رفتن به مطلب

سيستم تا قيمت 1 تا 1200

Recommended Posts

سلام يه سيستم براي کاراي خونگي ميخوام

تا حدود ١ تا ١٢٠٠ خيلي ضروريه تا همين چند روز ميخوام

من توي بندرعباس هستم اينجا هرجا ميرم يه قيمتي بهم ميدن جوري که حتي قيمتها نسبت به سايتايي که هميشه گرونتر از بازار بودن الان رو هر قطعه ٢٠ تا ٣٠ حتي تا ۵٠ هم بالاتر ميگن

برام تبديل فايلاي ويدويي خيلي مهمه.

يو اس بي 3 برام مهمه

فعلا 4 گيگ رم کافيه

تمام قطعاتو با قيمتشون ميخوام

لینک به دیدگاه

مادربورد : ESC P67H2-A3 1155 قیمت 177

پردازنده : Intel Core i3-2120 قیمت 224

رم : Apacer 2x2GB DDR3 1333 قیمت 39

هارد : Seagate Barracuda 500GB SATA3 قیمت 118

گرافیک : Gainward GTS 450 1024MB DDR5 قیمت 186

پاور : GREEN GP530A-EU قیمت 90

کیس : GREEN HUNTER قیمت 79

مانیتور : LG 2060S LED قیمت 208

کیبورد و ماوس : Farassoo FCM-3440 Kayboard and Mouse قیمت 29

اسپیکر : Hessel HS-333N 2.1 قیمت 53

جمع : 12030000 تومان

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

خيلي ممنون ولي مادر بردامو ميخوام حتما گيگا يا ايسوس باشه sata 3(6gb) واسم مهمه usb3 واسم مهمه

بين گرافيک 450 و 6750 کدومشو انتخاب کنم

رم چي بگيرم تو باس 1333

لینک به دیدگاه

اگر از ایسوس یا گیگا مادربورد با مشخصاتی که گفتی بخوای بگیری ، قیمتشون از 240-250 شروع میشه . حدود 70-80 تومان گرونتر در میاد .

450 مناسبتره .

رم بهت گفتم همون 1333 هست و خوبه .

لینک به دیدگاه

یک مدل گیگا هست که چیپ مدل H61 داره . GIGABYTE P61A-D3/USB3 با قیمت 142 تومان . USB3 و SATA3 هم داره . از این میتونی استفاده کنی .

لینک به دیدگاه

مادربرد همون گيگا ud3 رو ميگيرم اينجا نمايندگيش ميگه 150

کارت گرافيک تو حدود قيمت 200 250 ديگه چه انتخابي ميتونم داشته باشم حالا که دارم ميگيرم حاظرم تا 300 يه کم بالا پايينتر واسش خرج کنم و چه پاوري واسش بگيرم

نظرتون درباره مادربرد pa63-ud3-b3 چيه قيمتشو 221 ميگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

نکته اول: بنده هم بندرعباس هستم! ;)

گرافیک رو باید با پاور بالا ببرید گرافیک بالاتر مصرف بیشتر نیازمند پاور قویتر رابطه مستقیم دارن!

مادربورد هم همون مدل مناسب هست بالاتر از اون مدل خرج اضافی محسوب میشه امکان جالبی نداره و اکثرا تبلیغاتیه!

فقط اگه مادربورد رو خواستید تهیه کنید همون 150 ای رو!دقت داشته باشید متذکر بشید B3 باشه چون B2 ها مشکل دارن با Sata!

رو جعبه باید نوشته باشه B3!

برای گرافیک هم اگه میتونید هزینه پاور هم متحمل بشین مدل

SAPPHIRE HD 6850 1GB GDDR5 بسیار مناسب هست!

http://lioncomputer.ir/product/997/SAPPHIRE%20HD%206850%201GB%20GDDR5/

میتونید هم از فروشگاه تهیه کنید چون خود بنده کل بندرعباس رو زیر و رو کردم و به قولی گشتم نبود نگرد نیست :D

طرف پاساژ هرمز هم نرید که بنده دیروز رفتم بخاطر بالا رفتن قیمت ادلار دوباره اقدام کردن به گفتن این جمله!

اینا همشون جعبه خالین :mellow: من نمیدونم در مورد چی بگم که این ملت همیشه دنبال معجزس! :)

بهترین انتخاب برای خرید دو جا هست!

---

پاساژ ستاره بندر بین سه راه دلگشا و میدان یادبود!که نزدیک بنده هم هست در خدمت شما هستیم خوشحال میشم! ;)

و مغازه عصر جدید واقع در ستاره جنوب معروف خودمون!که یه قدم کلا از تمامی فروشگاه ها جلوتر بوده همیشه و جنس های High-End رو میاره!

البته من خودم تا حالا نرفتم دوستان تعریف کردند!

پیشنهاد بنده اینه که یه سری قطعات نایاب مثل همین گرافیک رو از جناب حسینی مدیر فروشگاه Lioncomputer.ir تهیه کنید که انتخاب کاملا عاقلانه ای هم هست!

و در آخر موفق باشید! @};-

لینک به دیدگاه

اگه 6850 تو اين قيمت گيرم بياد همين مدل رو ميگيرم.پاور چي بگيرم؟ قيمت هارد 1 seagate الان چنده چرا هرجا يه جور قيمت ميدن.هارد wd بهتره يا سيگيت؟bufer 64 با 32 چقدر تو کاراييش تفاوت داره؟

اون وقت اگه قيد نشده باشه يعني مدلش b2 هست؟

راستي بين cori3 , cori5 چي بگيرم به تفاوت قيمت نود تومني بين i3 2100 و i5 2400 که 340 در مياد ميارزه؟

ویرایش شده توسط arvin393
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد پاور ه این کارت رو باهاش بتونید راه اندازی کنید نظر بنده روی دو مدل 535-Us و 585B هست!

چشم بسته هم بخوایم بگیم Seagate خیلی بهتر عمل کرده WD در این رنج یکی از بدترین هارد های بازار محسوب میشه!

http://lioncomputer.ir/product/71/Seagate%20Barracuda%201TB%20SATA3/ این مدل به قیمت 149500 هزارتومن بهترین انتخاب هست!

بله اگه ذکر نشده باشه B2 هست و با Sata مشکل خواهد داشت!

لینک به دیدگاه

6850 نیاز به یک کابل 6 پین داره و پاور حداقل 450 وات . پس همون 530 وات سری EU کفایت میکنه . البته جا برای ارتقاء دیگه خیلی کم میمونه .

لینک به دیدگاه

راستي بين cori3 , cori5 چي بگيرم به تفاوت قيمت نود تومني بين i3 2100 و i5 2400 که 340 در مياد ميارزه؟

اگرمیتونی هزینه کنی میارزه . البته در این صورت باید پاور رو ارتقا بدی و 600 وات سری EU رو با قیمت 108 تومان بگیری . البته حداقل .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...