رفتن به مطلب

کارت گرافیک نه بخرید نه بفروشید(من کارت گرافیکم رو میخوام)

The King
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بایک جستجو تو اینترنت میبینید که چین وایران از بزرگترین کشورهای استخراج کننده بیت کوین هستند البته سهم چین 50درصد.قطعی برق هم که مکرر اتفاق میافته ناشی از همین مزارع استخراج بیت کوین حالا چه دولتی باشه یا چینی.فقط باید منتظر موند تا قیمتش دوباره سقوط کنه.بازار کارت گرافیگ وکلا سخت افزار توایران خیلی خیلی خراب .ازشما چه پنهان که منم خیلی برنامه ریزی کردم برای خرید کارتهای سری جدید ولی خوب صعود قیمت بیت کوین وکمبود کارتهای سری جدید همه دست به دست هم دادند که وضعیت اینجوری شده متاسفانه.حتی هستند همکارها تو مشهد اگر خریدار حاضر بشه 50میلیون بده به 3070 فروشنده حاضر به فروش نیست!

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال بنده داشتم

اینکه گفتید با کارت گرافیگ استخراج میکنند چجوریه؟!!

یعنی از این برنامه هایی که روی کامپیوتر نصب میشه استفاده میکنند؟!!(یعنی روی مادربرد میزارند؟!!)

خیلی ممنونم بنده اطلاعات کمی درمورد این موضوع داشتم

پیشاپیش از پاسخ اساتید متشکرم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

مشخصه کار دولت هست نه شخص دیگه ای کارت 30 میلیونی میدن 120 میلیون ..همش دست خودشون هست دلال و واسطه وماینر جز کاره ای نیستند 

2 اسلات رم گرفتم 15 دیگه پول به باقی جاها نرسید مگرچقدر درمیاریم که برای یک گرافیک 120 بدیم 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Analyser گفته است :

مشخصه کار دولت هست نه شخص دیگه ای کارت 30 میلیونی میدن 120 میلیون ..همش دست خودشون هست دلال و واسطه وماینر جز کاره ای نیستند 

2 اسلات رم گرفتم 15 دیگه پول به باقی جاها نرسید مگرچقدر درمیاریم که برای یک گرافیک 120 بدیم 

باید هر چی دم دست داریم با ناز نگهش داریم و قدرشو بدونیم

خیلی وقت بود میخواستم gtx 960 خودمو عوض کنم ولی اینقدر صبر کردم که الان نمیتونم ارتقاش بدم  دارم باهاش کار میکنم  تا زمانی که قیمت گرافیک پایین بیاد که فک کنم هیچ وقت قسمت نخواهد شد😪😴

تا آخرین لحظه عمرش   باهاشم

باز شما دو ماژول رم گرفتی   در نظر میگیرم دوتا 8   شاید بیشتر هم باشه       ولی من یدونه 4 دارم اونم c17  2400mhz   کاراییش هم خداست  و این یدونه 4 رو   مشترک بین 3 تا باندل استفاده میکنم خوب نیست   ولی خیلی هم بد نیست

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

باز خدا رو شکر من قبل اینکه ماین زیاد اثر بذاره خریدم  یادم میاد رم هارو دونه ای 600 خریدم    مادربرد رو اوایل Z390p خریدم  قسمت نشد    شد h370f   گرافیک رو واقعا خوب خریدم   پاور رو هم عالی خریدم  ولی دو جا اشتباه کردم  گفتم دلار داره میاد پایین یه 9400f بگیرم  اومد پایین  یه 9900 میگیرم که اونم از شانس ما  نیومد پایین   و اشتباه دوم رو اینجا کردم که مانیتور رو ارتقا ندادم  و واقعا پشیمانم  درسته 1660ti دارم  ولی مانیتورم 60 هرتز هست  حتی hdmi هم نداره  تبدیل زدم  1600x900

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mehrdadM20 گفته است :

باز خدا رو شکر من قبل اینکه ماین زیاد اثر بذاره خریدم  یادم میاد رم هارو دونه ای 600 خریدم    مادربرد رو اوایل Z390p خریدم  قسمت نشد    شد h370f   گرافیک رو واقعا خوب خریدم   پاور رو هم عالی خریدم  ولی دو جا اشتباه کردم  گفتم دلار داره میاد پایین یه 9400f بگیرم  اومد پایین  یه 9900 میگیرم که اونم از شانس ما  نیومد پایین   و اشتباه دوم رو اینجا کردم که مانیتور رو ارتقا ندادم  و واقعا پشیمانم  درسته 1660ti دارم  ولی مانیتورم 60 هرتز هست  حتی hdmi هم نداره  تبدیل زدم  1600x900

سومین اشتباهتون کوچ از سری z به h هست اونم بخاطر rgb!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

سومین اشتباهتون کوچ از سری z به h هست اونم بخاطر rgb!

بخاطر rgb نبود  خود این Z390P که داشتم یه هدر rgb داشت   کلا با سری پرایم حال نمیکردم  احساس میکردم که زیاد مقاومت و کیفیتی نداره هرچند من ارزون ترین Z رو گرفته بودم  اگه Z390A بود دیگه چیزی کم نداشتم       همچنین چیپ صوتی زیاد قدرتمندی نداشت   از جهتی من نه cpu از سری K  دارم  و نه خواهم داشت چون حوصله خنک کردنشو ندارم   هرچند قرار نبود عوضش کنم هرچی بود راضی بودم ازش   نمیدونم اومد چی شد زد کلا سوخت  دادم گارانتی و گفتم یه مادربرد از سری rog میخوام که فقط h370f موجود بود متناسب با بودجه بنده   که ازش خیلی راضی هستم تا پرایم

لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه ایلان ماسک کی هی جو میده برای بیت کوین و .. زده تو بازار گرافیک

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Trevor گفته است :

هارد 4 ترا چرا یدفه 1.5 رفت روش؟

بخاطر رمز ارز چیا. دقیق اطلاع ندارم ولی مثل اینکه با هارد و SSD میشه این رمز ارز رو استخراج کرد. فروشنگان داخلی هم که ماشالا منتظرن سریع افزایش قیمت بدند. خدا به داد ما مصرف کننده ها برسه.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Mohammad-RI گفته است :

بخاطر رمز ارز چیا. دقیق اطلاع ندارم ولی مثل اینکه با هارد و SSD میشه این رمز ارز رو استخراج کرد. فروشنگان داخلی هم که ماشالا منتظرن سریع افزایش قیمت بدند. خدا به داد ما مصرف کننده ها برسه.

نفر اصلی افزایش قیمتها خود لیونه.

اس اس دی 1 ترا سامسونگ 1 تومن گذاشت رو قیمتش در صورتی که دیجیکالا با قیمت قبل میداد.

اس اس دی دوترا از 8 - 9 تومن رسونده به 13 میلیون :|

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، zeratuldota گفته است :

خدا لعنت کنه ایلان ماسک کی هی جو میده برای بیت کوین و گه زده تو بازار گرافیک

بیت کوین ربطی به گرافیک نداره

به شما یاد دادن هر چیزو هر کسو کشوری که در حال پیشرفته رو لعنت کنید و تو پسرفت سبقت بگیرید

ایراد از جای دیگس، فعلانم که ایلان ماسک داره به بشریت خدمت میکنه بر عکس بیل گیتس و خیلیها دیگه که خون مردم دنیا رو داره میمکه ،غذاییم که میخوره مثل سفرهای اشرافی خیلی از عاقازاده ها و مسئولین این مملکت نیست.

در 5 ساعت قبل، Mu3tang گفته است :

نفر اصلی افزایش قیمتها خود لیونه.

اس اس دی 1 ترا سامسونگ 1 تومن گذاشت رو قیمتش در صورتی که دیجیکالا با قیمت قبل میداد.

اس اس دی دوترا از 8 - 9 تومن رسونده به 13 میلیون :|

شرایطو درک کنید اینجا ایرانه دلار بره بالا همه چه میره بالا ،دلار بیاد پایین باز همه چیز میره بالا 😐 تا بوده همین بوده ..یه بنده خدایی میگفت اگه از این شرایط خشتون نمیاد جم کنید برید در جوابش :والا میخایم بریم ولی نه جایی ایرانی رو راه میدن نه با این پول بی ارزش دیگه نمیشه از اینجا رفت والا من اولین نفر بودم بعد حرفش میرفتم😪

لینک به دیدگاه

من زمستان 2019 یه rx 580 8g از یکی از بچه های فروم خریدم  1450 ... 

خدارو شکر خریدم... جون قبلش یه کارت 2G داشتم .. فکر میکردم خیلی شاخه hd 7870 ... 

باعث و بانی خرید یه کارت جدید فقط بازی red dead‌ 2 بود... وقتی کارتم توی اون بازی کم اورد گفتم دیگه باید برم  سراغ تغییر ..

خدا پدر و مادرت رو بیامرزه راکستار که سبب خیر شدی

لینک به دیدگاه

سلام 

کارت گرافیک الان بخریم یا امید داشته باشیم که بازار نرمال بشه؟

بودجه زیادی ندارم ۷۵۰۰ تومن برای کارت معمولی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، D96 گفته است :

سلام 

بخر بره اگه مورد مناسبی افتاد

در در 16 اردیبهشت 1400 در 21:10، moly گفته است :

شرایطو درک کنید اینجا ایرانه دلار بره بالا همه چه میره بالا ،دلار بیاد پایین باز همه چیز میره بالا 😐 تا بوده همین بوده ..یه بنده خدایی میگفت اگه از این شرایط خشتون نمیاد جم کنید برید در جوابش :والا میخایم بریم ولی نه جایی ایرانی رو راه میدن نه با این پول بی ارزش دیگه نمیشه از اینجا رفت والا من اولین نفر بودم بعد حرفش میرفتم😪

راجب رفتن گفتی بخوای بری هم ازت پول خروج میگیرن 🤣

از مرده هم مالیات 9 درصدی میگیرن موقع کفن و دفن

مونده واسه نفس کشیدن ، ...  و افتاب و باد و باران مالیات بگیرن

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، D96 گفته است :

سلام 

یه 1650 در حد نو بردار
جست و جو کنید میشه با گارانتیش رو پیدا کرد
تا بیشتر از این گرون نشده بخر    اشتباه منو تکرار نکن  من به امید کاهش دلار و افت بیت کوین منتظر موندم دیگه نتونستم گرافیکو ارتقا بدم 

لینک به دیدگاه

سلام

دلیل رسیدن قیمت یه SSD مثل Samsung 970 EVO Plus 1TB از 5 تومن به 12 تومن چیه؟

چخبر شده؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mr.Devil گفته است :

سلام

دلیل رسیدن قیمت یه SSD مثل Samsung 970 EVO Plus 1TB از 5 تومن به 12 تومن چیه؟

چخبر شده؟

لینک به دیدگاه

در کل خیلی سخت شده شرایط.

گرافیک، پاور و هارد نجومی رفتن بالا قیمتاشون ...

کلا هم تو این کشور وقتی میگن چرا گرونه میگن دلار رفت بالا، دلار که پایین میاد، همون قسمت دلار ۳۰ تومنی میمونه رو‌کالاها ...

حالا افزون بر بی ثباتی و بی مدریتی در زمینه ارز خارجی، پدیده ماین هم که شدیدا تشدید کرده این افزتیش قیمتهارو ...

متاسفانه تو این کشور نمیشه برای خرید چیزی برنامه داشت ...

باید وسیله ای رو که داری دو دستی بچسبی، و تجربه نشون داده که تا چیزی رو که میخوای تهیش کنی نخریدی، نباید کالای موجود رو فروخت ...

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Fido گفته است :

باید وسیله ای رو که داری دو دستی بچسبی، و تجربه نشون داده که تا چیزی رو که میخوای تهیش کنی نخریدی، نباید کالای موجود رو فروخت ...

GOLDEN RULE OF SURVIVAL

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...