رفتن به مطلب

خرید پی سی جدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

برای پی سی جدید شرکت, پردازنده 9700 ,کارت گرافیک 1050ti و مادربرد Asus B360M-C رو انتخاب کردم.

می دونم که گارت گرافیک نسبت به قدرت پردازنده ضعیفه ولی چون فقط برای پریمیر و فوتوشاپ ازش استفاده میکنم نیازی به کارت گرافیک قوی تر ندارم.

خواستم بدونم در این صورت مشکلی پیش نمیاد برای این پی سی؟ و مادربردم گزینه مناسبیه؟

و یه سوال دیگه این که برای کار روزی تقریبا 8 تا 10 ساعت پاور Green 500A-ECO3.1 با قدرت 500 وات کافیه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

مادربرد شما برای اون پردازنده اصلا خوب نیست. باید سراغ سری Z370 (با بایوس آپدیت شده) یا سری Z390 برید. در ضمن پردازنده شما نیاز به خنک‌کننده مجزا داره. حداقل یک کولر بادی خوب 120 لازم دارید.

پاور هم بهتر هست 550 یا 600 واتِ رده‌بالاتر تهیه کنید.

در ضمن برای پریمیر بنده کارت گرافیک 1650 سوپر یا قوی‌تر رو توصیه می‌کنم. خودم با 1050ti کار کردم، آنچنان قدرتی نداره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، _Erfan_ گفته است :

سلام دوستان.

برای پی سی جدید شرکت, پردازنده 9700 ,کارت گرافیک 1050ti و مادربرد Asus B360M-C رو انتخاب کردم.

می دونم که گارت گرافیک نسبت به قدرت پردازنده ضعیفه ولی چون فقط برای پریمیر و فوتوشاپ ازش استفاده میکنم نیازی به کارت گرافیک قوی تر ندارم.

خواستم بدونم در این صورت مشکلی پیش نمیاد برای این پی سی؟ و مادربردم گزینه مناسبیه؟

و یه سوال دیگه این که برای کار روزی تقریبا 8 تا 10 ساعت پاور Green 500A-ECO3.1 با قدرت 500 وات کافیه ؟

ممنون

سلام دوست من

همونطور که دوستمون گفتن برای این سی پی یو حتما مادربرد مناسب رده بالا نیاز دارین مخصوصا اینکه مدت زمان استفادتون خیلی زیاد هست

حتما سریه z390 تهیه کنین و پاور هم حتما حتما رده بالا بردارین

توی این سیستم بهترین حالت پاور رده بالا مادربرد رده بالا باشه تا از تمام قدرت 9700 در طولانی مدت به خوبی استفاده کنین

بازم نظر دوستان اهل فن هم درنظر بگیرین

این قطعات هم مناسب کار شما هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...