رفتن به مطلب

چه خبرتووووووووووووووونه؟!!

Feri_seven
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

دوستان! فقط در زمینه کامپیوتر نیست. اکثرا از گرونی قطعات مربوط به شغل خود شکایت داره.

حرفشون هم منطقیه!

میگن چرا : دلار در یکسال اخیر ۲برابر شده ولی قیمت اجناس ۳-۴ برابر شده ؟!!

احسنت چه مثال قشنگی زدی

بگذریم از اینکه خودم هم یه فن پردازنده نیاز دارم و دوست ندارم جنس دویستی رو دوتومن پول بدم

واقعا جا داره نماینده گرین هم تشریف بیارند و نظرشون را به اشتراک بزارند.

دوست عزیز، دوستان قبل تر گفتن که با این تاپیک قرار نیست اتفاق خاصی بیفته، صرفا اسباب کم کردن فشار روحی و روانی ماست!... نیاز نیست شخصی بیاد و صحبتی کنه یا توضیحی بده! دانستنیها رو میدونیم، با حرف و توضیح نه چیزی عوض میشه نه چیزی درست میشه...

لینک به دیدگاه

کشور ایران یه کشوری هست که به راحتی میشه توش میلیاردر شد فقط باید کمی آینده نگر باشی  تو این مملکت هیچ چیزی رو نباید فروخت چون نگه داریش چند ماه بعد چند برابر میتونی بفروشیش     خدا وکیلی ما پارسال اینا پولمون رو به عنبر نسا میدادیم الان وضعمون از این بهتر بود یه کیس گرین اورامان پلاس به مبلغ 320 تومن در تاریخ ۹۹.۱.۳ خریده بودم چند ماه بعد 1200 فروختم    دیگه اینجا جای زندگی نیست😪😪😴😴

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Feri_seven گفته است :

دوست عزیز، دوستان قبل تر گفتن که با این تاپیک قرار نیست اتفاق خاصی بیفته

صددرصد

صرفا اسباب کم کردن فشار روحی و روانی ماست!

فعلا که باعث افزایش فشار روحی هست

کم کردن فشار روانی در شرایط کنونی با دارو درمانی هم ممکن نیست

نیاز نیست شخصی بیاد و صحبتی کنه یا توضیحی بده!

واقعا ؟؟!!!

🤐

دانستنیها رو میدونیم، با حرف و توضیح نه چیزی عوض میشه نه چیزی درست میشه...

من نمیدونم شما بفرمائید

چرا افزایش قیمت در "بعضی اجناس" نامتعارف هست

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

واقعا جا داره نماینده گرین هم تشریف بیارند و نظرشون را به اشتراک بزارند.

نماینده گرین رو اینقدر اینجا چلوندن که فرار کرد و دیگه تو فرم لیون فعالیت نداره

رفتن برای خودشون فرم جدا زدن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

image.thumb.png.da4c04851d61bcb4e984d6f14f73865a.png

پارسال برج 7 همینو خریدم 180 تومن. فکر میکنم هنوز فاکتورشم باشه. حالا اینو گرفتم 180  که مثلا محصول ایرانیه شده 2300 . حداقل 10 برابر شده .  سیپیو 9100f اون موقع 990 تومن گرفتم الان همچنان زیر 3 تومنه. کمتر از 3 برابر. و قیمت دلار هم  2 برابر شده ها.  از دلارو پولمون بنالیم یا از دلال و واسطه و فروشنده ..... مون .

برج 3 امسال 250 گرفتم 😑

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است :

کشور ایران یه کشوری هست که به راحتی میشه توش میلیاردر شد فقط باید کمی آینده نگر باشی  تو این مملکت هیچ چیزی رو نباید فروخت چون نگه داریش چند ماه بعد چند برابر میتونی بفروشیش     خدا وکیلی ما پارسال اینا پولمون رو به عنبر نسا میدادیم الان وضعمون از این بهتر بود یه کیس گرین اورامان پلاس به مبلغ 320 تومن در تاریخ ۹۹.۱.۳ خریده بودم چند ماه بعد 1200 فروختم    دیگه اینجا جای زندگی نیست😪😪😴😴

شما هم نباید ملاک قیمت رو بر اساس قیمت دزد ها بذارید اگر میخواید منتقد باشید

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

شما هم نباید ملاک قیمت رو بر اساس قیمت دزد ها بذارید اگر میخواید منتقد باشید

ما متاسفانه چاره ای نداریم😴😴

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash917 گفته است :

ما متاسفانه چاره ای نداریم😴😴

پس با این حساب اونا هم چاره ای ندارن :)))

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، YUNKI گفته است :

پس با این حساب اونا هم چاره ای ندارن :)))

شما طرف مردمی یا طرف دولتی؟

لینک به دیدگاه

الان من کیس آوردم و مانیتور و یه سری خورده ریز دیگه از دبی...

هیچکس نخریده 

مشابه همون با کیفیت پایینتر رو گرین داره میفروشه با قیمت بالاتر و "واقعا" ملت میخرن

ولی وقتی من گذاشتم برای فروش با سود حداقلی همه یا میگن نه گرونه یا درخواست تخفیف میکنن

خب من که قصد دارم به صورت حداقلی و هرچند کوچک یه بخشی رو از انحصار دربیارم و هم خودم یه سودی بکنم هم یوزر هموطن جنس خوب استفاده بکنه الان سرمایه ام خوابیده و فروشمم تعطیل

من خودم تا مجبور نباشم از گرین نمیخرم و خودم وارد میکنم یا سایت های واسطه و غیره

شماهم نخرید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، kiarash917 گفته است :

شما طرف مردمی یا طرف دولتی؟

حرف منو نگرفتی طرف حساب من کسایی که هستن که میان یه جنس رو میذارن برای فروش برای مثال 1 میلیون و میگن قیمت خوبی میدن چون توی لیون یا جای دیگه 2 میلیونه میای بررسی میکنی میبینی این جنس تا چند روز پیش 500 تومن بوده و دلال ها بدون هیچ دلیل منطقی قیمتش رو زدن دو میلیون شما اگر میخوای از اون ها انتقاد کنی خب مثل اونا نباش اگر قیمت اونا غیر منطقیه تو بر اساس اون ها قیمت نزن بیا بر اساس  نرخ ارز و وضعیت تولید  قیمت بزن اگر یه کولر نوتوس 100 داری قیمت زدی 1 میلیون چون  دلال ها دو برابر این میدن تو هم فرقی با اونا نداری 

فروشنده هایی که میخوان حرف از انصاف بزنن از یه بی انصاف دیگه اسکی نمیرن من همین الان یه نوتوس 95 دارم قیمتش توی بازار از یک و دویست شروع میشه تا دو میل به نظر خودت اگر بیام قیمت بزنم 800 تومن یا حتی 400 تومن فرقی با اون دزد دارم؟ نه ندارم اگر بخوام با انصاف باشم این فن رو باید بدم دویست تومن 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

حرف منو نگرفتی طرف حساب من کسایی که هستن که میان یه جنس رو میذارن برای فروش برای مثال 1 میلیون و میگن قیمت خوبی میدن چون توی لیون یا جای دیگه 2 میلیونه میای بررسی میکنی میبینی این جنس تا چند روز پیش 500 تومن بوده و دلال ها بدون هیچ دلیل منطقی قیمتش رو زدن دو میلیون شما اگر میخوای از اون ها انتقاد کنی خب مثل اونا نباش اگر قیمت اونا غیر منطقیه تو بر اساس اون ها قیمت نزن بیا بر اساس  نرخ ارز و وضعیت تولید  قیمت بزن اگر یه کولر نوتوس 100 داری قیمت زدی 1 میلیون چون  دلال ها دو برابر این میدن تو هم فرقی با اونا نداری 

فروشنده هایی که میخوان حرف از انصاف بزنن از یه بی انصاف دیگه اسکی نمیرن من همین الان یه نوتوس 95 دارم قیمتش توی بازار از یک و دویست شروع میشه تا دو میل به نظر خودت اگر بیام قیمت بزنم 800 تومن یا حتی 400 تومن فرقی با اون دزد دارم؟ نه ندارم اگر بخوام با انصاف باشم این فن رو باید بدم دویست تومن 

وقتی که کالایی رو میفروشید باید جایگزینش هم بکنید !!!!

مسئله انصاف نیست و گرنه الان توی بازار خودرو پراید مدل 85 نباید باشه 50 تومن!! شما کسیو پیدا می کنید که این خودرو رو بده 3 تومن چون صفرشو خریده 5 و نیم؟!!!

قطعات کامپیوترم مثل همینه و مصرفی

ویرایش شده توسط xXxHO3EiNxXx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دیشب 14500 بود الان رفتم دوباره مشخصاتش رو نگاه کنم دیدم کردن 15500

خیلی خوبن اینا 😂 دیگه بی حس شدیم

Untitled.thumb.jpg.21f2ea0e10e1fbbae6c000b3bbe586da.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

والادلار 33 تومن بود ارزون تر بود. دلار 18 تومن بود دوست من 580 8 گیگ دست دو خرید 3300 . الان دلار 26 تومنه/ دوبرابر قیمت پارسال. قیمت پارسال نوی 580 بعضا زیر 3 تومن و دست دوش زیر 2 تومن بود. واقعیت اینه که موقع گرونی همه درکسری از ثانیه  گرون میکنن . ولی ارزون که بشه کسی پیش قدم نمیشه بزنه تو سر قیمت جنسش. اگر خلاف حرف منه  شما مدرک بیار بگو به من ثابت کن از یک ماه پیش دلار چه تکونی خورد که  هرروز داریم افزایش قیمت میبینیم. فعلا هم که به بایدن امیدی نیس. نمیدونم چرا شما بایدن رو فرشته نجات میبینید . 

شما راجب دلار صحبت کردید وگفتید تکون نخورد,جواب دادم که 20-30 درصد ریخت.حالا یسری اجناس به دلیل دلال بازی و احتکار وگرون فروشی امثال گرین گرون موندن یا گرونتر شدن بحثش جداست,حرف سر دلار بود که ارزون هم شده,نمونه تاثیرش هم توی خودرو به وضوح مشخصه,لوازم خانگی هم همینطور.خودرو 40بعضا تا 50 درصد ارزون شده!!!خصوصا خارجی ها واونایی که بی منطق رفته بودن بالا.یه lx570 تا 14-15 تومن قیمت میزاشتن والآن 6 و این حدوداس,بقیش همین همینطور.جنسیس 2 تومنی رو 900 تومنه و...

در انتها امید به آینده خیلی بهتر از ناامیدیه,این یک,مضافا الآن بحث امید و این ها مطرح نیست,وقتی شرایط رو به خرابی هست که امیدواری خب میتونه بنوعی حماقت هم تلقی بشه,مهم فاکتور ها وشواهد پیش روی ما هستند که مسیر وجهت  چندماه,سال آینده رو مشخص میکنن,الآن تمام فاکتورها ومولفه ها ثبات بازارها ودر ادامه نزولی بودن اون هارو نشون میدن,حالا من براچی عین احمقا بگم آقا باید بخریم که داره گرون میشه,اگه نخریم بیچاره ایم,تا بوده همین بوده,امروز نخری فردا فلانه و...؟؟خب بله این چند ده سال شیب صعودی بوده,اما نزول ناگهانی هم در مقاطع مهم کم نداشتیم,یکیش الآن که انشاالله ادامه دار خواهد بود,یکیش بعد از قطعنامه 598 وپایان جنگ,سکه نصف شد,خیلیا سکته کردن!!!(حقشونه از بس خریده بودن)یکی دیگش بعد برجام,دلار 3700-800تومنی رسیده بود 2900 وروی 3 تومن ثبات داشت,خب این یعنی یه کاهش قیمت 20.25 درصدی,هرچند موقت.الآنم حرف من اینه,روند صعودی تمام شده,به سمت نزول ومدتی پایداری قیمت ها میریم,حالا اصلا فرض میگریم قراره 6ماه قیمتا پایین بمونه,و موقته مثل همیشه,اما چیزی که هست الآن قطعا وقت خرید نیست,(جز نیاز)

بایدن رو هم کسی فرشته فرض نکرده,بایدن به همراه تفکر حاکم بر کابینش مسیری که قرار بر اجرا کردنش دارند منجر به آزادسازی منابع ما,رفع تحریم و... میشه,این یعنی بازگشت شرایط به قبل وفروختن 2ونیم میلیون بشکه نفت ,پرکردن چاله های مدیریت و بی تدبیری با همین نفت ودر نتیجه ارزانی وثبات بازارها,خیلی روشن و مشخص.

خلاصه که نا امید نباشید

لینک به دیدگاه

گرین قیمت تعیین میکنه ... 

باسه جنس ای خارجی دیگه 

نه اینکه قیمت بیاره پایین 

خودکفارایی یعنی همین (میلی) 

لینک به دیدگاه

من پاور 650 ocpt رو قبل ماجرای بنزین خریده بودم 800 تومن ولی از همین الان غصم گرفته بعد چند سال دیگه باید بلاخره پاور عوض کنم، با کدوم پول پاور بخرم آخه؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

از قیمت ها فکر کنم خبر ندارید>دلار 32 تومن دقیا بعد از انتخاب شدن بایدن اومده رو 25 که الآن هست.تکون نخورد؟!!!

خوششون بیاد دلال ها یا نیاد دوره صعود تموم شده,به قبل برنمیگرده اما نزول فرسایشی شروع شده و با آغاز رسمی دولت بایدن شیب تندتری هم خواهد گرفت. ودلار حوالی 18تا20 طبق نظر همه کارشناسا محقق خواهد شد

سلام

دلار رو خود دولت آورد پایین. با ترخیص همه کالاهایی که توی گمرک گروگان گرفته بود. همه رو همزمان با پیروزی بایدن آزاد کرد تا این بار روانی رو ایجاد کنه که همش تقصیر ترامپ بود و بایدن که اومد دلار اومد پایین. اما درکل هیچ ربطی به بایدن نداشت. الآن دلارو پایین نگه داشته و ممکنه یکم دیگه هم بیاد پایینتر. برای اینکه القا کنه کدخدا بایدن آدم خوبیه و دوباره بریم سر میز مذاکره برای وارد کردن آسیب بیشتر به کشور.

خبر بد اینه که بودجه ای که برای 1400 بسته هم بیشتر شبیه طرح براندازیه تا بودجه. طوری تنظیم شده تا با اینکه آقایون دیگه خودشون نیستن اما تورم بسیار شدید تری نسبت به قبل ایجاد بشه. افزایش قیمت های آینده رو از چشم رئیس جمهور بعدی نبینین چون برنامه ریزی برای افزایش تورم توی 1400 توسط همین بودجه ای که الآن بحثش هست برنامه ریزی شده.

خلاصه اگر چیزی واقعا لازم دارین تهیه کنین چون شاید اوضاع توی 1400 طوری بشه که دلار 50 تومنی هم ببینین. گرچه قیمت های کنونی ربطی به دلار نداره اما دلال ها و فروشنده ها از اسم دلار و آب گل آلود استفاده میکنن تا هی قیمت هارو افزایش بدن.

اما بشدت توصیه میکنم از خرید چیزی که واقعا احتیاج ندارین چشم پوشی کنین. کسایی که عشق RGB و ظاهر سازی و ارتقا دادن های غیر ضروری هستن, با نخریدن حدلاقل میتونین یک گوشه کارو بگیرین.

لینک به دیدگاه

بیخیال دوستان. هر چیزی واقعا نیاز دارید و پولش رو دارید بخرید. بعدا مطمئنا پشیمون می شید. تو روند گرونی و ارزونی هم خود مردم زیاد تاثیری ندارن. شاید در حد یک در میلیون تاثیر داشته باشن اونم شاید. با نخریدن نمیشه کاری کرد. اقتصاد کارکردش اینطوری نیست. خیلی پیچیده تر از این حرفهاست. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

image.thumb.png.da4c04851d61bcb4e984d6f14f73865a.png

پارسال برج 7 همینو خریدم 180 تومن. فکر میکنم هنوز فاکتورشم باشه. حالا اینو گرفتم 180  که مثلا محصول ایرانیه شده 2300 . حداقل 10 برابر شده .  سیپیو 9100f اون موقع 990 تومن گرفتم الان همچنان زیر 3 تومنه. کمتر از 3 برابر. و قیمت دلار هم  2 برابر شده ها.  از دلارو پولمون بنالیم یا از دلال و واسطه و فروشنده ..... مون .

https://www.amazon.ae/Jonsbo-Radiator-Cooling-CR-1200-LGA1200/dp/B08HQLQKBW/ref=sr_1_24?dchild=1&keywords=cpu+fan&qid=1609687650&sr=8-24

:|

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

بایدن رو هم کسی فرشته فرض نکرده,بایدن به همراه تفکر حاکم بر کابینش مسیری که قرار بر اجرا کردنش دارند منجر به آزادسازی منابع ما,رفع تحریم و... میشه,این یعنی بازگشت شرایط به قبل وفروختن 2ونیم میلیون بشکه نفت ,پرکردن چاله های مدیریت و بی تدبیری با همین نفت ودر نتیجه ارزانی وثبات بازارها,خیلی روشن و مشخص.

ارتباطی به موضوع تاپیک نداره ولی فقط خواستم بگم که اومدن "عالیجناب بایدن" هم هنوز 100% قطعی نیست !

روز ششم ژانویه ( چهار روز دیگه ) قراره یه خبرایی بشه ...

اگر ششم ژانویه هم خبری نشه ممکنه تا بیستم ژانویه که مراسم تحلیف ریاست جمهوری آینده آمریکا هست یه خبرایی بشه ....... بقول شاعر: " خبری در راه است ! "

خبری که میتونه وضعیت ما رو به مراتب بدتر از امروز بکنه ! ... ( دیگه بیشتر از این نمیتونم اینجا توضیح بدم )

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

میخواستم بگیرم که مستقیم از گرین گفتم بگیرم برام ارزونتر در بیاد ولی خیلی راحت گرین گفت برو از دلال هام بگیر که یه پولی هم بره تو جیب اونا!!!

طبیعیه شما حداکثر 10 تا کیس بیشتر که نمیخواستی و احتمالا چون جزو مشتری های اصلی و همیشگی نبودی این پیشنهاد به شما داده.

لینک به دیدگاه

تنها راه عدم حمایت از مافیای داخلی هست

ایسوس بگیر 750 واتش بهتر ... !

image.thumb.png.eb30ccda4ba694cb259c85105952cd25.png

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من  جنس آکبند خریدن تو این وضعیت خیلی اشتباهه . باید با کار کرده کنار اومد و ساخت !

واقعیت  اینه که عنان کار از دستشون در رفته و قبول هم نمیکنن !!!

(کلا همه چی مون به همه چیمون میاد به شتر گفتن چرا گردنت كجه ؟ گفت : كجام راسته )

رسیدیم به جایی گردن چند تا از این گرون فروش ها رو باید بزنن  تا قیمت ها درست شه !

به قول عزیزی مشکلات کوچیکمون  با مشکلات بزرگتر حل میشه  😭

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

بحث این پاور ۱۲۰۰ وات شد من همون سالی که اومد یعنی سال ۲۰۱۸ خریدمش یعنی ۱۸ ماه پیش اون موقع شد ۱۹۷۰ یادمه انتخابای دیگه ای هم داشتم اما با کمی تحقیق فهمیدم شرکت high power واقعا پلتفرم جدیدی به کار برده برای مدل های oc dg  و بهتر از کولر ماستری بود که از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ داشت عینا یک پلتفرم رو می فروخت جالبترین نکته پاور high power این بود cable less بود مدار و برد قلع اندود و مدار چاپی کار اتصالات رو می کردن عین پلتفرم خفن seasonic prime اما نکته تلخ ماجرا اینجاست خیلی از گیمرها زمان قدیم پاورهای با کیفیت پایین high power رو خریدن و به این شرکت کمک کردن برسه به پلتفرم با کیفیت سال ۲۰۱۸ اما ابر و ماه و گرین و لیون کامپیوتر دست گیمرها رو از این پلتفرم کوتاه کردن

OCDG_Digitally_PSU_16.jpg

OCDG_Digitally_PSU_07.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو نفری که کتک میزنن گرین و دولت

کتک خور ها امثال ما ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...