رفتن به مطلب

مشکل بن شدن اکانت PUBG

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من وسط بازی پابجی بودم که یهو دیدم پیام اومد برام که شما تا 3 روز بن شدید 
جالبه خود بازی هم یمدونه به خاطر استفاده از چیت ییا برنامه های این شکلی نیست و اون چیزی که دقیقا اشاره کرده اینه due to unusual game pattern حالا جالبش اینجاس من اصلا وقتی دو نفره هم میزنم با هم تیمیمم خیلی خیلی کم صحبت میکنم چه برسه به اینکه بخوام به کسی فحش بدم ، تنها چیزی که به ذنم میرسه قند شکن هستش که مجبورم جون با نت ایران خیلی وقتا بازی لود نمیشه ولی خب بعضی وقتا تو قند شکنه به سرورای امریکا وصل میشم بعضی وقتام به بریتانیا 
دومین خطاییم که به نظر خودم میرسه اینه که وقتی 2 نفره میزنم اگه با یکی لول خیلی پایین بندازه منو از بازی لفت میدم به نظرتون به خاطر این دوتا دلیل میتونن بن کنن ی اکانتو؟

PUBG.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

به نظرتون به خاطر این دوتا دلیل میتونن بن کنن ی اکانتو؟

بله ، چرا که نه !

یکی از فرند های خودم بخاطر اینکه هم تیمی ش از چیت استفاده میکرد و چند مچ پشت سر هم اول شده بودن به مدت 1 هفته بن شد و همه ی امتیازات بدست امده توی این سیزن هم ازش گرفته شد . کاپش رسید به برنز 5

در حالی که این بنده خدا روحشم خبر نداشت که هم تیمیش از چیت استفاده میکنه !

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، m.reza گفته است :

بله ، چرا که نه !

یکی از فرند های خودم بخاطر اینکه هم تیمی ش از چیت استفاده میکرد و چند مچ پشت سر هم اول شده بودن به مدت 1 هفته بن شد و همه ی امتیازات بدست امده توی این سیزن هم ازش گرفته شد . کاپش رسید به برنز 5

در حالی که این بنده خدا روحشم خبر نداشت که هم تیمیش از چیت استفاده میکنه !

آقا من اصلا حدود دو هفته ای میشه که اول نشدم آخرین باریم که اول ی شدم با ی هم تیمی امریکایی بود که یارو ۸۵۰۰ ساعت گیم پلی رکورد داشت!!! 

Hello Survivor,

Thank you for contacting PUBG Support.

It appears that you are contacting us about the temporary restriction applied to your account.

Your access to the game was restricted due to the detection of suspicious actions/unusual patterns on it and is currently under investigation. Also, please do not use a شبکه شخصی انتقال داده or any other software while playing the game.

We understand that it might be frustrating to be suspected of using unauthorized programs and not being to play the game for the listed time period. But we have to be extra cautious when it comes to game security as one of our priorities is to deliver a fair gaming environment for everyone.

Also, we would like to mention, that this restriction was applied in accordance with our Rules of Conduct: https://www.pubg.com/en-us/rules-of-conduct/  

Feel free to write back to us with any questions you have, we are just a message away!

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
-----------------------------------------------
NOT JUST A GAME, THIS IS BATTLE ROYALE

جواب ایمیلی که من بهشون دادم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

سلام 

مشکلی که وجود داره اینه که به غیر از شما پلیر های زیادی از قند استفاده میکنن ! و کسایی بازی میکنن ممکنه ای پی اونها با شما یکی بشه به این دلیل ! حالا اگر اون طرف از چیت استفاده کنه ای پی رو بن کنن اکانت شما هم تحت بررسی قرار میگیره ! 

ولی در کل یه مشکل خیلی بزرگ دیگه پابجی داره وضعیت رسیدگی به زیپورت هست... 

اگر شما 2 تا حرکت قشنگ توی بازی بزنی و یه تعداد زیادی شما رو ریپورت کنن بازی شما رو موقتا بن میکنه تا بررسی کنن و شما رو از بن در بیارن ! 

البته مشکل شما همون قند شکن هست احتمال خیلی زیاد چون خیلی بیشتر اتفاق میوفته ! 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

کسایی بازی میکنن ممکنه ای پی اونها با شما یکی بشه به این دلیل

سلام دوست عزیز، ip یکتاست، امکان نداره دو نفر با یک ip به اینترنت وصل بشن...

حتی توی شبکه‌های محلی (بدون اینترنت) هم اگر ip تکراری ثبت بشه مشخصه و یک نفر از افرادی که اون ip رو دارن، یا هر دو، دچار مشکل میشن

لینک به دیدگاه

شما اصلا ببین دلیل بن چی ذکر شده،چه ربطی به حرف زدن و فحش دادن داره آخه ؟

شما بخاطر گیم پلی غیر عادی بن شدی احتمالا طرفو با لگ میکشی یا مسائل اینچنینی که فندوش شکنت تاثیر گذار هست ، سه روز دیگه هم میتونی بازی کنی 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سلام 

مشکلی که وجود داره اینه که به غیر از شما پلیر های زیادی از قند استفاده میکنن ! و کسایی بازی میکنن ممکنه ای پی اونها با شما یکی بشه به این دلیل ! حالا اگر اون طرف از چیت استفاده کنه ای پی رو بن کنن اکانت شما هم تحت بررسی قرار میگیره ! 

ولی در کل یه مشکل خیلی بزرگ دیگه پابجی داره وضعیت رسیدگی به زیپورت هست... 

اگر شما 2 تا حرکت قشنگ توی بازی بزنی و یه تعداد زیادی شما رو ریپورت کنن بازی شما رو موقتا بن میکنه تا بررسی کنن و شما رو از بن در بیارن ! 

البته مشکل شما همون قند شکن هست احتمال خیلی زیاد چون خیلی بیشتر اتفاق میوفته ! 

بله مثل اینکه به خاطر همون قند شکنه ولی مشکلی که هست اینه که بدون قند شمن اصلا نمیره تو بازی تو همون صفحه لودینگ بازی گیر میکنه 

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Aydin گفته است :

بله مثل اینکه به خاطر همون قند شکنه ولی مشکلی که هست اینه که بدون قند شمن اصلا نمیره تو بازی تو همون صفحه لودینگ بازی گیر میکنه 

Godping بزن درست میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

شما اصلا ببین دلیل بن چی ذکر شده،چه ربطی به حرف زدن و فحش دادن داره آخه ؟

شما بخاطر گیم پلی غیر عادی بن شدی احتمالا طرفو با لگ میکشی یا مسائل اینچنینی که فندوش شکنت تاثیر گذار هست ، سه روز دیگه هم میتونی بازی کنی 

ربطش اینجاس که تو پابجی اگه فحشم بدی و بازیکن ریپورتت کنه بازهم به مدت محدودی بن میشی و کلا سیستم اینا ی جوریه که اصلا دلیل اصلی بن شدن رو نمیگن به طرف و فقط میگن به زودی برطرف میشه و از این داستانا 
تفهیم شد؟

در 10 دقیقه قبل، hosin گفته است :

Godping بزن درست میشه

برنامه کاهش پیشنگه اینی که گفتین؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...