رفتن به مطلب

مشکل دابل کلیک موس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان الان چند وقتیه موس مشکل پیدا کرده به طوری که هر کاری میکنم موس بجای یک بار دو بار کلیک میکنه مثلا میخوام یه تب جدید تو کروم باز کنم 2 تا تب باز میشه و... خب الان راه حلی وجود نداره؟ باید یه موس جدید گرفت؟و ممکنه به خاطر فشار زیاد باشه؟چون داداشم وقتی فورتنایت بازی میکنه تا یه چیزی تکون میخوره space کیبورد و چب کلیک موس رو له و لورده میکنه🤣

لینک به دیدگاه

مشکل از قطعه کلیک هست که داخل موس خراب میشه. من فعلا رفتم از تنظیمات موس سرعت دابل کلیکو کم کردم مشکلم حل شده. مگه اینکه واقعا با اونم حل نشه باید قطعه کلیک داخل موسو عوض کنید اگه هویه داری خودتم میتونی.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، jj-191 گفته است :

من فعلا رفتم از تنظیمات موس سرعت دابل کلیکو کم کردم مشکلم حل شده.

سلام ممنون مشکل من هم حل شد

لینک به دیدگاه

در در 28 آبان 1399 در 10:25، amirali. گفته است :

سلام دوستان الان چند وقتیه موس مشکل پیدا کرده به طوری که هر کاری میکنم موس بجای یک بار دو بار کلیک میکنه مثلا میخوام یه تب جدید تو کروم باز کنم 2 تا تب باز میشه و... خب الان راه حلی وجود نداره؟ باید یه موس جدید گرفت؟و ممکنه به خاطر فشار زیاد باشه؟چون داداشم وقتی فورتنایت بازی میکنه تا یه چیزی تکون میخوره space کیبورد و چب کلیک موس رو له و لورده میکنه🤣

چه مدلیه موست ؟ موس منم logitech g502  همین اواخر اینجوری شد با یه بار باز و بسته کردنش درست شد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

چه مدلیه موست ؟ موس منم logitech g502  همین اواخر اینجوری شد با یه بار باز و بسته کردنش درست شد

سلام xp20190528

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amirali. گفته است :

سلام xp20190528

سلام. تنها معجزه برای این مواقع الکل هست. داخل موسو باز کن و قسمت قطعه کلیک و چیپ موس  رو با مسواک و الکل تمیز کن بعدش با سشوار خشک کن. مثل روز اول میشه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Zarathustra گفته است :

سلام. تنها معجزه برای این مواقع الکل هست. داخل موسو باز کن و قسمت قطعه کلیک و چیپ موس  رو با مسواک و الکل تمیز کن بعدش با سشوار خشک کن. مثل روز اول میشه

سلام ممنون امتحان میکنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...