رفتن به مطلب

تاپیک مرجع red dead redmption 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اعلام Agreed و affirmative در مورد نیازبه وجودتاپیک برای این بازی ، منتظر لانچ و purchase بازی هستیم p:

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

من که 3 روزه خوابم نمیبره بعد شنیدن خبر 😅

امیدوارم سریعتر بیاد و سریعتر هم کرک شه 😁

لینک به دیدگاه

دوستان ، بجز قیمت  ، فرقی میکنه از استیم بگیریم یا از لانچر خود راکستار ؟ ( منظورم برای سرور های بخش انلاین و ... هست )

لینک به دیدگاه

دوستان فارسی: تاپیک طرفداران ، خوشتون نمیاد بازی نکنین - در تاپیک طرفداراش نظر ندین ... این ری اکشن های پر از عقده و اینا چیه wtf بازی بدیه باشه شما راست میگی ولی شما بازی نکن نظر نده چرا تاپیک رو به گند زدین هدف من این بود یه تاپیک مثل تاپیک gta باشه با فنا بازی یه تاپیکی داشته باشیم ک گند زدن توش منم حالم بهم خورد

یعنی ملت ایران به گند کشیده شدن هیچ جا نمیشه تحملشون کرد نه در اجتماع نه در دنیای مجازی نه حتی تو بازی های انلاین تاکسیک ترین ادما هستن ..... فک میکنند خیلی حالیشونه خدا هستن و بقیه احمق و هرچی اونا فکر کنند درسته باو واقعا خود سوزی کنین یه حرکتی بزنین چیه این لکه ننگین در تاریخ بشریت

در اخر اینو بگم ما که خندان میرویم شما ها باشین و این نفرت ها و کینه ها و تعصب ها... 😂

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

من 3ماه پیش بخاطر اینکه خونه ی یه بنده خدایی ابتدای بازی last of us رو بازی کردم ps4 pro خریدم تا بتونم last of us رو بازی کنم و واقعاً قشنگ بود بعد از اون هم red dead redemption 2 رو شروع کردم و 4 روز پیش تمومش کردم جالبیش اینه منی که اکثر مأموریت های فرعی بازی رو هم انجام دادم وقتی که بازی تموم شد 86% کل بازی رو نشون میداد که کامل کردم، پایان بازی قشنگترین پایانی بود که تجربه کردم و نمیشه واقعا آدم جلوی بغض یا حتی گریه خودش رو بگیره باید بازی کنید تا متوجه بشید، یه دنیای بزرگ، بدون نقص و با کلی دیالوگ ماندگار. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه اولشو تو ۳۶۰ بازی کردم جالب بود ولی خب انلاینشو خیلی تعریف میکنن :/ برم ی چنتا تریلر و گیم پلی ببینم چجوریه

ما ک پول نسخه اصلشو نداریم اقلا کرک ک شد کمپینشو بازی میکنم 😁

ویرایش شده توسط HosseiNFasteR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

RDR2 واقعا یکی از شاهکارهای دنیای گیم هست، خوشحالم که روی pc هم میاد بلاخره و میشه از اون محیط بی نظیر و صداگذاری شاهکار بازی بیشتر لذت برد

یکی از چیزایی که همیشه در بازی های راک استار عالی بوده صداگذاریه، اون سکوت شب تو جنگل و صدای شاخ و برگ ها و باد بارون این بازی واقعا معرکه اس

با اینکه دیگه  حوصله بازی های آفلاین ندارم  ولی RDR2 یکی از بازی هایی بود که مدتها روی خط داستانی بازی قفل بودم

شدیدا منتظرم که با رفقای pc باز بریم تو دل طبعیت

واقعا حیف بود این شاهکار گرفتار کنسولها می موند، خوشحالم که بلاخر شرکت T2 از خر شیطون پیاده شد و به راک استار اجازه انتشار رو PC رو داد ( البته شایدم قرارداد انحصاریشون تموم شد)  😅

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

در در 14 مهر 1398 در 22:22، farooq گفته است :

:21_kissing_closed_eyes:این ات اشغالا چیه واسه پلتفرم پی سی  پورت میشه؟ :4_joy: کاش یه کمپانی اف هیروز جدید منتشر شه

بهترین بازی تاریخ، نسخه 3 که بیاد با دلار 20 تومن هم حاضرم بخرم. (البته با تخفیف 75% و با روبل یا روپیه)

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

کاش امام زمان ظهور میکرد

oh yea

لینک به دیدگاه

دیروز داشتم این: Unshaken.mp3  آهنگ رو گوش می کردم و خیلی اتفاقی پست هایی که الان حذف شدن رو می خوندم حس عجیبی بود.😄

ویرایش شده توسط Meraj_MMZ
لینک به دیدگاه

انسان ها همیشه تابع  عقل جمعی هستند و متاسفانه این عقل جمعی نه نشات گرفته از عقلی جمعی بلکه ناشی از تلقین اصحاب رسانه,قدرت و ثروت است

معمولا آنچه ما دوست داریم نشان دهنده خواسته اصلی ما نیست و برگرفته از سطح فهم و شعور و تاثیرپذیری ما از این قدرت هاست

این بازی ضعیف نیست ولی جذابیت و کیفیتی کمتر از آنچه تبلیغ شده دارد و اشتیاق گیمرها ناشی از اصل و محتوای بازی نبوده بلکه نشان دهنده همین تلقینات غیر قابل انکار است

لینک به دیدگاه

توکه پستا توهین امیزو پاک کردی حداقل یه قلاده هم میخری برا صاحب محترم تاپیک چپ و راست مردمو گاز نگیره 

ادمین محترم...

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

توکه پستا توهین امیزو پاک کردی حداقل یه قلاده هم میخری برا صاحب محترم تاپیک چپ و راست مردمو گاز نگیره 

ادمین محترم...

😲😨😦😧😳😱

لینک به دیدگاه

عمده ترین دلیلی که میگن این عنوان خوب نیست بخاطر نبود حوصله است ! الان همه آنلاین بازی میکنن می خوان با سرعت نور بازی شروع بشه هدف بگیرن بکشن بازی تموم شه !

این بازی داستان و محتوای قوی داره و نیازمند صبر و حوصله است بدون شک در تمامی زمینه ها شاهکاره، بیخود که متای97دریافت نمیکنه ! حالا چرا اینقدر ناراحت هستید همون رینبو و فورتنایت هستن دیگه تند تند میتونید توش آدم بکشید حوصله تون هم سر نره😇

بازی کلا دو تا سه تار تریلر 1تا2دقیقه ای از راکستار داره بعد هی میگن تبلیغات شده براش !

تبلیغاتی که واسه مترو و ویچر شده با اون حجم از کازپلی و فلان و تبلیغاتی که الان داره برای سایبرپانک انجام میشه و نمایشگاه های بیخودی که براش میزنن اصلا قابل مقایسه با RDR 2نیست من نمیدونم با چه معیار ومقیاسی  این حرف ها رو میزنن

نسخه قبلی هم کات سین و دیالوگ های طولانی زیاد داشت ، من موندم واقعا اگر بازی کاملی مثل2 RDRکه در بخش گرافیک،گیم پلی ،اجرای انیمیشن،موسیقی،داستان عالی کار شده یه عنوان نه چندان خوب حساب میشه دقیقا چه گیمی خوب حساب میشه ؟ احتمالا فورتنایت🤭

من از نسل هشت متنفرم اون بخاطر حجم زیادی از بازیکن هایی هست که فقط از طریق رینبو ، فورتنایت پاب جی صاحب نظر شدن🙏کجا نسل هفت اینقدر به اصطلاح گیمر داشتیم؟تهش هم ناراحت میشن میگن این فقط بازیه فلان وبیسار اگه فقط بازی و اهمیتی نداره لطف کن اون عکس گیمی که رو پروفایلت گذاشتی بردار سیستم هم خاموش کن😇

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

image.thumb.png.3c45e35de22d826f3045a39618f8ff4c.png

باز هم معجزه بهینه سازی راکستار  1060 و rx 480 😘
و 150 گیگ فضای مورد نیاز 😄

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

image.thumb.png.3c45e35de22d826f3045a39618f8ff4c.png

باز هم معجزه بهینه سازی راکستار  1060 و rx 480 1f618.png
و 150 گیگ فضای مورد نیاز 1f604.png

به نظرم اصل بهینه بودنش رو اختلاف بین minimum و recommended مشخص میکنه، یعنی راحت 4 نسل قبل کارت گرافیک ها و حدود 6 نسل قبل cpuها میتونن اجراش کنن، نه مثل این بازی های کیلویی که مینیموم میزنن 1050 ماکسیموم میزنن 2080ti

لینک به دیدگاه

https://www.pcgamer.com/red-dead-redemption-2-system-requirements/
برخی از تغییرات و بهبودی های نسخه pc
- افزایش میزان Draw Distance (رندر شدن آبجکت ها و محیط بازی از فاصله دورتر)
- نور پردازی محیط از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار شده
- رد پا در برف تقویت یافته
- بازتاب نور تقویت شده و سایه ها از کیفیت بسیار بالاتری برخوردارن
- تکسچر درخت ها پیکسل بندی شدن
- کیفیت چمن و علف ها بسیار افزایش پیدا کرده
- ساپورت HDR در نسخه PC گنجانده شده
- رزولوشن های 4K و بالاتر از زمان عرضه در دسترس خواهند بود فریم ریت نامحدود
- برخوردار بودن از قابلیت Ultrawide aspect ratio و همچنین ساپورت چندین مانیتور در عین حال
- بخش فریم ریت در ستینگ بازی گنجانده شده

در ۱ ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

به نظرم اصل بهینه بودنش رو اختلاف بین minimum و recommended مشخص میکنه، یعنی راحت 4 نسل قبل کارت گرافیک ها و حدود 6 نسل قبل cpuها میتونن اجراش کنن، نه مثل این بازی های کیلویی که مینیموم میزنن 1050 ماکسیموم میزنن 2080ti

بزرگترین مشکل pc gaming قرداد های کلان که بازی ساز ها با انویدیا می بندن
برای فروش گرافیک ها جدید بهینه سازی نابود میکنه
خوشبختانه راکستار  نیازی به این چندر غاز انویدیا نداره

لینک به دیدگاه

اولین تصاویر نسخه pc

image.thumb.png.b4b6f3ac467e53cbd9f8bbbb3cf74654.pngimage.thumb.png.ea842bed244710d6d54f1d1fa853019f.png9ay3_photo_2019-10-09_20-22-00.thumb.jpg.afd09a4d9422c169d9bef2ef10456cd8.jpgp19_photo_2019-10-09_20-22-23.thumb.jpg.6d42847a7ce1c34b8c67a5dc12eeff48.jpghqv_photo_2019-10-09_20-21-55.thumb.jpg.e89b1b0bb113c0668e0e13be6307301a.jpgmkk6_photo_2019-10-09_20-22-04.thumb.jpg.8065c6129692dd675a6bf492a2253134.jpgimage.thumb.jpeg.3a2e7e599d76be02f11407f4138c51f5.jpeg

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

16 hours ago, rahmanshahi said:

داداش ب نظرت با سیستم من تو چه تنظیماتی میشه ۴۵ فریم گرفت؟اصلا میشه؟😂

Gtx 750ti

I3 4170 

8g ram

Resolution 720p

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Tommy Angelo گفته است :

داداش ب نظرت با سیستم من تو چه تنظیماتی میشه ۴۵ فریم گرفت؟اصلا میشه؟1f602.png

Gtx 750ti

I3 4170 

8g ram

Resolution 720p

والا برادر سیستم شما دیگه زیر سیستم مینیموم هست شاید با کم کردن و کاملا خاموش کردن تنظیمات بتونین اجراش کنین ☹

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Tommy Angelo گفته است :

Gtx 750ti

I3 4170 

8g ram

Resolution 720p

منو رو تمیز اجرا میکنه نگران نباش

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Tommy Angelo گفته است :

Gtx 750ti

I3 4170 

8g ram

Resolution 720p

درود،به دعا نویس بگو برات دعای بهینه سازی بنویسه،که RDRموقع اجرا، کارتت رو1080TIببینه با 80فریم اجرا کنه

لینک به دیدگاه

در در 13 مهر 1398 در 21:49، ghost of sparta گفته است :

یه لانچر همین
66846828_Annotation2019-10-05213826.thumb.jpg.4980d91b586787d43015109b15f41c34.jpg

مشکل فقط فیلتر بودن
فقط با چیز شکن میشه دانلود کرد
حداکثر  یک ماه بعد نسخه استیم کرک میشه

بازی خودش از طریق لانچر راکستار اجرا میشه حتی اگه از استیم بخری با این حساب نمیشه انلاین بازی کرد؟!؟! GTA Vکه مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...