رفتن به مطلب

کولر میخوام!

Dj_aghamajid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابک جان شما تو منطقه خشک تشریف داری عزیز :D اگر ماها که تو رطوبت خالص هستیم همچین چیزی بذاریم ، تا معزاستخوانمون می پکه . آب و هوا هم تو انتخاب کولر تاثیر داره دیگه . شما نادیده میگیری :D به منفی بدم حال بیای ؟ :D ;) =))

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

بابک جان شما تو منطقه خشک تشریف داری عزیز :D اگر ماها که تو رطوبت خالص هستیم همچین چیزی بذاریم ، تا معزاستخوانمون می پکه . آب و هوا هم تو انتخاب کولر تاثیر داره دیگه . شما نادیده میگیری :D به منفی بدم حال بیای ؟ :D ;) =))

حامد جان من نمیدونم چرا از وقتی با شما آشنا شدم موهام کم پشت شده at%20wits%20end.gifat%20wits%20end.gif

خوب یادم رفت تو قسمت معایب این کولر فوق العاده مطرحش کنم که شما زحمت کشیدید :p

خداییش اینو دیگه بهش میگن یه لقمه نون و باد خنک آقا ما که راضی هستیم . خدا هم راضی باشه

میخوام یه امتحان بکنم ببینم اگه مستقیم به سمت سیستم بزنه دما به چه درجه ای میرسه . فکر کنم زیر 30 بیاد که اگه اینجوری بشه بعدش اینجوری میشه :party: big%20bug.gif :clapping: میگم یه کمی جنبه هم که نداریم B)

لینک به دیدگاه

post-7866-0-84802500-1338569621_thumb.jpg

کولر رو زیاد کردم و هر 3 فن جلوی کیس آنتک رو تا ته زیاد کردم این نتیجش شد با فن استوک ;) به نظرم تو دمای امروز که واقعا گرمه بد نباشه . فقط تو فول لود بازم به 70 درجه رسید :unsure:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...