رفتن به مطلب

خریدار پاور 1200 وات به بالا ( تعویض )

obka
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلیقه رو دیگه نمیشه کاریش کرد ;)

شلام. یه دونه acbel 900w آکبند دارم...80زیر قیمت یاراز میدم.. 09398709602

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

شلام. یه دونه acbel 900w آکبند دارم...80زیر قیمت یاراز میدم.. 09398709602

سلام و عرض ادب

دوست عزیز حاضر به پست نشدید و دنبال اشنا تو شیراز میگشتید که بنده متاسفانه تو تهران هستم

به نتیجه نرسیدیم

موفق باشید

-----------------

همچنان منتظر خریدم up.................................................

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

محمد هستم از شیراز- راستش من یک پاور Acbel 900w real r88 silver آکبند و حرفه ای دازم. قیمت باار 300-310 هستش اما من حاضرم تا 200 هم بفروشمش چون به پولش احتیاج دارم... 09398709602 اس ام اس بدید اگه خواستید

لینک به دیدگاه

سلام

دو تا پاور 1235 وات گرین دارم تا 93 هم گارانتی داره. فوق العاده تمیزه. یکیش رفته گارانتی نو برگشته دیگه رو سیستم نبستم یکیش هم شش ماه رو سیستم بوده.

اگه مایل بودید قیمت و نحوه تحویل رو به آی دی زیر بفرستید.

yahoo ID: hadisaadatfar

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دو تا پاور 1235 وات گرین دارم تا 93 هم گارانتی داره. فوق العاده تمیزه. یکیش رفته گارانتی نو برگشته دیگه رو سیستم نبستم یکیش هم شش ماه رو سیستم بوده.

اگه مایل بودید قیمت و نحوه تحویل رو به آی دی زیر بفرستید.

yahoo ID: hadisaadatfar

عرض ادب

در یاهو به شما پی ام داده شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام

بنده یکی دارم که در پرشین تولز برای فروش گذاشتم

به این لینک مراجعه کنید

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-thermaltake-1200w.510826/

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

@};-  @};-  :clapping: سلام اقا مهدی ودیگر دوستان عزیز :redface: وضمن عذر خواهی از همه بزرگواران بخصوص :redface: استاتر عزیز که وارد اینجا شدم :whew:  :whew: اما با اجازه بزرگوران در اینجا مطلبی عنوان شد که ظاهرا مربوط به خرید نبود اما برای من و فکر کنم شاید برای خیلی ها جالب باشه :Praying:  :Praying: (دوروبر ترمال تیک نرو که هنوز داره پاور های 4 سال پیش رو که دیس کنتینیو کرده اینجا به خورد ملت میدن.) اینجا امدم که ضمن تشکر از این دوستان از شما و دیگر عزیزان نیز اگر اطلاعات اینچننین دارند در اختیار همه بگذارند حالا یا بصورت متن ویا بصورت حاشیه نویسی در هر جا که می توانند بگذارید واگر ممکن مختصر توضیح {{بعضی از مطالب را فقط میشه توی بازار فهمید :daydreaming: }}  دیس کنتینیو  :confused: یعنی چه :-B  :wub: با تشکر از همه بزرگواران موفق وسلامت باشیدوببخشید متشکرم :Peace Sign:  :-h  |-)  :clapping: 

لینک به دیدگاه

@};-  @};-  :clapping: سلام اقا مهدی ودیگر دوستان عزیز :redface: وضمن عذر خواهی از همه بزرگواران بخصوص :redface: استاتر عزیز که وارد اینجا شدم :whew:  :whew: اما با اجازه بزرگوران در اینجا مطلبی عنوان شد که ظاهرا مربوط به خرید نبود اما برای من و فکر کنم شاید برای خیلی ها جالب باشه :Praying:  :Praying: (دوروبر ترمال تیک نرو که هنوز داره پاور های 4 سال پیش رو که دیس کنتینیو کرده اینجا به خورد ملت میدن.) اینجا امدم که ضمن تشکر از این دوستان از شما و دیگر عزیزان نیز اگر اطلاعات اینچننین دارند در اختیار همه بگذارند حالا یا بصورت متن ویا بصورت حاشیه نویسی در هر جا که می توانند بگذارید واگر ممکن مختصر توضیح {{بعضی از مطالب را فقط میشه توی بازار فهمید :daydreaming: }}  دیس کنتینیو  :confused: یعنی چه :-B  :wub: با تشکر از همه بزرگواران موفق وسلامت باشیدوببخشید متشکرم :Peace Sign:  :-h  |-)  :clapping:

با اجازه استارتر (  دیس کنتینیو) یعنی دیگه تولید نمیشه و از رده خارج

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان گل

تاریخ تاپیک رو نگاه کنید :D

مدت هاست بنده اکبند تهیه کردم cooler master 1200w gold silent pro

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

هر چند که با سلیقتون سازگار نیست، اما چون میخوام بفروشمش اینجا هم پست میکنمش، مرسی

پاور گرین 1275 پلاتینیوم دارم، با گارانتی تا 98. تمام کابلها و متعلفاتش هست، 4 ماه کار کرده کاملا سالم و حرفه ای

پاور گرین 1275 وات پلاتینیوم
GP 1275B - OC
80 PLUS PLATINUM
ULTIMATE OVERCLOCKING
GAMING POWER SUPPLY

هر چقدر قیمت نوش باشه 30% زیرش

09122954051

لینک به دیدگاه

سلام

پاور گرین 1275 پلاتینیوم دارم، با گارانتی تا 98. تمام کابلها و متعلفاتش هست، 4 ماه کار کرده کاملا سالم و حرفه ای

پاور گرین 1275 وات پلاتینیوم
GP 1275B - OC
80 PLUS PLATINUM
ULTIMATE OVERCLOCKING
GAMING POWER SUPPLY

هر چقدر قیمت نوش باشه 30% زیرش

09122954051

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...