم و collector هم تا لول 20، فقط بانتی هانتر رو اصن خوشم نیومد از بس کم XP میده :| 

بهترین role واسه لول آپ کردن کلی و همچنین لول آپ کردن داخل خود اون role واقعا collectorهست(هیچ کشت و کشتار و خونریزی هم نداره، مسخره ترین و ساده ترین راه لول آپ کردنه) ... کلی هم نقشه به روز و آنلاین واسه چیزهای قابل جمع آوری میذارن هر روز:

توی 4 روز گذشته فقط از این کلکتیبل ها جمع کردم و از لول کلی 40 رفتم رو 55 و خود لول role-- -هم که تهش همون 20 رسیدم

سلام

شما کانکشنتون پایداره؟

من با dns و چیز شکن هر نیم ساعت تقریباً dc میشم و اکثراً هم وسط ماموریت هاست که هر چی زحمت کشیدی میپره!

این کالکتر هم اگه توی GTA online چلنج جمع کردن تمام کارت ها رو رفته باشید رایگان باز میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، mَd گفته است :

چرا استریمر نمیشی لعنتی 24 روز؟ 

سلام

ببین مسئله اینه که وقتش رو دارم اما مشکلات اینان :

* خیلی مهارت بالایی در بازی ها ندارم، مثل تیراندازی و... بیشتر میشینم نقطه ضعف ها و loophole ها رو پیدا میکنم و ازشون استفاده میکنم واسه پیشرفت و اینا که زیاد مورد علاقه دیگران نیست واسه تماشا کردن:D 

در کل فقط در شبیه سازهای رانندگی مهارت خوبی دارم :D

* و اینکه توی خونه ما خیلی چیزها در جریانه مدام مهمون میاد و... در نهایت شاید بتونم در چندتا برداشت یه ویدیو خوب تهیه کنم اما برای استریم همش داستان پیش میاد وسطش :D

*خونمون دقیقا کنار یکی از شلوغ ترین بزرگراههای تهران هست که فقط ساعت 3:30 تا 4:30 صبح شاید میزان نویز به حدی برسه که بشه صدای آبرومندی داشت. حالا رکورد صدا به کنار، الان حتی بعضی وقتا میرم مسافرت یه جای کاملا خلوت، مثلا یه روستای کویری کاملا ساکت ، بازم صدای اون ماشین های بزرگراه تو گوشمه :D

حتی یک وبکم C922 هم خریده بودم و یه کم هم باش ویدیو رکورد کردم اما دیدم در نهایت به کارم نمیاد فروختمش...

در 13 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

سلام

شما کانکشنتون پایداره؟

من با dns و چیز شکن هر نیم ساعت تقریباً dc میشم و اکثراً هم وسط ماموریت هاست که هر چی زحمت کشیدی میپره!

این کالکتر هم اگه توی GTA online چلنج جمع کردن تمام کارت ها رو رفته باشید رایگان باز میشه.

سلام

راستش من تا چند وقت پیش راحت بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی با نت ایرانسل وارد آنلاین میشدم اما چند وقتیه که دیگه نمیشه، از Nord استفاده میکنم، مثلا اگه پینگ اینترنت خودم روی 8.8.8.8 روی 78 تا 84 هست با این نهایت میشه 85 الی 95

برای منم قطعی پیش اومده اما نه خیلی زیاد، میانگین مثلا هر  7-8 ساعت یکبار، البته بعضی وقتا قاطی میکنه و مدام قطع میشم، همیشه اینقدر زود اتفاق میوفته که هنوز وارد کار خاصی نشدم اما معمولا وقتی 10 دقیقه اول قطعی نداشته باشم دیگه قطعی نخواهم داشت تا چندین ساعت

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

خیلی مهارت بالایی در بازی ها ندارم، مثل تیراندازی و... بیشتر میشینم نقطه ضعف ها و loophole ها رو پیدا میکنم و ازشون استفاده میکنم واسه پیشرفت و اینا که زیاد مورد علاقه دیگران نیست واسه تماشا کردن

😂خوبه دیگه همون باگ هارو پیدا کنی خودش خندست

حتما نباید هدشات دابل هدشات بزنی که

برای صدا هم راه حلش کم کردن gain شاید موثر باشه

لینک به دیدگاه

در در 7 دی 1398 در 18:22، Farjam گفته است :

سلام دوستان گرامی

کیا قسمت آنلاین رو بازی میکنن؟ 

سلام و درود

من یه چند وقتی تمرکزی زده بودم رو آنلاین بعد اینکه سینگل بازی رو تموم کردم . قشنگ  تو 2 روز بازی کردن نقش کالکتر رو کردم لول 20 !! جدا فری مانی و اکس پی بود😎

راستی هنوزم این نقشه هه جوابه مگه؟! شنیده بودم راک استار از خدا بی خبر رندوم کرده بود دوباره همه چیزا رو تو آپدیت آخر.

یه چیز جالب بگم بخنیدین.

چون خودم بعضی روزا وقت نمی کردم بازی کنم سپرده بودم به داداش 10 سالم که بره تو بازی هر روز یدونه چلنج آسون انجام بده بیاد بیرون!! اولش ناز کرد یه کم بعد قرار شد روزانه بهش 5 بدم بره 1 چلنج و یه نقشه گنج پیدا کنه و گودز های کمپ و بفروشه!!😅 ( سر بازی کردنم باید باج بدیم به بچه ها عجیبه والا!!! حالا اگر فورتنایت بود با سر میرفت😑) .

اره دیگه خلاصه، فک کنم روز 40 ام ایناس استریکم و دارم تو گلد شنا میکنم. جاتون خالی!!😄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 7 دی 1398 در 18:55، mَd گفته است :

1f602.pngخوبه دیگه همون باگ هارو پیدا کنی خودش خندست

والا gain رو عملا باید اینقدر کم کنم که صداهای مزاحم حذف بشن که اصلا کیفیت صدای خودمم نابود میشه...

فقط مودم میکروفون های گوشی های همراه چجوری اینقدر خوبن در کم کردن صدای اضافی

در 2 دقیقه قبل، Hadi ABD گفته است :

سلام و درود

من یه چند وقتی تمرکزی زده بودم رو آنلاین بعد اینکه سینگل بازی رو تموم کردم . قشنگ  تو 2 روز بازی کردن نقش کالکتر رو کردم لول 20 !! جدا فری مانی و اکس پی بود1f60e.png

راستی هنوزم این نقشه هه جوابه مگه؟! شنیده بودم راک استار از خدا بی خبر رندوم کرده بود دوباره همه چیزا رو تو آپدیت آخر.

یه چیز جالب بگم بخنیدین.

چون خودم بعضی روزا وقت نمی کردم بازی کنم سپرده بودم به داداش 10 سالم که بره تو بازی هر روز یدونه چلنج آسون انجام بده بیاد بیرون!! اولش ناز کرد یه کم بعد قرار شد روزانه بهش 5 بدم بره 1 چلنج و یه نقشه گنج پیدا کنه و گودز های کمپ و بفروشه!!1f605.png ( سر بازی کردنم باید باج بدیم به بچه ها عجیبه والا!!! حالا اگر فورتنایت بود با سر میرفت1f611.png) .

اره دیگه خلاصه، فک کنم روز 40 ام ایناس استریکم و دارم تو گلد شنا میکنم. جاتون خالی!!1f604.png

سلام

ببین نقشه ها  دیگه توسط کامیونیتی اداره میشن، یعنی چندین نفر هستن  و هر روز آپدیتش میکنن ، چون روزانه عوض میشن (حدودای ساعت 9 صبح که چلنچ ها عوض میشه ،اینام عوض میشن حالا یه کم دیر تر یا زودتر)

نقشه ای که میگم اینه :

فقط اینکه یه منو داره بالای سمت راست، یه آپشن داره به اسم Reset markers daily که سه تا حالت داره(yes,-no- reset)، میتونی بذاریش روی YES که اتوماتیک به روز بشه(بعضی وقتا باگ داره این آپشن و به روز نمیشه) یا به جای yes  بذاریش روی reset تا همون لحظه ریست بشه، من هر روزی که میخوام وارد بازی شم یکبار اینو ریست میکنم که اشتباهی پیش نیومده باشه و دنبال چیزای دیروز نباشم:D

باید منت هم بذاری سرش که داره بازی میکنه 🤣

من اولش گلدامو هدر دادم نمیتدونستم چقدر سخت به دست میاد(50 تا از اول داده بود بهم واسه پیشخرید و...) رفته بودم چندتا لباس بخرم واسه منطقه سرد و معتدل، دیدم همه چیز قفله اما با گلد میشه خرید، 35 تا گلد رو دادم لباس و یک اسلحه :|  باز خوبه اسب هم خود راک استار داده بود یکی از سریعترین هارو (تروبرد) بعدش گفتم برم ببینم role ها چطوریه؟ دیدم هر کدوم 15 گلده :| فقط trader رو فعال کردم و اونو بردم جلو و بعدش گلد در آوردم بانتی هانتر رو فعال کردم که پشیمونم :|  اصلا منطقی نیست، بانتی هانتره یا جمع کردن گله؟ حتما باید یک گله آدم رو جمع کنی و بتونی یکجا تحویل بدی تا نصف trader بهت XP و پول بده :| واقعا خنده دار بود... بازم با همین دیلی ها گلد درآوردم و این کالکتر آسون و هلو رو فعال کردم :D پست قبلیم رو که نقل قول کردی مال چه ساعتی بوده؟ از همون موقع تا الان 3 ساعت توی بازی بودم، 5 تا کالکشن رو جمع کردم، یک بار محصولات هم از trader بردم و الان لول 60 یا 61 شدم :|  کالکتر خوبیش اینه که سکه و اینا هر دونشو که برداری 300 اکس پی میده و بقیه هم فکر کنم 150 تا 200 به ازای هر دونه که پیدا میکنی، وقتی هم که مجموعه ای میفروشیشون باز جدا گونه یه اکس پی تجمیعی میده که بهترین چیزه واسه لول آپ

لینک به دیدگاه

😂

Who Is Jack Marston's REAL Father? - NEW Evidence Suggests It Is Not Who You Think It Is! (RDR2)

https://www.youtube.com/watch?v=ZMuz_leJtqM

لینک به دیدگاه

دوستان میگن رمز تایید دو مرحله ای راک استار لانچر فعال کنین 10 تا طلا میگیرین تو انلاین!( بعد چند روز از فعال کردنش)

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Farjam گفته است :

خداروشکر پس هنوز کار میکنه. یکم قلق دارش کردن فقط. مرسی از توضیحاتت

دقیقا گله داریه😄،  من تقریبا همه بانتی های 3 ستاره ام 4 تایی یا 6 تایین نمیدونم چیکارشون کنم!!  یه بار تست زدم این 6 تایی ارو. تا میومدم یکی رو بگیرم اون یکیا مثل گاو وحشی رم میکردن با اسب در میرفتن!!😑

اصلا نمیشه تک رفت سه ستاره هارو. ولی بهترین بخشش لجندری هان که واقعا خوب در آوردنشون راضیم از راک استار👍

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 7 دی 1398 در 18:55، mَd گفته است :

1f602.pngخوبه دیگه همون باگ هارو پیدا کنی خودش خندست

نهایت از این ویدیو های مسخره میتونستم بسازم

https://www.aparat.com/v/xLEGY

رانندگی با قلیون :D

ویدیو رو مخفی کرده بودم، برای نشون دادنش بازش کردم، اگه تماشا کردی بگو باز مخفیش کنم:D

در 11 ساعت قبل، Hadi ABD گفته است :

خداروشکر پس هنوز کار میکنه. یکم قلق دارش کردن فقط. مرسی از توضیحاتت

دقیقا گله داریه1f604.png،  من تقریبا همه بانتی های 3 ستاره ام 4 تایی یا 6 تایین نمیدونم چیکارشون کنم!!  یه بار تست زدم این 6 تایی ارو. تا میومدم یکی رو بگیرم اون یکیا مثل گاو وحشی رم میکردن با اسب در میرفتن!!1f611.png

اصلا نمیشه تک رفت سه ستاره هارو. ولی بهترین بخشش لجندری هان که واقعا خوب در آوردنشون راضیم از راک استار1f44d.png

قربانت

آره واقعا باید اسمشو میذاشتن گله داری :| 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

رانندگی با قلیون :D

😁👌

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Farjam گفته است :

ویدیو رو مخفی کرده بودم، برای نشون دادنش بازش کردم، اگه تماشا کردی بگو باز مخفیش کنم:D

مخفی کن 

خودش مهارته ها😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 10 دی 1398 در 09:54، ho3einsa گفته است :

1f601.png1f44c.png

:D:D

در در 10 دی 1398 در 14:45، mَd گفته است :

مخفی کن 

خودش مهارته ها1f602.png

:D

دیگه وقتی داشتن مهارت هارو تقسیم میکردن ایناش به من رسید xD

بچه ها پرسیده بودن که اون لینکه چی بوده گذاشته بودی و باز نمیشه ؟ دیگه کلا" از مخفی بودن خارجش کردم :D

باورم نمیشه چطوری الکی لولم 70 شد :| از بس که این Collector role غیر منطقیه و OP هست :D البته خب اونا در دسترس گرفتن نقشه آیتم ها و همکاری و پیشرفت جامعه گیمرها رو دست کم گرفته بودن:D

دوستان نرم افزاری به جز افتاربرنر میتونید معرفی کنید که بشه اسکرین شات با بالاترین کیفیت گرفت؟ حداقل توی ردد دد همه عکسها بد میشهحتی با فرمت PNG 

مثل این: (اسب عرب سفیدی که دیروز خریدم، شتاب و سرعتش هر دو روی 6 هست که با استفاده از زین با کیفیت هر دوش میشه 9)

RDR2_2020_01_02_00_53_45_034.thumb.png.1f91919b7728a3506dd25327c255865e.png

البته همه بد نمیشنا، شاید برف داره مشکل ایجاد میکنه به صورت نویز های کوچیک، مگرنه اینی که به JPG هم تبدیل شده تر تمیزتره:

اسب تورکمن(الان دارم طلا جمع میکنم نقره ایش رو بخرم) ، سرعت 6 ، شتاب 5 که با زین با کیفیت میشه 9 و8، میزان نوار سلامتیش بین اسب های رده بالا از همه بالاتره

RDR2_2019_12_28_21_20_49_151.thumb.jpg.5585b54de56bb20c2f51c7d225fd3d58.jpg

اینم یکی از بهترین اسبهای بازی که اسمش یادم رفته (به لول 20 در نفش کالکتر برسید این نوعش آنلاک میشه)، سرعت 7 و شتاب هم 5 که با زین مناسب میشه سرعت 10 و شتاب هم 8 (یکی از بیشترین نوار استامینا ها رو داره)

RDR2_2019_12_25_11_56_52_972.thumb.jpg.78b681f933e4e856c3ed4e5e9994a5cc.jpg

اسلحه هم فقط یک جفت از اینا برای ست سفید

RDR2_2019_12_25_17_44_26_820.thumb.jpg.188491a29978956b4c2c0a6d716d5421.jpg

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

راکستار رد دد رو کلاً فراموش کرد ؟ 😐 بعد از 13 دسامبر که بازی رو خراب تر کردن دیگه آپدیتی نیومده. ولی برای gta v فرت و فرت آپدیت میدن !

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

دوستان نرم افزاری به جز افتاربرنر میتونید معرفی کنید

snaglt نامی هست برا اسکرین

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

یک موردی که خواستم بهش اشاره کنم در مورد RDR2 اینه که  پشتیبانی از صدای 7.1 واقعا فوق العادست، به طوری که با هدست Steel series Siberia 650 که من دارم و صدای 7.1 اش شبیه سازی شده است تمام جهت های صداها رو متوجه می شم، جهتی که باد میاد، جهتی که یه حیوان بهم نزدیک میشه، جهت صدای پای اسب ها ، جهتی که یه نفر بهم شلیک کرده و اصلا همه چیز، فقط یکی دو تا بازی رو تجربه کرده بودم که با صدای 7.1 شبیه سازی شده اینقدر همه چیز دقیق باشه.

اسب مورد علاقم رو هم خریدم تو آنلاین:

RDR2_2020_01_04_18_09_51_946.thumb.jpg.abf1c801c04f7d7fae32c5a825bdd9b4.jpg

38 گلد نا قابل :| 

تورکمن هست

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آقا فرجام سلام

میشه از صفحه تنظیمات گرافیکی که انجام دادین عکس بگیرین؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من بازی RDR2 رو نصب کردم اما نمیتونم رزولیشن روی 1360*768بچینم و گزینه apply روشن نمیشه!! بعدم موقع خروج از تنظیمات میگه که مقدار رم گرافیک کمه و روی همون رزولیشن 1280*720 میمونه و نمیشه تغییرش داد( یعنی هیچی رو نمیشه تغییر داد)
میخواستم بدونم راهی هست مقدار حافظه گرافیک رو بیشتر کنم و مثلا از رم 2 گیگ بدم به گرافیک تا بشه 4 گیگ؟؟ گرافیک rx 550 2gb asus مادر برد h61m s2p  gigabyte  رم 8 گیگ ddr3

Screenshot (8).png

Screenshot (4).png

Screenshot (9).png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گویا بازی کرک شده 

https://cpyskidrow.com/red-dead-redemption-2-cpy-2/

کرک بازی رو هم دانلود کردم ولی پسورد میخواد مراحل دریافت پسورد رو هم گفته ولی نتونستم بهش دسترسی پیدا کنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، I7_2020 گفته است :

کرک بازی رو هم دانلود کردم ولی پسورد میخواد مراحل دریافت پسورد رو هم گفته ولی نتونستم بهش دسترسی پیدا کنم

درود دوست عزیز کرک نشده و این سایت فیک هست معمولا بد افزار میزارن تا مردم دانلود کنن اینجور سایت ها و بعدش از اطلاعات کامپیوتر فرد قربانی استفاده می کنن البته ما که ایرانیم و کسی ماستر کارد یا ویزا نداره که اطلاعاتش لو بره وبدبخت شه ولی در کل به اینجور سایت ها اعتماد نکنید اگر کرک بشه سایت dlfox در اسرع وقت قرار میده

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، I7_2020 گفته است :

برای پیگیری وضعیت کرک فقط از این سایت استفاده کنید

https://crackwatch.com/game/red-dead-redemption-2

لینک به دیدگاه

منکه بعد 140ساعت دیگه گذاشتمش کنار حوصله آنلاین بازی کردنش رو ندارم به اندازه کافی آنلاینش جذاب نیست

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، I7_2020 گفته است :

red.PNG.53d24c5eb07a0ca5bf5ad82efe2ae996.PNG

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

منکه بعد 140ساعت دیگه گذاشتمش کنار حوصله آنلاین بازی کردنش رو ندارم به اندازه کافی آنلاینش جذاب نیست

من 650ساعت تایم آنلاین این گیم رو دارم... آفلاینش حداکثر50 ساعت 

این تایم بالای آنلاین هم به لطف فرندهای خوبی (خارجی) که توی بازی پیدا کردم محقق شده..

10 تا فرند پایه که همه هم با هم صحبت میکنیم تو بازی خیلی میچسبه...ولی خوب منم یواش یواش اومدم بیرون ازش تا یکم از خز شدنش کم بشه 

بعدا برم سراغش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...