رفتن به مطلب

تاپیک مرجع آموزش استخراج بیت کوین و سایر رمز ارزها

Recommended Posts

image.thumb.png.06b035c6beae086b01f47cdc0299db01.png

آخرین سنگر بیت اون محدوده هست ( توی ابزار های تحلیلی پترن ها قدرتمند ترین هستند که اینجا این پترن سر و شونه میتونه که کامل بشه... )

صبح همه حد ضرر هام خورد و کامل از بازار شوت شدم بیرون فعلا دارم نگاه میکنم به بازار - آخر هفته س  و بازار نفس نداره... 

این چند شب سرنوشت بیت برای 3-4 ماه آینده مشخص میشه ! به شخصه دوست دارم تا 20 بیاد 😁

لینک به دیدگاه

• ارسال 289
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.

من هیچ وقت به کسی تحلیلی نمیدم.چون ممکنه عمل نکنه.ولی بنظرم ممکنه حتی تا 12000 هم بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو این بازار هیچ چیزی غیرممکن نیست ولی به نظر شخصی فکر نکنم زیر 28 بیاد مگر با دستکاری 

لینک به دیدگاه

https://youtu.be/bw6giyX7DhE

https://youtu.be/L_f6R0DHNH0

دولت فدرال لعنتی امریکا چه میکنی با ما

لینک به دیدگاه

در ۳ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

تو این بازار هیچ چیزی غیرممکن نیست ولی به نظر شخصی فکر نکنم زیر 28 بیاد مگر با دستکاری 

ماینرای چینی میخوان مهاجرت کنن - دستگاهاشون رو خاموش میکنن و هشریت سنگین میریزه....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲۰ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

ماینرای چینی میخوان مهاجرت کنن - دستگاهاشون رو خاموش میکنن و هشریت سنگین میریزه....

به چیا ؟

امید بازگشت به بالای 50 و 60 هست در میان مدت ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، HesaRex گفته است :

به ایران

ایران که گفتن فعلا خاموش کنید البته راست باشه و قیمت برق قانونی بالا بردن

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به چیا ؟

امید بازگشت به بالای 50 و 60 هست در میان مدت ؟

مهاجرت مکانی میکنند, بازگشت به 50 نیازمند تثبیت قوی بالای 42 هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Slasher گفته است :

مهاجرت مکانی میکنند, بازگشت به 50 نیازمند تثبیت قوی بالای 42 هست 

وقتی قیمت بیت پایین میکشه طبیعیه هشریت شبکه پایین میاد چون تعدادی خاموش میکنن

اینجوری که خریدار ها رو ترسوندن مدتی زمان میبره تا دوباره بالا بیاد البته شما بهتر در جریان هستید

لینک به دیدگاه

دوستان تنها با اومدن اتریوم ۲ که دیگه امکان ماین اتر نیس میشه امیدوار بود یکم قیمتا بیاد پایین ولی خیلی ارزای دیگه هم هستن که با کارت گرافیک ماین میشن!

آینده که صددرصد کلا ماینینگ منتفی میشه چون دنیا به سمت مصرف کمتر انرژی پیش میره ولی معلوم نیس کی!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان تنها با اومدن اتریوم ۲ که دیگه امکان ماین اتر نیس میشه امیدوار بود یکم قیمتا بیاد پایین ولی خیلی ارزای دیگه هم هستن که با کارت گرافیک ماین میشن!

آینده که صددرصد کلا ماینینگ منتفی میشه چون دنیا به سمت مصرف کمتر انرژی پیش میره ولی معلوم نیس کی!!!

والا که اینجور معلومه قیمت رم هم بالا میره ، یعنی بستن سیستم میشه آرزو ، پول یه ماشین بدی به سیستم !!!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بعضی ها با اتریوم کلاسیک ادامه میدن ماین رو و در نهایت مجبورا که بفروشند البته RVN هم آینده خوبی داره 

در 9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

وقتی قیمت بیت پایین میکشه طبیعیه هشریت شبکه پایین میاد چون تعدادی خاموش میکنن

اینجوری که خریدار ها رو ترسوندن مدتی زمان میبره تا دوباره بالا بیاد البته شما بهتر در جریان هستید

رابطشون مستقیمه دیگه - به هر حال این بازار همیشه صعودی بوده و هست فقط بازار با این ریزش ها بازنده میسازه از آدم ها 

به هر حال بیت 26 تایی و 17 تایی و حتی 11 تایی در دسترس هست 

هرچیزی ممکنه تو این بازار 

لینک به دیدگاه

https://t.me/Digital_Economic_Trades

https://t.me/economi_crypto

دو کانال بالا در تلگرام با بیش از 40 کا ممبر اسکمر هستن یوقت گول ایردراپشون رو نخورید

تاپیک کلاهبرداران اینترنتی رو پیدا نکردم پس همینجا پستش کردم که مربوط به ارز دیجیتال هست

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۸ در ۱۶:۴۷، Miad۰۰۷ گفته است :

سلام دوست عزیز ماین اتریوم چندین سال میگن میخاد جایگزین سیستم سهامی بشه ماینش ولی تا بحال هیچکاری نکردن و نمیکنن چون به نفعشون

بله دنیا داره میره سمت مصرف کمتر انرژی...شما میدونین بیس و پایه ساخت ارز دیجیتال این کویین ها چی بوده ؟؟ از بین بردن سیستم های بانکی بی خودی و هزینه های بی خودی اون و تولید و چاپ اسکناس و غیره...که این کویین هارو ساختن هر شخص بتونه پول حقیقش داشته باشه بدون مالیات دادن یا تورم این چیزا که باهاش تو فضای مجازی تبادل انجام بده و جایگزین پول فیزیکی بشه...حالا این تبادل و انتقال تراکنش رو هوا که انجام نمیشه... به اینجاش فکر کردن که بجای اینکه کلی هزینه سیستم های مثل بانکا بکنن گفتن هر شخص میتونه با سیستم خودش این روال محاسبات و رندرینگ تبادلات یا همون  تایید تراکنشا و وریفای انجام بده و در ازاش پاداش بگیره...که از چیزای کوچیک شروع شد (1 هسته سیپیو) و به دستگاه ماینر رسید...در کل توضیحم این بود این سیستم وابسه به سیستم های ماینرا هستشو هر چی بیشتر باشن سرعت شبکه بالاتر میره و پیشرفته تر میشه..و همچنین تمام این هزینه که چه دستگاه ماینر چه ریگ چه هارد بخاد مصرف کنه 00000001% هزینه و مصرفی که این سیستم های بانک و چاپ پولو هزار کوفتی که این وسط هست و کلی از سیاست مدارا و بزرگای جهان دارن ازش پول در میارن نیست و نخواهد شد!!! شما در نظر بگیر یه بانک معمولی تو ایران میری چندتا فقط پرسنل و مکان و دم دستگاه داره....حالا کل دنیا فک کن...نسبت به هزینه و مصرف سیستمای ماینینگ!!!

که دیر یا زود کلا ارز دیجیتال جایگزین پول فیزیکی میشه همونجور که میبینی خیلی از فروشگاها خرید با تتر و بیت اینچزا ازاد گذاشتن و همینجور داره فراگیر تر میشه

اگ واقعا یه بررسی کنی سال 2021 چقدر تکنولوژی نسبت به سالای دیگ پیشرفت سریع تری داشت کامل احساس میکنی این سیستم ارز دیجیتال هم چرا باید اینقدر رشد کنه..مثال کوچیک تو همین حوضه سخت افزار کامپیوتر...گرافیک نسل 2000 چقدر طول کشید بعد نسل 1000 گرافیک بیاد ؟؟ حالا نسل 3000 چقدر طول کشید ؟ صحبت نسل 4000...سیپیو نسل 8 قفل کرده بود...نسل9.10.11...صحبت 12...سرعت نت 5جی...خدافظ 6جی...

حالا حالا این وسط کله گنده ها سیاست مدارا که دارن از سیستم بانکداری سود میکنن میچرخوننش الان ترسیدن...دارن کلی هزینه میکنن که یه جوری بیان ارز دیجیتال زیر سوال ببرن...ماین خراب کنن...اخه فک کن نونش داره اجر میشه...میدونی تا همین الان چقدر مردم سرمایهاشون از بانک کشیدن بیرون تبدیل ارز کردن ؟؟ الان واقعا ترسیدن دارن موج منفی میدن...تا یه تایمی اینجوری...بعدش منتظر پامپ وحشتناکی باید بود!

داستان ماینم با این توضحاتی که دادم باید پا برجا باشه که تراکنشا تایید بخوره..هیچوققت تمومی نداره

دوستان خوشحال میشم شما هم نظرتون در مورد تحلیلی که کردم بگین...چون اخبار خیلی ضد و نقیض زیاد شده...یه کاسه ای زیر نیم کاسس

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۱۱ در 03:03، Ho3iN_ گفته است :

سلام دوست عزیز ماین اتریوم چندین سال میگن میخاد جایگزین سیستم سهامی بشه ماینش ولی تا بحال هیچکاری نکردن و نمیکنن چون به نفعشون

بله دنیا داره میره سمت مصرف کمتر انرژی...شما میدونین بیس و پایه ساخت ارز دیجیتال این کویین ها چی بوده ؟؟ از بین بردن سیستم های بانکی بی خودی و هزینه های بی خودی اون و تولید و چاپ اسکناس و غیره...که این کویین هارو ساختن هر شخص بتونه پول حقیقش داشته باشه بدون مالیات دادن یا تورم این چیزا که باهاش تو فضای مجازی تبادل انجام بده و جایگزین پول فیزیکی بشه...حالا این تبادل و انتقال تراکنش رو هوا که انجام نمیشه... به اینجاش فکر کردن که بجای اینکه کلی هزینه سیستم های مثل بانکا بکنن گفتن هر شخص میتونه با سیستم خودش این روال محاسبات و رندرینگ تبادلات یا همون  تایید تراکنشا و وریفای انجام بده و در ازاش پاداش بگیره...که از چیزای کوچیک شروع شد (1 هسته سیپیو) و به دستگاه ماینر رسید...در کل توضیحم این بود این سیستم وابسه به سیستم های ماینرا هستشو هر چی بیشتر باشن سرعت شبکه بالاتر میره و پیشرفته تر میشه..و همچنین تمام این هزینه که چه دستگاه ماینر چه ریگ چه هارد بخاد مصرف کنه 00000001% هزینه و مصرفی که این سیستم های بانک و چاپ پولو هزار کوفتی که این وسط هست و کلی از سیاست مدارا و بزرگای جهان دارن ازش پول در میارن نیست و نخواهد شد!!! شما در نظر بگیر یه بانک معمولی تو ایران میری چندتا فقط پرسنل و مکان و دم دستگاه داره....حالا کل دنیا فک کن...نسبت به هزینه و مصرف سیستمای ماینینگ!!!

که دیر یا زود کلا ارز دیجیتال جایگزین پول فیزیکی میشه همونجور که میبینی خیلی از فروشگاها خرید با تتر و بیت اینچزا ازاد گذاشتن و همینجور داره فراگیر تر میشه

اگ واقعا یه بررسی کنی سال 2021 چقدر تکنولوژی نسبت به سالای دیگ پیشرفت سریع تری داشت کامل احساس میکنی این سیستم ارز دیجیتال هم چرا باید اینقدر رشد کنه..مثال کوچیک تو همین حوضه سخت افزار کامپیوتر...گرافیک نسل 2000 چقدر طول کشید بعد نسل 1000 گرافیک بیاد ؟؟ حالا نسل 3000 چقدر طول کشید ؟ صحبت نسل 4000...سیپیو نسل 8 قفل کرده بود...نسل9.10.11...صحبت 12...سرعت نت 5جی...خدافظ 6جی...

حالا حالا این وسط کله گنده ها سیاست مدارا که دارن از سیستم بانکداری سود میکنن میچرخوننش الان ترسیدن...دارن کلی هزینه میکنن که یه جوری بیان ارز دیجیتال زیر سوال ببرن...ماین خراب کنن...اخه فک کن نونش داره اجر میشه...میدونی تا همین الان چقدر مردم سرمایهاشون از بانک کشیدن بیرون تبدیل ارز کردن ؟؟ الان واقعا ترسیدن دارن موج منفی میدن...تا یه تایمی اینجوری...بعدش منتظر پامپ وحشتناکی باید بود!

داستان ماینم با این توضحاتی که دادم باید پا برجا باشه که تراکنشا تایید بخوره..هیچوققت تمومی نداره

دوستان خوشحال میشم شما هم نظرتون در مورد تحلیلی که کردم بگین...چون اخبار خیلی ضد و نقیض زیاد شده...یه کاسه ای زیر نیم کاسس

آفرین

یه تعدادی از ارز ها میرن سمت اثبات سهام شایدم اثبات سهام نمایندگی شده

ولی خیلی از ارز ها اعضای کلیدیشون اصلا اعتقادی به این سیستم ندارن میدونن به صرفه و ارزونه ولی اینجور میگن که یه مشکل در اثبات سهام وجود داره اونم اینه که اگر یه نفر 51 درصد کوین هارو در دست بگیره دیگه فقط خدا زورش بهش میرسه هیچ راهی وجود نداره میتونه به شبکه حمله کنه ولی در اثبات کار اگر یه نفر 51 درصد هش رو در دست بگیره میشه با سخت افزار جدید جلوشو گرفت و در این مورد باهاشون موافق هستم این یه مشکل در اثبات سهام هست هرچند در ارز های بزرگتر اینکار خیلی سخته ولی هنوزم ممکنه در ارز های کوچکتر  میتونه باعث ارز بین رفتن شبکه برای همیشه بشه

یه حرف دیگه که میزنن و باهاش موافق نیستم اینه که یه نظام سرمایه داری بوجود میاره که درست نیست در ارز هایی مثل بیت کوین هم میبینیم ماینر های بزرگ نقش همون سرمایه دار هارو دارن

ولی بصورت کلی این اثبات کار تا سالها باقی میمونه و اینجوری نیست بعد از اتریوم دو انتظار داشته باشیم همه ارز ها به دنبالش این روند رو دنبال کنن

دوستان من جاتون بودم از کویننکس میکشیدم بیرون

5 درصد هشریت بیت کوین واسه ایرانه استخر ویا بی تی سی هم مال کویننکسه یکی از بزگترین هاست که جور در میاد

این صرافی یک سفیر ایرانی هم داره که چت کویننکس ایران رو با 21 کا ممبر اداره میکنه هر هفته یه دو تا شت کوین هم میاد باهاشون مصاحبه میزاره بعدش هم در کویننکس لیست میشن و چند صد درصد پامپ یه 50 دلار هم میده به کسایی که بهترین سوال رو میپرسن

با کارت ملی هم احراز هویت میکنه نمیدونم شایعه درست باشه یا نه ولی بعضی ها میگن به یه حدی رسیده موجودیشون بلاک شدن پشتیبانی هم از خودم میشنوی داغون بعد از سه روز جواب تیکت رو دادن که کد تنظیم دوباره 2fa رو واست فرستادیم هیچی نیومده این ششمین بار هست تیکت میزنم از هات بیت هم دوری کنیم بهتره توی بایننس احتیاط رو رعایت کنید ایپی لو نره بهتره تا اینجا کوکوین هم از کاربر slasher بپرسید ببینید با ایپی ایران برید گیر میده یا نه خودم تست نکردم سایتش واسم مشکل داشت میگفت رمزت اشتباهه درحالی که درست وارد میکردم.

image.thumb.png.b68f3e73587895738626a0cdc3429658.png

image.thumb.png.2b58615941c261b338e8827d2cbc7aaa.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توکن warzon در صرافی پنکیک سواپ چند دقیقه پیش لیست شد

آدرس کانترکت 

0x7a39d01158705359b4f8061a5060097ce8529bcb

سایت اصلی 

https://warzone.finance/

در در ۱۴۰۰/۳/۱۳ در 16:20، YUNKI گفته است :

بهتره یه قندشکن با ای پی ثابت تهیه بشه و بدون مشکل کارتونو بکنید چرا باید بدونن که ایرانی هستید ؟

لینک به دیدگاه

در ۱۹ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بهتره یه قندشکن با ای پی ثابت تهیه بشه و بدون مشکل کارتونو بکنید چرا باید بدونن که ایرانی هستید ؟

حرف من اینه که این صرافی که کلا ایران پشتشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۴ ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ایرانی بودن و تحریم

الان بخوای کیف پول سخت افزاری هم بخری مدلهای فیک هم تو بازار هست تنها راه مطمئن سفارش از وب سایت اصلیه که به دلیل دیواری که دور خودمون کشیدیم نمیشه

یعنی با وجود کیف پول سخت افزاری بازم احتمال بر باد رفتن موجودی هست الان تاپیکهایی تو سایتهای خارجی میخونم app فیک تو گوگل پلی و اپل استور باعث دزدیده شدن خیلی از کیف ها شده

یکی به تازگی یک میلیون دلارش رفته

واقعا سخته

بعد از اینکه خودم یه مبلغ بالا ازم دزدیده شد استرس تمام وجودمو گرفته

میخواستم ته مونده حساب از بازار خارج کنم که ریزش بیت نزاشت وسوسه شت کوین ها هم شدیم که همشون با ریزش بیتت با کله پایین اومدن

بد زمونه ای شده خدا خودش رحم کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پای بیت کوین به بازی محبوب جی‌تی‌ای هم باز شد

🔸 در شرایطی که طرفداران مجموعه بازی‌های جی‌تی‌ای به شدت منتظر سری ششم این بازی هستند، تام هندرسون جزئیاتی را درباره این بازی مهیج فاش کرده است. هندرسون که سابقه افشای جزئیات بازی‌های مختلفی را دارد، اعلام کرد پاداش‌های کریپتویی برای تکمیل برخی از مراحل این بازی در نظر گرفته شده است. او افزود: «شنیده‌ام که در جی‌تی‌ای ۶ برای به پایان رساندن برخی مراحل به جای پاداش نقدی، پاداش بیت کوینی داده می‌شود.» وی ادامه داد به این بازی یک کارگزار هم برای ارزهای دیجیتال افزوده شده است. گفتنی است جی‌تی‌ای ۶ هنوز به بازار عرضه نشده است. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۳ در ۱۸:۴۶، YUNKI گفته است :

من یادم نبود تو کوینکس شماره تلفن هم دادم چجوری میشه پاکش کرد؟

لینک به دیدگاه

در ۲ دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من یادم نبود تو کوینکس شماره تلفن هم دادم چجوری میشه پاکش کرد؟

میشه غیرفعالش کرد ولی حذف نمیشه کرد به هر حال اطلاعاتت رو به احتمال زیاد آرشیو میکنه هرکاری کنی فایده نداره

من دقت کردم وقتی کویننکس بازه سیستم هنگ میکنه و کند میشه یه نفر دیگه هم همین مورد رو گزارش بود هات بیت هم وقتی تبش بازه تقریبا 20 درصد سی پی یو رو مصرف میکنه

من چون مونرو ماین میکنم سه تا هسته از 4 تا درگیره وقتی کویننکس رو واسه یه مدت طولانی باز نگه میداشتم سیستم فریز میشد بعدش هم خاموش افزونه no coin رو روی فایرفاکس نصب کردم چیزی گزارش نکرد ولی احتمالش هست از سخت افزار واسه استخراج استفاده بکنه دیروز همه پول هامو کشیدم بیرون ازش

کیف پول ویا ولت هم از یه نفر شنیدم وقتی از استخر ویا بی تی سی میخواد ارز انتقال بده بهش کارمزدی نمیگیره و وقتی هم میخواد از کیف پول بریزه صرافی باز هم کارمزدی نمیگیره تنها حالتی که امکان داره برای انتقال ارز کارمزدی ازت گرفته نشه اینه که خود بلاکچین اونجوری باشه مثل Nano یا اینکه انتقال داخلی باشه یعنی اینکه یه کیف پول واحد رو بین افراد تفکیک کنن ولی در واقع کنترل همه اون ادرس ها واسه یه کیف پوله که به این صورت ویا والت متمرکز هست و اون کلماتی که بهت میده برای خالی نبودن عریضه است یه بک اند هم باید داشته باشه هرموقع خواست دارایی هاتو بلوکه کنه ازین کیف پول و صرافی با استخرش دوری کنید فقط از کیف پول های تایید شده استفاده کنید ویا والت هیچ جا تایید نشده

اصلا معلوم نیست کی پشت این صرافیه یجا زده هنگ کنگ یجا زده انگلیس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۲ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

میشه غیرفعالش کرد ولی حذف نمیشه کرد به هر حال اطلاعاتت رو به احتمال زیاد آرشیو میکنه هرکاری کنی فایده نداره

من دقت کردم وقتی کویننکس بازه سیستم هنگ میکنه و کند میشه یه نفر دیگه هم همین مورد رو گزارش بود هات بیت هم وقتی تبش بازه تقریبا 20 درصد سی پی یو رو مصرف میکنه

من چون مونرو ماین میکنم سه تا هسته از 4 تا درگیره وقتی کویننکس رو واسه یه مدت طولانی باز نگه میداشتم سیستم فریز میشد بعدش هم خاموش افزونه no coin رو روی فایرفاکس نصب کردم چیزی گزارش نکرد ولی احتمالش هست از سخت افزار واسه استخراج استفاده بکنه دیروز همه پول هامو کشیدم بیرون ازش

کیف پول ویا ولت هم از یه نفر شنیدم وقتی از استخر ویا بی تی سی میخواد ارز انتقال بده بهش کارمزدی نمیگیره و وقتی هم میخواد از کیف پول بریزه صرافی باز هم کارمزدی نمیگیره تنها حالتی که امکان داره برای انتقال ارز کارمزدی ازت گرفته نشه اینه که خود بلاکچین اونجوری باشه مثل Nano یا اینکه انتقال داخلی باشه یعنی اینکه یه کیف پول واحد رو بین افراد تفکیک کنن ولی در واقع کنترل همه اون ادرس ها واسه یه کیف پوله که به این صورت ویا والت متمرکز هست و اون کلماتی که بهت میده برای خالی نبودن عریضه است یه بک اند هم باید داشته باشه هرموقع خواست دارایی هاتو بلوکه کنه ازین کیف پول و صرافی با استخرش دوری کنید فقط از کیف پول های تایید شده استفاده کنید ویا والت هیچ جا تایید نشده

اصلا معلوم نیست کی پشت این صرافیه یجا زده هنگ کنگ یجا زده انگلیس

الان کدوم صرافی ریختی ؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

الان کدوم صرافی ریختی ؟ 

هنوز جایی نرفتم همشو ریختم تو کیف پولم هام ولی کوکوین در نظر دارم کسی با سایت کوکوین مشکلی نداشته؟ من رمز رو میزنم میزنه اشتباهه ولی مطمئنم درسته شاید مشکل از protonmail باشه

لینک به دیدگاه

در ۲۰ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

منم تو کوینکس میرم سیستم خیلی کند میشه و لگ میزنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...