رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک rx 470 4g

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 19 اسفند 1399 در 01:45، pouyanjon گفته است :

ریسولد کردن واقعا نامردیه و فروشش به عنوان سالم چون کرافیک دیر یا زود دوباره لحیم سردی میگیره شاید 2 روز شایدم چند ماه

حتی ریبال کنن بازم  مثل اولش نمیشه

فروشنده حتما باید میگفت گرافیک ریسولدی هست . واقعا ناراحت کننده س

میگم لحیمی که کارخونه انجام میده که تفاوتی داره اگر درست ریبال کنن که نباید مشکل پیش بیاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

از مدیران و ناطران خواهشمندم پیگیر این تاپیک باشن فروشنده هیچ جوابی نمیدن بابت کارت مشکل دارشون تکلیف بنده چیه من کارتنی که کارت رو برام ارسال کرده بودن پرت کردم و ادرس و حتی شماره شون رو ندارم تا حضوری باهاشون تماس بگیرم فروشنده که ماهی یه بار میان یه چیزی میگن و میرن !! کارت همون روز تحویل بهشون پیام دادم که مشکل داره اما ایشون قبول نکردن و الان کارت چندبار هیت و حرارت زیادی دادن قابل استفاده و تعمیر نیست .

لینک به دیدگاه

عجب روزگاری شده ..
داداشم شما چرا ریسک کردی همچین کارتی رو خریدی ؟!
من به فروشنده کاری ندارم که کارش کاملا نادرست و ناجوانمردانه بوده ..
اما شما هم به همون اندازه بی احتیاطی کردی و مقصر هستی
واسه چی اعتماد کردی به کارتی که داره میگه مشکل دما داره و سری ماینینگ هم هست
شما 1 درصد نمیدونستی کلا کارتای آرمور و کلا کارتای amd خوراک ماین هست ؟!!
یعنی اگه این کارتو 1000 تومنم برای فروش میزاشت من سمتش نمیومدم چون از توضیحات فروشنده کاملا مشخص بود که کارت مشکل داره
یه لحظه تست گیم که نشون سلامت کارت نیست !
در هر صورت امیدوارم مدیران عزیز پیگیر این قضیه باشن تا این افراد جایی در لیون نداشته باشن
اینجا محل اعتماد و صداقت باید باشه نه دروغگویی و فروختن کالای معیوب
اگه اینجوری باشه چه فرقی با معامله توی دیوار داره اینجا ؟؟

لینک به دیدگاه

در در 25 اسفند 1399 در 14:35، The King گفته است :

تو مملکتی که مردمش قطعه یا جنسی رو از عمر مفیدش بصورت کامل استفاده میکنند ! و بعد جنازه و رمق بی جان اون قطعه یا جنس رو که باید پرت میشد رو به همنوعانشون با قیمتی ناعادلانه قالب میکنند و براشون مهم نیست نباید توقعی از کله گنده های همون مملکت داشت چراکه به بزرگترین قصدشان رسیده اند و مردم زیردستشان را تبدیل به بی رحم ترین  دروغگوترین حیله گرترین گرانفروش ترین و دزدترین و فاسدترین مردم زمین کرده اند. (منظورم فقط ایشون نیست منظورم قشر زیادی از ماست که انسانیت رو فراموش کردیم من خودمم دارم کم کم رنگ و بوی انسان بودن رو فراموش میکنم و شاید بزودی به یه زامبی یا رباط تبدیل شوم ! نخندید دوستان در این شکی نیست که هرکداممان با شرایط این خراب شده به اینجا خواهیم رسید )

کاملا درسته دوست عزیز متاسفانه خود ما مردم بی رحم شدیم و به هم رحم نمیکنیم. توی همین فروم من بارها خرید کردم. همیشه هم طرفهای فروشنده سعی در پنهان کاری داشتند. آخرین مورد از یکی دو هارد خریدم یکی اس اس دی و یکی اچ دی دی که طرف چنان حرف میزد انگار نو هستن. همین که اومد از روز اول هاردها مشکل داشتن اونم هر دوشون الان اچ دی دی تقریبا بلا استفاده هست بعد از یک ماه سلامتش رفت روی 4 درصد که بازم همون هارد قدیمی خودم رو گذاشتم. هر چی هم پیام دادم توی واتس آپ و تلفن زنگ زدم طرف اصلا محل نذاشت. برای منفی گذاشتم و دلیلشم نوشتم اما بعد از چند روز دیدم در عین ناباوری منفی که براش گذاشتم پاک شده. به مدیر لیون اطلاع دادم و همه موارد رو هم ذکر کردم اول جواب دادن ولی همین که اسم و ایدی طرف توی سایت و گفتم دیگه اصلا جواب ندادن. متوجه شدم که سر و سری وجود داره توی این فروم بین بعضی ها.

بله دوست عزیز هر چی هست زیر سر خود ما مردم هست. جنایتی که خود ما در حق همدیگه میکنیم هیچ حیوانی در حق هم نوع خودش نمیکنه.

ویرایش شده توسط asghar212
لینک به دیدگاه

خودم چند تا از همین ارمور ماینینگ فروختم  به مشتری گیمر هیچ مشکلی نداشته

این گرافیکتو ریسولد کردن هیت دادن که فقط برای مدت کوتاهی سرپا بشه بعد بندازن به یه بیچاره ای

این بنده خدا که نمیدونسته گرافیک ریسولد شده نامردی از اینجور فروشنده هاست که گند میزنن به بازار

لینک به دیدگاه

در این کشور همه احساس می‌کنند که کلاه سرشان رفته است و بنابراین فکر می‌کنند که حق دارند سر دیگران کلاه بگذارند ..

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مرد حسابی یعنی شما دیگه انلاین نمیشین و نمیخواین این مشکل رو حل کنید ؟؟؟ حتی ۴۲ سال دیگه هم طول بکشه من از حق پایمال شدم تو این معامله و این کشور دزد نمیگذرم .

((((( دوستان مراقب باشید انواع ویروس ایرانی جهش یافته (نوع ایرانی)  در کل کشور درحال انتقال و گسترشه و بسیار از گونه های قبلی جهش و تکامل یافته تره میترسم بحدی شیوع و ادامه پیدا کنه که فقط کله گنده های سرسفید بمونن و این سرزمین چپاول شده . )))))

به خدا مطمنم صددرصد خودشون و خانواده هاشون همگی واکسن یو اس آیه خودشون رو زدن و همه مردمم بمیرن ککشون نمیگزه و هیچ اهمیتی نمیدن . پس مراقب باشید این مرحله مثل مرحله های قبلی نیست خیلی سرایت پیدا کرده و حتما مراقب عزیزانمون باشیم .

ویرایش شده توسط The King
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بهتر نیست قضاوت نکنید ؟بنده اگر قصدم کلاه برداری بود,فنش رو تعویض میکردم و یه دستی به روش میکشیدم و چند تومن گرون تر میفروختم.
کارت کلا دو ماه دسته بنده بود( به تاریخ ثبت امتیاز رجوع کنید) و واقعا راضی بودم,بله صدا میداد ولی به نسبت پولی که داده بودم به شدت راضی بودم.
حتی یکی از عزیزان(دقیق یادم نیست دقیقا چه شخصی) دلیل خرابی رو جوایا شدن که بنده به صاحب اصلی کارت همون زمان پیام دادم .image.thumb.png.5a7b49910161559bc2a8ece1703414b9.png
والا بلا من به هیچ عنوان به عنوان کارتی که میدون قراره خراب بشه و به یه شخصی بندازمش به فروش نگاه نکردم و فقط و فقط به پولش نیاز داشتم همین.
هیچ وقت تصویرش شطرنجی نشد,هیچ وقت هنگ نکرد,هیچ وقت سیستم خاموش نشد و زیر سنگین ترین بازی ها تنها مشکلی که داشت صداش بود که برای من واقعا به اون صورت نبود
خودم به صورت اول ارسال خریدم و اگر میدونستم مشکل داره که اصلا کنسل میکردم
-------------
اگر نیاز نداشتم به هیچ عنوان نمیفروختم,کلا تو مدتی که این کارت دست بنده بود دیدم رو به کارت های ماینی عوض کرد.نمیدونم اگر میدونستم قراره خراب بشه چیکار میکردم ولی قطعا اگر میخواستم بفروشم مثل همه توضیحاتی که تو پست دادم به این مورد هم اشاره میکردم . 

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

بهتر نیست قضاوت نکنید ؟بنده اگر قصدم کلاه برداری بود,فنش رو تعویض میکردم و یه دستی به روش میکشیدم و چند تومن گرون تر میفروختم.
کارت کلا دو ماه دسته بنده بود( به تاریخ ثبت امتیاز رجوع کنید) و واقعا راضی بودم,بله صدا میداد ولی به نسبت پولی که داده بودم به شدت راضی بودم.
حتی یکی از عزیزان(دقیق یادم نیست دقیقا چه شخصی) دلیل خرابی رو جوایا شدن که بنده به صاحب اصلی کارت همون زمان پیام دادم .image.thumb.png.5a7b49910161559bc2a8ece1703414b9.png
والا بلا من به هیچ عنوان به عنوان کارتی که میدون قراره خراب بشه و به یه شخصی بندازمش به فروش نگاه نکردم و فقط و فقط به پولش نیاز داشتم همین.
هیچ وقت تصویرش شطرنجی نشد,هیچ وقت هنگ نکرد,هیچ وقت سیستم خاموش نشد و زیر سنگین ترین بازی ها تنها مشکلی که داشت صداش بود که برای من واقعا به اون صورت نبود
خودم به صورت اول ارسال خریدم و اگر میدونستم مشکل داره که اصلا کنسل میکردم
-------------
اگر نیاز نداشتم به هیچ عنوان نمیفروختم,کلا تو مدتی که این کارت دست بنده بود دیدم رو به کارت های ماینی عوض کرد.نمیدونم اگر میدونستم قراره خراب بشه چیکار میکردم ولی قطعا اگر میخواستم بفروشم مثل همه توضیحاتی که تو پست دادم به این مورد هم اشاره میکردم . 

فقط به اون قسمتی که به صاحب اصلی گفتم "سالم و سر حال " داره کار میکنه .
به نظرتون اگر متوجه مشکل داشتن کارت میشدم به صاحب اصلی همچین حرفی میزدم ؟

لینک به دیدگاه

بنده بر طبق بازخوردم از کارت گفتم راضی بودم و مشکلی نداره و اگر برادرم هم میخواست بخره با خیال راحت بهش میفروختم,ولی خب بنده که کارت گارانتی ندادم ؟زمانی هم که خریدم وقتی مهلت تست تموم شد به این نتیجه رسیدم که خب هر روز ممکنه براش مشکلی پیش بیاد و من این رو پذیرفتم ولی خب با گذشت زمان اعتمادم به کارت بیشتر و بیشتر شد تا جایی که باور کردم کارت قراره حالا حالاها سر پا بمونه .هیچگونه علامتی مبنی بر خرابی ندیدم,در مورد دما و دور فن هم صد تومن (شاید هم صدو پنجاه) تخفیف گرفتم  و قرار شد که خمیرش رو عوض کنم که حتی در خصوصش تاپیک هم زدم و برداشت من از کارت این بودش که زمان تعمیر یه خمیر به شدت ارزون به کارت زدن که خب با تعویضش دماش میاد پایین که هیچ وقت خمیرش رو عوض نکردم . خب الان من کلاه بردارم ؟ شاید اصلا دارم دروغ میگم؟نام صاحب قبلی کارت تو لیست امتیاز ها هست..برین بپرسین که بعد از خرید هیچ وقت بهش پیام دادم که گله کنم ؟ که بگم کارت مشکل داره ؟ که بگم به مشکل خوردم ؟از دید من یه کارت ماینی سالم بود..

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...