رفتن به مطلب

مشکل شناسایی فرکانس رم ram 3000 gskill cl 15

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز امروز 2 قطعه خریدم 

cou i3 10100

main b460 tuf gaming 

مشکل اینجاست که رمم 3000 ولی مادربورد 2933  و رم با xmp فقط 2666 میاد نه بالاتر دلیلش چیه 

لینک به دیدگاه

درود

پردازنده شما فقط تا همین میزان فرکانس رو ساپورت می‌کنه. بهترین کار هم این هست که شما XMP رو غیرفعال کنید و به صورت دستی فرکانس رو رویِ 2666 قرار بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای رمهای بالاتر از فرکانس پایه سی پی یو شما باید به بخش ساپورت مادربرد برید و رمهایی که با مادربرد شما پیشنهاد داده شده رو تهیه کنید

این بخش

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/All-series/TUF-GAMING-B460-PLUS/HelpDesk_QVL_Memory/

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 14 دی 1399 در 01:14، Sandor گفته است :

درود

پردازنده شما فقط تا همین میزان فرکانس رو ساپورت می‌کنه. بهترین کار هم این هست که شما XMP رو غیرفعال کنید و به صورت دستی فرکانس رو رویِ 2666 قرار بدید

خسته نباشید دوست عزیز خوب باید چی کار کنم الان من برای باس بالاتر رمم هیچ راهی نیست ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، zaraki گفته است :

خسته نباشید دوست عزیز خوب باید چی کار کنم الان من برای باس بالاتر رمم هیچ راهی نیست ؟

خیر

این پردازنده‌ای که شما دارید فقط در همین حد فرکانس رو ساپورت می‌کنه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Sandor گفته است :

خیر

این پردازنده‌ای که شما دارید فقط در همین حد فرکانس رو ساپورت می‌کنه

آخه دوستم همین سی پی یو رو خریده ولی رمش با من فرق داره اون قشنگ ساپورت می کنه ۲۹۳۳ در صورتی که اونم رمش ۳۰۰۰ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...