رفتن به مطلب

قطعی سایت لیون کامپیوتر

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، ROHAM0312 گفته است :

شما تنوع محصولاتو با یجا مث دیجی کالا مقایسه بکن خودت دیگه تا تهشو میری تنها فروشگاهای امنی هم که من سراغ دارم لیون هست و دیجی

:|

خوبه خودتون میگین شما سراغ دارین

لیون قیمتاش به شدت خنده داره

فقط چند تا دست چین قیمت اوکی داره تازه خوب هم نه !

گذشت اون زمان سال 96 دیگه از بهمن 96 به بعد لیون هیچ موقع خوب نشد

طوری شد که منی که هرکی هر چیزی میخوسات واسش از لیون میخریدم

بالغ بر شاید 100 سفارش ثبت شده کوچیک بزرگ !!! الان انتخاب چندمم لیون شده

مشکلات بسته بندی

جنس اشتباهی

قیمت بسیار بالا تر از رقبا و خنده دار

تاخیر در ارسال

بروز نبودن سایت { جنس میخری قبلا بعد از 1 ساعت زنگ میزدن نداریم اقا شرمنده همون موقعه هم پولو بک میدادن الان با این وضعیت بازار که قیمتا به دقیقست بعد از 3 روز زنگ میزنن که نداریم شرمنده پولم بعد از 1 هفته میاد }

خلاصه گذشت روزگاران گذشت

@سعید حسینی دلمون براتون تنگ شده اقا سعید 😔

ویرایش شده توسط hosin
لینک به دیدگاه

دیوونه شدم حتی نمیتونم وارد حساب کاربری خودم بشم ببینم سفارشم کجای کاره واقعا دیگه بیش از این طول کشیدن این مشکل قابل پذیرش نیست خواهشا یا سریعتر رسیدگی کنید به این مشکل سایت یا کلا فعلا سفارش نگیرید اینجوری ما بلاتکلیف نمونیم اولین خریدم از لیون کامپیوتر بود ولی فک کنم همزمان آخریش هم بود واقعا تجربه بدی بجا گذاشتن برام

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، hosin گفته است :

لیون قیمتاش به شدت خنده داره

فقط چند تا دست چین قیمت اوکی داره تازه خوب هم نه !

گذشت اون زمان سال 96 دیگه از بهمن 96 به بعد لیون هیچ موقع خوب نشد

کاملا موافقم

یه زمانی قیمت لیون خیلی نزدیک بازار بود ولی الان ...

جالب اینجاست هر بار علت تفاوت قیمت رو میپرسم میگن که ببخشید قیمت ما به روز نبود و دو سه ساعت بعد قیمت رو به روز میکنن

خب آیا خریدار باید به روز بودن قیمت ها رو چک بکنه ؟!

البته خداروشکر سایتای خوب هم هستن که همیشه قیمت هاشون به روزه و قابل اعتماد هستن : مهبد آی تی  و  حراج کامپیوتر

به شخصه از مهبد آی تی خرید داشتم و خیلی راضی بودم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، EHSANRF گفته است :

132483303_887444318734242_12190750723788

132203028_1672797246234528_8801777176489

با توجه به اینکه پنج شنبه هست و این ساعت تلگرام پیام بدم جوابگو هستن؟🤔

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ROHAM0312 گفته است :

با توجه به اینکه پنج شنبه هست و این ساعت تلگرام پیام بدم جوابگو هستن؟🤔

بهترین و سریع‌ترین راه تماس هست، اگر پاسخی نگرفتین اون موقع از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنین

لینک به دیدگاه

در در 3 دی 1399 در 23:11، ROHAM0312 گفته است :

شما تنوع محصولاتو با یجا مث دیجی کالا مقایسه بکن خودت دیگه تا تهشو میری تنها فروشگاهای امنی هم که من سراغ دارم لیون هست و دیجی

لیون کامپیوتر همین جور که از اسمش پیداست مختص سخت افزار کامپیوتر ولوازم جانبی خوب طبیعتن باید تو این زمینه تنوع جنس کامل باشه .ولی شما قیمت قطعه مورد نظرتو با یک جستجو با سایر فروشگاهای انلاین وحتی بازار مقایسه کن حساب دستت میاد.قیمت هم یک فاکتور مهم برای همه ما هستش.

لینک به دیدگاه

دوباره قطعی سایت فروشگاه ، محصولات رو باز نمیکنه ، چه وضعیه واقعا😡

لینک به دیدگاه

لیون کامپیوتر خیلی حیف کرد و میکنه

متاسفانه یه سایت با رتبه عالی بود ( و هنوزم هست) که هر روز در حال افول شده

قصد انتقاد ندارم اما خوب زمانیکه مدیریت بعلت افزایش شدید قیمتها(البته به نظر شخصی خود من) میاد و با یه حالت قهر آمیز فوروم رو رها میکنه دیگه هیچ پستی نمیذاره و پاسخی هم نمیده و بعد از دو سال میگه کلا نظارت میکنم خوب یک چنین حالتی هم دور از انتظار نیست

من سال 86 با لیون آشنا شدم و خرید اولم یه کارت گرافیک Sapphire 4870x2 بود ..... اون روزها در کنار سایت رایان صبا این دو فروشگاه در کل ایران تک بودن و دوران طلایی رو تجربه میکردن اما اصلا نه دیجی کالایی بود و اصلا کوچکترین قدرت رقابت با لیون داشت اما امروز ....

سرور و هاست در ایران هست و اصولا نباید مشکلی داشته باشه اما همانطور که می بینید سرعت لود سایت very slow هست ....

image.png.f04290925b9054cd3c2e28cef3228eae.png

زبان برنامه نویسی هم PHP هست که بهترین زبان هست و خیلی مورد پسند برنامه نویس ها هست و بک اند کار نباید زیاد مشکلی داشته باشه

image.png.37d09c6f9ebb3959bf54677ea67b0eee.png

البته من فقط ظاهر مسایل رو میبینم و میگم حالا باطن چی هست خدا میدونه و تیم لیون .....

من خودم کدنویس هستم و اگر درخواست کنن میتونم اوژانسی بطور موقت مشکل سایت رو بررسی کنم تا با یک بک اند نویس دیگه توافق کنن (البته فقط حدس میزنم شاید با بک اند نویس فعلی به مشکل برخوردن)

لینک به دیدگاه

سلام.سرور های لیون فکر کنم ابر آروان هست.که سرور ایسام همین هست.ارور سرویس ان اویبل میدن.فکر کنم ایراد از خود سرور ها هست.

لینک به دیدگاه

در در 3 دی 1399 در 16:30، ROHAM0312 گفته است :

دوست عزیز جلوی آیپی رو بخونید نوشته کلود فلر یه سرچ کنید لیون سال ۹۱ سروراشو اورد ایران یه سرچ هم بکنید کلود فلر چیه

😂😂😂😂😂

چرا در مورد چیزی که اطلاعاتی نداری حرف میزنی کاکو

لینک به دیدگاه

اقا سایت که خراب شده، چرا جلوی فروش رو نمیگیرید یا فروشگاه رو نمیبندید؟ الان میخواستم یک هدست بخرم تمام مشخصات رو پر کردم موقعه پردازش محصول ،  به بانک ها وصل نمیشه و خطا میده😑

لینک به دیدگاه

سرچ سایت که کاملا تعطیل شده. هر میانبری هم که مییری پیغام های زیرو نشون میده.

0000rsdg.thumb.jpg.38554dede28094be707779e15295fe91.jpg

بهتر نیست که وبلاگ بسازیید قیمت ها رو لیست کنید داخلش راحتتر نیستید؟ الان یک ماهی شد دیگه!

http://www.blogfa.com/new-blog/?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...