رفتن به مطلب

انتخاب نشدن فلش در بایوس لپتاپ و بوت نشدن رمیکس او اس و ویندوز

Arash21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه 

رمیکس او اس رو از طریق هارد خواستم نصب کنم که بعد از نصب باید میرفت توی منوی بوت ولی فقط ویندوز مثل همیشه بوت میشد حتی درایو جدا هم واسش ساختم بعدش از طریق فلش با نرم افزار اصلی رمیکس تست کردم منوی بوت اومد ولی وقتی زدم روی رمیکس او اس نوشت کرنل وجود نداره و شروع کرد به فرمت پارتیشن حالا نمیدونم کدوم پارتشین بعد ۲۰ دیقه اتفاقی نیافتاد لپتاپ رو خاموش کردم ولی بعد ازون دیگه نه ویندوز بوت میشه نه خود این سیستم عامل بی خواص توی بایوس به هیچ وجه ننیشه فلش یا هرچیز قابل بوت رو انتخاب کرد توی عکس میبینید 

سکیور بوت رو غیرفعال کردم لگاسی و uefiرو هم امتحان کردم usb boot فعاله فست بوت رو هم دستکاری کردم اتفاقی ن افتاد 

میتونم برم پیش یه لپتاپ دیگه ویندوز رو ردیف کنم ولی سوال اینهوقتی نمیتونم از بایوس چیزی انتخاب کنم چجوری باید سیستم عامل نصب کنم؟

این هم بگم وقتی میزنم رو رمیکس صفحه سیاه میاد اتفاقی نمی افته وقتی میزنم روی ویندوز باز برمیگرده توی خود منوی بوت

16099575271838595906520816730375.jpg

لینک به دیدگاه

فلش که روش ویندوز نصب هست رو روی سیستم دیگه نصب کنید و بایوس رو هم به حالت پیش فرض در بیارید و بعد سکیور بوت رو هم غیر فعال کنید 

به صورت پیش فرض لپ تاپ ها روی حالت uefi + CSM هستن که باعث میشه تمام حالت ها رو نشون بده ! 

به از انتخاب حالت UEFI + CSM یه ریست باید بکنید تا گزینه ها درست بشه  ! 

اگر فلش روی سیستم دیگه به صورت بوت اومد بالا و باز هم روی لپ تاپ نیومد راحت ترین کار فرمت هارد روی یه سیستم دیگه هست 

لینک به دیدگاه

مشکل حل شد باید به جای رفتن به بایوس کلید f12 رو میزدم و میرفتم توی بوت منیجر 

دوستان اگر فلش بوتیبل رو از بوت منیجر انتخاب کردی لوگوی لنوو یا لپتاپتون اومد بالا هیچ اتفاقی نیفتاد هر چقدر شده صبر کنید عادیه

ویندوز مشکلی نداشت و راحت بوت شد ولی مشکل رمیکس او اس پاربرجا است به جاش از فونیکس استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...