رفتن به مطلب

چه خبرتووووووووووووووونه؟!!

Feri_seven
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۳ ساعت قبل، arash_aria گفته است :

درود دوستان

۱دلار کاهشی

۲ بیت کویین با مغز سقوط کرد

۳ قیمت جهانی کاهش 

ولی یه ۲۰۶۰ فکستنی که به گرد پلی ۵ نمیخوره هنوز ۲۴ تومنه

کدوم منطقی بازار ایران روش استواره ؟؟؟

بابا بیت کویین هم کسی نمیخواد اصلا تو ایران که ممنوعه

بکشین پایین قیمت این لعنتیو دیگه

قیمت PS5 تو پاکستان 1100دلار است یه چند میلیون از قیمت ایران بالاتر،فقط ایران نیست اسپانیا هم هم قیمت کارت گرافیک بشدت بالاست ، خلاصه همه کشورایی که اقتصاد داغون دارن

لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

قیمت بیت کوین هیچ ربطی به گرافیک نداره

حتی قیمت اتریوم هم هیچ ربطی به گرافیک نداره

کارمزد شبکه اتریوم هست که قیمت گرافیک رو تغییر میده

که در حال حاضر درآمد ماین با کردن اتریوم به نسبت گذشته هیچ کاهشی نداشته بلکه افزایش هم داشته

کاهش قیمت گرافیک فک میکنم تو آذر ماه رخ بده و قیمت ها حدود 40 درصد کاهش پیدا کنن ( البته بعید میدونم هرگز دیگه بشه قیمت های یکی دوسال پیش رو تو خواب هم دید)

البته اشاره کنم قیمتی هم که شما گفتین صحیح نیست

الان همین فروشگاه نوین پلازا داره 3060 میفروشه 24 تومن

سلام.

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/34037-ethereum-transition-proof-of-stake

لینک به دیدگاه

در ۳۷ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

اتریوم کلاسیک رو دیدی یا نه؟ پرواز کرد بزار اتریوم دو بیاد بازم پرواز میکنه

لینک به دیدگاه

در ۵۹ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

این دقیقا همون موضوعی هست که گفتم باعث کاهش قیمت تو آذر ماه بشه احتمالا

البته درنظر بگیرین بسیاری از کسایی که ماین میکنن حاضر به فروش کارت نیستن و میرن سراغ ماین رمز ارز های دیگه

شاید به اندازه اتریوم سودآوری عجیب غریب نداشته باشه ولی کماکان به نسبت فروش دست دوم کارت به صرفه تر خواهد بود

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

در هم اکنون، Alirezatha گفته است :

البته درنظر بگیرین بسیاری از کسایی که ماین میکنن حاضر به فروش کارت نیستن و میرن سراغ ماین رمز ارز های دیگه

شاید به اندازه اتریوم سودآوری عجیب غریب نداشته باشه ولی کماکان به نسبت فروش دست دوم کارت به صرفه تر خواهد بود

باور کنید من از یک سال پیش دارم میخونم که هی میگن قراره از pow بره روی pos تو همه شون هم میگن  نزدیکه ولی از یک سال پیش هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده. احتمالا منظورشون از نزدیک 2022 بوده!!

لینک به دیدگاه

در ۲۶ دقیقه قبل، YUNKI گفته است :

اتریوم کلاسیک رو دیدی یا نه؟ پرواز کرد بزار اتریوم دو بیاد بازم پرواز میکنه

در ۲ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

دیدم خوب رفته بالا اما الان بحث ماینشه.

دیگه ارز های دیگه هم سود آوری خوبی ندارن.مثلا همین اتریم کلاسیک با rx580 تو سایت whattomine تقریبا 10-15 دلار در آمد داره.

لینک به دیدگاه

در ۱۵ دقیقه قبل، amir.t.۱۲۶۱ گفته است :

دیدم خوب رفته بالا اما الان بحث ماینشه.

دیگه ارز های دیگه هم سود آوری خوبی ندارن.مثلا همین اتریم کلاسیک با rx580 تو سایت whattomine تقریبا 10-15 دلار در آمد داره.

برای ریون و اتریوم کلاسیک در حال حاضر تو این بازار قرمز 47 دلاره واسه اتریوم 130 بازار برگرده قیمت ها بره بالا بین 70 تا صد دلار در امد داره

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

قیمت بیت کوین هیچ ربطی به گرافیک نداره

حتی قیمت اتریوم هم هیچ ربطی به گرافیک نداره

کارمزد شبکه اتریوم هست که قیمت گرافیک رو تغییر میده

که در حال حاضر درآمد ماین با کردن اتریوم به نسبت گذشته هیچ کاهشی نداشته بلکه افزایش هم داشته

کاهش قیمت گرافیک فک میکنم تو آذر ماه رخ بده و قیمت ها حدود 40 درصد کاهش پیدا کنن ( البته بعید میدونم هرگز دیگه بشه قیمت های یکی دوسال پیش رو تو خواب هم دید)

البته اشاره کنم قیمتی هم که شما گفتین صحیح نیست

الان همین فروشگاه نوین پلازا داره 3060 میفروشه 24 تومن

چرا الکی یه چیزی میگین؟؟؟

به چه دلیل رفته بالا گرافیک؟؟؟تنها و تنها بیت کویین 

لطفا تحمیق نکنین .وقتی گرون میشه میگیم چرا شد؟

میگین بیت کویین رفته بالا تقاضا رفته بالا 

حالا که اومده پایین همون بالا گیر کرده گرافیک

در 5 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

برای ریون و اتریوم کلاسیک در حال حاضر تو این بازار قرمز 47 دلاره واسه اتریوم 130 بازار برگرده قیمت ها بره بالا بین 70 تا صد دلار در امد داره

بزودی ماینرا دیگه بیت کویین و ارز دیجیتال براشون بی معنی میشه و بازار پر میشه از ۲۰۶۰ و ۳۰۶۰ داغون که باباش درومده 

به قیمتهای مفت و مجبورن  قیمتها رو بیارن رو ۴۰۰ دلار و نرمال .

دقیقا ارزونی بیت کویین تاثیر مستقیم جهانی داره رو قیمت گرافیک ولی وارد کنننده ما حالا حالاها نمیارن پایین تازه تازه دارن ملتو تیغ میزنن

و حال میکنن و ۲۰ تومن رو ۳۴ تومن میندازن خوب میتیغن ملت رو .

افت بیت کویین دقیقا رو قیمت جهانی گرافیک تاثیر میزاره .داخلیش فقط وقتی بیت کویین میکشه بالا

میکشن بالا میاد پایین اصلا ربطی نداره و تحمیق کردنها شروع میشه 

لینک به دیدگاه

در ۴ دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

بزودی ماینرا دیگه بیت کویین و ارز دیجیتال براشون بی معنی میشه و بازار پر میشه از ۲۰۶۰ و ۳۰۶۰ داغون که باباش درومده 

به قیمتهای مفت و مجبورن  قیمتها رو بیارن رو ۴۰۰ دلار و نرمال .

دقیقا ارزونی بیت کویین تاثیر مستقیم جهانی داره رو قیمت گرافیک ولی وارد کنننده ما حالا حالاها نمیارن پایین تازه تازه دارن ملتو تیغ میزنن

و حال میکنن و ۲۰ تومن رو ۳۴ تومن میندازن خوب میتیغن ملت رو .

افت بیت کویین دقیقا رو قیمت جهانی گرافیک تاثیر میزاره .داخلیش فقط وقتی بیت کویین میکشه بالا

میکشن بالا میاد پایین اصلا ربطی نداره و تحمیق کردنها شروع میشه 

وایسا تا بیاد پایین

لینک به دیدگاه

در ۲۲ دقیقه قبل، Slasher گفته است :

دلیل این تاپیک ها چیه ؟  واقعا ؟! 

سادگی و دلخوشی مردمی که همیشه منتظر ارزانی هستن

لینک به دیدگاه

در ۳۹ دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

چرا الکی یه چیزی میگین؟؟؟

به چه دلیل رفته بالا گرافیک؟؟؟تنها و تنها بیت کویین 

لطفا تحمیق نکنین .وقتی گرون میشه میگیم چرا شد؟

میگین بیت کویین رفته بالا تقاضا رفته بالا 

حالا که اومده پایین همون بالا گیر کرده گرافیک

دوست عزیز

بیت کوین هیچ ربطی به گرافیک نداره تاکید میکنم هیچ ربطی

اینکه میگن بیت کوین رفته بالا پس گرافیک گرون شده یه اصطلاح عامیانه و کاملا غلط هست

واضح ترین مثالش هم اینکه قیمت بیت همین چند روز سقوط عجیب غریبی کرد و گرافیک عملا هیچ تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

در ۲۸ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

دوست عزیز

بیت کوین هیچ ربطی به گرافیک نداره تاکید میکنم هیچ ربطی

اینکه میگن بیت کوین رفته بالا پس گرافیک گرون شده یه اصطلاح عامیانه و کاملا غلط هست

واضح ترین مثالش هم اینکه قیمت بیت همین چند روز سقوط عجیب غریبی کرد و گرافیک عملا هیچ تغییری نکرد

چرا یهویی ۲۰۶۰ زمانی که بیت کویین شد یکو نیم میلیارد رفت چسبید رو ۳۰ میلیون؟؟؟؟

\س هر کی گفت و میگه بخاطر ارز دیجیتال گرافیک رفته بالا به اصطلاح دری وری میگه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در ۲۹ دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

\س هر کی گفت و میگه بخاطر ارز دیجیتال گرافیک رفته بالا به اصطلاح دری وری میگه؟؟؟

تو پیام قبلیم یکبار اشاره کردم

قیمت گرافیک نه به قیمت بیت کوین نه به قیمت اتریوم و نه هیچ ارز دیگه ای بستگی نداره

به تعداد تراکنش ها و کارمزد شبکه اتریوم وابسته هست (فعلا)

و چون معمولا با افزایش بیت کوین جو بازار مثبت میشه تعداد معاملات هم زیاد میشه در نتیجه تعداد تراکنش های شبکه اتریوم هم افزایش پیدا میکنه و نهایتا گرافیک گرون میشه

ولی اینکه حالا چون قیمت بیت کوین کم شد پس گرافیک هم باید ارزون بشه غلطه

گرافیک زمانی ارزون میشه که بازار راکد بشه و خرید و فروش ها کم بشن و این موضوع به پارامتر های زیادی وابسته هست و نمیشه به خیلی راحت بگیم بیت کوین رفت بالا گرافیک بره بالا و بیت کوین بیاد پایین گرافیک میاد پایین

لینک به دیدگاه

در ۵۵ دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

چون اینجا ایران 

فقط کافیه هر بهانه ای دستشون بیاد میکشن بالا 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بگذار راحت تر برات بگم که اصلا" دنبال دلیل نباشی

شما اصلا" فکر کن بدون هیچ دلیلی دوست داشتن قیمت ها رو بکشن بالا

اصلا" هیچ دلیلی نداشتن جز اینکه دوست داشتن بکشن بالا

حالا تو این وضعیت تا وقتی خریدار داره نمیاد پایین

حالا میخواد هر کسی معترض باشه

اعتراض که با گفتن نیست عملی باید نشان داده بشه

حالا شما بشین اینجا دنبال خط چهارم آدیداس بگرد 

وقتی حالا عده ای هستند که میخرن حالا با هر قیمتی و با هر تفکری

پایین نمیاد

فقط در صورتی پایین میاد که عرضه از تقاضا بیشتر باشه

ما اینجا تو این کشور خودمون احتکار مذگان داریم و جنسی که خودمون تولید میکنیم و مواد اولیه وارداتی هم نداره یهو ناپدید میشه میبینیم 2 هفته بعد با قیمت جدید شارژ شد

قطعات سخت افزاری که دست خودشون هست و کاملا" عرضه و تقاضا رو خودشون تنظیم میکنند

تحریم ها هیچی نداشته باشه که به نظرم برای یک عده خیلی زیاد داشته

این قابلیت ملت ما رو محک زده که چند برابر قیمت واقعی کالاها میتونیم پرداخت کنیم

الان دیگه همه خیالشون راحت شده که مایحتاج ضروری که برای زنده موندن احتیاج دارن هم هر چقدر ببریم بالا باز جا داره

قطعات سخت افزار که جای خود دارد شما از اون روزی بترس که اینها بره تو ردیف 27 و کلا وارداتش ممنوع بشه

راه دیگه هم این هست که مثل گوشی همراه تعداد وارد کننده ها انقدر بره بالا که کسی نتونه ناز بکنه و مجبور باشن برای بازپرداخت پولها شون رقابت کنن با هم سر ارزونتر دادن

الان طرف یک دفتر تو یک پاساژ درجه 2 در مشهد داره شده وارد کننده رسمی گوشی

تا وقتی انحصار هست عرضه و تقاضا هم انحصارا" فرمولش نوشته میشه به صورتی که میخوان

البته که بگم اون 270 شرکتی هم که الان وارد کننده گوشی هستند از انسان های عادی نبودن و یک گروه فیلتری خاصی دارند و من و شما به راحتی نمیتونیم واردش بشیم

یعنی همچنان انحصار هست فقط درجه 2 و 3 ها رو هم راه دادن تو بازیشون

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

کدوم منطقی بازار ایران روش استواره ؟؟؟

بر منطق نهایت سو استفاده از موقعیت خبری و اقتصادی.

خبر یعنی کافیه خبری بیاد که با فلان قطعه پول در میارن، قیمتش سریع میره بالا حتی اگر در عمل خبر Fake باشه و هیچ واقعیتی نداشته نباشه.

اقتصادی یعنی واقعا اگر با قطعه ای پول در بیاد، در این حالت هم قیمتش سریع میره بالا.

حالا حالا هم برنمی گرده سر جاش. مگر اینکه ارز های دیجیتال ماه ها اینقدری ضعیف بشن که دیگه ماین کردن نصرفه، و همزمان دلار بیاد پایین و همزمان واردات آزاد بشه، و هم زمان دورنمای وضعیت اقتصادی مثبت بشه. در چنین شرایطی، 2060 که 5 میلیون بیشتر نمی ارزه، شاید تا قیمت 15 میلیون ارزون بشه.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

حرف منطقی نیست!! ماست بند میگه ماست من ترشه؟ میگه کار من ایراد داره؟!
بخش عمدش بخاطر سودجویی فروشنده هاست. مثال بارز میارم، هفته پیش یکی از خورده پاها که از دوبی جنس میاره لیست قیمت داده بود هاردی که توی امازون دوبی 200 دلار بوده داشت میداد 450 دلار!!!! تازه تحویل یک ماه دیگه! خب نامسلمون همین الان 200 دلار از امازون امریکا اصلا از طریق مالتینا سفارش بدم خیلی کمتر از 450 دلار تموم بشه 40 روزه هم میرسه!! قیمتایی که میدید توی هیچ کشوری نیست والا، با هر متر و معیاری حساب میکنی انقدر درنمیادکه دارن توی بازار ایران میفروشن این از خدا بیخبرا!! چه خبرتونه واقعا؟؟ نه خدایی نه پیغمبری نه اخرتی به هیچی اعتقاد ندارید، از ماست که برماست، همینه مملکت رو لجن برداشته، از همین مردم هست که دولت و حکومت شکل گرفته، به دولت اعتراض نکنید عزیزان، خود ما هستیم که بدبختمون کردیم!!

لینک به دیدگاه

و همان تاپیک های بی نتیجه همیشگی

با اعتراض کف خیابون هم درست نمیشه چه برسه به مجازیش 

لینک به دیدگاه

به جای قر زدن از داخل نخر برادر من زورت که نکردن من مانیتور خواستم بخرم دیدم مردم خودمون دست 2 کیفیت fhd رو گرونتر از نو با کیفیت qhd میدن پس از امارات خریدم دیگه چه توقعی از دلال میره قبول کنیم مشکل از اکثریت مردمه همه به فکر خودشونن چیزی به اسم حقوق دیگران و انسانیت و نوع دوستی برای اکثریت مردم تعریف نشده شاید اگر هر کدوم از شماها جای لیون کامپیوتر بودید چه بسا گرونترم جنس می فروختید

لینک به دیدگاه

من فکر می‌کنم اینجا یه مشکل داریم. دوستان دلال رو همشون اینجوری تعریف کردن: سود می‌گیره، وصل می‌کنه

اوکی. منطقیه. 

ولی دوستان مقابل با این مشکل دارن: 

می‌خره. انبار می‌کنه. می‌فروشه

حالا که انقدر منطقی و فلسفی شد، خب برادران عزیز، اگر قرار بر انبار کردن بود، انبار کارخونه سازنده از ظرفیت دلالای ایران بیشتر بود

پس این دو تا گروه رو یکی نکنید قاطی تعریفاتون :دی

اون اولی دلاله، قبول کردیم

دومی کارش نقاشی کشیدنه. چیزی که تو این فروم فراوونه

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MasoudK۹۶ گفته است :

حالا که انقدر منطقی و فلسفی شد، خب برادران عزیز، اگر قرار بر انبار کردن بود، انبار کارخونه سازنده از ظرفیت دلالای ایران بیشتر بود

بحث اینه کارخونه ادماش ایرانی نیستن که سو استفاده کنن تا تقی به توقی می خوره شما توجه نکردی چی شد!!! مثلا سر همین بحث ssd مدل 1 ترابایت افزایش قیمتی خاصی نداشته اونور اینجا من کارکرده دیدم 13 میلیون!!! فیلم طنزه دیگه کشور ما یک کمدی تلخه هر کسی راحت می تونه همین الان از امارات قیمت خیلی پایین تر بخره بالاخره هر کسی شعور و فهم داره و می دونه باید چه جوری پولش رو خرج کنه بحث کردن به نظرم بیهودست

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

بحث اینه کارخونه ادماش ایرانی نیستن که سو استفاده کنن تا تقی به توقی می خوره شما توجه نکردی چی شد!!! مثلا سر همین بحث ssd مدل 1 ترابایت افزایش قیمتی خاصی نداشته اونور اینجا من کارکرده دیدم 13 میلیون!!! فیلم طنزه دیگه کشور ما یک کمدی تلخه هر کسی راحت می تونه همین الان از امارات قیمت خیلی پایین تر بخره بالاخره هر کسی شعور و فهم داره و می دونه باید چه جوری پولش رو خرج کنه بحث کردن به نظرم بیهودست

دقیقا همینو می‌گم

تو اون تعریف مثبت دلالی اگه کارخونه سازنده جنس نداشت مساوی اینه که دلال هم جنس نداره، نه اینکه به هر ضرب و زوری شده بخره و با ۱۰ برابر قیمت بفروشه

این دیگه از اون تعریف خارجه و به نظرم جای دفاع نداره به هیچ شکل

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در ۱۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

ربطی به ایرانی بودن یا نبودن نداره دوست عزیز، خارجی هم باشی در جایی که شرایطش فراهم باشه، یک جنس رو به چند برابر قیمت به مردم میفروشی. بحث اینه، برای رفع مشکل باید کاری کرد اون شرایط برای چنین سو استفاده های اینچنینی فراهم نباشه.

تا زمانی که شرایط فراهمه، ایرانی و غیر ایرانی و هر کسی رو با هر ملیتی بگذاری، اونم سو استفاده می کنه، منم باشم، شما هم باشی، همه اینکارو می کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...