رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

بعید میدونم بشه سرعت اینترنت بالا میخواد

با 1650 سوپر امکان ماین نیست

کارت دست کم باید 6 گیگ حافظه داشته باشه تا بشه باهاش اتریوم ماین کرد

کارتتون رو بفروشین یه نمونه 6 گیگ یا 8 گیگ انویدیا بخرین

یعنی چه سرعت اینترنتی
مطمئن هستین
ما که سر در نمیاریم
توی سایت کوین نت بعضی ها شروع کردن

لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 20 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

یعنی چه سرعت اینترنتی
مطمئن هستین
ما که سر در نمیاریم
توی سایت کوین نت بعضی ها شروع کردن

عزیز شما برو تو یوتیوب خیلی ویدیو هست قشنگ توضیح دادن اینجا کسی بهت کمکی نمیکنه

من خودم چیز هایی که از ماینش کم کم یاد میگیرم رو واستون همینجا میذارم نکته اول اینکه حافظه موقت شما یا همون Temporary بهتره از نوع اس اس دی سریع باشه و حافظه نهاییتون یه هارد کند هم کفایت میکنه.

برای پلات ساختن بهتره از پلات k-32 یا همون 101 گیگ استفاده کنید اگر بیشتر استفاده کنید تاثیری در درامد نداره فقط هارد و اس اس رو پر میکنه

سرعت تموم شدن هر پلات بسته به نوع حافظه 6 ساعت واسه اس اس دی و 12 ساعت واسه هارد است و به رم و سی پی یو قوی نیاز داره ولی بعد ازون نیازی نیست و فقط هارد درگیر میشه.

شانس بدست اوردن چیا ربطی به سایز پلات نداره فقط تعداد پلات مهمه یعنی 8 تا پلات k-32 از یه پلات k-35 درامدش بیشتره.

و نکته بعدی اینکه هارد و اس اس دی بخرید تا تموم نشده فردا به قیمت گرافیک بهتون میندازنxdxd

من موقع پلات کردن ازم نت مصرف نمیکنه بزار ببینم موقع ماین کردن چطوره و خبر رو بهتون بدم.

چیزی که متوجه شدم اینه که حافظه موقت بعد از تموم شدن پلات خالی میشه و میشه ازش دوباره استفاده کرد اینجوری خوبه نیاز نیست واسه پلات کردن یه ترابایت دو ترا حافظه خالی داشته باشی میتونی کم کم پلات کنی همچنین واسه پلات کردن 101 گیگ چیزی حدود 1.5 ترابایت رایت انجام میشه که اس اس دی رو نابود میکنه.

پس اگر عمر اس اس دی تون کمه اصلا پیشنهاد نمیشه کلا کار سختیه همون هارد از پسش بر میاد.

اینم ویدیو کامل توضیح داده تا اخر ببینید.

ماین چیا

از ماین توکن تتا فیول هم غافل نشید.

توکن تتا فیول

اپدیت

1-اینجور که متوجه شدم فارمینگ به این صورته که وقتی چیا در دسترس قرار میگیره بصورت رندوم هرکی پلات بیشتر داره شانس بیشتر داره تا چیا گیرش بیاد و همونطور که دوستمون اشاره کردن شانسیه با یه ترابایت که میشه 9 تا پلات 2 سال طول میکشه میکشه تا چیا گیرت بیاد و ظاهرا هیچ فایده ای نداره ولی اگر هارد بیشتر اضافه کنی در حد 12 ترابایت میشه دو ماه پس واقعا به همین سادگی ها نیست ماین کردن این ارز سختی هم لحظه به لحظه میره بالا الان باید نزدیک 3 EiB بشه فکر کنم یعنی 3 اگزابایت.

2-خیلی ها تو همه جا نه فقط ایران دیدم با سینک کردن مشکل دارن یعنی فول نود میشن و همه فایل ها دانلود میشه ولی میزنه not synced تو یوتیوب چند تا روش هست که ویدیوش رو میذارم.

روش اول حذف کردن یک سری فایل و ریستارت کردن برنامه

روش دوم با استفاده از Port Forwarding به پورت 8444

3-قبل از Port Forwarding باید آیپی و مک آدرس خودتون رو به بخش رزرو آدرس اضافه کنید که در این ویدیو بهش پرداخته شده یکم قدیمیه مودمش و TP link هم هست ولی شما باید دنبال بخش DHCP در مودم بگردی اگر نبود دنبال LAN Setting  بگرد و بعد Address Reservation.

رزرو آدرس در مودم

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

من خودم چیز هایی که از ماینش کم کم یاد میگیرم رو واستون همینجا میذارم نکته اول اینکه حافظه موقت شما یا همون temperary درست نوشتم یا نه مهم نیست بهتره از نوع اس اس دی سریع باشه و حافظه نهاییتون یه هارد کند هم کفایت میکنه

برای پلات ساختن بهتره از پلات k-32 یا همون 101 گیگ استفاده کنید اگر بیشتر استفاده کنید تاثیری در درامد نداره فقط هارد و اس اس رو پر میکنه

سرعت تموم شدن هر پلات بسته به نوع حافظه 6 ساعت واسه اس اس دی و 12 ساعت واسه هارد است و به رم و سی پی یو قوی نیاز داره ولی بعدازون نیازی نیست و ققط هارد درگیر میشه

شانس بدست اوردن چیا ربطی به سایز پلات نداره فقط تعداد پلات مهمه یعنی 8 تا پلات k-32 از یه پلات k-35 درامدش بیشتره

و نکته بعدی اینکه هارد و اس اس دی بخرید تا تموم نشده فردا به قیمت گرافیک بهتون میندازنxdxd

من موقع پلات کردن ازم نت مصرف نمیکنه بزار ببینم موقع ماین کردن چطوره و خبر رو بهتون بدم

از ماین توکن تتا فیول هم غافل نشید

https://www.youtube.com/watch?v=s-o0GhO8elM

میزان درآمد چیا چقدره؟

چطور میشه محاسبه اش کرد؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

من خودم چیز هایی که از ماینش کم کم یاد میگیرم رو واستون همینجا میذارم نکته اول اینکه حافظه موقت شما یا همون temperary درست نوشتم یا نه مهم نیست بهتره از نوع اس اس دی سریع باشه و حافظه نهاییتون یه هارد کند هم کفایت میکنه

سرعت تموم شدن هر پلات بسته به نوع حافظه 6 ساعت واسه اس اس دی و 12 ساعت واسه هارد است و به رم و سی پی یو قوی نیاز داره ولی بعدازون نیازی نیست و ققط هارد درگیر میشه

شانس بدست اوردن چیا ربطی به سایز پلات نداره فقط تعداد پلات مهمه یعنی 8 تا پلات k-32 از یه پلات k-35 درامدش بیشتره

من موقع پلات کردن ازم نت مصرف نمیکنه بزار ببینم موقع ماین کردن چطوره و خبر رو بهتون بدم

از ماین توکن تتا فیول هم غافل نشید

https://www.youtube.com/watch?v=s-o0GhO8elM

درود

سیستم قوی منظورتون چیه؟مثلا سی پی یو 4690K با 16 گیگ رم جواب میده؟

آیا از هارد اکسترنال های حجم بالا هم میشه استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

میزان درآمد چیا چقدره؟

چطور میشه محاسبه اش کرد؟

https://chiacalculator.com/

اینم ماشین حساب با پلات های کی 32 که حجم 101 گیگ دارن حساب کن تعداد پلات واسه هارد یه ترابایت میشه 9 تا ولی خب باید دو برابرش واسه حافظه موقت جا داشته باشی پس اینجور در نظر بگیر حدود سه ترا ظرفیت واسه 9 تا پلات که میشه ماهیانه 90 دلار معادل نه صدم چیا خیلی عالیه برم ارز هارو بدم هارد بخرم.

در 14 ساعت قبل، peto گفته است :

درود

سیستم قوی منظورتون چیه؟مثلا سی پی یو 4690K با 16 گیگ رم جواب میده؟

آیا از هارد اکسترنال های حجم بالا هم میشه استفاده کرد؟

اره میشه رم 16که عالی جوابگو هست سی پی یوت هم خوبه من خودم 9100 اف دارم بد نیست سرعت پلاتش الان بعد دو ساعت 11 درصد یه پلات 101 گیگ رو تکمیل کرده

ولی هرچی سی پی یو قویتر و حافظه سریعتر باشه بهتره

امازون وب سرویس اعلام کرده که از ماین این ارز پشتیبانی میکنه و میتونی با اجاره سرور ها ماینش کنی ازوناست که بعدا ارزو میشه سه هفته پیش میشد با یه ترابایت هر روز 4 صدم ماین کرد الان تو یه ماه 9 صدم سختی شبکه داره خیلی رشد میکنه

هارد های سیگیت واسه خرید بهترن سعی کنید ظرفیت بالا بخرید

هارد اکسترنال نمیدونم بشه یا نه ولی اینقدر میدونم که بهش اسیب میزنی سرعتش هم جالب نیست

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

https://chiacalculator.com/

اینم ماشین حساب با پلات های کی 32 که حجم 101 گیگ دارن حساب کن تعداد پلات واسه هارد یه ترابایت میشه 9 تا ولی خب باید دو برابرش واسه حافظه موقت جا داشته باشی پس اینجور در نظر بگیر حدود سه ترا ظرفی تواسه 9 تا پلات که میشه ماهیانه 90 دلار معادل نه صدم چیا خیلی عالیه برم ارز هارو بدم هارد بخرم

اره میشه رم 16که عالی جوابگو هست سی پی یوت هم خوبه من خودم 9100 اف دارم بد نیست سرعت پلاتش الان بعد دو ساعت 11 درصد یه پلات 101 گیگ رو تکمیل کرده

ولی هرچی سی پی یو قویتر و حافظه سریعتر باشه بهتره

امازون وب سرویس اعلام کرده که از ماین این ارز پشتیبانی میکنه و میتونی با اجاره سرور ها ماینش کنی ازوناست که بعدا ارزو میشه سه هفته پیش میشد با یه ترابایت هر روز 4 صدم ماین کرد الان تو یه ماه 9 صدم سختی شبکه داره خیلی رشد میکنه

هارد های سیگیت واسه خرید بهترن سعی کنید ظرفیت بالا بخرید

هارد اکسترنال نمیدونم بشه یا نه ولی اینقدر میدونم که بهش اسیب میزنی سرعتش هم جالب نیست

ممنون

الان هارد شما چند گیگ هست؟از چه اس اس دی استفاده میکنین؟

من شنیدم حتما یه ssd حداقل ۲۵۶ گیگ احتیاج هست که پر سرعت هم باشه

الان هارد pc من ۴ترا هست یه اس اس دی ۱۲۸ هم دارم

اگه بخوام رو سیستم خودم تست کنم قبلش باید حتما هاردو کامل خالی کنم؟

یا مثلا میتونم مثلا ۲ گیگش رو خالی کنم از بقیه فضاش برا استخراج استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، peto گفته است :

ممنون

الان هارد شما چند گیگ هست؟از چه اس اس دی استفاده میکنین؟

من شنیدم حتما یه ssd حداقل ۲۵۶ گیگ احتیاج هست که پر سرعت هم باشه

الان هارد pc من ۴ترا هست یه اس اس دی ۱۲۸ هم دارم

اگه بخوام رو سیستم خودم تست کنم قبلش باید حتما هاردو کامل خالی کنم؟

یا مثلا میتونم مثلا ۲ گیگش رو خالی کنم از بقیه فضاش برا استخراج استفاده کنم؟

نیاز نیست هارد رو فرمت کنی من همرو فرمت کردم گیم هرچی داشتم حذف کردم ولی هرچقدر فضای خالی هست میشه استفاده کرد

اس اس دی پیشنهاد شده واسه حافظه موقت ولی همون هارد هم جوابه

من اس اس دیم جوابگو نبود حافظه موقت رو گذاشتم روی هارد آبی و حافظه نهایی رو گذاشتم رو هارد سبز

و دیدم سرعت پلات کردن با زمانی که حافظه موقت رو اس اس دی بود یکسانه حالا باید تست کنم چند روز دیگه ببینم درامدش به چه صورته ولی حتما خرید یه هارد شش ترابایت یا اگر نشد با همون یه ترابایت شروع کنم میذارم در برنامه خودم واسم مهم نیست این ارز افت کنه یا اس اس دی بخواد قیمتش دیروز 600 دلار بود امروز 1100 دلار خرید این ارز نیاز داره بازارو تحلیل کنی ببین موقع منسابهست واسه خرید یا نه ببین قیمتش حبابه یا واقعیه که من توانایی رو ندارم ولی ماین کردنش اینقدر حساب کتاب نمیخواد همین مقداد ایتی ماه قبل هارد 12 ترا داشت هشت میلیون الان ناموجود شده فقط یه شیش ترا اسکای هاوک هست قیمتش 7 میلیونه فکر میکنی گیمر ها خریدن اینارو؟ کار ماینر هاست اونا زرنگن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

من میخوام با 2 تا هارد 4 ترا و یک NVME یک ترابایت شروع کنم ببینم چی میشه 
بنظرتون مناسب هست این ترکیب بهمراه رم 16 و CPU 9100 
امیدی هست بصورت کلی ؟
و اینکه قطعی برق یا اینترنت چقدر تاثیر میزاره 

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

یه مدته چیا مد شده 

کمترین  چیزی که نیاز  دارید برای ماین  این کوین 
3.5 گیگ فضای آزاد رم 
1 هسته cpu (آزاد)
239 گیگ فضای خالی 
با این کانفیگ میتونید پلات بسازید 

اگر 2 برابر این موارد رو دارید همزمان میتونید 2 تا پلات بسازید  و .... 
مهمترین فاکتور پلات سازی  سرعت هارد هست  که هر چه سریع تر باشه  پلات هم سریع تر ساخته میشه 
اگرسیستم 8 هسته ای دارید  میتونید همزمان 7 پلات بسازید و نیازمند  حدود 25 گیگ رم خالی  هستید  و یک هسته رو برای انتقال  داده خالی بزارید  و 2ترابایت فضای سریع 
پلات ساخته شده 101 گیگ هست  وباید این رو ذخیره سازی کنید 
هر چه سیستم قوی تری بگیرید به نسبت بالا که گفتم  میتونید  سریع تر پلات سازی کنید 
و هر چی پلات بیشتری داشته باشید احتمال برنده شدنتون بیشتره 
اگه روزی 15 تا پلات بسازید  هر هفته باید 20 ترابایت  هارد جدید اضافه کنید 

برای شروع هم  اگه بخواید به درآمد برسید  باید شدیدا هزینه هارد ذخیره سازی کنید۔
هارد های ذخیره سازی  تحت فشار نیستن مثل گرافیک و سالم میمونن 

کمترین  میزان هارد هم 200-300 ترابایت در نظر بگیرید  که لازم نیست همون اول همهشو تهیه کنید  هفته ای 20 ترابایت هم برای یک سیستم قوی کافیه (اما شاید هفته بعد هارد پیدا نکنید )

منبع:چک نویس من 

در ضمن شنیدم مادربوردهای مخصوص ماین chia هم دارن میان

ویرایش شده توسط 4790k
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حورد چیا زیاد اطلاعاتی ندارم ولی سلامت ssd بدجوری کم میکنه

خودشم مشخص نیست ایندش چجوری میشه نوسان قیمت بدی هم داره و شنیدم اون بلاکی که پیدا میکنی یه جور قرعه کشی و شانسیه (البته شایدم شنیده ها درست نباشن)

خلاصه قبل از اینکه کل سیستم به فنا بدین خوب تحقیق بکنید تو یوتیوب

من میخواستم واردش بشم دیدم سیستم و تجهیزات خوب بزاری حداقل 100 میلیونن باید سرمایه بزاری

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، 4790k گفته است :

یه مدته چیا مد شده 

3.5 گیگ فضای آزاد رم 
1 هسته cpu (آزاد)
239 گیگ فضای خالی 

مهمترین فاکتور پلات سازی  سرعت هارد هست  که هر چه سریع تر باشه  پلات هم سریع تر ساخته میشه 
اگرسیستم 8 هسته ای دارید  میتونید همزمان 7 پلات بسازید و نیازمند  حدود 25 گیگ رم خالی  هستید  و یک هسته رو برای انتقال  داده خالی بزارید  و 2ترابایت فضای سریع 
هر چه سیستم قوی تری بگیرید به نسبت بالا که گفتم  میتونید  سریع تر پلات سازی کنید 

کمترین  میزان هارد هم 200-300 ترابایت در نظر بگیرید  که لازم نیست همون اول همهشو تهیه کنید  هفته ای 20 ترابایت هم برای یک سیستم قوی کافیه (اما شاید هفته بعد هارد پیدا نکنید )

سلام ببخشید برای یک هارد 4 ترابایت چقدر رم و سی پیو لازم است یا بعد از ساخته شدن پلات ها به سیپو قوی نیاز است یا بعد از ساخته شدن پلات ها فقط هارد مورد استفاده قرار میگیره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 4790k گفته است :

یه مدته چیا مد شده 

3.5 گیگ فضای آزاد رم 
1 هسته cpu (آزاد)
239 گیگ فضای خالی 

۲۰۰ ۳۰۰ ترا هاردو چجوری میشه به یه مادربزد وصل کرد؟

این چیزی که شما گفتین پس هزینه خیلی خیلی بالایی میخواد این کار

شما خودت شروع کردی اینکارو؟

در 7 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

نیاز نیست هارد رو فرمت کنی من همرو فرمت کردم گیم هرچی داشتم حذف کردم ولی هرچقدر فضای خالی هست میشه استفاده کرد

اس اس دی پیشنهاد شده واسه حافظه موقت ولی همون هارد هم جوابه

من اس اس دیم جوابگو نبود حافظه موقت رو گذاشتم روی هارد آبی و حافظه نهایی رو گذاشتم رو هارد سبز

و دیدم سرعت پلات کردن با زمانی که حافظه موقت رو اس اس دی بود یکسانه حالا باید تست کنم چند روز دیگه ببینم درامدش به چه صورته ولی حتما خرید یه هارد شش ترابایت یا اگر نشد با همون یه ترابایت شروع کنم میذارم در برنامه خودم واسم مهم نیست این ارز افت کنه یا اس اس دی بخواد قیمتش دیروز 600 دلار بود امروز 1100 دلار خرید این ارز نیاز داره بازارو تحلیل کنی ببین موقع منسابهست واسه خرید یا نه ببین قیمتش حبابه یا واقعیه که من توانایی رو ندارم ولی ماین کردنش اینقدر حساب کتاب نمیخواد همین مقداد ایتی ماه قبل هارد 12 ترا داشت هشت میلیون الان ناموجود شده فقط یه شیش ترا اسکای هاوک هست قیمتش 7 میلیونه فکر میکنی گیمر ها خریدن اینارو؟ کار ماینر هاست اونا زرنگن

داداش من تو یه گروهی هستم تو تلگرام

اونجا چیزایی که میگن خیلی شرایط سخت تری داره این کار

مثلا وجود ssd پر سرعت رو خیلی لازم میدونن

یا هارد های خیلی حجم بالا

ولی شما شرایطی که میگین خیلی راحتره

البته کسی تجربه نداره همه در حاله آزمایشن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، peto گفته است :

۲۰۰ ۳۰۰ ترا هاردو چجوری میشه به یه مادربزد وصل کرد؟

این چیزی که شما گفتین پس هزینه خیلی خیلی بالایی میخواد این کار

شما خودت شروع کردی اینکارو؟

مشخصا که با یه مادربورد که نمیشه اینم یه جورایی میشه مثل ریگ

برای شروع مثل کارت گرافیک ها هزینه ی زیادی نمیخواد اما اگه میخوایید شروع کنید منتظر نمونید چون توی سطح جهانی هارد داره نایاب میشه.کم بود نیمه هادی هم امده روش

والا نه من خودم شروع نکردم ولی یه تست کردم دیروز

در 5 ساعت قبل، balouchi2792 گفته است :

سلام ببخشید برای یک هارد 4 ترابایت چقدر رم و سی پیو لازم است یا بعد از ساخته شدن پلات ها به سیپو قوی نیاز است یا بعد از ساخته شدن پلات ها فقط هارد مورد استفاده قرار میگیره 

موقع ساخت چند پلات همزمان احتیاج به cpu و ram بیشتر پیدا میکنه

اینک دانلودش رو قرار میدم خودتون یه تست بزنید متوجه میشید اوضاع از چه قراره

https://www.chia.net/releases/

اخرین ورژنش رو بگیرید فقط سینک شدنش ممکنه طول بکشه

لینک به دیدگاه

https://www.chia.net/2021/02/22/plotting-basics.html

این رو کامل بخونید اطلاعات خوبی داخلش هست قصد خرید اس اس دی دارید یه اس اس دی خفن باید بگیرید اس اس دی معمولی تو دو ماه یا کمتر مرخص میشه به indurance اس اس دی دقت کنید ببیند چند ترابایت میشه روش رایت کرد

دوستان واسه سوال پرسیدن از بقیه جامعه و افرادی که تجربه دارن برید داخل این لینک نرم افزار keybase  رو نصب کنید و بعد در قسمت team برید و join team رو بزنید و اسم سرور رو سرچ کنید (chia_network.public) بعد خودکار تایید میشید یکمطول میکشه اون بالا یه مسیج میاد ایمیل رو هم تایید کنید و در بخش begainer  سوالات خودتون رو بپرسید

https://keybase.io/team/chia_network.public

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

https://www.chia.net/2021/02/22/plotting-basics.html

این رو کامل بخونید اطلاعات خوبی داخلش هست قصد خرید اس اس دی دارید یه اس اس دی خفن باید بگیرید اس اس دی معمولی تو دو ماه یا کمتر مرخص میشه به indurance اس اس دی دقت کنید ببیند چند ترابایت میشه روش رایت کرد

دوستان واسه سوال پرسیدن از بقیه جامعه و افرادی که تجربه دارن برید داخل این لینک نرم افزار keybase  رو نصب کنید و بعد در قسمت team برید و join team رو بزنید و اسم سرور رو سرچ کنید (chia_network.public) بعد خودکار تایید میشید یکمطول میکشه اون بالا یه مسیج میاد ایمیل رو هم تایید کنید و در بخش begainer  سوالات خودتون رو بپرسید

https://keybase.io/team/chia_network.public

اقا شما که گفتی سرعتتون با اس اس یا هارد معمولی فرق نکرد

چرا پیشنهاد اس ای دی خفن میدین پس؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، peto گفته است :

اقا شما که گفتی سرعتتون با اس اس یا هارد معمولی فرق نکرد

چرا پیشنهاد اس ای دی خفن میدین پس؟

من تجربه خودم رو گفتم شاید اس اس دی من ضعیف بوده چون واقعا هم هست

و اشاره کردم اگر قصد خرید دارید پیشنهادی ندادم واسه خرید قبلتر هم گفتم کار سختی هست و همون هارد بهتر از پسش برمیاد

میزان رایت در هر پلات 1.8 ترابایت هست خودت حساب کن واسه پلات کردن یه هارد یه ترابایت بصورت کامل از طریق اس اس دی باید 16.2 ترابایت رایت رو اس اس دی انجام بشه

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد هم مثل گرافیک شده الان ناموجود میشن پس فردا با 3 برابر قیمت

ماین با سیستم گند میزنه به بازار سخت افزار ، البته دکان بیل فروش ها رونق میگیره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هارد هم مثل گرافیک شده الان ناموجود میشن پس فردا با 3 برابر قیمت

ماین با سیستم گند میزنه به بازار سخت افزار ، البته دکان بیل فروش ها رونق میگیره

باید هر چه سریعتر اقدام کرد تا هارد هارو به قیمت 580 بهمون ننداختن🙄

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، YUNKI گفته است :

قمار یا سود واقعی یعد چند سال ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

من که واردش نمیشم 2 ماه نشده اومده (معلوم نیست پس فردا سقوط کنه یا جمع بشه یاد ارز گرین افتادم که اوایل کلی سود دهی داشت بعد چند ماه با کله زمین خورد ، طرف ماینر خریده بود 150 میلیون الان مفت نمیارزه)  ، الان بازار کریپتو جوریه که ارز بخری بهتر میده فصل آلت کوینهاست نقطه ورود درست باشه راحت 50 الی 70 درصد تو سودی

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است :

قمار یا سود واقعی یعد چند سال ؟

فردا شب خبر میدم چقدر تونستم ماین کنم الان تقریبا 53 درصد پلات هام پر شده اینجور که از مقاالات فهمیدم میشه چند تا چند تا پلات کرد که من سه تا دارم پس باید طبق اون ماشین حساب تو یه روز 1.1 دلار بده

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من که واردش نمیشم 2 ماه نشده اومده (معلوم نیست پس فردا سقوط کنه یا جمع بشه یاد ارز گرین افتادم که اوایل کلی سود دهی داشت بعد چند ماه با کله زمین خورد ، طرف ماینر خریده بود 150 میلیون الان مفت نمیارزه)  ، الان بازار کریپتو جوریه که ارز بخری بهتر میده فصل آلت کوینهاست نقطه ورود درست باشه راحت 50 الی 70 درصد تو سودی

کسی رو میشناسی ماینر گرین داشته باشه در به در دنبالش میگردم خیلی سود داره با یه جی وان مینی میشه ماهی سیصد دلار ماین کرد البته الان یکم افت کرده

البته من ماینر های شرکت ایپولو رو مد نظر دارم گرین اولش ضد اسیک بود به همین خاطر یه فورک دادن و الان با اسیک و گرافیک میشه ماین کرد ماینر های قبلی به همین دلیل از کار افتادن ولی الان ماینر ها جدید خیلی سود دارن متاسفانه تو ایران نیست

https://ipollo.tech/shop/

https://www.alibaba.com/product-detail/Brand-New-160-day-High-Profits_62491747512.html?spm=a2700.galleryofferlist.normal_offer.d_title.d25a23daQWN1om

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

فردا شب خبر میدم چقدر تونستم ماین کنم الان تقریبا 53 درصد پلات هام پر شده اینجور که از مقاالات فهمیدم میشه چند تا چند تا پلات کرد که من سه تا دارم پس باید طبق اون ماشین حساب تو یه روز 1.1 دلار بده

کسی رو میشناسی ماینر گرین داشته باشه در به در دنبالش میگردم خیلی سود داره با یه جی وان مینی میشه ماهی سیصد دلار ماین کرد البته الان یکم افت کرده

البته من ماینر های شرکت ایپولو رو مد نظر دارم گرین اولش ضد اسیک بود به همین خاطر یه فورک دادن و الان با اسیک و گرافیک میشه ماین کرد ماینر های قبلی به همین دلیل از کار افتادن ولی الان ماینر ها جدید خیلی سود دارن متاسفانه تو ایران نیست

https://ipollo.tech/shop/

https://www.alibaba.com/product-detail/Brand-New-160-day-High-Profits_62491747512.html?spm=a2700.galleryofferlist.normal_offer.d_title.d25a23daQWN1om

دقیق یادم نیست ولی ماینرهای اولیه 150 میلیون قیمتشون بود که 50 میلیون سود دهی داشتن بعد شدن 27 همینجوری پایین اومدن و بعدش بی ارزش

اونی که 150 داده بدبخت شده

منظورم اینه سخت افزار خودتون به باد ندید اونم با قیمتهای الان ، این ارز معلوم نیست چی میشه

از دیروز تا حالا هم 100 درصد پامپ داشته ملت ریختن هارد میخرن

لینک به دیدگاه

در در 18 اردیبهشت 1400 در 16:59، Hassan.SK گفته است :

دقیق یادم نیست ولی ماینرهای اولیه 150 میلیون قیمتشون بود که 50 میلیون سود دهی داشتن بعد شدن 27 همینجوری پایین اومدن و بعدش بی ارزش

اونی که 150 داده بدبخت شده

منظورم اینه سخت افزار خودتون به باد ندید اونم با قیمتهای الان ، این ارز معلوم نیست چی میشه

از دیروز تا حالا هم 100 درصد پامپ داشته ملت ریختن هارد میخرن

بله موافقم بیشتر احتیاط کرد خودم یه ترا اضافه میکنم اگر دیدم سود خوبی داره و پایدار هست صرافی های معتبر دیگه ای هم مثل بایننس لیستش کنن دیگه نباید شک کرد که مثل گرین بلایی سرش نمیاد

همین گرین هم ارز بدی نیست beam موفق تر عمل کرده ولی چند ماهه زیر نظر دارمش جامعه فعالی داره تو keybase  و تلگرام تنها مشکلش داکیومنت های اکسچنج ها هستن که قدیمی ان و اپدیت نشدن به همین خاطر به هر صرافی درخواست میدی که از سیستم اسلیت پک گرین پشتیبانی کنه میگه داکیومنت درست حسابی نداره که به توسعه دهنده هامون کمک کنه

الانم فقط یه صرافی از اسلیت پکش پشتیبانی میکنن tradeogre

و دو تای دیگه با یه چیزی به نام hedwig میشه که متمرکز هست و امکانش هست کسی که ادارش میکنه کوین هاتو بدزده الان توی بیت فارکس و gate این سیستم رو ازش استفاده میکنن از پشتیبانیش هم پرسیدم گفت کسی در حال حاضر روی اپدیت کردنش کار نمیکنه بیشتر روی نود ها و کیف پول کار میکنن

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

سلام دوستان در حال حاضر چیزی به نام ماین یا فارم کردن شانسی یا لاتاری وجود نداره بلکه دلیل اینکه یه فرد با حافظه کم شانسی نداره این هست که فعلا استخری وجود نداره درست مثل سولو ماینینگه

در بیت کوین اتریوم کلا هر ارز اثبات کار اگر تنهایی بدون استخر بخوای ماین کنی به صد تا یا هزاران دستگاه نیاز داری چون شانست در برابر اون استخر یا سولو ماینر میلیونی بسیار کمه

پس باید انتظار داشته باشیم در اینده نزدیک استخر چیا بیاد و افراد با حتی یک پلات پول بدست بیارن چون هدف چیا اینه که بجای رقابت خیلی سختی که سر بیت کوین و دستگاه هاش هست ماین رو واسه افراد عادی ممکن کنه

من همین امروز هارد ابی 2 ترابایت 5200 دور خریدم 1300 که قیمتش عالی بود نسبت به بازار تا از دستتون نرفته حدقال دو ترا داشته باشید من رفتم تو شهر کف کردم به چند فروشنده گفتم دیدم بله اینا همشون زودتر از من خبردار هستن و گفتن هارد داریم ولی میترسیم بفروشیم زنگ میزنیم تهران و شیراز واسه خرید هارد حتی جواب تلفن نمیدن در این حد کمبود هارد هست

این فروشنده ای که من ازش خرید زدم ادم با انصافیه همه جنساش رو منصفانه میده خودش گفت هفته پیش چند تا 4 ترا بلک فروخته 3600

دیگه از ما گفتن بود اونی که میلیاردی سرمایه گذاشته حتما میدونه که این ارز یه اینده ای داره شما هم تصمیم خودتون رو بگیرید یه هارد دو ترا یا یه ترابایت که ریسک زیادی نیست

در ضمن در خصصوص ساخت چند تا پلات هزممان یه نکته جدید یاد گرفتم

مورد یک واسه پلات چند تا چند تا همزمان هست مورد دوم واسه تکی تکی

مورد اول به منابع بیشتری نیاز داره واسه هر پلات به دو هسته ازاد و سه و گیگ رم نیاز داره و همچنین 500 گیگ حافظه موقت خالی کلا هر چقدر منابع واسه پلات تکی لازمه رو ضرب در تعداد پلات ها کنید ببینید چقدر منابع لازم دارید

اون بخش اخر هم باز کنید واسه تامین منابع

واسه حساب کردن رم باید مقدار مد نظر رو ضربدر 1024 کنید

در ضمن در این نرم افزار حافظه با باینری 1000 محاسبه شده یعنی پلات 101 گیگ در واقع 103,424 گیگ هست شما باید با باینری 1024 حساب کنی چون چیزی که ویندوز نشون میده اینه برای همین هارد یه ترا رو 931 گیگ نشون میده.

شو بخیر

image.thumb.png.bbed5896d9bfd3755d82cd90c38c12a8.png

ویرایش شده توسط YUNKI
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

سلام دوستان در حال حاضر چیزی به نام ماین یا فارم کردن شانسی یا لاتاری وجود نداره بلکه دلیل اینکه یه فرد با حافظه کم شانسی نداره این هست که فعلا استخری وجود نداره درست مثل سولو ماینینگه

در بیت کوین اتریوم کلا هر ارز اثبات کار اگر تنهایی بدون استخر بخوای ماین کنی به صد تا یا هزاران دستگاه نیاز داری چون شانست در برابر اون استخر یا سولو ماینر میلیونی بسیار کمه

پس باید انتظار داشته باشیم در اینده نزدیک استخر چیا بیاد و افراد با حتی یک پلات پول بدست بیارن چون هدف چیا اینه که بجای رقابت خیلی سختی که سر بیت کوین و دستگاه هاش هست ماین رو واسه افراد عادی ممکن کنه

من همین امروز هارد ابی 2 ترابایت 5200 دور خریدم 1300 که قیمتش عالی بود نسبت به بازار تا از دستتون نرفته حدقال دو ترا داشته باشید من رفتم تو شهر کف کردم به چند فروشنده گفتم دیدم بله اینا همشون زودتر از من خبردار هستن و گفتن هارد داریم ولی میترسیم بفروشیم زنگ میزنیم تهران و شیراز واسه خرید هارد حتی جواب تلفن نمیدن در این حد کمبود هارد هست

این فروشنده ای که من ازش خرید زدم ادم با انصافیه همه جنساش رو منصفانه میده خودش گفت هفته پیش چند تا 4 ترا بلک فروخته 3600

دیگه از ما گفتن بود اونی که میلیاردی سرمایه گذاشته حتما میدونه که این ارز یه اینده ای داره شما هم تصمیم خودتون رو بگیرید یه هارد دو ترا یا یه ترابایت که ریسک زیادی نیست

در ضمن در خصصوص ساخت چند تا پلات هزممان یه نکته جدید یاد گرفتم

مورد یک واسه پلات چند تا چند تا همزمان هست مورد دوم واسه تکی تکی

مورد اول به منابع بیشتری نیاز داره واسه هر پلات به دو هسته ازاد و سه و گیگ رم نیاز داره و همچنین 500 گیگ حافظه موقت خالی کلا هر چقدر منابع واسه پلات تکی لازمه رو ضرب در تعداد پلات ها کنید ببینید چقدر منابع لازم دارید

اون بخش اخر هم باز کنید واسه تامین منابع

واسه حساب کردن رم باید مقدار مد نظر رو ضربدر 1024 کنید

در ضمن در این نرم افزار حافظه با باینری 1000 محاسبه شده یعنی پلات 101 گیگ در واقع 103,424 گیگ هست شما باید با باینری 1024 حساب کنی چون چیزی که ویندوز نشون میده اینه برای همین هارد یه ترا رو 931 گیگ نشون میده.

شو بخیر

هارد اکسترنال حجم بالا هم غیب شده ... مگه با هارد اکسترنالم ماین چیا میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...