رفتن به مطلب

کولر میخوام!

Dj_aghamajid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

دوستان من یه کولر سی پی یو میخوام.

سالم با خمیر ، قیمتش با هزینه پشت سفارشی یا پیشتازش کلا بشه 30-40.

کم صدا و سبک و قدرت مناسب.

به پایه های Am2+ AM3 و 1155 هم بخوره.

حداکثر ارتفاعش 165 میلی متر باشه.

هر کی داره پیشنهاد بده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام مجید جان نتونستی تویسر رو تهیه کنی؟

من که کولر دست دوم رو جالب تجربه نکردم.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تویستر که نشد.

بدونه دیگه رفتیم پایه معامله اونم کنسل شد.

گفتم بیام ببینم دوستان گل لیونی چی دارن، بخرم بره پی کارش.

راستی چی گفتی؟ کولر دست 2 میگی خوب نیست؟

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

سلام

میگم آقا مجید عنوان تاپیک خیلی جالبه ( کولر میخوام )

منم میخوام :lol: پنکه هم قبوله :p

ولی جدی . بعد از خرید آقا مجید منم یه دونه نیازمندم . ( به من بخبخ کمک کنید ) :sigh:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابک جان تاپیک قابل شما رو نداره. ماله شما.

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی یدونه آیس بلید نو داره من اونو پیشنهاد میدم.من قبل از عید نوشو گرفتم 64 تومان شما هم حدود 60 بخری کولر خیلی جالبیه فقط از اول دوتا فن بنداز روش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشناسمش.

تو هات و پ تی(منفور)

آقا اصلا بیخیال دست 2.

من یه سوال دارم:

کولر نو واسه سی پی یو 955 و اور تا 4 چی خوبه. واسه کار 24 ساعته و بعضا 3 ساعت رو لود 100%

قیمت پایین. کم صدا

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم:

کولر نو واسه سی پی یو 955 و اور تا 4 چی خوبه. واسه کار 24 ساعته و بعضا 3 ساعت رو لود 100%

قیمت پایین. کم صدا

نظر من برای 955، اول این: Cooler Master Hyper 612 PWM

بعدا این: Cooler Master Hyper 212 EVO

ولی برای اوور تا 4 در هر دو صورت باید از 2 فن استفاده کنی، یعنی 20 چوب دیگه اضافه کن برای فن اضافه به هر کدوم.

راستی گفتی قیمت پایین؟؟؟ برای اوور 955 تا 4؟؟ کم صدا؟؟ اینا باهم جور در میاد؟؟؟ ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت تا 80 تومن.

کم صدا.

حالا جور در میاد؟

لینک به دیدگاه

قیمت تا 80 تومن.

کم صدا.

حالا جور در میاد؟

با این مدل خیلی خیلی خوب جور در میاد

http://lioncomputer.ir/product/223/Thermalright%20HR-02%20Macho/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اونوقت کیس شما چی هست ؟؟؟

تا ببینیم چه کولری توش جا میشه

تا دوستان بتونن راهنمایی دقیق تری بدن

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست عزیز.

کیس مگنوم2 هست. تو پست اول نوشتم تا 165 میلیمتر. البته تا 170 هم ظاهرا جا داره.

فعلا ماچو رو انتخاب کردم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مجید جان خوبی عزیز هر چی فک کردم دیدم این چیزایی که گفتی یکم پیدا کردن کولر رو سخت میکنه داداش....

اگر خواستی کار کرده بگیری مال آقا سپهر کولر تضمین شده ای هست cooler master v8 لپ شده و یه فن قدرتمند هم روش گذاشنه کاربر sepehr lp

اگر هم آک میخوای کولری که دوستمون بالاتر پیشنهاد دادند عالیه thermalright macho

لینک به دیدگاه

سلام

مجید جان برای پردازنده های AMD X4 کولر بالای 50 تومن هزینه اضافی هستش ، من خودم مدتی با بوفالو 100 رو کلاک 3.8 بصورت 24/7 کار میکردم و نهایت دما هم بالاتر از 50 درجه نمیرفت .

یکم سر کیسه رو شل کن تا تویستر رو برات بفرستم ^_^

لینک به دیدگاه

سلام

آقا مجید گل به نظرم یه تحقیقی درباره این کولر بکن بد نیست thermalright macho

من مقایسه هاشو تو نت با کولرهای شاخ دیدم زیاد تفاوت نداره . به نظرم واقعا با ارزش هستش با قیمتی که داره

شما بخر اگه ناراضی بودی 20 درصد کم کن خودم ازت برمیدارم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا سریعتر این ماچ :excl:رو بگیر که کار داریم

میخوام ببینم جا میشه توی مگنوم 2 یا نه

لینک به دیدگاه

سلام

آقا مجید گل به نظرم یه تحقیقی درباره این کولر بکن بد نیست thermalright macho

من مقایسه هاشو تو نت با کولرهای شاخ دیدم زیاد تفاوت نداره . به نظرم واقعا با ارزش هستش با قیمتی که داره

شما بخر اگه ناراضی بودی 20 درصد کم کن خودم ازت برمیدارم :D

بابک جان تا من بغل گوش مجید هستم که به کسی چیزی نمیرسه :D پول بار هم ندارم :D

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه صاحب تاپیک

دوستان تا بحث کولر و از این چیز ها داغه :D میشه یه فن به من معرفی کنید

واسه کارت گرافیک 9800 gt میخوام حداکثر هم 30 پولش باشه اخه فن خودش زیاد سرو صدا میکنه موقعی که ازش کار میکشم

:mellow:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

post-7048-0-78972100-1338409732_thumb.jpg

بابا بیخیال فنهای 20 تومانی.من الان سه تا از این بستم رو کیسم دونه ای 3500 تومان خریدم.البته اول تست کردم بعد خریدم.در دور 1300 دوری که رو کارتنش نوشته نزدیک به 50 CFM پرتاب باد داره ولی بصورت معمول روی 1450تا 1600 میچرخند.سه پین هم هست ولی عملکردش واقعا عالی هست تو اون دور اصلا صداش در نمیاد فکر کنم یه 65 CFM هم پرتاب باد داشته باشند توی 1600 دور.فن هم میتونی هایپر 212 ایوو بگیری حدود 72 هست.ماچو 80 که با دوفن عملکردش خیلی عالیه.برای 4 گیگاهرتز حتما 1.5ولتاژ میخوای(بیشتر هست که کمتر نیست)به مین بردت هم بستگی داره.من با کولری که تو امضام هست و دمای اتاق 32 درجه روی 1.5 ولت دما از 50 عبور نمیکنه

لینک به دیدگاه

بابا بیخیال فنهای 20 تومانی.من الان سه تا از این بستم رو کیسم دونه ای 3500 تومان خریدم.البته اول تست کردم بعد خریدم.در دور 1300 دوری که رو کارتنش نوشته نزدیک به 50 CFM پرتاب باد داره ولی بصورت معمول روی 1450تا 1600 میچرخند.سه پین هم هست ولی عملکردش واقعا عالی هست تو اون دور اصلا صداش در نمیاد فکر کنم یه 65 CFM هم پرتاب باد داشته باشند توی 1600 دور.فن هم میتونی هایپر 212 ایوو بگیری حدود 72 هست.ماچو 80 که با دوفن عملکردش خیلی عالیه.برای 4 گیگاهرتز حتما 1.5ولتاژ میخوای(بیشتر هست که کمتر نیست)به مین بردت هم بستگی داره.من با کولری که تو امضام هست و دمای اتاق 32 درجه روی 1.5 ولت دما از 50 عبور نمیکنه

معین جان اون کولر شما هنر کار دسته برادر؛ تیون آپ شدست، قابل قیاس با چیزایی که پشت شیشه میفروشن نیست.

راستی یه آموزش برای لپ کردن بزار خود CPU رو هم لپ کنیم؛ بالاخره یا خرابش میکنیم خیالمون راحت میشه یا یه رکوردی چیزی میزنیم تو در و همسایه یه اسم و رسمی به هم میزنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من لپ کردن سطح پردازنده رو اصلا نمیپسندم.چون تا حد زیادی سطح IHS خودش صاف هست و نیازی به این کار نداره.شاید یکی دو درجه تاثیر بذاره که بعدا در فروش پردازنده با مشکل مواجه میشی.ولی لپ کردن کولر واقعا جواب میده.تازه کولر من خیلی روبراه نیست.ولی تصمیماتی براش دارم در آینده.

واقعا لپ کردن فن اینتل برای 1155 و تعویض خمیر خوب بجای خمیر اورجینال 1 سال کارکرده تا 7-8 درجه کاهش دما داشتم که خودش میشه یه کولر 30 هزار تومانی!

لینک به دیدگاه

بابک جان تا من بغل گوش مجید هستم که به کسی چیزی نمیرسه :D پول بار هم ندارم :D

اگه گذاشتی یه لقمه نون و باد خنک از گلومون پایین بره :D من آخرش از دست تو حامد جان هاراگیری میکنم at%20wits%20end.gif . اول سعی میکنم با زبون خوش باهات کنار بیام اگر نشد باید ببخشی دیگه راهی جز التماس کردن واسم نمیمونه rolling%20on%20the%20floor.gif .

بدبختانه نتونستم کسی رو پیدا کنم که تجربه استفاده از این کولر رو داشته باشه . به نظرم کولر خوبی هستش ولی فقط رو حساب تحقیق تو نت این حرفو میزنم . بزار آقا مجید بگیرن ما هم از تجربه ایشون استفاده میکنیم ;)

لینک به دیدگاه

من لپ کردن سطح پردازنده رو اصلا نمیپسندم.چون تا حد زیادی سطح IHS خودش صاف هست و نیازی به این کار نداره.شاید یکی دو درجه تاثیر بذاره که بعدا در فروش پردازنده با مشکل مواجه میشی.ولی لپ کردن کولر واقعا جواب میده.تازه کولر من خیلی روبراه نیست.ولی تصمیماتی براش دارم در آینده.

واقعا لپ کردن فن اینتل برای 1155 و تعویض خمیر خوب بجای خمیر اورجینال 1 سال کارکرده تا 7-8 درجه کاهش دما داشتم که خودش میشه یه کولر 30 هزار تومانی!

من سیستم دومم Core 2 Due رو فروختم که بتونم مهاجرت کنم به سوکت 1155، منتها برنامه هام خوب پیش نرفت (مثل همیشه)، نتونستم پول جور کنم، از فروش گرافیکم صرف نظر کردم. الانم با اینکه مادربرد و رم رو تهیه کردم ولی زورم به CPU نرسید، احتمالا خیلی جون بکنم بتونم شاید یه ماه دیگه Core i3-2100 بگیرم، که اونم به کولر خاصی نیاز نداره. ولی شاید لپ کردن رو با کولر اون تست کردم ببینم چه جوابی میده.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...