رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

capsule_616x353.jpg?t=1597419522

سلام دوستان

تو این آموزش میخوام روشی رو بهتون بگم که راحت بتونین اگه سیستمون نمیشکه بازی رو بهینه تر کنید

نکته ای که بای بگم در صورتی که گرافیک 2 گیگ یا بالاتر دارین و اما بازی شما بهینه نیست با این روش دست کم 50% درصد بازی شما بهینه و گرافیکش بهتر میشه و راحت میتونین با FPS بهتر بازی کنید

خب برای شروع یکی از فایل های زیر رو با توجه به سیستم و نزدیک بودنش به مشخصات داده شده دانلود کنید:

Ultra

1.تنظیمات Ultra برای رزولوشن 1080*1920

کلیک کنید

2.تنظیمات Ultra برای رزولوشن 900*1600

کلیک کنید

Optimized Medium

1.تنظیمات Medium برای رزولوشن 720*1280

کلیک کنید

2.تنظیمات Medium برای رزولوشن 900*1600

کلیک کنید

3.تنظیمات Medium برای رزولوشن 1080*1920

کلیک کنید

Medium دوم (پیشنهادی ما برای سیستم با گرافیک 1050)

1.تنظیمات Medium برای رزولوشن 720*1280

کلیک کنید

2.تنظیمات Medium برای رزولوشن 900*1440

کلیک کنید

3.تنظیمات Medium برای رزولوشن 900*1600

کلیک کنید

Optimized low (برای سیستم های ضعیف)

کلیک کنید

خب یکی از فایل های بالا رو با توجه به سیستمتون دانلود کنید و فایل system.xml رو به آدرس زیر تو کامپیوتر خودتون برید و بریزید:

Computer > Documents > Rockstar Games > Red Dead Redemption 2 > Settings

و توی این پوشه بریزید و بذارید جایگزین فایل قبلی بشه

توجه: قبل از این کار، از فایل اصلی یک کپی داشته باشید

نکته خیلی مهم: بعد از مراحل بالا، قبل از اجرای بازی، حتما وارد فایل شده و در انتهای فایل مدل کارت گرافیک خودتون رو جایگزین کارت گرافیک نوشته شده بنویسید تا صحیح اجرا بشه، مثل عکس زیر:

(برای باز شدن فایل به صورت نت پد، کلیک راست کرده و propertis رو انتخاب کرده و بر روی change کلیک کنید و NotPad رو انتخاب کنید و Ok  بزنید)

7gfa_capture.jpg

ویرایش شده توسط Who is it
غلط املایی
لینک به دیدگاه

سلام داداش مطمعنی تضمینیه؟من تاحالا دانلود نکردم بازی رو اگه 100% تضمینیه بگو دمت گرم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من، اگه میشه و زحمتی براتون نیست

میتونید مثل همین اموزش، یه اموزش بهینه سازی برای بازی فیفا 18 و pes 18 بزاری؟؟؟ چون من گرافیکم 5450 هست و همین دو تا برام با لگ اجرا میشه

لینک به دیدگاه

درود

داداش من کارتم RX580 8GIG هست

چجوری باید بنویسم تا اوکی بشه؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MOHSEN-CH گفته است :

درود

حاجی کارتت قویه بزار فول اچدی چنتا اپشن اس ام ای کم کن روون میکشه

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1399 در 18:26، Sandor گفته است :

درود
اینا تنظیماتی هست که در خود بازی نمیشه تغییر داد؟

چرا میشه، ولی معمولا بازی باگ داره و نمیشه از توی خود بازی تنظیمات رو ذخیره کرد، برای من هم نمی شد

اما این تنظیمات دقیق و به بهنیه ترین شکل ممکن نوشته شده و جوری هست که وقتی بازی رو تازه نصب کردم نوار ظرفیت سیستم من به رنگ قرمز در اومده بود، اما بعد از این که از این ( با توجه به نوع نیازم) استفاده کردم دیدم نوار رنگش به سفید تغییر پیدا کرد و حتی گرافیک بازی هم برای من خیلی بهتر شده بود

در در 21 آذر 1399 در 18:55، amirali. گفته است :

سلام داداش مطمعنی تضمینیه؟من تاحالا دانلود نکردم بازی رو اگه 100% تضمینیه بگو دمت گرم

من خودم استفاده کردم و تونستم از سیستمم که نصف بازی رو، روی حالت low انجام می دادم روی حالت medium بازی کنم

مثلا تکسچر لباس و وسایل و اسب ها برای من خیلی ضعیف بود و اما اینو استفاده کردم و دیدم تکسچر ها تا حد نسبتا خوبی نمایش داده شدن
حالا اگه شما گرافیکت 2 گیگ هست استفاده کنی احتمال خیلی زیاد جواب میگیری

(اما رمت کمتر از 8 نباشه، چون تست نکردم و نمیدونم، من خودم رمم 8 هست)

در در 21 آذر 1399 در 19:13، Faridyt گفته است :

سلام دوست من، اگه میشه و زحمتی براتون نیست

میتونید مثل همین اموزش، یه اموزش بهینه سازی برای بازی فیفا 18 و pes 18 بزاری؟؟؟ چون من گرافیکم 5450 هست و همین دو تا برام با لگ اجرا میشه

درود

چشم من خودمم تو سیستم قبلیم سر فیفا 18 مشکل داشتم، از این راه که نه، ولی با یه سری کار ها اگه اشتباه نکنم تونسته بودم یه کم بهینه کنم

یادم بیاد چیکار میکردم بهتون می گم

در در 21 آذر 1399 در 20:07، MOHSEN-CH گفته است :

درود

درود

شما که کارت گرافیکت خوبه، نیازی به این بهینه کردن ها نداری

لینک به دیدگاه

جسارتا مشخصات سیستم شما چی هست؟ و روی کدوم تنظیمات دارید بازی رو پیش می‌برید؟

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1399 در 20:23، frzm2014 گفته است :

در در 21 آذر 1399 در 20:33، Who is it گفته است :

درود

چشم من خودمم تو سیستم قبلیم سر فیفا 18 مشکل داشتم، از این راه که نه، ولی با یه سری کار ها اگه اشتباه نکنم تونسته بودم یه کم بهینه کنم

درود

گفتم روانتر بشه 😁

در در 21 آذر 1399 در 20:23، frzm2014 گفته است :

در در 21 آذر 1399 در 20:33، Who is it گفته است :

درود

درود

گفتم روانتر بشه 😁

لینک به دیدگاه

در در 21 آذر 1399 در 20:45، Sandor گفته است :

جسارتا مشخصات سیستم شما چی هست؟ و روی کدوم تنظیمات دارید بازی رو پیش می‌برید؟

رم 8

گرافیک 1050 2 گیگ

cpu i5 7500

قبل از بهینه سازی روی low داشتم بازی میکردم و چیزی رو نمیتونستم تغییر بدم(خط مقدار استفاده شده از سیستم قرمز رنگ و حداکثر بود)

بعد از استفاده از این بهینه سازی رو medium تونستم بازی کنم(خط مقدار استفاده شده سیستم هم سفید رنگ شده بود و بازم جا شداتم بیشترش کنم)

در در 22 آذر 1399 در 10:32، amirali. گفته است :

اها پس فک کنم به کار من نیاد مال gt740 عه عالم و ادم تلاش کنن هیچی ازش در نمیاد😁

مگه کارت گرافیک شما 2 گیگ نیست؟
اگه هست احتمال زیاد بتونین با یکی از این ها بهنیه کنید

در در 22 آذر 1399 در 10:40، amirali. گفته است :

سلام چرا 2 گیگ هست ولی بحث خود gpu فرق میکنه الان میرم دانلود کنم بازی رو امتحان کنم ببینم چی میشه

حالا اگه مشکلی تو دانلود کردن ندارین بنظرم امتحانش ضرری نداره

به عنوان کاشف برای این سری کارت گرافیک هم میشید و اگه جواب خوبی گرفتید(که امید دارم می گیرید) اینجا اعلام کنید بقیه دوستان هم استفاده کنن😁

لینک به دیدگاه

در در 22 آذر 1399 در 10:20، Who is it گفته است :

رم 8

گرافیک 1050 2 گیگ

cpu i5 7500

قبل از بهینه سازی روی low داشتم بازی میکردم و چیزی رو نمیتونستم تغییر بدم(خط مقدار استفاده شده از سیستم قرمز رنگ و حداکثر بود)

بعد از استفاده از این بهینه سازی رو medium تونستم بازی کنم(خط مقدار استفاده شده سیستم هم سفید رنگ شده بود و بازم جا شداتم بیشترش کنم)

اها پس فک کنم به کار من نیاد مال gt740 عه عالم و ادم تلاش کنن هیچی ازش در نمیاد😁

در در 22 آذر 1399 در 10:38، Who is it گفته است :

مگه کارت گرافیک شما 2 گیگ نیست؟
اگه هست احتمال زیاد بتونین با یکی از این ها بهنیه کنید

سلام چرا 2 گیگ هست ولی بحث خود gpu فرق میکنه الان میرم دانلود کنم بازی رو امتحان کنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

تنها راهی که میتونید بازی کنید این هست که اون فایل آخری که دوستمون قرار دادن رو دان کنید و سپس اندازه تصویر رو به 600*800 تغییر بدین با این کار میتونید بهتر بازی کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، navidesmili گفته است :

دمت گرم بهتر شد با این خیلی

خواهش میکنم، امیدوارم لذت ببرید

لینک به دیدگاه

مشکل تصاویر رد دد 2 تصاویر رو بببینید 

آیا باید همینطور داغون باشه ؟ نمیدونم چرا برای من اینجوریه و داغونه . مشکلش چیه ؟ راستی یه چیزی یادم رفت بگم .وقتی دمای gpu پایین تره کمتر اینجوریه ولی بازم یکم اینجوریه و اعصاب خرد کنه و وقتی دما بالاتر میره بد تر میشه .rx 470 mining  که دست دو و کهنه هستش 

۲۰۲۰۱۲۱۵_۲۰۱۸۲۰.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۵_۲۰۱۸۲۸.jpg

۲۰۲۰۱۲۱۵_۲۰۱۸۳۵.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدابخیر بگذراند که مشکل سخت افزاری نباشد....

به نظر میاد سیپیو داره گلوگاه میکنه و تکسچر ها درست لود نشدن، مدل سیپیو چیه؟

یه مورد دیگه، الان توی حالت فوتو هستید، توی حالت فوتو یه سری قسمت هایی که توی صحنه ی اصلی بازی نمایش داده نمیشن، اینجوری کیفیتشون میاد پایین...

مثلا اینجا، عکس اول من داخل فوتو مود هستم و شاید نزدیک 500 متر از صحنه ی اصلی بازی فاصله گرفتم و رفتم پیش پلیر های عقب تر، تکسچر ها بی کیفیت شدن و یه حالت دو بعدی گرفتن.

عکس های بعدی هم حالت عادی در صحنه ی اصلی و لایو بازی گرفته شده و گرافیک بازی طبیعی هست

494864888_ForzaHorizon311_11_20178_33_30PM.thumb.jpg.367d18a558b56e81b9e76b3f6fe372d8.jpg1872286145_ForzaHorizon311_11_20178_05_42PM.thumb.jpg.ea2995094905d153db617210292c363f.jpg

1449901724_ForzaHorizon311_15_20172_35_49AM.thumb.jpg.86cf096ec7b5edbdd1c73f10c36a5210.jpg

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

در حالت معمولی و فوتومید همین تصویر را میدهد و مدل cpu هم i3 7100 هست و من فکر میکنم مشکل از gpu باشد 

انگار تصاویر شما اصلا مشکل من رو نداشته مدل گرافیک شما چیه و ایا خیلی کار نکرده و نو هست ؟

و فکر نمیکنم از cpu  و لود نشدن ت باشه . اگه شما یا دوستاد تجربه این رو داشتند بگن

cpu لودش از 50 بیشتر نمیره و وقتی دمای gpu از 65 بالا تر میره بیشتر میشه و فکر میکنم باید کارتم رو سریعا بفروشم چون بغیر این هم مشکل دیگه ای روی تصویر دارم . برق زدن و خردگی تصاویر براق عکس اونها رو هم میفرستم . من فکر میکنم باید کارتم رو سریعا بفروشم چون قبلا مثلا پنج ماه پیش این مشکل برق زدن براق ها کمتر بور و مشکل شترنجی و سفید شدن که همینه که فرستادم وجود نداشت و فکر کنم کارتم کارش تمومه 😭فکر کنم سرنوشت کارتم مثل سرنوشت جان مارسون شده 😀راستی مشکل از مانیتورش نیست؟

درایور کارت هم بروزه 

راستی اینو یادم رفت بگم که اون برق زدن هم توی فواصل دور تر بیشتر و نزدیکتر کمتر مموری رو هم که میگید داره خراب میشه .من از مموری سر رشته ندارم اما اونم ممکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، .km گفته است :

در حالت معمولی و فوتومید همین تصویر را میدهد و مدل cpu هم i3 7100 هست و من فکر میکنم مشکل از gpu باشد 

انگار تصاویر شما اصلا مشکل من رو نداشته مدل گرافیک شما چیه و ایا خیلی کار نکرده و نو هست ؟

سیپیو تون برای این بازی یکم ضعیفه و احتمالا گلوگاهه، با برنامه msi afteburner موقع بازی میزان لود سیپیو رو مانیتور کنید، مشخص میشه، اگه سیپیو دائم روی 100 درصد باشه، گلوگاهه...

اینجا گرافیکم RX 580 strix بود...تصاویر مال حدود 3 سال پیشه...

در 1 دقیقه قبل، .km گفته است :

و فکر نمیکنم از cpu  و لود نشدن ت باشه . اگه شما یا دوستاد تجربه این رو داشتند بگن

به شخصه در حال حاضر این مشکل رو دارم، الان خیلی کانفیگم ضعیفه، با e8500 و gts450 دارم جی تی ای وی میزنم، کارت گرافیک در حدیه که میتونه روی تظیمات متوسط و fhd حدود 50 فریم بده، ولی سیپیو درست تکسچر نمیرسونه و دقیقا همین حالت رو داره، برگ های درخت ها، ساختمان ها، آسفالت کف خیابون و ... موقع حرکت سریع با ماشین این حالت رو پیدا میکنن، یکم که رانندگی طولانی بشه دیگه تکسچری لود نمیشه و فقط یه فضای آینه ای دیده میشه

لینک به دیدگاه

آخرین آپدیت کارت گرافیک زدی؟ 

آخرین آپدیت کارت گرافیک زدی؟ 

لینک به دیدگاه

سلام داداش ، احتمالا‌ مموری کارتت داره خراب میشه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، .km گفته است :

cpu لودش از 50 بیشتر نمیره و وقتی دمای gpu از 65 بالا تر میره بیشتر میشه و فکر میکنم باید کارتم رو سریعا بفروشم چون بغیر این هم مشکل دیگه ای روی تصویر دارم . برق زدن و خردگی تصاویر براق عکس اونها رو هم میفرستم . من فکر میکنم باید کارتم رو سریعا بفروشم چون قبلا مثلا پنج ماه پیش این مشکل برق زدن براق ها کمتر بور و مشکل شترنجی و سفید شدن که همینه که فرستادم وجود نداشت و فکر کنم کارتم کارش تمومه 😭فکر کنم سرنوشت کارتم مثل سرنوشت جان مارسون شده 😀راستی مشکل از مانیتورش نیست؟

داداش از این حرفت اصلا خوشم نیومد خودت همچین مشکلی رو داری میگی باید خیلی سریع کارت بفروشم به یکی 

واقعا متاسفم 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، reza21a گفته است :

داداش از این حرفت اصلا خوشم نیومد خودت همچین مشکلی رو داری میگی باید خیلی سریع کارت بفروشم به یکی 

واقعا متاسفم 

بیچاره قربانی بعدی 😆😐

لینک به دیدگاه

فقط میگم اون بدبختی ک این کارت میخره برای بدست اوردن پولش زحمت کشیده جز نقطه چین برای این افراد چیز دیگه ایی نمیشه گفت که میخوان خودشون نجات بدن دیگران غرق کنن

لینک به دیدگاه

احتمالا بنده خدا خامی کرده و این حرف رو زده اذیتش نکنید

وگرنه خودش یکم فکر کنه متوجه میشه که از هر دستی بده از همون دست هم میگیره 

به قول شاعر 

از مکافات عمل قافل مشو   گندم از گندم بروید جو ز جو

لینک به دیدگاه

سلام.

شما با چه رزولوشنی بازی می کنید؟

اگر TAA فعال هست، اون رو غیر فعال کنید و ببینید که مشکل برطرف می شه یا نه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...