رفتن به مطلب

چرا با پایین آمدن قیمت ارز قیمت قطعات پایین نمیاد

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با دلار 30 تومنی مانیتور آوردم چون 27 تومنی حواله رو تهیه کرده بودم با همون 27 تومنی گذاشتم کسی نخرید

دیشب 21 بود امروز 22 من با 21500 گذاشتم مانیتور رو دوباره بازم کسی نمیخره

من اسمم گرین بود و تو پاچه میکردم با دلار 50 فروخته بودم ولی چون شخصی اوردم همه میان تقاضای تخفیف زیر قیمت خرید هم میکنن

از ماست که بر ماست

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

من با دلار 30 تومنی مانیتور آوردم چون 27 تومنی حواله رو تهیه کرده بودم با همون 27 تومنی گذاشتم کسی نخرید

دیشب 21 بود امروز 22 من با 21500 گذاشتم مانیتور رو دوباره بازم کسی نمیخره

من اسمم گرین بود و تو پاچه میکردم با دلار 50 فروخته بودم ولی چون شخصی اوردم همه میان تقاضای تخفیف زیر قیمت خرید هم میکنن

از ماست که بر ماست

زیر قیمت خریدت نفروش داداش دلار دوباره برگشت رو 23500 انگار اصلا کله گنده ها دوس ندارن نرخ ارز بیاد پایین...

لیون واقعا خجالت نمیکشه کارتی که قیمتش 600یورو  میذاره 40 میلیون ؟
image.thumb.png.de794138ea66a6840657c807bf4bc9fd.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

زیر قیمت خریدت نفروش داداش دلار دوباره برگشت رو 23500 انگار اصلا کله گنده ها دوس ندارن نرخ ارز بیاد پایین...

داخل لایو توضیح دادن. چون نگران هستن که دلار بشه 80 هزار تومن با دلار 80 هزارتومنی می‌فروشن :دی

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

دوست عزیز کارت 400 دلاری رو من دیدم بعضا گذاشتن 34500000

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

داخل لایو توضیح دادن. چون نگران هستن که دلار بشه 80 هزار تومن با دلار 80 هزارتومنی می‌فروشن :دی

همین کارت بازار چین با 5000  یوان هم میشه خرید که میوفته 15-16 تومن اصلا هزینه حمل و نقل و سود و کوفت و زهرمار هم شما بگو 13-14 تومن اصلا 15 تومن که میشه 30 تومن ولی چرا 40 تومن ؟
همین 1 ماه پیش که دلار 26-27 بود درهم 8000 تومن بود همین سری 3060Ti اقای لیون گذاشته بود 25 تومن سری تاف رو...
اصلا پشم به بدن آدم نمیمونه! بمیریم راحت شیم بخدا که یه کارت گرافیکم به ما نمیبینن...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

انویدیا رسما اومد عذر خواهی کرد گفت 3060 رو میدیم 330 دلار بازار وضعش بهتر میشه... حالا بیا ببین این یکی رو چقد میخوان اینجا بفروشن....

لینک به دیدگاه

مسئله اینه که واردکننده و فروشنده نمی‌خوان (ریسک) کارشون رو بپذیرن و این نپذیرفتن ریسک رو به قیمت فشار به خریدار تموم می‌کنن

الان خیلی از کارا به خاطر وضعیت کلی کشور داره خراب می‌شه. برادرانمون در حوزه واردات و فروش فکر می‌کنن خونشون بنفش هست و نباید مثل بقیه هیچ آسیبی بهشون وارد بشه. در حالی که این آسیب رو نباید از مردم جبران کنن، باید اونجایی از کار که ایراد داره رو بهش اعتراض کنن که خب ترجیح می‌دن بیان تو لایو فقط توجیه کنن و به کارشون ادامه بدن

فکر کنم پیچیده‌تر از این نباشه

ویرایش شده توسط MasoudK96
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

دیروز با خودم میگفتم دلار یک ریال یک ریال میره بالا همه چیز لحظه بعد گرون شده.ولی 20 تومن هم بیاد پایین 1 سال طول می‌کشه تا قیمتاش برگرده.

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

پس چطور وقتی میره بالا در کسری از ثانیه قیمت هم چند برابر میشه و کاری ندارن با قیمت قبل خرید شده. این که با قیمت قبل خریده شده دیگه نخ نما شده دوست عزیز قیمت باید شناوری داشته باشه با توجه به واقعیات بالا و پایین بشه طرف اگر الان ارز با این نرخ دریافت میکنه پس ضرر نمیکنه اگر تو این نرخ بفروشه و سود هم میکنه چون قراره با همین نرخ جدید خریدش رو انجام بده

حق مطلب رو ادا کردی.اینو من چندین بار گفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، asghar212 گفته است :

در 2 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

انویدیا رسما اومد عذر خواهی کرد گفت 3060 رو میدیم 330 دلار بازار وضعش بهتر میشه... حالا بیا ببین این یکی رو چقد میخوان اینجا بفروشن....

جایی که کارت rx 580 به صورت تعداد بالا به قیمت 9500 -10500 به صورت آکبند سفارش گرفته میشود  آن وقت کاربران 580 که ماینرها بعد اینکه دهان کارت سرویس کرده وبین چند صد تا چند هزار ساعت از آن استفاده کرده بعد اشغال ها شون توی این تالار فروختن  بعد کاربر همین تالار می خواهد ضایعات دست سوم به قیمت 11-12 میلیون بفروشند انتظار  منطقی نیست که فروشنده جنس مغازه اش پایین بدهد ویا انویدیا بیاید معجزه کنند اگه کسانی که زباله ماینرها خریده بودند با توجه به نیاز شون دوباره با قیمت منطقی برمی گردند .کارت نو می خرید  دیگه دوباره این وضع مسخره بیش نمی آمد 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

حالا شاید بعضی ها ندونن بعضی ها هم بدونن شرکت محترم آوا*** 
تا همین پارسال ارز دولتی(یورو 7000 تومنی) میگرفت اونم به مبالغ بسیار بالا و قطعات انبار میکرد... الانم ک داره همون قطعات رو توی فروشگاهش با یوروی 40هزار تومنی میفروشه.... دوشواری نداریم اینجا خیلی هم عالی !!!

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

حالا شاید بعضی ها ندونن بعضی ها هم بدونن شرکت محترم آوا*** 
تا همین پارسال ارز دولتی(یورو 7000 تومنی) میگرفت اونم به مبالغ بسیار بالا و قطعات انبار میکرد... الانم ک داره همون قطعات رو توی فروشگاهش با یوروی 40هزار تومنی میفروشه.... دوشواری نداریم اینجا خیلی هم عالی !!!

الان نماینده کولرمستر می‌یاد دهنمونو صاف می‌کنه. نباید این بحث رو شروع می‌کردی

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MasoudK96 گفته است :

الان نماینده کولرمستر می‌یاد دهنتو صاف می‌کنه. نباید این بحث رو شروع می‌کردی

بیاد 😃 
 Let 'Em Come 😉

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

الان دو ماهه که دلار از 30 تومان شده 20 تومان اما از همون دوماه پیش تا امروز قطعات فقط بالا رفتن . بخدا قطعات رو بخای با درامد دلار حساب کنی خیلی ارزون هستن مثلا با 300 دلار میشه یه گرافیک خیلی خوب گرفت .... و 300 تا پول 3 یا 4 روز درامد کشور های بدرد بخوره اما بخاطر قیمت دلار تو کشور ما اینقدر رفته بالا و پایین هم نمیاد .... نمیدونم چرا پایین نمیاد شما میدونید؟ من میدونم 

با پایین اومدن دلار پایین نیومد چون اون فروشنده ها دلشون نمیخاد ... فقط همین چون کشور ما هییییییچ گووووونه قااااانون مربوط به اقتصاد و نظارت وجود نداره ... دولت ما نمیتونه روی قیمت تخم مرغ نظارت کنه و اونم با دلار میره بالا چه برسه به قیمت سیستم و این چیزا .در حال حاظر ما افراد ظعیف فقط میتونیم بشینیم و نگاه کنیم .... و از سیستم های درپیتیمون لذت ببریم.😑

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

شما پول هدستی که برگردونده شده بهت رو به زور تهدید برمی‌گردونی. درباره دزدی حرف نزن : )))))

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄👍لایک داری

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، .km گفته است :

و از سیستم های درپیتیمون لذت ببریم.😑

متاسفانه بعضی ها همین درپیت هم نمیتونن تهیه کنن... حقیقت تلخ در حد زهرمار.... 😪

لینک به دیدگاه

چون هیچ کس رسیدگی نمیکنه.

هر جوجه ای برای خودش شده وارد کننده، چون واسطه گری براش بهتر سود داره تو این وضع بدبختی ما

حساب میکنه که راحت از این طریق میتونه سر مردم رو کلاه بزاره، مسئولین هم که خودشونو زده به خواب تا بخوان بیدار شن

دوره کاریشون هم تموم شده و دوباره یه عده دیگه. و این دور باطل هی میچرخیم و سر تر و سر تر میشیم.

لینک به دیدگاه

باز هم تاپیک های تکراری و صحبت های تکراری و بی نتیجه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

باز هم تاپیک های تکراری و صحبت های تکراری و بی نتیجه

این تاپیک ها برای درددل کردن هست تا مقداری از فشار روحی روانی تخلیه بشه

قرار نیست از این تاپیکها انقلابی انجام بشه

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

این تاپیک ها برای درددل کردن هست تا مقداری از فشار روحی روانی تخلیه بشه

قرار نیست از این تاپیکها انقلابی انجام بشه

به امید خدا این تاپیک رو هر روز آپ میکنم حتی اگر دیگه توش صدایی از کسی در نیاد دوستان باید از خودمون شروع کنیم.

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

ایرانی ها و بازم هم حرف های صد من یغازشون  😂

تا وقتی قیمت بیت کوین اینه منتظر ارزون شدن گرافیک نباشید

به یه ور وارد کننده نیست که چمیدونم تو فلان کشور قیمت 3080 700 دلاره مثال !

مردم ما اینقدر بدبختن که فکر میکن قیمت ارز توی گرونی تاثیر داره

بزارید رک بگم گرونی داخل مملکت فقط به خاطر فساد و رانته این یه چیزه که دلالا انداختن سر زبون ملت که فکر کنن اره دلار گرون شد جنسا گرون شد

مملکتی که 90 درصد ملتشون زیر خط فقرن {فقر فقط مالی نیست فقر عقل و جهالت خودش عامل تموم بدبختیاست } اونایی هم که وضعشون خوبه یا ارثی رسیده و یا با رانت به جایی رسیدن اوضاع براشون هر روز بهتر از دیروز میشه

در کل پیشنهام اینه شل کنید !

اره به همین راحتی شل کنید و لذت ببرید برین تو طبیعیت چایی ذغالی بزنید گور بابای قطعه تکنولوژی این صحبتا

والا از وقتی RDR2 پلی میدم دارم برنامه میچینم با چادر اسب سفر کنم غذا هم برگ درختان تغذیه میکنیم وقتی چیزی نباشه :)))

• لایک 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مردم ما که rtx 3090 نمیخان که . همون یه گرافیک میان رده میخاان که بدون دردسر کارکنه و بابتش 15 میلیون پول ندن یعنی پول حقوق پنج ماهشون نشه یه گرافیک خوب ... فقط همین 

70 درصد مردم زیر خط فقر مالی هستند 

و این درصد هر ماه بیشتر میشه 

به نظر من توی ایران باید خدارو شکر کنید که با این وضع کشور هنوز گرسنه نموندیم گرافیک چیه !

dutch micah .......DDUUTCH  MIIICAAAAH

این دیالوگ رو میشناسید ؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، hosin گفته است :

ایرانی ها

شما خارجی هستی ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

شما خارجی هستی ؟

بله با اجازتون

فارسی اسپیک کیلی کیلی خوب

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...