رفتن به مطلب

مشکلات من و ویندوز

mohammad osmani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 23 بهمن 1398 در 20:05، DM.JAGUAR گفته است :

سلام.

حتما میخواسته که فقط یک جوابی داده باشه تا شما پیگیر قضیه نشید و برید.

در در 23 بهمن 1398 در 20:01، fatide گفته است :

والا چیزی که به من گفت گارانتی و مادربوردمو عوض کردن کلا یه جدید دادن کع مدلش کلا فرق داره

در در 23 بهمن 1398 در 19:59، DM.JAGUAR گفته است :

سلام.

دوست عزیز بایوس قابل سوختن نیست.

سلام دوستان پاور من خازن هاش باد کرده بود عوضش کردم و معذرت که شما را علاف کردم

---------------------------

اخه چطور ممکنه 938 گیگ استفاده کردم و ویندوز میگه 390 گیگ خالیه

من ویدیو های مهمی داشتم اما نمی دونم کجا رفتن دو روز پیش وجود داشتن اما امشب نمی تونم پیداشون کنم

Annotation 2020-08-31 234245.png

Annotation 2020-08-31 234306.png

--------------

نمی دونم وضعیت داره خراب تر میشه کامپیوترم روشن نیمشه کرش می کنه مجبور با سیف مود روشنش کردن و دارم حرف می زنم تو حالت عادی بلو سکرین میده 

چاره چیه

اقا ویندوز رو عوض کردم خوب شد

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام

دوستان از وقتی که ویندوز رو عوض کردم یه درایو 100 مگ ایجاد شده و دوست ندارم اونجا باشه چطوری پنهانش کنم

Screenshot (1).png

لینک به دیدگاه

سلام

برو تو دیسک منیجمنت 

راست کلیک کنی روی درایو مورد نظر بعد بری قسمت change driver letter and paths

کلیک میکنی روی اسم درایو بعد میزنی remove درایو ناپدید میشه

بخای دوباره برش گردونی باز باید بری تو همون قسمت بعد یه اسم براش بزاری

منبع اموزش اینجاست:https://www.windowscentral.com/how-hide-entire-drive-prying-eyes-windows-10?amp

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام کارم با کامپیوتر تمام شده بود خواستم خاموش کنم که بلو سکرین گرفتم من هم ترسیدم چون قبلا مجبور شدم بودم ویندوز رو عوض کنم این بار ترسیدم چون چیز های مهمی توی دسکتاپ داشتم خدا رو شکر کامپیوتر رو که ریستارت کردم همه چی خوب شده بود خواستم این با شما اشتراک بزارم 

ایا برای شما پیش امده ؟

ایا تقصیر خود ویندوز بوده ؟

دوباره این جوری میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

سلام کارم با کامپیوتر تمام شده بود خواستم خاموش کنم که بلو سکرین گرفتم من هم ترسیدم چون قبلا مجبور شدم بودم ویندوز رو عوض کنم این بار ترسیدم چون چیز های مهمی توی دسکتاپ داشتم خدا رو شکر کامپیوتر رو که ریستارت کردم همه چی خوب شده بود خواستم این با شما اشتراک بزارم 

ایا برای شما پیش امده ؟

دوباره این جوری میشه ؟

ببین ویندوز هم یه سیستم عامل تاریخ مصرف داره علاقه شدیدی به این داره که حجم بیشتری بگیره مال من تا 80 گیگم جا گرفت سیستم عامل حقه بازی هم هست به قول یکی از دوستان سعی کن یه پارتیشن حداقل هشتاد گیگی واسش بزاری کنار توی اون پارتیشن هیچی نصب نکن بزار ویندوز جدا از بقیه برنامه ها باشه چون با نضب سیستم عامل روی یه درایو اون درایو پرایمری میشه به سری تغییرات شکل میگیره روش نمیتونی دسترسی کامل بهش داشته باشی خیلی موقع گیر هایی الکی از جمله اینکه تو به این پوشه دسترسی نداری یا با اکانت ادمیاستراتور بیا میده رفع هم نمیشن برنامه های توی اون دراوی میبینی بعضی موقع اصلا حذف نمیشن در کل این نکات رو رعایت کن با پوشه های اصلی هم ور نرو همونطور که گقتم اگر توش برنامه نصب نکنی بهتره تا مجبور نشی بری باهاش ور بری مال من یه روز بلند شدم دیدم یه برنامه مربوط به وصل شدن به وایفای به اسم msfconnect حذف شده نه اترنت نه وایفای رو وصل نمیکنه ترابلشوتر هم کمکی نکرد روزی شش بار بی دلیل هنگ میکرد دو دیقه ولش میکردم میدیدم هنگ کرده باید ریستارت کنم یا یبار خواستم پارتیشن درست کنم دیدم حدود 150 گیگ فصای خالی هست اجازه درست کردن پارتیشن بهم نمیده در کل اینها از مشکلات خود ویندوز هست کاربر هم با دخالت و استفاده نادرست میتونه باعث بروز مشکلات بشه حتما اینو یاد اشته باش بجز درایور ها هیچی توی اون درایو اصلی ویندوز نصب نکنی با درایوش هم ور نرو تا مشکلی واست پیش نیاد 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

ایا برای شما پیش امده ؟

دوباره این جوری میشه ؟

احتمالا رمت مشکل پیدا کرده ،تست memtest85 بگیر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mohammad osmani گفته است :

ایا برای شما پیش امده ؟

دوباره این جوری میشه ؟

سلام 

مال من همنجوری میشد که ظاهرا با دیفرگ شدن هارد موقتا برطرف شده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

ببین ویندوز هم یه سیستم عامل تاریخ مصرف داره علاقه شدیدی به این داره که حجم بیشتری بگیره مال من تا 80 گیگم جا گرفت سیستم عامل حقه بازی هم هست به قول یکی از دوستان سعی کن یه پارتیشن حداقل هشتاد گیگی واسش بزاری کنار توی اون پارتیشن هیچی نصب نکن بزار ویندوز جدا از بقیه برنامه ها باشه چون با نضب سیستم عامل روی یه درایو اون درایو پرایمری میشه به سری تغییرات شکل میگیره روش نمیتونی دسترسی کامل بهش داشته باشی خیلی موقع گیر هایی الکی از جمله اینکه تو به این پوشه دسترسی نداری یا با اکانت ادمیاستراتور بیا میده رفع هم نمیشن برنامه های توی اون دراوی میبینی بعضی موقع اصلا حذف نمیشن در کل این نکات رو رعایت کن با پوشه های اصلی هم ور نرو همونطور که گقتم اگر توش برنامه نصب نکنی بهتره تا مجبور نشی بری باهاش ور بری مال من یه روز بلند شدم دیدم یه برنامه مربوط به وصل شدن به وایفای به اسم msfconnect حذف شده نه اترنت نه وایفای رو وصل نمیکنه ترابلشوتر هم کمکی نکرد روزی شش بار بی دلیل هنگ میکرد دو دیقه ولش میکردم میدیدم هنگ کرده باید ریستارت کنم یا یبار خواستم پارتیشن درست کنم دیدم حدود 150 گیگ فصای خالی هست اجازه درست کردن پارتیشن بهم نمیده در کل اینها از مشکلات خود ویندوز هست کاربر هم با دخالت و استفاده نادرست میتونه باعث بروز مشکلات بشه حتما اینو یاد اشته باش بجز درایور ها هیچی توی اون درایو اصلی ویندوز نصب نکنی با درایوش هم ور نرو تا مشکلی واست پیش نیاد 

سلام 

یه ماه پیش بود که ویندوز رو عوض کردم اون هم به دلیل بلو سکرین خوشبختانه هیچی روش نصب نکردم به جز درایور ها و چند برنامه جزیی مانند گوگل و اینا و گرنه چیزی دیگری توش نیست

Screenshot (100).png

در 9 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

احتمالا رمت مشکل پیدا کرده ،تست memtest85 بگیر

والا رم چند ماه پیش خریدم فکر نکنم مشکل از اون باشه چون تا حالا مشکل با رم نداشتم

در 8 ساعت قبل، M.G گفته است :

سلام 

مال من همنجوری میشد که ظاهرا با دیفرگ شدن هارد موقتا برطرف شده

انجام میدم ممنون

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

این برنامه رو دانلود و نصب کن

برنامه مربوط به نمایش کد صفحه آبی ویندوزه که با کدی که بهتون میده میتونید بفهمید ایراد از کجاست 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

این برنامه رو دانلود و نصب کن

برنامه مربوط به نمایش کد صفحه آبی ویندوزه که با کدی که بهتون میده میتونید بفهمید ایراد از کجاست 

مشکل اینجا است که کامپیوتر الان داره مثل قبل کار میکنه و کد رو دیگه ندارم

در 4 ساعت قبل، abidi گفته است :

ممنون

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، mohammad osmani گفته است :

مشکل اینجا است که کامپیوتر الان داره مثل قبل کار میکنه و کد رو دیگه ندارم

احتمالا باز هم برنامه بهتون نمایش بده چون این کد در لاگ ویندوز تا مدتها ذخیره میشه 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

احتمالا باز هم برنامه بهتون نمایش بده چون این کد در لاگ ویندوز تا مدتها ذخیره میشه 

امیدوارم دیگه نشون نده😊

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...