رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در ۱۶ دقیقه قبل، Saeed۱۹۸۰ گفته است :

سلام دوستان.

نظر و تفسیرتون نسبت به این خبری که  ظاهرا دیروز منتشر شده چیه؟ سنگ اندازیه و مالیات میخان ببندن ، مجوز بدن و پول بگیرن؟میخان بازار ملیاردی پر منفعت دست نهادهای دولتی و برادران چینی مون باشه و برا خودشون برای دور زدن تحریم ها بشکل قاطع استفاده‌ کنن و سرمایه گذاران رو مثل بورس بیچاره کنن و نزارن از این خوان گسترده استفاده کنن با این شرایط بد اقتصادی آمیخته با کرونا و عدم اشتغال و درآمد عده کثیری  جوان؟هم از آخور و  هم از توبره بخورن؟ 

من که هنوز مطالعه نکرده و آشنا نشده و سرمایه نگذاشته ، کلی دشارژ و تخلیه روانی شدم و دپرس بدتر از قبل.

تکلیف فعالان بازار رمزارزها چه می‌شود؟ سرمایه مردم بلوکه شد؟

قبلا و حال و آینده به هیچ عنوان پول تو صرافی داخلی نزارید چون براحتی ممکنه صاحب صرافی الفرار و مال شما بر باد بره ، راجب بستن درگاههای پرداختی

دولت چون تو این زمینه نظارت و کنترلی نداره و پولهای کلان از بورس خارج و وارد ارزها شد ( به مرگم تهدید میکنه تا به تب راضی بشیم)

همین مجلس که خیلی زور میزد درگاهها رو ببندن تا با اعتراض مواجه شد گفت نه ما به بانک مرکزی گفتیم کنترل کنه نه ببنده

حکومتی از همه چی مالیات میگیره (حتی از مرده موقع کف و دفن) و هیچ خدماتی نمیده

انتظاری بیشتر از این نمیشه رفت در کل به نظرم میخوان ببینن کی چقدر پول داره و نداره و مالیاتشو بگیرن

خیلی هم زوور بزنن که کلا غدغن باشه میشه کسب و کار زیرزمینی و کلا کنترلی نمیتونن روش داشته باشن

شما با خیال راحت کارتو بکن

لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

فعلا بازار خونی شده 

سرمایه ها پشم ، دوستانی که ارز دارن به هیچ عنوان نفروشن

Screenshot_۲۰۲۱-۰۵-۱۹-۱۷-۵۳-۱۸-۳۷۴_com.coinmarketcap.android.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱۰ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فعلا بازار خونی شده 

متاسفانه این چینیا فقط به بازار لطمه میزنن همیشه کارشون این بوده من روی 39500 کامل از بازار خارج شدم ولی باز ضرر داشتم 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است :

سلام دوستان.

نظر و تفسیرتون نسبت به این خبری که  ظاهرا دیروز منتشر شده چیه؟ سنگ اندازیه و مالیات میخان ببندن ، مجوز بدن و پول بگیرن؟میخان بازار ملیاردی پر منفعت دست نهادهای دولتی و برادران چینی مون باشه و برا خودشون برای دور زدن تحریم ها بشکل قاطع استفاده‌ کنن و سرمایه گذاران رو مثل بورس بیچاره کنن و نزارن از این خوان گسترده استفاده کنن با این شرایط بد اقتصادی آمیخته با کرونا و عدم اشتغال و درآمد عده کثیری  جوان؟هم از آخور و  هم از توبره بخورن؟ 

من که هنوز مطالعه نکرده و آشنا نشده و سرمایه نگذاشته ، کلی دشارژ و تخلیه روانی شدم و دپرس بدتر از قبل.

تکلیف فعالان بازار رمزارزها چه می‌شود؟ سرمایه مردم بلوکه شد؟

داداش اینا نمیتونن هیچ غلطی بکنن خودت در گیر تیتر خبرا نکن...خبرگذارا یه چیز کلا بلد میکنن با هیجان تا اسمش خبر بشه

اولا که صرافی ها بازن دوما که خودشون صرافی ها گفتن اگ سایت بلوک بشه یا داستانی بشه با لینک رسیو و شبا و کارت به کارت کار میکنن

سوما اگر همچیشم داستان بشه شما با دور بریا یا همین بچه هایی که اینجا هستن بلخره دوستانی هستن که بخان ارزشون بفروشن یا ارز بخرن که مبادله میکنن با هم خیلی راحت

در 7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فعلا بازار خونی شده 

چه لیکویید هایی که بشه....

بنظر الان موقعیت خوبی واسه خرید ارز هستش ؟ مثل ادا ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۸ دقیقه قبل، Ho۳iN_ گفته است :

چه لیکویید هایی که بشه....

بنظر الان موقعیت خوبی واسه خرید ارز هستش ؟ مثل ادا ؟

یکمی صبر کنید تا روند بازار مشخص بشه بعد برای خرید اقدام کنید 

برد الان با اونه که تتر داره و از کف جارو می‌کنه ، امثال ما هولد میکنیم تا زمان ما معلوم که از ضرر خارج بشیم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

یکمی صبر کنید تا روند بازار مشخص بشه بعد برای خرید اقدام کنید 

برد الان با اونه که تتر داره و از کف جارو می‌کنه ، امثال ما هولد میکنیم تا زمان ما معلوم که از ضرر خارج بشیم

امروز خیلی بهم حال داد بازار چون کل خشابو وقتی بیت رسید 30 خالی کردم تو سرش - همین الانم روند بازار  تا حدودی مشخص شده البته خیلی ها منتظر تایید هستن که ورود کنن - 
همیشه کل دنیا میفروختن چینیا میخریدن امروز دقیقا برعکس شد

image.thumb.png.65df6420878c6a9d24b4ed43e0a7034c.png

اینم همون ترندی که تو اون یکی تاپیک بهت نشون دادم هنوز شکسته نشده ( شادو زد یه سری هارو بدبخت کرد ولی شکسته نشد ) بازار هنوز به این سطح اعتماد داره تا وقتی که دیلی کلوز نشه زیرش شکسته نخواهد شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 3 ساعت قبل، Slasher گفته است :

امروز خیلی بهم حال داد بازار چون کل خشابو وقتی بیت رسید 30 خالی کردم تو سرش - همین الانم روند بازار  تا حدودی مشخص شده البته خیلی ها منتظر تایید هستن که ورود کنن - 
همیشه کل دنیا میفروختن چینیا میخریدن امروز دقیقا برعکس شد

image.thumb.png.65df6420878c6a9d24b4ed43e0a7034c.png

اینم همون ترندی که تو اون یکی تاپیک بهت نشون دادم هنوز شکسته نشده ( شادو زد یه سری هارو بدبخت کرد ولی شکسته نشد ) بازار هنوز به این سطح اعتماد داره تا وقتی که دیلی کلوز نشه زیرش شکسته نخواهد شد 

اره الان وقت خریده البته قیمتهای آلت کوین بازم بیشتر از 2 ماه پیشه

ولی هر کی جامونده الان وقت خریده

قبلا یه اصلا زد تا 48 و بعد بالا رفت تا نزدیک 60 بازم قیمت آلت کوین ها اون موقع کمتر از الان بود (البته بعضی هاشون)

نظرت راجب خرید bnb و bch چیه ؟ خودت چی تو سبدت داری ؟ 

الان گره بسته شده البته باید کندل بسته بعد ولی میشه گفت حرکت صعودی خواهد بود مگر اینکه بازم دستکاری یا خبر بدی بیاد

688210588_Screenshot2021-05-19233443.thumb.jpg.ec0fd22accb76c55b81ffb53bc76e31c.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۲۸ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

bnb و bch

BNB اره ولی BCH نه 

توی سبد میان مدت GRT  - LTC -  ATOM - CRV

بلند مدت  Reef - Rose - BTT - FIL - ICP

سعی کن خودتو محدود به اندیکاتور و اسیلاتور ها نکنی دیر وارد بازارت میکنن و دیر خارجت میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

image.thumb.png.57dbdace3f4542580e6b6017e296273c.png

چین به نظر میاد ممنوعیت بیت برای شرکتها تکذیب کرد

یه دستکاری خوب برای نهنگ ها

بازار هنوز خوب تثبیت نشده ولی جوش یکمی آرام شده و وقت خوبیه برای خرید

image.thumb.png.087c981362d9cab5f1110ae8a2191692.png

لینک به دیدگاه

الآن با این اوضاع وقت خوبی برای خرید ترون هست یا بازم باید صبر کرد؟؟؟

اگه ارز دیگه ای رو خوب میدونید بگید.

لینک به دیدگاه

در ۱۱ دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است :

الآن با این اوضاع وقت خوبی برای خرید ترون هست یا بازم باید صبر کرد؟؟؟

اگه ارز دیگه ای رو خوب میدونید بگید.

به نظر من یه سری کوین ها فوق العاده مفتن مثل OGN - SFP - HOT -  REEF - BEL 

این فرصتی که تو بازار ایجاد شد رو به هیچ وجه از دست ندید من ایمان دارم که مارکت کپ این بازار به زودی به فارکس میرسه 

در ۵۶ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

image.thumb.png.57dbdace3f4542580e6b6017e296273c.png

چین به نظر میاد ممنوعیت بیت برای شرکتها تکذیب کرد

یه دستکاری خوب برای نهنگ ها

بازار هنوز خوب تثبیت نشده ولی جوش یکمی آرام شده و وقت خوبیه برای خرید

image.thumb.png.087c981362d9cab5f1110ae8a2191692.png

این خبر برای 2-3 سال پیش بود که پری روز شایعه ش کردن و از بازار ماهیگیری کردن 

عکس دومم دقیقا برای پریشب هست که میگه قراره به صورت از پیش تایین شده FUD توی بازار ایجاد کنن تا یه سرمایه گذار بزرگ رو لیکویید کنند به هر حال دستشون درد نکنه به من یکی که خیلی حال داد بعضی کوین ها رو با تخفیف 50-60 درصدی و یکیشون رو با تخفیف 80درصدی  خریدم واسه سبد هولدم 😅

لینک به دیدگاه

درخواست خودداری از بستن درگاه پرداخت بانکی شرکت‌های فعال در حوزه رمزارز

https://www.karzar.net/cryptocurrency-rules

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Slasher گفته است :

به نظر من یه سری کوین ها فوق العاده مفتن مثل OGN - SFP - HOT -  REEF - BEL 

این فرصتی که تو بازار ایجاد شد رو به هیچ وجه از دست ندید من ایمان دارم که مارکت کپ این بازار به زودی به فارکس میرسه 

این خبر برای 2-3 سال پیش بود که پری روز شایعه ش کردن و از بازار ماهیگیری کردن 

عکس دومم دقیقا برای پریشب هست که میگه قراره به صورت از پیش تایین شده FUD توی بازار ایجاد کنن تا یه سرمایه گذار بزرگ رو لیکویید کنند به هر حال دستشون درد نکنه به من یکی که خیلی حال داد بعضی کوین ها رو با تخفیف 50-60 درصدی و یکیشون رو با تخفیف 80درصدی  خریدم واسه سبد هولدم 😅

درود خدایان بر شما باد :))

میگم شما از کدوم صرافی برا هولد استفاده میکنین و کیف پول خود اون صرافی ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sbamin گفته است :

درود خدایان بر شما باد :))

میگم شما از کدوم صرافی برا هولد استفاده میکنین و کیف پول خود اون صرافی ؟

والا من اکثر سرمایم توی بایننس و کوکوینه -  مقداریش هم توی تراست ولت 

لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

دیگه بالاخره بعد این همه تاخیر توی این اپدیت بزرگ اتریوم کم کم به این فکر افتادن که باید آپدیت رو عملی کنن و اتریوم مومنتام رو از دست نده ( با این آپدیت واقعا نمیشه گفت اتریوم تا کجا میخواد بره و کجا میخواد وایسه ! شایدم شاهد یه جهش برای سلطنتش باشیم)

لینک به دیدگاه

در ۱۸ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

دیگه بالاخره بعد این همه تاخیر توی این اپدیت بزرگ اتریوم کم کم به این فکر افتادن که باید آپدیت رو عملی کنن و اتریوم مومنتام رو از دست نده ( با این آپدیت واقعا نمیشه گفت اتریوم تا کجا میخواد بره و کجا میخواد وایسه ! شایدم شاهد یه جهش برای سلطنتش باشیم)

یعنی با این کار گرون میشه؟من فکر میکردم خبر بدیه براش که نشه ماین کنن.

لینک به دیدگاه

در ۱ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

یعنی با این کار گرون میشه؟من فکر میکردم خبر بدیه براش که نشه ماین کنن.

خوده کوین اره چون ماینش جمع میشه کارمزدش به شدت میاد پایین -

https://www.youtube.com/watch?v=3onrg2dTIc8

لینک به دیدگاه

ریزش مجدد بیت کوین به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار با ادامه سخت‌گیری دولت آمریکا بر تراکنش‌های ارزهای دیجیتال

🔸 طبق گزارش بلومبرگ، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرده است که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال با ارزش بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار باید به سازمان درآمد داخلی این کشور گزارش شوند. این اقدام بخشی از طرح مالیاتی جدید دولت بایدن به شمار می‌رود. وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین درمورد ریسک‌های زیاد فرار مالیاتی مرتبط با ارزهای دیجیتال هشدار داده است. به علاوه، دولت بایدن قصد دارد کارکنان سازمان درآمد داخلی آمریکا را به دوبرابر افزایش دهد و برای این کار ۸۰ میلیارد دلار بودجه درنظر گرفته است. اندکی پس از انتشار این اخبار،  قیمت بیت کوین حدود۶ درصد افت کرد و به زیر سطح ۴۰,۰۰۰ دلار رسید.

دولت ها اینقدر به این مسخره بازی هاشون ادامه بدن ببینم میخوان به کجا برسن در اینده این کوین بیس و بایننس همشون جمع میشن صرافی های غیرمتمرکز جاشون رو میگیرن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

دولت ها اینقدر به این مسخره بازی هاشون ادامه بدن ببینم میخوان به کجا برسن در اینده این کوین بیس و بایننس همشون جمع میشن صرافی های غیرمتمرکز جاشون رو میگیرن

خب عزیز تو خودتو بزار جای دولت ها،سرمایه بجا اینکه بره تو بانک یا کار یا مصرف یا هر چی،که دولت روش مالیات بخوره،بره سر یه ارز مجازی که دولت هم نمیتونه کنترلش کنه مگه اینکه روش قانون بزاره ،خب طبیعیه ،بیت کوین رو ملت یا برا خرید و فروش و سود میخان ،یا برای خرید اجناس و خدمات غیر قانونی که از طریق کیف پول دلاری رد و بدل نشه ،خب حق دارن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silvermanHHH گفته است :

خب عزیز تو خودتو بزار جای دولت ها،سرمایه بجا اینکه بره تو بانک یا کار یا مصرف یا هر چی،که دولت روش مالیات بخوره،بره سر یه ارز مجازی که دولت هم نمیتونه کنترلش کنه مگه اینکه روش قانون بزاره ،خب طبیعیه ،بیت کوین رو ملت یا برا خرید و فروش و سود میخان ،یا برای خرید اجناس و خدمات غیر قانونی که از طریق کیف پول دلاری رد و بدل نشه ،خب حق دارن 

داداش ترس برشون داشته بدون فیات هیچ قدرتی ندارن شاید به نظرت دولت ها دارن با قدرت فیات به مسائل و مشکلات رسیدگی میکنن ولی در واقع مشکلات خود همین دولت ها هستن

لینک به دیدگاه

ببین جماعت دنیا دوست،اسیر چه شده اند

یک روز دلار می خرند

یک روز در بورس خود را جر می دهند

یک روز در بند این ارز های توهمی هستند

هر روز به فکر جمع کردن بیشتر پولی که اصلا نمی دانند به چه کارشان می آید

و صد افسوس بر حال این جماعت

میزی برای کار
کاری برای تخت
تختی برای خواب
خوابی برای جان
جانی برای مرگ
مرگی برای ياد
يادی برای سنگ

اين بود زندگی؟!

لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، Unknown Truth گفته است :

ببین جماعت دنیا دوست،اسیر چه شده اند

یک روز دلار می خرند

یک روز در بورس خود را جر می دهند

یک روز در بند این ارز های توهمی هستند

هر روز به فکر جمع کردن بیشتر پولی که اصلا نمی دانند به چه کارشان می آید

و صد افسوس بر حال این جماعت

میزی برای کار
کاری برای تخت
تختی برای خواب
خوابی برای جان
جانی برای مرگ
مرگی برای ياد
يادی برای سنگ

اين بود زندگی؟!

بر چه اساس بیت کوین رو با دلار و بورس مقایسه کردید؟؟ اصلا این ها به هم ربطی ندارند.

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

بر چه اساس بیت کوین رو با دلار و بورس مقایسه کردید؟؟ اصلا این ها به هم ربطی ندارند.

داداش ایشون دارند بحث اخلاقی می کنند. نه کاری با دلار دارند، نه بیت کوعین و نه بورس.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...