رفتن به مطلب

حذف بسته های نامحدود اینترنت ایرانسل و همراه اول و کاهش به چند گزینه محدود

ahmadsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 44 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

من یه مودم بهتر خریدم همین ماه قبل بود اگر اشتباه نکنم تو دیجی 2100 زده بود از بیرون خریدم 1600 همه سیمکارت ها چه خارجی و ایرانی و ثابت و همراه رو میخوره قابلیت ارسال پیامک رو هم داره

اینهمه میخوای پول بدی به این مودم میتونی بهترشو بگیره لاک هم نیست

TL-MR6400

مدل مودم این هست

این هم لینک سایت سازنده

https://service-provider.tp-link.com/lte-router/tl-mr6400/v3/

یعنی همون سرعت با همون کیفیت مودم های خود ایرانسل رو به شما میده بدون نیاز به هیچ دستکاری در تنظمات؟

فقط من نمیودم فرق LTE با TD-LTE چیه ، چون مودم ایرانسل داره ولی این نداره ؟

آنتن دهیش چطوره؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ATER گفته است :

یعنی همون سرعت با همون کیفیت مودم های خود ایرانسل رو به شما میده بدون نیاز به هیچ دستکاری در تنظمات؟

فقط من نمیودم فرق LTE با TD-LTE چیه ، چون مودم ایرانسل داره ولی این نداره ؟

آنتن دهیش چطوره؟

انت دهیش خوبه با یک دیوار بین تا فاصله 20 متری سیگنال خوبی میده البته من 30 متر کابل CAT5 خریدمXD

سرعت 300 مگ دانلود و 150 اپلود هست

انلاک هم هست ب خلاف مودم های شرکتی ایرانسل

نیاز به دستکاری در تنظیمات نداره

سیمکارت های TD LTE رو هم ساپورت میکنه و سیمکارت های همراه عادی هم همینطور در وبسایت این متن رو نوشته منکه هنوز تستش نکردم

. It is also fully compatible with FDD-LTE and TDD-LTE, which are supported by most operators around the world

اف دی دی همون سیمکارت های عادی هستن و اون یکی سیم کارت های ثابت

وقتی وارد تنظیمات مودم میشی میبینی چقدر ظاهر بهتری نسبت به مودم های لاک شده ایرانسل داره و امکاناتش هم جالب تره پورت های لن هم چهارتا هستن کافیه واسه کارت ولی مهم تر از همه اینه که محدودیت اپراتور نداره و قیمتش خیلی پایینتره

ایرادش هم اینه اگر انتش خراب بشه چون فقط با انتن های خودش کار میکنه تو دردسر میفتی

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

زیتل میخواد مودم های بیرونی و داخلیش رو این وسط به مشتری قالب کنه کلا داستان تو ایران جوریه که از اپراتور راضی نبودی باید بری کلی پول مودم و راه اندازی هم بدی مبین نت ازونطرف سیمکارتاش فقط با مودم های خودش کار میکنه ایرانسل ازونور میگه سیمکارت بصورت جدا فروخته میشه بعد میخوای بری نمیاندگی مودم هم بهت میندازن زیتل هم میگه مودم های بیرونی استفاده میکنیم یه اکسس پوینت هم بهت میندازه اینهمه مکافات واسه 40 مگابیت اینترنت و مبلغی معادل 7 دلار ازت میگیرن حالا اینکه ثابت میمونه به کنار

چرا بدون اطلاعات حرف الکی میزنی؟

من بیشتر از 2 ساله زیتل دارم:

اولا که مودمشو رایگان آوردن گذاشتن به صورت امانی هیچ پولی بابت نصبش هم نگرفتن 20 متر هم سیم cat 6 خودشون مجانی کشیدن از پشت بوم تا اتاق.

سرعتش همیشه حتی در اوج مصرف عصر بین 30 تا 40 مگابیته، نامحدودش هم کاملا واقعیه و مثل این مسخره بازیا نیست 50 گیگ میگن نامحدود.

حالا شما برو 50 تومن بده یه هفته به رایتل 50 گیگ دانلود کن 

در 6 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

یه اکسس پوینت هم بهت میندازه اینهمه مکافات واسه 40 مگابیت اینترنت و مبلغی معادل 7 دلار ازت میگیرن حالا اینکه ثابت میمونه به کنار

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجبور نیستی از زیتل اکسس پوینت بخری، برو از بازار بخر

من خودم اکسس پوینت شیاومی خریدم 1100 تومن وای فای 5 گیگاهرتز هم داره

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ATER گفته است :

خلاصه بخوام بگم نه ! این دو مودم در یه سطح نیستن

TF I60 یه ویژگی که داره ساپورت LTE CAT 6 هست . یعنی اگه منطقه شما تحت پوشش باشه ، با تجمیع فرکانس اتصال 4.5G برقرار میکنه . قابلیت اتصال آنتن خارجی هم داره

اما  اون یکی تی پی لینک 6400 ، LTE CAT4 ه و اتصال 4G داره .

ولی خب توی مودم I60 فقط میتونید از سیمکارت ایرانسل استفاده کنید ( I60 نسخه سفارشی B612 هواوی هست که البته مدل آنلاک شده ش توی فروشگاه ها با قیمت حدودی 3 و خورده ای وجود داره )

در 7 دقیقه قبل، Saul گفته است :

من بیشتر از 2 ساله زیتل دارم

بازی آنلاین انجام میدی شما ؟

پینگش چطوریاس

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

بازی آنلاین انجام میدی شما ؟

پینگش چطوریاس

پینگش عالی نیست چون td lte هست ولی من Wow و LoL میرم پینگش معمولا 120-140 هست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان برا گرفتن ۵۰ گیگ هدیه دعوت ایرانسل باید طرف رو به برنامه اندروید دعوت کرد یا نسخه وب سایتیش؟؟ اصن مگه فرقی دارن؟؟؟

چه راهکارهایی برا دور زدن مردم به کار میبرن دست شیطانو از پشت بستن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...