رفتن به مطلب

گرانی بی سابقه کارت گرافیک در مدت زمان کمتر از 4 ساعت؟؟؟!!!!!!!!!

arash_aria
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Blueman6 گفته است :

قیمت پاور هم بد شده ولی حالا از چه سیستمی به چه سیستمی قصد ارتقا دارید؟

برای سیستم های اینتل نسل جدید داره معرفی میشه ولی خیلی از حال حاضر بهتره.

برای سیستم های AMD هم نسل ۵۰۰۰ با قیمت بهتر و تنوع بیشتری موجود میشن.

بله بشدت گرون شده پاور

پاورم خداروشکر اوکیه

متاسفانه بودجم نمیرسه 5000 بخرم چون قصد ارتقای مانیتور رو هم دارم

کارت گرافیک = MSI RX 5700 XT

سیستم فعلی:

پردازنده: i7 6700

مادربرد: Asus B150 pro gaming

رم: Gskill 16gb 2144

کیس: Green Jaguar X2

مانیتور: Samsung 24" PLS 1080p 60Hz

سیستمی که قصد خریدشو دارم: 

پردازنده: Ryzen 3700x

مادربرد: Asus B550-f

رم: TeamGroup Xcalibur 16gb 3200 CL16

کیس: CoolerMaster H500p Mesh

مانیتور: Xiaomi 34" VA 1440p 144Hz with Freesync

البته میتونم کیس رو یچیز ارزون تر مثل گرین z5 بردارم و رم رو ۳۲ گیگ بخرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 147
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، Paxton گفته است :

بله بشدت گرون شده پاور

پاورم خداروشکر اوکیه

سیستم فعلی:

کارتتون که خوبه و از بهترین نوع در اون سری هم هست.

سیستمی هم که انتخاب کردید، خوبه و بعیده کاهش قیمت محسوسی داشته باشه.

کیس هم سلیقه ایه ولی میتونید مدل ارزون تر از همون کولرمستر بخرید ولی جداگانه فن RGB بذارید برای خوشگلی.

بسلامتی بخرید بعیده رو این قطعات تغییر خاصی از نظر قیمت ایجاد بشه.

لینک به دیدگاه

سقوط بیت کوین بشدت حدودا 20%

سقوط دلار 

پایان تعطیلات میلادی

چرا گرافیک گرونه هنوزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در 4 ساعت قبل، Paxton گفته است :

بله بشدت گرون شده پاور

پاورم خداروشکر اوکیه

سیستم فعلی:

5700 رو داری یا میخوای بخرین؟؟

بیت کوین ریخت شدیدا

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، arash_aria گفته است :

5700 رو داری یا میخوای بخرین؟؟

دارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Paxton گفته است :

دارم

عالیه با 3700 ایکس هم میشین در حد پلی 5 یه کم قویتر تا 10 سال دیگه برای گیمینگ کافیتونه 

البته اگر dlss نخواین داشته باشین که قرار نرمافزاری بشه ریتریسنیگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این وضعیت بیت کوین هم جوریه انگار مسئولای ایرانی پشتش هست

یا حداقل از دستور پخت اینا استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

این وضعیت بیت کوین هم جوریه انگار مسئولای ایرانی پشتش هست

یا حداقل از دستور پخت اینا استفاده میکنن

من یه ماشین میخوام بفروشم از دو سه روز قبل هزار جور قیمت دادن تو دیوارم که قیمتها اومد ناجور شده

هر کی یه قیمت میده .پیکن 80 میدن 40 تومن wtf .

بیت کوینم ترکوند ولی درکل الان تمام بهانه از دلالها گرفته شدش .خل بزرگ رفت پیر مفنگی اومد تو امریکا 

دلار داره میاد پایین و بیت کویینم که رخت پشماش تا جمعش کنه سه ماه میکشه .

امیدوارم در مجموع برای یکماه شاهد 2060 با قیمتهای 10 تومن باشیم .من حاضرم کارتمو 4 تومن بدم ولی 2060 

بشه 9 یا 10 تومن .تو دیجی کالاهم که پر شده از 2060 و 2070 دیگه این قیمت فضاایی معنی نداره باید بکشه پایین 

چون ماینرا ضرر کردن و مجبور 2060 و5700 که خرید بفروشن .

ترو خدا ازشون نخرین هرگز ماینی نخرین ادب بشن یا نصف قیمت بخرین 

لینک به دیدگاه

به نظرم خرید سیستم high end توی این کشور هیچ ارزشی نداره، حتی اگر آشپزخونه شیشه داشته باشید و به عنوان هیزم جهت گرم شدن، پول بسوزونید.

با اون سیستم میخواهید چی کار کنید؟ گیم پلی بدید؟ 99 درصد افراد برای گیم و بقیه برای کار های نرم افزاری سیستم میخرند. بعضی ها هم برای هر دو کاربرد.

اما تا وقتی که اینترنت خوب نداریم، از همه نظر تحریم هستیم،  همه ی سایت های مفید و خوب رو با دستان خودمون (یسری ها) مسدود (ف) کردیم، مجبوریم با گیفت کارت بازی بخریم، مجبوریم با کلی روش راه های بین المللی رو دور بزنیم تا مثلا یک بازی بخریم، هیچ ارزشی نداره! وقتی تو بازی ها با گرافیک end داریم پلی میدیم دریغ از اینکه پینگ 150 داریم با پکت لاس. به درد .............. میخوره. با پولتون یک کار دیگه کنید، یا کلا جمع کنید برید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه کار راحتری هم میشه کرد

از بازی کرکی استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

یه کار راحتری هم میشه کرد

از بازی کرکی استفاده کنیم

😍😍

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، HosseinRF گفته است :

به نظرم خرید سیستم high end توی این کشور هیچ ارزشی نداره، حتی اگر آشپزخونه شیشه داشته باشید و به عنوان هیزم جهت گرم شدن، پول بسوزونید.

با اون سیستم میخواهید چی کار کنید؟ گیم پلی بدید؟ 99 درصد افراد برای گیم و بقیه برای کار های نرم افزاری سیستم میخرند. بعضی ها هم برای هر دو کاربرد.

اما تا وقتی که اینترنت خوب نداریم، از همه نظر تحریم هستیم،  همه ی سایت های مفید و خوب رو با دستان خودمون (یسری ها) مسدود (ف) کردیم، مجبوریم با گیفت کارت بازی بخریم، مجبوریم با کلی روش راه های بین المللی رو دور بزنیم تا مثلا یک بازی بخریم، هیچ ارزشی نداره! وقتی تو بازی ها با گرافیک end داریم پلی میدیم دریغ از اینکه پینگ 150 داریم با پکت لاس. به درد .............. میخوره. با پولتون یک کار دیگه کنید، یا کلا جمع کنید برید.

عزیزم حدودا 90% بازیها حتی با دنوو بعد مدتی کرک میشن.دیلی یا تاخیر داره درست ولی بالاخره به دستمون

میرسه .من تو این 20 سال گیمریم خاطر ندارم باز اورج خریده باشم مگر دو سال اول اونم شبیه ساز پرواز 98 

و 95 و سایه جنگ جو که مال مایکروسافت بود اولیش و روش هک شده بود اونم 4000 تومن خریدم که خیلی 

پول بود یادمه رم خریدم 2 تومن 2 هزار تومن 2مگ .خخخخ برای اولین سیستمم بعد کمودور 128 و 64

معروف به 386 بعد از البته سریهای دسکتاپ واقعی ibm که مانیتور روی کیس وصل بودن و کلا فلاپی داشتن

سی دی رام نداشتن و مانیتورمم 14 رنگی بود برای 386 البته کیس من واستاده سری اول بود 

کلا اینتل بود رمشم اس دی و ... کلا ازون زمان تا الان سه تا بازی اصلی خریدم بقیش کرک بوده .

این همه گفتم که نگین پرت میگه .سالهاست دارم سیستم اپ میکنم این آخریه واقعا راضیم ازش 

ولی باید گرافیک رو عوض کنم . من هم برنامه مینویسم و انیمیشن میشازم فیلم ادیت میکنم و هزارتا

کار دیگه میکنم باید همه چیو هندل کنه .ولی عزیزم برای گیمینگم صبر میکنم بیاد کرکش 

و اونهایی که کارت هدیه میخره پلی داره که در اصل خرید پلی 5 بدرد ایران نمیخوره هم باید 

برین 600 دلار رو بخرین 1200 دلار هم بازیش نیست باشم خدا میدونه چقدره .

واقعا چه خبری چحجوری 600 دلار میشه 30 میلیون؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخ

با ده تا ماشین حساب زدم 600 تا 24500 تومن میشه 14700 نهایت 15 میلیون خخخخخ

دلاری 60 هزار تومن دارن پامون میزنن برید بخرید حال کنین گردناشون کلفت تر کنین دلالارو

25000=60000؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! what........the....f خودتون میدونین دیگه

فازتون چیه؟؟؟؟

ببخشید بعضی حروفو کیبوردمون نمیزنه من همیشه مشکل کیبورد داشتم 

یه جاهایی نا مفهومه که تصحیح کردم .

این فرضیه رفتن هم مال بالا حکیم و مناطق بیدرد 7 گانه هست .بنده یه زمانی 

منطق 5 بودم ولی الان تهران پوست انداخته و معانیش عوض شده یه کمم عوضی شده

مارو تهران راحم نمیدن و نداریمم که بخواهیم بریم .کل دارایمونم یه کیس و یه ماشینه سر جمع 

داداش 100 تومنم نمیشه که بشم ویزام نمیدن بهمون باهاش .پس هستیم میمونیم تا بمیریم .

این هم از رفتن ازایران پروندش برای امثال من کلا کنسله .

هنر کنیم بریم یه کیش که اونم برامون در حد نیویورک رفتنه خخخخخ

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HosseinRF گفته است :

دوست عزیز حرف خیلی قشنگی زدی ولی اونی که (جهت گرم شدن ؛ پول بسوزونید) مایه داره ؛ خب مگه نمیتونه اینترنت ماهواره داخلی یا سرویس اینترنت استارلینک بخره😄

راه برای پولدار ها بازه؛ ماهستیم که تازانو در گل گیریم ؛این چینی ها هم هرچی بد باشن ولی بنظرم اگر دولتی داشتیم که میتونست یه توافق نامه عالی باهاشون ببنده اینترنتمون رو تو5 سال از این ور به اون میکردن ؛ به امید دولت بعدی که شاید با این چینی ها بتونه یه قرار داد درست و درمون ببنده این اینترنت ما هم درست بشه بلکه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز حرف خیلی قشنگی زدی ولی اونی که (جهت گرم شدن ؛ پول بسوزونید) مایه داره ؛ خب مگه نمیتونه اینترنت ماهواره داخلی یا سرویس اینترنت استارلینک بخره😄

راه برای پولدار ها بازه؛ ماهستیم که تازانو در گل گیریم ؛این چینی ها هم هرچی بد باشن ولی بنظرم اگر دولتی داشتیم که میتونست یه توافق نامه عالی باهاشون ببنده اینترنتمون رو تو5 سال از این ور به اون میکردن ؛ به امید دولت بعدی که شاید با این چینی ها بتونه یه قرار داد درست و درمون ببنده این اینترنت ما هم درست بشه بلکه

یک دیوانه اومد تمام درها بیدلیل رو ایران بست یا مجبور کرد درهارو ببندن حتی روسیه هم بست درهاشو 

حالا یه مفنگیی هواس پرت اومده که نیمه هوشیاره ولی اونم خوشش اومده و میخواد یک چیزایی بگیره بعد درارو باز کنه

تنها موند یک راه اونم قرارداد با چین که بهترین کار وضع موجود برای نجات بخشهایی از اقتصاد در کوتاه مدته 

اما چین هم به فکر منافع خودشه و میگه اول خودم و مردم خودم مهمن و اگر پاش بیوفته ایرانو میفروشه به غربیها

که بارها اینکارو کرده و بازم میکنه .نهایتا چین هم امپریالیستی از نوع جدیده ودنبال منافع ملت خودشه 

و مطمعنم دولت ما هم بخوبی میدونه چینیا دنبال چی هستند و مواظب هستند .

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، arash_aria گفته است :

یک دیوانه اومد تمام درها بیدلیل رو ایران بست یا مجبور کرد درهارو ببندن حتی روسیه هم بست درهاشو 

حالا یه مفنگیی هواس پرت اومده که نیمه هوشیاره ولی اونم خوشش اومده و میخواد یک چیزایی بگیره بعد درارو باز کنه

تنها موند یک راه اونم قرارداد با چین که بهترین کار وضع موجود برای نجات بخشهایی از اقتصاد در کوتاه مدته 

اما چین هم به فکر منافع خودشه و میگه اول خودم و مردم خودم مهمن و اگر پاش بیوفته ایرانو میفروشه به غربیها

که بارها اینکارو کرده و بازم میکنه .نهایتا چین هم امپریالیستی از نوع جدیده ودنبال منافع ملت خودشه 

و مطمعنم دولت ما هم بخوبی میدونه چینیا دنبال چی هستند و مواظب هستند .

دوست عزیز همه به فکر منافع کشورشون هستن جزء دولت ما که به فکر حواله کردن پول بیت المال برای فرزندان x در خارج هستن

لینک به دیدگاه

دیگه خداروچه دیدید امدید فرداش دلار شد 4000هزارتومان برید سیستم انچنانی ببندید ماشین لوکس خونه .....همه صف میکشن دلار وسکهاشون رو بفروشن.تصور کنید هرچند تصور کردنش سخت باشه....

لینک به دیدگاه

در در 18 دی 1399 در 12:50، arash_aria گفته است :

با سلام علارقم اینکه دلار 300 تومنم ارزان شده ولی کارتهای گرافیک حداقل در لیون کامپیوتر ظرف مدت بسیار کوتاه چند ساعت کمتر از یک روز 4 بار افزایش قیمت خورد

مثلا یک 1660 بسیار ضعیف و بدرد نخور از 8 میلیون رفت رو 11 تا 13 میلیون دلیلشو کسی میدونه به ماها هم بگه .الان تکلیف منی که میخواستم بفروشم 

کارتمو چیه؟؟؟با 6 تومن میشد یه 2060 بخرم (با گزاشتن 6 میلیون رو کارت خودم)الان همونو بزارم روش 1660 هم نمیدن نوشو میتونستم بخرم

الان دست دوم 1660 هم نمیده کسی .واقعا کجا هستیم ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از لیون بعیده ظرف 24 ساعت 4 بار افزایش قیمت بده 

دلال ارزان شد گرافیک گران شد وای بحال اینکه دلار گران بشود چه میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم دلار بشه 26 تومن گرافیک 1660 رو بکنن 20 میلیون .قیمتگزاری مسخره در ایران ..

والا بنده هم قصد خرید یک عدد1660 داشتم پولش روهم جور کردم یهو قیمت از 8.5 رفت برا 13 تومن.اخه چه خبره تو این مملکت؟!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Arash Mahmoudi گفته است :

دیگه خداروچه دیدید امدید فرداش دلار شد 4000هزارتومان برید سیستم انچنانی ببندید ماشین لوکس خونه .....همه صف میکشن دلار وسکهاشون رو بفروشن.تصور کنید هرچند تصور کردنش سخت باشه....

چرخ روزگار است یهویی میریزن زمینو از وجود آفتها و قارچها پاک میکنن و کم کم زمین بارور میشه باید دید کی مردم به فکر میوفتن!

فیکس 2 ساعت برق رو بخاطر مزارع ماینینگ چینی که در رفسنجان هستن قطع بود!

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

چرخ روزگار است یهویی میریزن زمینو از وجود آفتها و قارچها پاک میکنن و کم کم زمین بارور میشه باید دید کی مردم به فکر میوفتن!

فیکس 2 ساعت برق رو بخاطر مزارع ماینینگ چینی که در رفسنجان هستن قطع بود!

فرمایش شما دو عزیز با کمال احترام میخواستم بگم محاله دیدم نه محال که نیست بیشتر توهم گونه هست 

کگه ممکنه دلار بشه 4000 تومن؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخ.یه روزی دلار 100 تومن شد بچه بودیم 

بدبختیمون ازون زمان شروع شدش.

1660 عاشغالی شد 15 میلیون البته نوع فنیکس منظورمه وگرنه 1660 کارت خوبیه .نوع عاشغالیش شد 15 میلیون

دیگه گردن چی میتونن بندازن دوستان ماله کشمون؟؟؟تعطیلات که تموم شد بیت کویین که با کله خورد زمین دلارم

داره میاد پایین روز به روز ماشینم که خداروشکر شد چ س تومن تا من اومدم بفروشم خورد تو سرش 

خلاصه همه چیز داره میاد پایین ولی حتی 2070 اس هم اومده پایین ولی این سری 16 داره میره بالا 

جالبه نه 2070 شده 19 تومن ولی 1660 شده 15 تومن خخخخخاون کم شد این زیاد شد

در 3 ساعت قبل، Rorschach گفته است :

والا بنده هم قصد خرید یک عدد1660 داشتم پولش روهم جور کردم یهو قیمت از 8.5 رفت برا 13 تومن.اخه چه خبره تو این مملکت؟!

سراغ داری 13 تومن به منم بگو الان عاشغالیش شده 15 میلیون داداش 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

سراغ داری 13 تومن به منم بگو الان عاشغالیش شده 15 میلیون داداش

https://www.digikala.com/product/dkp-3278040/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-gtx-1660-super-gaming-oc-6g

قیمت : ۱۳/۸۵۰

فقط دست دست بکنی، بعید میدونم تا چند ساعت دیگه موجود بمونه، چون مورد علاقه ماینرا هست.

هر چند 1660 معمولی با کولر قوی زیر ۱۱ تومن موجوه شده و برای گیمر ارزش بیشتری داره.

ویرایش شده توسط Blueman6
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Blueman6 گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-3278040/کارت-گرافیک-گیگابایت-مدل-gtx-1660-super-gaming-oc-6g

قیمت : ۱۳/۸۵۰

فقط دست دست بکنی، بعید میدونم تا چند ساعت دیگه موجود بمونه، چون مورد علاقه ماینرا هست.

هر چند 1660 معمولی با کولر قوی زیر ۱۱ تومن موجوه شده و برای گیمر ارزش بیشتری داره.

همین الان 1 تومن کشید روش😬

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

همین الان 1 تومن کشید روش😬

14 میلیون و 999 هزار تومن؟ فک کنم هفته پیش 11 بود

لینک به دیدگاه

واقعا منطق فروش تو این کشور با همه دنیا 180 درجه فرق داره! 580 رو قیمت 20 تومن دیدم! اونوقت 2070 سوپر زوتاک رو زده 19 تومن. 🤕به کجا چنین شتابان!

گرین همچنان نوتوس 100 اش رو میده +2 میلیون، اونوقت کولرمستر تی 400 رو قیمت زدن 900 تومان! 🤣بخدا  از رو کم نمیاره این گرین.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

واوووووو 1650 شد 10 میلیون بخندیم گریه کنیم؟؟؟؟2060 داره از 2070 گرونتر میشه خخخخخخخخخخخ

رفت رسید 20 میلیون ولی 2070 اس هنوز 24 تومنه و 2070 همم نیست اگر بود حتما الانه 30 میلیون بود

چه خر تو گاو میشیه بازار 

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Games_OD گفته است :

واقعا منطق فروش تو این کشور با همه دنیا 180 درجه فرق داره! 580 رو قیمت 20 تومن دیدم! اونوقت 2070 سوپر زوتاک رو زده 19 تومن. 🤕به کجا چنین شتابان!

گرین همچنان نوتوس 100 اش رو میده +2 میلیون، اونوقت کولرمستر تی 400 رو قیمت زدن 900 تومان! 🤣بخدا  از رو کم نمیاره این گرین.

من پاماگس 200 خریدم 650 نوتوس 200 گرین پیشش جوجس

گرین غیر پاور و یه سری کیسهاش نمیتونه رقابتی بکنه این قیمتاش احمقانست واقعا

در 22 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

14 میلیون و 999 هزار تومن؟ فک کنم هفته پیش 11 بود

10 تومن بود .همچی بازاری رو به یاد ندارم فقط زمان دکترر احمدی این بازار بودش 

بیاین قیمتهای هفته بعد رو پیش بینی کنیم و لیون رو مجبور کنیم به برنده یک کارت 2060 بده چطوره؟؟؟؟؟خخخخ

من شروع میکنم 

1 انواع 1660 از 14میلیون تا 16 میلیون 

2انواع 1660 سوپر از 15 تا 19 میلیون 

3انواع 1660 تی ای کلا ناموجود درصورت موجود حداقل 18 تومن حداکثرا 23 تومن

4 جناب امپراطور 2060 از 20 تا 25 میلیون

5 انواع 2070 سوپر از 22 تا 26 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

بیاین قیمتهای هفته بعد رو پیش بینی کنیم و لیون رو مجبور کنیم به برنده یک کارت 2060 بده چطوره؟؟؟؟؟خخخخ

من شروع میکنم 

1 انواع 1660 از 14میلیون تا 16 میلیون 

2انواع 1660 سوپر از 15 تا 19 میلیون 

3انواع 1660 تی ای کلا ناموجود درصورت موجود حداقل 18 تومن حداکثرا 23 تومن

4 جناب امپراطور 2060 از 20 تا 25 میلیون

5 انواع 2070 سوپر از 22 تا 26 

😒👎

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...