رفتن به مطلب

مشاوره در خصوص ارتقا سیستم یا خرید کنسول نسل جدید

Recommended Posts

سلام

چند وقته قصد ارتقا سیستممو دارم به این قطعات:

i5 10400f  - h410mb - ram: 2*8 3000 - مانیتور: سامسونگ 22f350

کارت هم 3060 که با این قیمت فعلا دست نگه داشتم ولی بقیه قطعات رو الان باید بخرم

الان سردرگم شدم با این قیمتا😔چیکار کنم کنسول بگیرم یا سیستم رو ببندم

اینم بگم الان حدودا 17 ساله pc گیمرم و پایرت اصلا هم اهل بازی انلاین و مولتی نیستم تنها کنسولی که داشتم سگا بود و اصلا کار با کنسول رو نمیدونم

اگه کنسول بگیرم بازیاش رو باید حتما اورجینال بخرم؟اکانت هکی رو این کنسولای نسل جدید جواب میده؟

ممنون که جواب میدین

لینک به دیدگاه

درود

اگر از اول پیسی گیمر بودید و اهل خرید بازی نیستید، سراغ خرید همون پی‌سی برید بهتره

سیستمی که انتخاب کردید خوبه فقط من اگر جای شما بودم مادربرد رو b460 انتخاب می‌کردم. هم بهتره و هم جای ارتقای بیشتری داره.

برای گرافیک هم می‌تونید برید سراغ گزینه‌های دیگه از جمله 2070 سوپر

لینک به دیدگاه

ممنون آره خودمم نظرم رفته رو b460 plus کارت هم حیفه دیگه رفت سراغ 2000 اگه نظرم رفت رو بستن سیستم 3060 12 گیگی نظرمو جلب کرده

بیشتر سوالم نسبت به تهیه بازیا روی کنسول هاس مثلا مثل نسل قبله که 100-200 تومن بدی 10-15 بازی بریزن منظورم اکانت هکیه چون اصلا اهل مولتی و انلاین نیستم

لینک به دیدگاه

درود اگر چند ساله با کامپیوتر بازی کردی به نظرم همون کامپیوتر مناسب تره 

در مورد کنسول هم یکی از دوستان من سال پیش Xbox One S All Digital خرید و با 200 هزار تومن چند تا بازی خوب افلاین مثل RDR 2 , Call Of Duty Modern Warfare ,PES 2020 و چندتا بازی معروف دیگ نصب کرد روش که فکر میکنم روی کنسول های نسل جدید هم بشه همین کار رو کرد.

نکته ای که به دهنم میرسه اینکه قیمت کارت گرافیک روز به روز میره بالاتر ولی قیمت کنسول نسل جدید روز به روز میاد پایین تر😄

این مدل Xbox Series S هم چیز خوبیه

https://matstore.ir/xbox-series-xs-console/2312-3779-xbox-series-s.html#/34-گارانتی-_روز_مهلت_تست

در کل اگر آفلاین بازی می کنی و هزینه بازی مهم هست بهترین گزینه همون PC هست.

ویرایش شده توسط M.G
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، M.G گفته است :

درود اگر چند ساله با کامپیوتر بازی کردی به نظرم همون کامپیوتر مناسب تره 

در مورد کنسول هم یکی از دوستان من سال پیش Xbox One S All Digital خرید و با 200 هزار تومن چند تا بازی خوب افلاین مثل RDR 2 , Call Of Duty Modern Warfare ,PES 2020 و چندتا بازی معروف دیگ نصب کرد روش که فکر میکنم روی کنسول های نسل جدید هم بشه همین کار رو کرد.

نکته ای که به دهنم میرسه اینکه قیمت کارت گرافیک روز به روز میره بالاتر ولی قیمت کنسول نسل جدید روز به روز میاد پایین تر😄

این مدل Xbox Series S هم چیز خوبیه

https://matstore.ir/xbox-series-xs-console/2312-3779-xbox-series-s.html#/34-گارانتی-_روز_مهلت_تست

در کل اگر آفلاین بازی می کنی و هزینه بازی مهم هست بهترین گزینه همون PC هست.

سلام ممنون

با این جواب شما بیشتر سردرگم شدم

کارت که بله معلوم نیست چی میشه میخاستم یعنی بقیه قطعات رو بگیرم تا اینا گرونتر نشدن کارت رو قبل یا بعد عید بگیرم

متاسفانه مجبورم صبر کنم امیدوارم بدتر نشه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اگر اهل انلاین نیستین کنسول خیلی راحت تر و دلچسبتر هستش ولی تنوع بازی توی پی سی خیلی بیشتره

بازی هکی و کپی میریزن با قیمت مناسب ولی بازی های شوتر رو باید قیدشون بزنی چون خیلی حال گیریه 

خودم زمانی که کنسول گرفتم واقعا راضی بودم ولی فقط مشکل شوتر هست برای منی که سی اس باز بودم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mansbrz گفته است :

سلام عزیز اگر اهل انلاین نیستین کنسول خیلی راحت تر و دلچسبتر هستش ولی تنوع بازی توی پی سی خیلی بیشتره

بازی هکی و کپی میریزن با قیمت مناسب ولی بازی های شوتر رو باید قیدشون بزنی چون خیلی حال گیریه 

خودم زمانی که کنسول گرفتم واقعا راضی بودم ولی فقط مشکل شوتر هست برای منی که سی اس باز بودم

بله موس و کیبورد یه چیز دیگس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...