رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Just گفته است :

سلام میشه بگی چه کاری؟

کارم خرید و فروش سخت افزاره

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود اساتید

با عرض پوزش از قهوه ی محترم

از شما دوستان، شخصی هست که حسابداری خونده باشه/بدونه؟ یا این که شخص حسابداری رو بشناسه؟ که بنده (و شاید دیگران) بتونم از ایشون چند صد هزار تایی سوال بپرسم! ^_^

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

نه داخل خود برنامه هم میزنه لینک خرابه

https://discord.gg/RKhu4zgzSR

این لینک همیشگی هست و اسکپایر نمیشه 

لینک به دیدگاه

من توی خدمت (سال83-85)اینقده خوب پست میدادم(سره پست حواسم جمع بود و نمیخوابیدم و منظم بودم)که مسول حراست اونجا(که سازمانی جدا بود از ما نظامیای وزارت دفاع)بهم پیشنهاد داد برای اینکه اسممو رد کنه برای بعد از تمام شدن خدمتم همونجا استخدام بشم!منم چون نادون بودم  گفتم نه.فکر میکردم که کار زیاده توی جامعه و همینجوری ریخته توی خیابون منتها کسی نیست جمع بکنه!

یه اشتباهی که من داشتم روزهای استراحتم(که یه روز در میون بودند)هم بمقدار کافی نمیخوابیدم. (تنها کسی بودم که میرفتم خونه و سربازی شهره خودم اوفتاده بودم شیراز)

القصه :بخاطر شب نخوابی ها سرانجام  مریض اعصاب شدم و دیگه شبا اصلا خوابم نمیبره.(حتی بعد از گذشت 15 سال)البته نشانه های افسردگی هم داشتم از بچگی و رفتیم اونجا(سربازی) بخاطر محرومیت از خواب(کمتر از نیاز خوابیدنم) بدتر هم شدیم.

پس:

آدم شیش دنگ سالمی توی این زمین وجود نداره.هر کی یه گرفتاری و دردی مخصوص خودش رو داره.منتها نباید تسلیم شد بایستی جنگید باهاش.(با مشکلات رو میگم)

و اما استارتر عزیزم آگاه باش که سوت کشیدن گوش اغلب مشکلیه که ریشه در اعصاب و افسردگی داره. وگوشت سالمه انشاالله و امیدوارم با شبها دیر خوابیدن بدترش نکنی

و از ساعت 18-19 غروب به بعد دیگه کافئین نخور(چون محرکه) و نمیذاره شبو عمیق بخوابی!بعدش فرداش چون عمیق نخوابیدی در طی روز خواب آلوده هستی پس دوباره رو میاری به مصرف کافین و این چرخه معیوب ممکنه تکرار بشه!

در آخر انشا الله همه ما بچه های لیون کامپیوتر خیر از جوونیشون ببینند!

• لایک 5
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

https://discord.gg/RKhu4zgzSR

این لینک همیشگی هست و اسکپایر نمیشه 

image.thumb.png.1a39e198287671cc99245914fe6d7849.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

عجب چیز بی خودیه این دیسکورد :| 
image.png.43a9543c5d7102f58f1c2376c96151ed.png

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
راه حلی نمیتونم پیشنهاد بدم خدمتتون
فقط اینکه به کار کردن فکر کنید حتی بدون کوچکترین امید به اینده وگرنه بعدا وضعیتتون بمراتب بدتر میشه (بصورت کلی میگم ، تا میتونید کار کنید و بیکار نمونید)
++====👇
من هم مثل خیلی از دوستان هستم حالا کم یا زیاد ش مهم نیست
برای من همه چی خوب بود تا حدود 2 سال پیش که یکدفعه همه چی بهم ریخت بخاطر رابطه ایی که نشد از 2 سال گذشته به اینطرف جز سیاهی و پوچی چیزی دیگری رو نمیبینم و دیگه تلاشی هم نخواهم کرد از این پیله بیام بیرون

=======

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

من پشتکارم رو گذاشتم رو Warzone نتونستم پیشرفت کنم الانم زدم Delete ش کردم بخاطر تیم میت گوسفندی که هر دست بام میوفته،رفیق خودمم که عصاب بازی کردن نداره حال نمیکنم باهاش برم

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

من پشتکارم رو گذاشتم رو Warzone نتونستم پیشرفت کنم الانم زدم Delete ش کردم بخاطر تیم میت گوسفندی که هر دست بام میوفته،رفیق خودمم که عصاب بازی کردن نداره حال نمیکنم باهاش برم

2 هفته بعد...در حال دانلود وارزون!

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

پشتکارت رو بزار روی یک بازی دیگه که کلا آفلاینه، من خودم هم به خاطر پینگ و ... اومدم سراغ این بازی ها. metal gear solid v بازی خوبیه، روی استیم هم کلا 600 روبل قیمتش هست. کرکش هم هست. داستانش هم خوبه، کلا بهترین بازی 2015 به نظرم metal gear solid v هست. (البته اگر بازیش نکرده باشی!)

ورزش هم میگن افسردگی رو بهتر میکنه، تستش کن.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من یسوال دارم

شما انقد مشکلت جدیه 

تابحال با خونواده هم در جریان گذاشتی؟ 

والا راهکارهای بچه ها که انگار روت بی اثر بوده

لینک به دیدگاه

تاپیک شده ماجرا پت و مت،یکی درست میکنه اون یکی میزنه زیر لنگ اون یکی

ما داریم جرواجر میشیم که فکرشو از سرت بیرون کن و راهکارو پیشنهاد،حاجی میاد آدرس میده،حداقل آدرس موتوریا و ترامتا رو بش بده ،بزنه به رگ سرگرم بشه

لینک به دیدگاه

سلام حال هممون همینطوریه

شاید باور نکنی ولی من که تا پارسال 9+ساعت گیم میزدم الان هنر کنم 2ساعت بازی کنم تازه وسطشم برم وب گردی و چندتا فیلم گیمینگ ببینم من زیاد سنی هم ندارم هنوز نو جوونم ولی احساس میکنم هیچکی درکم نمیکنه دور وریم اصلا نمیفهمن من دارم چی میگم شبم که خوابم نمی بره مجبورم تا 3شب بیدار باشم بعدشم صبح بلند شم باز بخوابم

احساس می کنم حالم بهتر شده چون دارم نهایت تلاشمو میکنم یه سیستم جدید بخرن هر بار دستم میخواست بش برسه اقتصاد عالی مون هی زد تو دستم

اصلا دلمم به درس خوندن نمیره چیزی که قبلا خودمو باهاش سرگرم میکردم با خودم میگم عمرمو بزارم پای درس که اخرش حمال بشم ?

خوشحالم که تنها نیستم فکر کردم بدبخت ترین ادم جهانم

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

سلام حال هممون همینطوریه

شاید باور نکنی ولی من که تا پارسال 9+ساعت گیم میزدم الان هنر کنم 2ساعت بازی کنم تازه وسطشم برم وب گردی و چندتا فیلم گیمینگ ببینم من زیاد سنی هم ندارم هنوز نو جوونم ولی احساس میکنم هیچکی درکم نمیکنه دور وریم اصلا نمیفهمن من دارم چی میگم شبم که خوابم نمی بره مجبورم تا 3شب بیدار باشم بعدشم صبح بلند شم باز بخوابم

احساس می کنم حالم بهتر شده چون دارم نهایت تلاشمو میکنم یه سیستم جدید بخرن هر بار دستم میخواست بش برسه اقتصاد عالی مون هی زد تو دستم

اصلا دلمم به درس خوندن نمیره چیزی که قبلا خودمو باهاش سرگرم میکردم با خودم میگم عمرمو بزارم پای درس که اخرش حمال بشم ?

در 6 دقیقه قبل، Aewdie گفته است :

سلام حال هممون همینطوریه

اگر برنامه خوابت رو تنظیم کنی و یه انگیزه واسه خودت ایجاد کنی حالا هرچی باشه میتونی کتاب بخونی یه مهارت یاد بگیری خیلی تاثیر داره من یه مدت همینجوری شده بودم تا ساعت هفت صبح بیدار بودم بعدش ۱۰ ساعت خواب بودم و دیگه هرچی میخوابیدم کافی نبود این سبک از زندگی که ما انتخاب کردیم بسیار غلطه و در درازمدت باعث افسردگی و آسیب های روحی میشه جدا ازینکه شکا قبلش هم به دلایل دیگه دچار بی انگیزشی شدی ای بی خوابی هم میاد بدترش میکنه اگر برنامه داشته باشی برنامه خواب برنامه درس به برنامه واسه یادگیری علایقت واسه خودت ارزش قائل شدی و بقیه هم واست ارزش قائل میشن👍👍👍

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

بیا دستینی 2 بریز خودم هواتو دارم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Just گفته است :

من یسوال دارم

شما انقد مشکلت جدیه 

تابحال با خونواده هم در جریان گذاشتی؟ 

والا راهکارهای بچه ها که انگار روت بی اثر بوده

وقتی چند ساله نمی تونم ماشین بگیرم راهکار و تفریح و قدم زنی مشکل حل میکنه ؟ چهار باره قرعه کشی که ثبت نام کردم هر دفعه افزایش قیمت بیست سی درصدی داشته ، تو این مملکت فقط الکی زنده هستیم نفس میکشیم این حالا یه مورده نمی خوام ریز بشم تو جزئیاتش همین چند صفحه قبل دوستی گفت هر سال اساس کشی دارن شما میتونی درک کنی همین اساس کشی چه پدری از آدم در میاره ؟ حتی اگه کارگر بگیری اینکه خونه نداشته باشی چه حس مزخرفی به آدم دست میده؟شماها همتون سقف بالاسرتونه قابلیت درک موضوع رو ندارید میگید برو بیرون فلان کن !!!*** مادر بیرونو من******* .________________________. وقتی هم میرم بیرون کلی در و داف میبینم که حسرت اونم به دلم میمونه بیشتر افسرده میشم102.gif

جو همه چیز منفیه ، شما نیاز های اولیه یک انسان رو در این کشور نداشته باشی با قدم زدن درست میشه ؟ وقتی تشنه هستیم نمیشه که به آب فکر نکنیم بگیم به نمک فکر کن یا باز برو بیرون قدم بزن !!!!wallbash[1].gif

نیرو و توانانی برای ادامه کاری نمیمونه جز خوابیدن..البته خوابیدن معمولی... نه اونجوری1048.gifبماند که خوابیدن اونجوری خودش کلی مشکل حل میکنه !!! اما پول می خواد

• لایک 1
  • قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

وقتی چند ساله نمی تونم ماشین بگیرم راهکار و تفریح و قدم زنی مشکل حل میکنه ؟ چهار باره قرعه کشی که ثبت نام کردم هر دفعه افزایش قیمت بیست سی درصدی داشته ، تو این مملکت فقط الکی زنده هستیم نفس میکشیم این حالا یه مورده نمی خوام ریز بشم تو جزئیاتش همین چند صفحه قبل دوستی گفت هر سال اساس کشی دارن شما میتونی درک کنی همین اساس کشی چه پدری از آدم در میاره ؟ حتی اگه کارگر بگیری اینکه خونه نداشته باشی چه حس مزخرفی به آدم دست میده؟شماها همتون سقف بالاسرتونه قابلیت درک موضوع رو ندارید میگید برو بیرون فلان کن !!!*** مادر بیرونو من******* .________________________. وقتی هم میرم بیرون کلی در و داف میبینم که حسرت اونم به دلم میمونه بیشتر افسرده میشم102.gif

جو همه چیز منفیه ، شما نیاز های اولیه یک انسان رو در این کشور نداشته باشی با قدم زدن درست میشه ؟ وقتی تشنه هستیم نمیشه که به آب فکر نکنیم بگیم به نمک فکر کن یا باز برو بیرون قدم بزن !!!!wallbash[1].gif

نیرو و توانانی برای ادامه کاری نمیمونه جز خوابیدن..البته خوابیدن معمولی... نه اونجوری1048.gifبماند که خوابیدن اونجوری خودش کلی مشکل حل میکنه !!! اما پول می خواد

یادمه که قصد داشتید مهاجرت کنید، گفتید الان خیلی گرون شده،

اگر هدفتون رو بزارید روی همین مهاجرت، به احتمال زیاد براتون انگیزه درست بشه، و چند سال بعد قطعا به چند برابر همین نیاز ها میرسید،

فقط یک مشکل میمونه که اونم پول برای مهاجرته، توصیه میکنم که اگر شده ماهی 50 هزار تومان هم در میارید، ادامه بدید، شما بیشتر از کسانیکه هیچ تلاشی نکرده اند زحمت میکشی و قطعا توی آینده جواب میگیری.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

استارتر گرامی حالش بده اومده داره درد دل می‌کنه یه کم تسکین پیدا کنه، به جای اینکه راه و چاره نشونش بدین و اگر به شوخی - یا حداقل جدی در کلام - حرفی زده پشیمونش کنین، اومدین دارین روشهای قدیمی و جدید خودکشی رو بهش آموزش میدین؟! یا بهش توصیه مواد ... میکنین؟! حتی آدرس هم میدین بره از فلان جا چه چیزایی برای این کار بگیره؟!

خیلی معذرت می‌خوام اما واقعا فکر میکنین یا همینطور جهت شوخی چیزی می‌نویسین؟

اگر بعداً یک نفر این تاپیک رو با این روشهای آموزشی و آدرسها ببینه و بره خودشو نابود کنه شما راضی هستین؟

میدونین با جستجوی این موارد میتونن به راحتی وارد این تاپیک بشن و ...؟!

متاسفانه با این بحث های طولانی مجبور به قفل کردن تاپیک هستیم

امیدوارم به خاطر این موضوع از ما گله و شکایتی نداشته باشین 🌷

• لایک 3
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...