رفتن به مطلب

فروش پاور GREEN 585B نو زیر قیمت بازار

mfirouzi1989
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

فروش پاور GREEN 585B نو زیر قیمت بازار

این پاور از آقای شعبانی عزیز (کاربر otello) خریداری شده و به هیچ عنوان استفاده نشده اما زمانی که پاور از ایشون خریداری شد جعبه پاور باز بوده و الآن هم به همان صورت می باشد.

گارانتی تا 19/10/1394

قیمت بازار : 145000 تومان

قیمت پایه : 125000 تومان

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

سلام ببخشیدا ولی قیمتتون یه ذره بالای شاید الان به من بگین با نو هیچ فرقی نمیکنه ولی از یه جهت دیگه میشه گفت طرف میتونه 15 تومان بیشتره بده بره بغل خونشون یکی نو بخره بدون هیچ ریسک وگرفتاریی حالا اگه هزینه ی ارسالم با خود خریدار باشه دیگه هیچی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام ببخشیدا ولی قیمتتون یه ذره بالای شاید الان به من بگین با نو هیچ فرقی نمیکنه ولی از یه جهت دیگه میشه گفت طرف میتونه 15 تومان بیشتره بده بره بغل خونشون یکی نو بخره بدون هیچ ریسک وگرفتاریی حالا اگه هزینه ی ارسالم با خود خریدار باشه دیگه هیچی

اگر خدا بخواد مشتری براش پیدا میشه پیدا هم نشه به همکاران می فروشم.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

عذرخواهی از جناب فیروزی عزیز بابت اسپم

دوست عزیز فرمایش شما متین، ولی

1- گفته های دوست گلمون، جناب فیروزی در مورد پاور برای خیلی از دوستان گل لیونی عین سند می مونه

2- در ضمن دوستانی که همشهریه ایشونن، فکر نمی کنم تو این آشفته بازار کامپیوتر از 10-15 تومن خرید ارزون تر بدشون بیاد ....

3- یادآوری بند 1 و 2 :lol:

بازم عذرخواهی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عذرخواهی از جناب فیروزی عزیز بابت اسپم

دوست عزیز فرمایش شما متین، ولی

1- گفته های دوست گلمون، جناب فیروزی در مورد پاور برای خیلی از دوستان گل لیونی عین سند می مونه

2- در ضمن دوستانی که همشهریه ایشونن، فکر نمی کنم تو این آشفته بازار کامپیوتر از 10-15 تومن خرید ارزون تر بدشون بیاد ....

3- یادآوری بند 1 و 2 :lol:

بازم عذرخواهی

خیلی ممنون از توضیحاتتون :)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...