رفتن به مطلب

چرا با پایین آمدن قیمت ارز قیمت قطعات پایین نمیاد

asghar212
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینو همه جا پخش کنید. ما گیمرا گناهی نداریم 

Screenshot_20210120-005826_Notebook.jpg

بالاخره اعتراض ، از یه جایی باید شروع بشه ، مگه ما گیمرا چمونه که نتونیم اعتراض کنیم ، بخدا ۵ ماهه مث سگ کار میکنم ، یه 2060 بگیرم ، قیمتا باز میره بالاا . 

• لایک 3
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

ببین ملت شریف بیش از حد پرت هستند...

بابا کجای کارید؟ بر و بچه های بالا کلا بازارهای درآمدزایی رو بین خودشون تقسیم کردن و از جایی که همه دزدن و نمیتون به همدیگه گیر بدن هر کدوم برا خودشون هر طوری عشق میکنن ملت رو میچاپن و مثالش هم زیاده ... تو همین اخبارهای میلی که پخش میشه هم هر از گاهی ازشون نشون میده دیگه ، برید ببینید!

یه شونه تخم مرغ از یارانه ای که به ملت میدن گرونتر شده ، 50000 تومان بی ارزش ! اون وقت طرف 37 تن تخم مرغ رو قاچاق کرده بود که حالا واسه الکی هم که شده گرفتنش که آی این دلیل گرونی تخم مرغه و فلان و بهمان... ! بابا اونی که از این کارا میکنه کیه ؟ من و شمائیم یا ملت بدبخت که تو نون شبشون موندن؟ این اونیه که بازار تخم مرغ رو دادن دستش و داره باهاش حال میکنه... الباقی هم همینطور دیگه... حالا میخواد قطعات کامپیوتر باشه یا هر چیزی که فکرش رو بکنید ، این یه واقعیت پنهانه...؟!

جالب اینجاست که جلوی قاچاق به داخل رو به راحتی میتونن بگیرن ولی جلوی قاچاق به خارج رو نمیتونن خیلی سخته ، میدونید چرا ، چون چراغ ها همه براشون سبز شده و کسی نیست که قرمزشون کنه ، همین.

حالا دلار و ارزو و کوفت و زهرمار اینا همه فقط بهانه شده بهانه و گرنه باید شاهد ارزونی باشیم ، خدا رو شکر که ترامپ رای نیاورد و گرنه همون روز اولش چنان میکردند که الان ملت دیگه نمیتونستن آب هم بخورن ، البته هرچند اگه رای میاورد شاید برامون سخت تر میشد ولی ممکن بود زودتر نتیجه بده؟!

واقعا وضعیت افتضاحیه ، افتحضاح بودن و فشارش رو بیشتر کسایی درک می کنن که بار سنگین رو دوششونه نه اونا که دستشون تو جیب ددی هاشونه...؟!

فاتحه اقتصاد این کشور خونده شدست و دیگه هم امیدی به درست شدنش نیست...

خودمون رو زیاد اذیت نکنیم چون ما فقط خودمون رو خسته میکنیم و اونا هم کار خودشون رو میکنند و بس!

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

این تاپیک ها برای درددل کردن هست تا مقداری از فشار روحی روانی تخلیه بشه

قرار نیست از این تاپیکها انقلابی انجام بشه

کجاش درد دله برعکس غیر از اعصاب خوردی هیچی نداره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

زیر قیمت خریدت نفروش داداش دلار دوباره برگشت رو 23500 انگار اصلا کله گنده ها دوس ندارن نرخ ارز بیاد پایین...

لیون واقعا خجالت نمیکشه کارتی که قیمتش 600یورو  میذاره 40 میلیون ؟
image.thumb.png.de794138ea66a6840657c807bf4bc9fd.png

من هر قیمتی بدم فروش ندارم متاسفانه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، esmaeel007 گفته است :

اینو همه جا پخش کنید. ما گیمرا گناهی نداریم 

Screenshot_20210120-005826_Notebook.jpg

اول از همه دلار شد ۲۳

دوم شما کلا از دنیا بی خبری داداش 

کجای دنیا همچین قیمتی بهت میدن 

برو اگر ۳۰۸۰ با این قیمت دلاری پیدا کردی من ۱۰ تا ازت میخرم

پخش کردن همچین چیزایی غیر از اینکه بهشون ثابت کنیم چقدر احمق و ساده و بیخبریم هیچ سودی نداره

تازه باعث میشه بدترم بشه وقتی ببینم اطلاعات و آگاهیمون اینقدر داغونه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

اول از همه دلار شد ۲۳

پخش کردن همچین چیزایی غیر از اینکه بهشون ثابت کنیم چقدر احمق و ساده و بیخبریم هیچ سودی نداره

دوست عزیز

شما میتونید ، برید تو سایت های که نوشته ، ببینید قیمت هارو ، امثال شما میان جَو میدن ، بازار خراب میشه ، اصلا شما با دلار ۳۰ تومنی حساب کن.

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

اول از همه دلار شد ۲۳

بفرما ، شما اگه بخر هستی ، بیا بخر ، موجود هم داره :)

کسی ام اجبارتون نکرده بیاین اینجا نظر بدید وقتی اعصابتون بهم میریزه.

Screenshot_20210120-155910_Chrome.jpg

اینم گذاشتم برا کسایی که میگن ، شما اطلاعات ندارید و احمقی و کدوم سایت داره و بده من ده تا بخرم و ...

این فقط یه سایت هست ، اگه بقیه سایتارو پیدا کنم بفرستم ، شاید ارزون ترم داشته باشن ، مثل ترکیه و امارات و لین چیزا ، قطعا ارزون تر میشه 

Screenshot_20210120-160311_Chrome.jpg

لینک به دیدگاه

با دلار 30 تومانی هم 3080 که 700 دلار باشه میشه 21 میلیون نه 60 میلیون ... مشکل اینجاست 

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، .km گفته است :

با دلار 30 تومانی هم 3080 که 700 دلار باشه میشه 21 میلیون نه 60 میلیون ... مشکل اینجاست 

حرف منم همینه 👏

لینک به دیدگاه

جای دوری نرید 

همین تالار لیون پر شده از دلال فقط کافیه یکم بررسی کنید میفهمید

هر کی هم اینجا جو منفی داد مطمئن باشید میترسه ضرر کنه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، esmaeel007 گفته است :

اینم گذاشتم برا کسایی که میگن ، شما اطلاعات ندارید و احمقی و کدوم سایت داره و بده من ده تا بخرم و ...

این فقط یه سایت هست ، اگه بقیه سایتارو پیدا کنم بفرستم ، شاید ارزون ترم داشته باشن ، مثل ترکیه و امارات و لین چیزا ، قطعا ارزون تر میشه 

بنده نگفتم شما احمقی گفتم با پخش کردم اون متن به همه نشون میدیم که احمقیم

ولی الان مطمن شدم خیلی ساده هستین

این سایت هم گذاشتین اسکم و کلاه برداری هست

با کمی تحقیق و تفکر میشه فهمید اگر چنین فروشگاهی وجود داشت با این قیمت و موجودی بالای گرافیک مردم دنیا نمی رفتن از مایکروسنتر و امازون و ایبی و ... صف واستن تا بتونن کارت ۶۰۰دلاریو ۱۰۰۰ دلار بخرن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، asghar212 گفته است :

سلام

چرا با پایین آمدن قیمت ارز قیمت قطعات پایین نمیاد بلکه بعضا بالا هم میره؟

الآن شما ببینید اکثرا دارن میزان واردات رو بهانه میکنن در حالی که به هیچ وجه کمبود قطعات وجود نداره و همیشه همه چیز هست از مغازه ها گرفته تا همین دیوار. والا همین دیوار دارن گرافیک های آن چنانی رو حتی تا 15 میلیون پایین تر از لیون و بقیه جاها میفرشن حضوری حتی مغازه هم دارن میتونید خودتون بعضا پیدا کنید. آخه مگه مردم چک نمیکنن قیمت دلاری رو قبل از خرید؟

حالا همش میگن کارت گرافیک با این که همونم کم نیست خدایی همشون دارن اما بازم بقیه قطعات رو نگاه کنید شما سی پی یو ها رو ببینید اونا رو چرا سایت ها دارن چند برابر میندازن به مردم؟ دلار 31 بود الان شده 21 هنوز که هنوزه هیچی تکون نخورده همین هفته بعضی چیزا گرون تر هم شده. آخه این چه کاریه؟ 

چرا سو استفاده باید بشه از مردمی که دارن توی سختی زندگی میکنن و بعضی ها واقعا نیاز دارن؟ چرا باید مردم مجبور بشن برن دست دوم بخرن که از 10 نفر فروشنده 7 نفرشون دارن جنس رو میندازن به خریدار؟

حلال بودن سود فقط از لحاظ دین و ایمانی نیست بلکه از لحاظ انسانی هم هست. اینکه شما سی پی یو 500 دلاری رو با دلار 22 تومن در میاد 11 تومن ولی با هر چقدر سود و تعرفه و چیز حساب کنی داری میدی 19 تومن نه فقط حلال نیست بلکه انسانیست نیست . این افراد باید مطمئن باشن که اثر این پول ها یک روز اگر در خودشون پدیدار نشه در خانوادشون پدیدار خواهد شد.

از دوستان خواهش میکنم نظرشون رو بگن و امیدوارم فروشندگان سود عادلانه و حلال رو در نظر بگیرن.

میشه به من بگی کدوم پایین امدن ؟

دلاری که ارزون میشه نه کسی میخره نه میفروشه فقط اسمش پایین امدنه

بعدم وقتی با قیمت بالا خریدن با قیمت کم نمیفروشن (اما اگه هزارتومن گرون شه سریع گرونش میکنن)

من خودم کلی وسیله گذاشتم واسه فروش دلار که امدن پایین همه میخاستن بز خری کنن

الان بعد چند روز کی ضرر کرد ؟ منی که نفروختم یا اونی که الان باید گرون تر بخره ؟

کلا توی این بازار وقتی جنس گرون خریده شده کسی ارزون نمیفروشه مگر ثابت بمونه طولانی مدت

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، esmaeel007 گفته است :

این سایت اسکمه عزیز من  توی توضیحات سایت نوشته دفتر توی تگزاس هست ولی زیپ کد( کد پستی ) مربوط به ایالت واشنگن دی.سی هست و روش پرداخت هم به صورت مستقیم سوییفت فقط قبول میکنن و یا کش اپ که تابلوعه اسکم هستش... 

قیمت مدل بالارده 3080 الان یه چیزی حدود 1500 دلاره 

ویرایش شده توسط Slasher
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اول از همه دلار شد ۲۳

داداش شما فک کنم خودت فروشنده ای اینقدر لجت گرفته ها :))

عزیزم تو بلیط دبی بگیر برو بخر بیا کمتر در میاد :)) لازم نکرده از کسی ۱۰تاشو بخری :))

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

داداش شما فک کنم خودت فروشنده ای اینقدر لجت گرفته ها :))

عزیزم تو بلیط دبی بگیر برو بخر بیا کمتر در میاد :)) لازم نکرده از کسی ۱۰تاشو بخری :))

فکر شما همیشه همینه با تمام دنیا جنگ داری

یه نگاه به پروفایلم بنداز میفهمی فروشنده نیستم

اگرم فروشنده بودم اصلا وقتو انرژیمو اینجا حروم نمیکردم مثل خیلی فروشنده های دیگه، چون اونقدر وضع دلالی خوب هست که اصلا کاری که شماها میکنید اینجا براشون مهم نیست تازه تاثیر مثبت هم میزاره رو کارشون

وقتی میتونن به فارمرها براحتی با قیمت بالا بفروشن چرا به مشتری هایی مثل من و شما اهمیت بدن

لجم از این میگیره که بخاطر سادگی یه عده وضع مملکت و بازار شده این

تو همون دبی هم خیلی کم و تکو توک میشه با قیمت مناسب پیدا کرد و خرید

چین که ارزونترین حالت ممکن در میاد بازهم به قیمت رسمیش نیست

یک خورده بزرگ فکر کنید

هرچیزو همونجور که هست نبینین

ویرایش شده توسط mitternacht
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

الان من میتونم از دبی وارد کنم گرافیک 

3060 حدودا 2500 الی 3000 درهم هستش با کمترین هزینه حمل و سود 15 درصدی

ولی خب برای من صرف نداره که بخوام بیارم

صرف نه از لحاظ سود بلکه از خواب پول و نداشتن فروش

اینجا هم همه معترضند که آخ چرا 3060 به قیمت دلاری به فروش نمیرسه

قیمتا پایین هم بیان اکثریت توانایی خرید ندارن حالا چه 500 دلار چه 1500 دلار

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

این سایت اسکمه عزیز من  توی توضیحات سایت نوشته دفتر توی تگزاس هست ولی زیپ کد( کد پستی ) مربوط به ایالت واشنگن دی.سی هست و روش پرداخت هم به صورت مستقیم سوییفت فقط قبول میکنن و یا کش اپ که تابلوعه اسکم هستش... 

قیمت مدل بالارده 3080 الان یه چیزی حدود 1500 دلاره 

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بنده نگفتم شما احمقی گفتم با پخش کردم اون متن به همه نشون میدیم که احمقیم

ولی الان مطمن شدم خیلی ساده هستین

این سایت هم گذاشتین اسکم و کلاه برداری هست

با کمی تحقیق و تفکر میشه فهمید اگر چنین فروشگاهی وجود داشت با این قیمت و موجودی بالای گرافیک مردم دنیا نمی رفتن از مایکروسنتر و امازون و ایبی و ... صف واستن تا بتونن کارت ۶۰۰دلاریو ۱۰۰۰ دلار بخرن

اصلا از اون سایتا بگذریم ، قیمت یه کارت گرافیک 3080 الان تو آمازون ، ۱۴۰۰ دلار مثلا ، درست ؟ 

با دلار ۲۵ تومنم حساب کنیم میشه ۳۵ میلیون  ، درسته ؟ حالا گمرک و اینا هم بگذریم ، بخدا ۶۳ میلیون نمیشه چرا نمیخواین بفهمین؟؟

در 2 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

الان من میتونم از دبی وارد کنم گرافیک 

3060 حدودا 2500 الی 3000 درهم هستش با کمترین هزینه حمل و سود 15 درصدی

ولی خب برای من صرف نداره که بخوام بیارم

صرف نه از لحاظ سود بلکه از خواب پول و نداشتن فروش

اینجا هم همه معترضند که آخ چرا 3060 به قیمت دلاری به فروش نمیرسه

قیمتا پایین هم بیان اکثریت توانایی خرید ندارن حالا چه 500 دلار چه 1500 دلار

داداش شما مارو راهنمایی کن ، من میارم برا هر کسی خواست ، هزار تومنم سود نمیخوام . حداقل دلال و واسطه نباشه 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، esmaeel007 گفته است :

با دلار ۲۵ تومنم حساب کنیم میشه ۳۵ میلیون  ، درسته ؟ حالا گمرک و اینا هم بگذریم ، بخدا ۶۳ میلیون نمیشه چرا نمیخواین بفهمین؟؟

من بالاتر همین رو گفتم که چرا 3060TI که از ایبی المان بخوای بخری میوفته 700-800 دلار گذاشتن 40 میلیون تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرونی گرافیک به خاطر قیمت اتریوم و ماینینگه پاور هم به همین دلیل و صد البته انحصار

حالا قیمتهای فضایی کاری ندارم ولی قیمتهای جهانی بالا رفته مثلا

خودم آبان پارسال بود یا آذر دقیق یادم نیست با دلار 12500 کارت 330 دلاری خریدم از لیون 5250 (1660ti عروس گیگا)

الان مدل ضعیفتر همون کارت توی آمازون 550 دلاره

داشتم آمازون چک میکردم واسه یه بنده خدا گرافیک بخریم هیچی پیدا نکردیم 4 صفحه اومدم جلو البته واسه ریگ میخواد !

باقی مسائل گرونی و ... همینه که هست 42 ساله بوده و خواهد بود تنها تو زمینه قطعات نیست همه مملکت اینجوریه

با ناله کردن چیزی درست نمیشه یا یه حرکت اساسی میخواد که هیچ کدوم ما بخارشو نداریم یا شل کنیم راحت تر بره بیاد !!!

Screenshot 2021-01-20 170816.jpg

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، esmaeel007 گفته است :

اصلا از اون سایتا بگذریم ، قیمت یه کارت گرافیک 3080 الان تو آمازون ، ۱۴۰۰ دلار مثلا ، درست ؟ 

عزیز تیپاکس ۳۰۰ کیلومتر مسیر رو یک قطعه ۱۰میلیون تومنی رو ۸۰هزار تومن هزینه ارسال میگیره

شما فکر میکنید هزینه ارسال از اون سر دنیا اون هم تو این اوضاع کرونا که افزایش هزینه بار داشته چقدر میشه

درضمن فکر مکنین گمرک چقدر هست؟

اینا به کنار در بهترین حالت از امریکا برسه به ایران بیش از ۱ ماه طول میکشه 

۱ ماه در بازار ایران میدونین یعنی چی؟ شما قبول میکنین سرمایه بسیار زیادتون ۱ ماه بخوابه؟

بخاطر همین سود زیادی روش حساب میشه تا خواب پولشون در بیاد

بنده نمیگم ۶۳م زیاد نیست اصلا هم قبول ندارم 

ولی وقتی طرف داره همچین پولی میده و میخره شما باشی میگی نه نخر ارزونتر بخر ازم؟

شما به خودت و من نگاه نکن خیلی ها این پول هارو پرداخت میکنن و اصلا به چیزی هم کاری ندارن که این افراد اصلا اینجا وجود ندارن که حرف منو شمارو بشنون

و در آخر همین ۳۰۸۰ که فرمودین در بازار با قیمت زیر ۴۰ تومان قابل خرید هست

من خودم قیمت گرفتم 

ولی تو سایت و پای تلفن قیمت پرت میدن وای اگر حضوری برین و بدونن که برای گیم و مصرف خودتون میخواین با قیمت زیر ۴۰ میدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل از جایی شروع شد که همه شدن کاسب 😑

• لایک 2
لینک به دیدگاه

حداقل دوستان با این تایپک  درد دل میکنید خودتون خالی میکنید خدا پدر صاحب این تایپیک بیامرزه

لینک به دیدگاه

از دوستان عزیز خواهش میکنم فقط در مورد قیمت کارت گرافیک صحبت نگنید در مورد بقیه قطعات هم بگید ببینید قیمت های رم و سی پی یو ها چقدر وحشتناک هست توی بازار اونها که دیگه کمبود ندارن 

لینک به دیدگاه

فکر خریدن گرافیک آکبند رو فعلا باید از سر بیرون کرد!

یکی دو سالی صبر کن مثل موج بیتکوین دفعه قبل ماینر ها یکدفعه کارت هاشون رو میریزن بازار مفت تمیزشو بخر بازی کن.

یادش بخیر اول همین امسال 580 خریدم 1.900 تازه فکر میکردم چقدر گرونه! الان میخوام ارتقا بدم نمیشه قید خرید و هرگونه آپگریدی رو فعلا زدم بریم پی زندگیمون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M4ST3R گفته است :

فکر خریدن گرافیک آکبند رو فعلا باید از سر بیرون کرد!

یکی دو سالی صبر کن مثل موج بیتکوین دفعه قبل ماینر ها یکدفعه کارت هاشون رو میریزن بازار مفت تمیزشو بخر بازی کن.

یادش بخیر اول همین امسال 580 خریدم 1.900 تازه فکر میکردم چقدر گرونه! الان میخوام ارتقا بدم نمیشه قید خرید و هرگونه آپگریدی رو فعلا زدم بریم پی زندگیمون

خرید کارت گرافیک ماین شده رو به هیچ وجه توی برنامه قرار ندید دوست عزیز حتی اگه قیمتش وسوسه کننده باشه. بعد از یک هفته میبینید دارید فوتبال بازی میکنید خطوط اطراف زمین دارن رژه میرن باید ریست کنید . 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

فعلا بهتره هر کسی هر چی سخت افزار داره (ضعیف یا قوی، قدیمی یا جدید) سفت و محکم بچسبه. اونیم که نیاز واجب به خرید داره سعی کنه اقتصادی ترین مورد رو خریداری کنه یا کارکرده بخره که این قیمتای فضایی در اثر نبود تقاضا بریزه.

یادش بخیر این strix 1070 oc رو خریدم 3 تومن ...

شاید اوضاع درست بود مثل قبل تا الان چند باری عوضش کرده بودم اما واقعا توی این شرایط بهترین کار اینه که از همین استفاده کرد.

اما نیاز به اتحاد داریم همگی به شدت...

به امید اتحاد بیشتر

ویرایش شده توسط xXxHO3EiNxXx
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...