رفتن به مطلب

مشکل در ساخت اکانت استیم با ریجن آرژانتین!

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

من امروز از سایت cdkeyshare.ir اولین سی دی کی اورجینال خودم رو با ریجن "آرژانتین" خریدم. همینکه خرید رو نهایی کردم استیم رو نصب کردم و برای ساخت اکانت اقدام کردم - به شکل خودکار ریجن روی آلمان بود (قند شکن رو روی آلمان گذاشته بودم) - و خودم ریجن رو به آرژانتین تغییر دادم و تیک و مراحل احراز هویت (برای اینکه سرور متوجه بشه ربات نیستم) رو انجام دادم اما بعد از اینکه ادامه رو میزنم با اخطار زیر رو به رو میشم!

Untitled.png.3cd9a036e479a293a9e38ce7aa369dea.png

گفتم شاید دلیل این اخطار این باشه که ریجن قند شکن من آرژانتین نیست...
میتونید راه حلی بگید که بتونم ثبت نام کنم؟

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

سلام عزیزان

من امروز از سایت cdkeyshare.ir اولین سی دی کی اورجینال خودم رو با ریجن "آرژانتین" خریدم. همینکه خرید رو نهایی کردم استیم رو نصب کردم و برای ساخت اکانت اقدام کردم - به شکل خودکار ریجن روی آلمان بود (قند شکن رو روی آلمان گذاشته بودم) - و خودم ریجن رو به آرژانتین تغییر دادم و تیک و مراحل احراز هویت (برای اینکه سرور متوجه بشه ربات نیستم) رو انجام دادم اما بعد از اینکه ادامه رو میزنم با اخطار زیر رو به رو میشم!

مشکل کرومه از فایر فاکس استفاده کن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ROHAM0312 گفته است :

مشکل کرومه از فایر فاکس استفاده کن

با خود برنامه استیم داشتم میساختم
-چشم با فایرفاکس هم تست میکنم . 

ادیت : با Microsoft Edge و Mi Browser هم تست کردم، مشکل همچنان پابرجاست !

ویرایش شده توسط Only gamer
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

با خود برنامه استیم داشتم میساختم
-چشم با فایرفاکس هم تست میکنم . 

ادیت : با Microsoft Edge و Mi Browser هم تست کردم، مشکل همچنان پابرجاست !

دادا اولا که ریجن آرژانتین دیگه فایده نداره حالا به جز اون سی دی کی (که نمیدونم چی هست، ازین اشتراکی هاست؟) ولت نمیتونید روش اکتیو کنین

برای تغییر ریجین هم احتمال زیاد نیاز به تحریم شکن آرژانتین دارید که به این سادگی ها پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادا اولا که ریجن آرژانتین دیگه فایده نداره حالا به جز اون سی دی کی (که نمیدونم چی هست، ازین اشتراکی هاست؟) ولت نمیتونید روش اکتیو کنین

برای تغییر ریجین هم احتمال زیاد نیاز به تحریم شکن آرژانتین دارید که به این سادگی ها پیدا نمیشه

دوست عزیز تا قبل خرید اول نیازی نیست نگران ریجن باشید من با ریجن آلمان ساختم ولی بعد خرید اول ریجنم شد آرژانتین نیازی به شبکه شخصی انتقال داده آرژانتین هم نیس و اینکه گفتید دیگه فایده نداره هم درست نیس برای مثال امانگ آس اگر بخواید با دلار بخرید پنج دلاره(دیگه خودتون ضرب کنید) ولی با ریجن آرژانتین فقط چهل هزار تومن در میاد

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

واقعیتش من زیاد توی استیم وارد نیستم و نمیدونم ولت چی هست xD درمورد بازی هم خیر اشتراکی نیست، سی دی کی اورجینال هست که روی اکانت شخصی اکتیو میشه . 

من به خود پشتیبانی گفتم که نتونستم اکانت رو بسازم؛ براشون عکس ارور هم فرستادم دیگه گفتن جیمیل رو بفرستید ما خودمون اوکیش میکنیم. احتمالا قند شکن آرژانتین خودشون داشته باشن... 

در هم اکنون، ROHAM0312 گفته است :

دوست عزیز تا قبل خرید اول نیازی نیست نگران ریجن باشید من با ریجن آلمان ساختم ولی بعد خرید اول ریجنم شد آرژانتین 

آهان خیلی هم عالی 

یعنی نیازی نیست حتما اکانتم رو با ریجن آرژانتین بسازم!؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

واقعیتش من زیاد توی استیم وارد نیستم و نمیدونم ولت چی هست xD درمورد بازی هم خیر اشتراکی نیست، سی دی کی اورجینال هست که روی اکانت شخصی اکتیو میشه . 

من به خود پشتیبانی گفتم که نتونستم اکانت رو بسازم؛ براشون عکس ارور هم فرستادم دیگه گفتن جیمیل رو بفرستید ما خودمون اوکیش میکنیم. احتمالا قند شکن آرژانتین خودشون داشته باشن... 

آهان خیلی هم عالی 

یعنی نیازی نیست حتما اکانتم رو با ریجن آرژانتین بسازم!؟ 

نه نیازی نیست خرید اولتونه که مشخص میکنه چه ریجنی داشته باشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ROHAM0312 گفته است :

نه نیازی نیست خرید اولتونه که مشخص میکنه چه ریجنی داشته باشید

اوکیه پس؛ خیلی ممنون بابت راهنمایی:)

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ROHAM0312 گفته است :

دوست عزیز تا قبل خرید اول نیازی نیست نگران ریجن باشید من با ریجن آلمان ساختم ولی بعد خرید اول ریجنم شد آرژانتین نیازی به شبکه شخصی انتقال داده آرژانتین هم نیس و اینکه گفتید دیگه فایده نداره هم درست نیس برای مثال امانگ آس اگر بخواید با دلار بخرید پنج دلاره(دیگه خودتون ضرب کنید) ولی با ریجن آرژانتین فقط چهل هزار تومن در میاد

دوست گرامی بحث من چیز دیگه ای بود

استیم قانون جدید تصویب کرده که ولت ها هم ریجن دارن، و  شما حتما باید ولت ریجن آرژانتین رو روی ریجن آرژانتین فعال کنین که خریدش کار هرکسی نیست و گرون هم در میاد

وگرنه شما 3-4سال پیش رو ندیدی که همه چی 1/3قیمت بود روی آرژانتین

الان بهترین ریجن همین روس هست که ولت هاش هم ریخته

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ROHAM0312 گفته است :

جسارتا ولت مخصوص ریجن آرژانتین فروخته می‌شه

همچنین شبکه خصوصی آرژانتین هم می‌شه پیدا کرد با کمی هزینه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

سلام عزیزان

سلام من تاحالا از استیم خرید نکردم و چیزی نمیدونم فقط میدونم اینجا نوشته شما تست رو درست انجام ندادید

لینک به دیدگاه

ولت و اینا که نمیصرفه خرید و فروش آیتم بهتره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirali. گفته است :

سلام من تاحالا از استیم خرید نکردم و چیزی نمیدونم فقط میدونم اینجا نوشته شما تست رو درست انجام ندادید

بله درسته، اما مشکل اینجاست که درست انجام دادم و تیک هم خورد! xD

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

بله درسته، اما مشکل اینجاست که درست انجام دادم و تیک هم خورد! xD

پس مشکلتون برطرف شد دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

پس مشکلتون برطرف شد دوست عزیز؟

بله عزیز 
ممنونم از راهنمایی و پیگیری شما و دیگر دوستان فروم

خود فروشنده اکانت رو ساخت و اوکیش کرد برام - 20 پزو هم این آخر موند تو حسابم 9_9

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

بله عزیز 

خود فروشنده اکانت رو ساخت و اوکیش کرد برام - 20 پزو هم این آخر موند تو حسابم 9_9

سلام خداروشکر مشکلتون حل شد من الان خودم میخوام اکانت با ریجن ارژانتین بسازم امیدوارم بتونم چون من اصلا خوشم نمیاد بخاطر یه بازی دلاری پول بدم تاحالا همه چیم کرکی بوده😒

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

بله عزیز 

به سلامتی ;)

لینک به دیدگاه

در در 5 دی 1399 در 10:46، amirali. گفته است :

سلام خداروشکر مشکلتون حل شد من الان خودم میخوام اکانت با ریجن ارژانتین بسازم امیدوارم بتونم چون من اصلا خوشم نمیاد بخاطر یه بازی دلاری پول بدم تاحالا همه چیم کرکی بوده😒

ممنونم :)
ساختید اکانت رو؟ مشکلی نبود؟ واقعیتش منم خیلی کم پیش اومده که بازی ای رو اورجینال تهیه کنم. یه مدتی که کنسول داشتم چند تا دیسک و اکانت دیجیتالی خریدم فقط... خیلی دوست دارم بتونم به ناشر بازی ها (مخصوصا تازه کارا) با خرید بازی کمک کنم اما با دلار... اونم در شرایط فعلی با این قیمتا یه جورایی غیر ممکنه! 

در در 5 دی 1399 در 12:06، MSF_SE7EN گفته است :

به سلامتی ;)

سلامت باشید :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...