رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید msi mag271cqr1

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. بنده قصد خرید این مانیتورو دارم. یدونه مناسب‌ کارکرده سراغ دارم نظرتون چیه بخرم یا نه؟ کسی این مانیتورو داشته؟ کارت گرافیکمم rx580 هست. ممنون از وقتی که میذارین

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من مانیتور 2k اگه میخواید گرافیکتون رو عوض کنید بخرید کاربریتون چیه؟ اگه گیم هستش روی ۲k فکر نکنم بتونین پرفورمنس خوبی بگیرید اگه رزولیشنم بیارید پایین کیفیت تصویر خیلی بد و یه جورایی تار میشه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir.nl گفته است :

سلام

گیم. همین موضوع دو دلم کرده. ولی خب فک کنم برا بازیای انلاین مشکلی نداشته باشم با این کارت؟قصد ارتقا دارم 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

گیم. همین موضوع دو دلم کرده. ولی خب فک کنم برا بازیای انلاین مشکلی نداشته باشم با این کارت؟قصد ارتقا دارم 

بازیایی که فعلا انجام میدهید رو بگین. منم به هوای اینکه رزولیشنو بیارم پایین مانیتور 2k خریدم ولی با اینکه در فول اچدی fps تقریباً خوبی میگیرم چون که کیفیت فوقولعاده میاد پایین حاضر شدم با fps ۳۰ ولی با رزولیشنه native مانیتور بازی کنم.

لینک به دیدگاه

همه بازیای روز.

انلاین هم فیفا - اپکس- رینبو پابجی بتل و...

پس با این اوضاع نخرم بهتره. یه تی وی ۴۳ خریدم خیلی بزرگه نمیشه با ماوس و کیبورد زد مجبورم با دسته بازی کنم  میترسم چشارو ضعیف کنه نورش زیاده. سامسونگ ان ۵۰۰۰ مدلشه. مانیتورم بیشتر بخاطر ۱۴۴ فریم بودنش میخام ازون طرف گرافیک کم میاره

لینک به دیدگاه

1.مدل Mag272CQR بیشتر میارزه چون 165 هرتزه
2. کارت شما نمیتونه بیشتر از 100 فریم پر کنه ولی میتونید با FreeSync تجربه روون داشته باشید روی 90 فریم ( من 90 فریم با Freesync رو به 144 هرتز بدون Freesync رو ترجیح میدم... البته خودم 144هرتز با Freesync میگیرم که کلا یه چیز دیگس واقعا !! )
3.اصلا سمت TV نرو که پشیمون میشی ( مخصوصا این مدلی ک انتخاب کردی که نرخ بازسازیش فک کنم بیشتر از 10 میلی ثانیه هستش که فاجعس )

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

اینم کارکرده‌ میخام‌بخرم. تنوع زساد نیش تو بازار کارکرده. بنظرت این‌مانیتور ۱۲-۱۳ تومن می ارزه؟

بنظرتون ‌با همه این‌شرایط بخرم یا نه نمی ارزه؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اینم کارکرده‌ میخام‌بخرم. تنوع زساد نیش تو بازار کارکرده. بنظرت این‌مانیتور ۱۲-۱۳ تومن می ارزه؟

بنظرتون ‌با همه این‌شرایط بخرم یا نه نمی ارزه؟

به نظر من که مانیتور از خوده کارت مهم تره مانیتور رو بگیر نهایتا 60 فریم با Freesync استفاده کن no problemo 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

به نظر من که مانیتور از خوده کارت مهم تره مانیتور رو بگیر نهایتا 60 فریم با Freesync استفاده کن no problemo 

اخه بخاطر ۱۴۴ فریم بودنش دارم دوبرابر مانیتور ۶۰هرتز پول میدم این تو ذوق میزنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اخه بخاطر ۱۴۴ فریم بودنش دارم دوبرابر مانیتور ۶۰هرتز پول میدم این تو ذوق میزنه

بعدا کارتتو اپگرید کن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Slasher گفته است :

بعدا کارتتو اپگرید کن

اقا تو بازه 13 تومن این مانیتور خوبه؟ اگه انتخاب بهتری هم هست ممنون میشم راهنمایی کنین

و اینکه 24 اینچ فول اچ دی 165 هرتز مناسب تره یا این؟ مانیتور خودم 22 اینچه احساس میکنم 24 اینچ تفاوت خاصی ایجاد نمیکنه

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اقا تو بازه 13 تومن این مانیتور خوبه؟ اگه انتخاب بهتری هم هست ممنون میشم راهنمایی کنین

و اینکه 24 اینچ فول اچ دی 165 هرتز مناسب تره یا این؟ مانیتور خودم 22 اینچه احساس میکنم 24 اینچ تفاوت خاصی ایجاد نمیکنه

قیمتش مناسبه 
شما اگه میخوای کلا انلاین رقابتی بازی کنی که خب full hd 165hz کاملا مناسبه البته باید کارت خوبی هم بزاری کنارش که میشه تقریبا 2070 یا 5700xt و به بالا 
توی بحث سایز - 27 اینچ خمیده تقریبا حس 25 اینچ فلت رو میده کمی بزرگتر 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

قیمتش مناسبه 
شما اگه میخوای کلا انلاین رقابتی بازی کنی که خب full hd 165hz کاملا مناسبه البته باید کارت خوبی هم بزاری کنارش که میشه تقریبا 2070 یا 5700xt و به بالا 
توی بحث سایز - 27 اینچ خمیده تقریبا حس 25 اینچ فلت رو میده کمی بزرگتر 

نه حاجی رقابتی کجا بود قضیه عشقیه 😁

دوس دارم یبارم مانیتور رده بالا بگیرم البته اگه رده بالا محسوب بشه. اینو بخرم بعد عید ایشالا کارتو ارتقا میدم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

نه حاجی رقابتی کجا بود قضیه عشقیه 😁

دوس دارم یبارم مانیتور رده بالا بگیرم البته اگه رده بالا محسوب بشه. اینو بخرم بعد عید ایشالا کارتو ارتقا میدم.

رقابتی منظورم e-Sports هست یا Competitive که هر  میلی ثانیه ارزش داره :)

لینک به دیدگاه

در در 7 آذر 1399 در 09:53، ho3einsa گفته است :

سریع بخر ازش داداش ، من داشتم عالیه😻😍🤩👌 😂😂😂

ویرایش شده توسط armin2apr
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، armin2apr گفته است :

سریع بخر ازش داداش ، من داشتم عالیه😻😍🤩👌 😂😂😂

خریدم دیگه 🤣🤣🤣

مگه بازم داری کلک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...