رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک rx 470 4g

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بعد از دو ماه "فقط گیم" همچنان در 
تعویض با اس اس دی و رم هشت هم برقراره
Up

لینک به دیدگاه

در در 5 دی 1399 در 18:49، sajad564 گفته است :

Up

یعنی چی ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، دکتر معین پورصادق گفته است :

یعنی چی ؟

یعنی تاپیک بیاد بالا..برای نمایش داده شدن تو جدیدهای فورم یا اون بخش خاص فورم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amin110 گفته است :

یعنی تاپیک بیاد بالا..برای نمایش داده شدن تو جدیدهای فورم یا اون بخش خاص فورم

ممنونم

لینک به دیدگاه

up
در جواب دوست بالایی
بنده جوابتون رو ندادم چون تاپیک بالا میومد(بیشتر از حد مجاز) و مدیر میومد کتکم میزد
up

لینک به دیدگاه

در در 2 بهمن 1399 در 14:03، sajad564 گفته است :

Up

کارت از دوست عزیز خریداری شده و دیروز عصر مبلغ واریز شده ! لطفا فقط با تیپاکس ارسال کنید.

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کارت گرافیک تون بالخره همونطور که فکرشو میکردم و امیدوار بودم که اشتباه کنم  خراب شد و صفحه شطرنجی و بهم ریخته میشه اخه چرا نگفتین که اخرای عمر کارت تونه والا بخدا از بی پولی اینو خریدم الانم خدا رو خوش نمیاد من ضرر کنم لطفا بگین چیکارش کنم الان بردم تعمیراتی هم میگن صددرصد از  gpu هست چون قبلا یا ماین شده یا زیاد زیر فشار و گرمای زیاد بوده که قابل تعمیر نیست .من همون شب اول هم که کارت رو تحویل گرفتم بهتون چندین بار !! پیام دادم که کارت دماش زیادی بالاست و صدای فن ها خیلی زیاد و افتضاحه که شما همش پافشاری کردین که برای شما اینطوری نبوده . الان من یه ماهم نشده اینو از شما گرفتم ضررش پای کی هست ؟؟؟؟؟ اگه پولدار بودم که یه کارت درس درمون میخریدم منتظر جواب تون هستم ! 

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

بسیار دلگیر و ناراحت این وضعی که براتون پیش اومده هستم.

کاملا حسی که تو متن زدین رو درک میکنم با این وضعیت اسفناک.

انشالله که فروشنده عزیز هم باهاتون راه بیان.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، The King گفته است :

کارت گرافیک تون بالخره همونطور که فکرشو میکردم و امیدوار بودم که اشتباه کنم  خراب شد و صفحه شطرنجی و بهم ریخته میشه اخه چرا نگفتین که اخرای عمر کارت تونه والا بخدا از بی پولی اینو خریدم الانم خدا رو خوش نمیاد من ضرر کنم لطفا بگین چیکارش کنم الان بردم تعمیراتی هم میگن صددرصد از  gpu هست چون قبلا یا ماین شده یا زیاد زیر فشار و گرمای زیاد بوده که قابل تعمیر نیست .من همون شب اول هم که کارت رو تحویل گرفتم بهتون چندین بار !! پیام دادم که کارت دماش زیادی بالاست و صدای فن ها خیلی زیاد و افتضاحه که شما همش پافشاری کردین که برای شما اینطوری نبوده . الان من یه ماهم نشده اینو از شما گرفتم ضررش پای کی هست ؟؟؟؟؟ اگه پولدار بودم که یه کارت درس درمون میخریدم منتظر جواب تون هستم ! 

واقعا ناراحت شدم  امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

یه بار دقیق یه ارمور همینجوری گیرم اومد دما تا 90 میرفت تو فورمارک بهترین خمیرهارو براش زدیم باز هم همین بود اولین کاری که کردم با کلی دردسر پس دادم

شما به هیچ عنوان با این مشکل دمایی که داشته همون اول نباید ازش استفاده میکردین هر جوری شده باید پس میفرستادین

به هر حال ایشلا مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

سلام.از پست اول که بخونید، در مورد دور فن ها و دما صحبت شده بوده و اینکه نیاز به تعویض خمیر داشته تا شاید شرایطش بهتر بشه.شما برای تعویض خمیر اقدامی نکرده بودید؟

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان عزیز 

دوست عزیز چرا جواب نمیدین کارت تون مشکل سخت افزاری داره و تصویر مثل پارازیت  به هم میریزه و این کارت تون برای من ضرر شده درصورتیکه همون روزی که تحویل گرفتم کلی پیام دادم که کارت وضعیت نامطلوبی داره ولی شما  زیربار نرفتین . یعنی هیچ مسولیتی قبول نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه شماره موبایل فعال برام بفرستین 

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، The King گفته است :

ممنون از دوستان عزیز 

دوست عزیز چرا جواب نمیدین کارت تون مشکل سخت افزاری داره و تصویر مثل پارازیت  به هم میریزه و این کارت تون برای من ضرر شده درصورتیکه همون روزی که تحویل گرفتم کلی پیام دادم که کارت وضعیت نامطلوبی داره ولی شما  زیربار نرفتین . یعنی هیچ مسولیتی قبول نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه شماره موبایل فعال برام بفرستین 

سلام
الان پیامتون رو دیدم .
فرمودید "چرا نگفتین کارت آخرای عمرشه" ,به ولله اگر از من میپرسیدی میگفتم حتما چند سال دیگه کار میکنه
من از فروش پشیمون هم بودم.یادتون(نشون به اون نشون که خواستم پول رو پس بدم)
کارت کلا دو ماه دست بنده بودش(شاید هم سه ماه در همین حدود)
و تو همین مدت هم هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی خب زمان خرید هم میدونستم تعمیر شده و ماینی هستش و یه ریسکی پشتشه .
من باهاش کوچک ترین مشکلی نداشتم که بیام و بخوام پنهانش کنم یا به این نتیجه برسم آخرای عمرشه پس بفروشم به یکی
دماش رو هم نگفتم برای من فرق میکنه شما فرمودی صداش خیلی بالاس گفتم آخه شما تا الان کارت داشتی که صداش رو هفتاد هشتاد درصد باشه ؟
با توجه به این شرایط بنده باید برم به صاحب قبلی کارت پیام بد ؟چون بنده هم کارت رو از ایشون خریدم ؟بالاخره یه ریسکی وجود داره من هم که هیچ وقت به شما تضمین ندادم ؟

لینک به دیدگاه

داداش همین امروز با تعمیرکار تماس گرفتم و میگه که این کارت چندبار هیت و حرارت دادن و به جی پی یو اسیب دیده به خاطر زیرفشار بودن کارت میگن تنها راه بازم حرارت دادنه برده که اونم شاید یک روز کار کنه شاید یه ماه نهایت نهایت چون وضعیت خوبی نداره کارت این درحالیه که من رو هم یه هفته از کارت استفاده نکردم اونم فقط فیلم و سریال و اینترنت چون وقته بازی کردن صدا و نویز قابل تحمل نبود .

لینک به دیدگاه

عزیز چی شد تکلیف ما چیه ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

فکر کنم از اخلاق آرام من برداشت اشتباه کردین که پیگیر نیستین و جواب نمیدین !؟ مشکل کارت با حرارت دادن دوباره هنوز پابرجاست و تصویر شدیدا بهم میریزه و قابل استفاده نیست و کارش تموم شده .

نه شماره موبایل میدین نه جواب سرراست میدین فکر کنم پیش خودتون به ریش بنده میخندین کارت تون قبلا چندبار هیت داده بودین پیچ های پشت کارت هرز شدن فنهای کارت صدای موتور هواپیما میده درسته قیمت یه مقدار پایین فروختین ولی قرار نیست بعده یه ماه واسم ضرر شه تا فردام منتظر جوابتون میمونم . من همون روز که تحویل گرفتم پشیمان بودم بابت ظاهر کارت و صدای افتضاح کارت ولی با جواب های بی مورد تون نگه داشتم کارت رو وگرنه ظاهر کارت و موارد کارت واسه تو سطل آشغال خوب بود تا استفاده که زیربار نرفتین 

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

ای داد

چقدر بد!

متاسفانه ایشون هیچ خط تلفنی نداره ک بتونی تلفنی صحبت کنی میگه گوشیم خراب شده و ... 

اینکه چیپ کارت رو حرارت بدن کار اشتباهیه

باید چیپ مجدد با خمیر قلع دمای بالاتر ریبال بشه(دلیلشم پایین بودن دمای ذوب قلع و لحیم سردی شدن پایه ها و از اون طرف زیر فشار بودن چیپ به واسطه ی هیت سینک احتمال به هم چسبیدن پایه های زیر چیپ و به وجود اومدن مشکلات اینچنینی زیاده) و درصورتی که چیپ خراب نشده باشه جواب میگیرید ولی با هیت کیلویی و با هیتر دوهزاری ک دور از جون بعضی تعمیرکارا دارن فایده نداره و بدترم میشه

حتی ریبال چیپ باید با شابلون و سایز مناسب انجام بشه

من قبل شما تا پای خرید رفتم ولی بنا ب دلایلی کنسل شد....

امیدوارم مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، black-bass گفته است :

ای داد

چقدر بد!

متاسفانه ایشون هیچ خط تلفنی نداره ک بتونی تلفنی صحبت کنی میگه گوشیم خراب شده و ... 

اینکه چیپ کارت رو حرارت بدن کار اشتباهیه

باید چیپ مجدد با خمیر قلع دمای بالاتر ریبال بشه(دلیلشم پایین بودن دمای ذوب قلع و لحیم سردی شدن پایه ها و از اون طرف زیر فشار بودن چیپ به واسطه ی هیت سینک احتمال به هم چسبیدن پایه های زیر چیپ و به وجود اومدن مشکلات اینچنینی زیاده) و درصورتی که چیپ خراب نشده باشه جواب میگیرید ولی با هیت کیلویی و با هیتر دوهزاری ک دور از جون بعضی تعمیرکارا دارن فایده نداره و بدترم میشه

حتی ریبال چیپ باید با شابلون و سایز مناسب انجام بشه

من قبل شما تا پای خرید رفتم ولی بنا ب دلایلی کنسل شد....

امیدوارم مشکلتون حل بشه

ریسولد کردن واقعا نامردیه و فروشش به عنوان سالم چون کرافیک دیر یا زود دوباره لحیم سردی میگیره شاید 2 روز شایدم چند ماه

حتی ریبال کنن بازم  مثل اولش نمیشه

فروشنده حتما باید میگفت گرافیک ریسولدی هست . واقعا ناراحت کننده س

لینک به دیدگاه

تو مملکتی که مردمش قطعه یا جنسی رو از عمر مفیدش بصورت کامل استفاده میکنند ! و بعد جنازه و رمق بی جان اون قطعه یا جنس رو که باید پرت میشد رو به همنوعانشون با قیمتی ناعادلانه قالب میکنند و براشون مهم نیست نباید توقعی از کله گنده های همون مملکت داشت چراکه به بزرگترین قصدشان رسیده اند و مردم زیردستشان را تبدیل به بی رحم ترین  دروغگوترین حیله گرترین گرانفروش ترین و دزدترین و فاسدترین مردم زمین کرده اند. (منظورم فقط ایشون نیست منظورم قشر زیادی از ماست که انسانیت رو فراموش کردیم من خودمم دارم کم کم رنگ و بوی انسان بودن رو فراموش میکنم و شاید بزودی به یه زامبی یا رباط تبدیل شوم ! نخندید دوستان در این شکی نیست که هرکداممان با شرایط این خراب شده به اینجا خواهیم رسید )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...