رفتن به مطلب

Gtx 1650s ph یا gtx 1650 gigabyte

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان  در تایپک قبلی من به کمک دوستان لیونی مادربرد مورد نظرم رو سفارش دادم بیاد   بنده کارت گرافیک ندارم و دارم از آنبرد i5 8400 استفاده میکنم   بودجم بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ برا خرید گرافیک آکبند هست   خودم ph gtx 1650 super رو مد نظر دارم   ولی در این وسط یه gtx 1650 gigabyte هم هست که سوپر نیست و معمولی هست   از آنجایی که میگن دمای ph ها بالاست و کاربرد بنده هم حدودا ۳۰ درصد وب گردی و فیلم دیدن و ... و ۷۰ درصد هم گیم هست کدام مورد رو پیشنهاد میدید؟ دمای ph تا چند میره؟   محدوده بودجه که گفتم ثابته و حتی نمیتونم یک گرون هم بیشتر بذارم  چون هم مانیتور دوم خریدم و هم مادربرد خریدم     ممنون میشم دوستان نظرشون رو بیان کنند

لینک به دیدگاه

مدل دقیق رو بگید ولی تا جایی که میدونم مدل سوپر بهتر هست خصوصا توی گیم

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

Gtx 1650s انتخاب بهتری برا گیم میباشد   ولی مدلی که مد نظر دارید (ph) در گیم های سنگین دما به ۸۰ درجه خواهد رسید

لینک به دیدگاه

کیسم گرین Z2 hero plus هست و قرار هست فن هاش رو با gf 120 rgb تعویض کنم   دمای ph تا چند میره؟   و اینکه ph gtx 1650 super بهتره یا gigabyte gtx 1650  ؟؟؟؟ از همه بابت؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hadi MP گفته است :

فن های اصلی Z2 خوبه، نیازی نیست هزینه کنید (البته به نظر بنده، شاید شما دلیل خاصی برای تعویض داشته باشین!) دمای PH تا 86 میرسه. شما کولینگ رو حذف کنی سوپر از همه لحاظ بهتر از مدل قدیمی 1650 معمولیه! کیستون خوبه فکر کنم یدونه GF120 در ورودی هوای کیس قسمت بالا نصب کنید دما متعادل باشه.

۸۶ درجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پدر گرافیک در میاد    فک کنم باید بیخیالش بشم همون گیگابایت دو فن رو خریداری کنم    من یه کارتی میخوام که دماش دیگه حداکثر ۷۰ درجه باشه

لینک به دیدگاه

دمای 80 هم زیاد دمای بدی نیست  خود من gtx 960 توربو تک فن ایسوس دارم  یه عکس از دماش آپلود میکنم برات

1894003403_Screenshot(194).thumb.png.465254db20dd4043a4112f67018ea914.png

داداش به نظر من فعلا چیزی بر ندار با همون آنبرد کار کن  چند ماه صبر کن  توی این چند ماه بودجه ات رو افزایش بده بعد چند ماه یه rog strix بردار یه عمر برات کار کنه  شما که به دما حساسی  rog strix بردار  هم زیباست  هم  کیفیتش بالاست   هم کولینگ خوبی داره     هم دو فن هست    و...

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

سلام دوستان  در تایپک قبلی من به کمک دوستان لیونی مادربرد مورد نظرم رو سفارش دادم بیاد   بنده کارت گرافیک ندارم و دارم از آنبرد i5 8400 استفاده میکنم   بودجم بین ۶۵۰۰ تا ۷۰۰۰ برا خرید گرافیک آکبند هست   خودم ph gtx 1650 super رو مد نظر دارم   ولی در این وسط یه gtx 1650 gigabyte هم هست که سوپر نیست و معمولی هست   از آنجایی که میگن دمای ph ها بالاست و کاربرد بنده هم حدودا ۳۰ درصد وب گردی و فیلم دیدن و ... و ۷۰ درصد هم گیم هست کدام مورد رو پیشنهاد میدید؟ دمای ph تا چند میره؟   محدوده بودجه که گفتم ثابته و حتی نمیتونم یک گرون هم بیشتر بذارم  چون هم مانیتور دوم خریدم و هم مادربرد خریدم     ممنون میشم دوستان نظرشون رو بیان کنند

سلام هیچ مشکلی نداره کارت  1650s ph رو تهییه کنید کارت کم مصرف و خنکی هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

سوپر قطعاً بهتر از مدل معمولیه،ولی PH خنک کنندگی خوبی نداره. مدل کیس چیه؟! X3 گرین کلاه بردار قابلیت نصب فن مستقیم روبروی گرافیک داره! میشه با یک فن 140 کولینگ کارت رو بهتر کرد.

من این کارت رو دارم (1650s ph) نصب فن کنارش تقریبا هیچ تاثیری روی دمای کارت نداره چون مشکل اصلی هیت سینک کارت هست که نمیتونه دمارو به سرعت منتقل کنه

در 3 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است :

کیسم گرین Z2 hero plus هست و قرار هست فن هاش رو با gf 120 rgb تعویض کنم   دمای ph تا چند میره؟   و اینکه ph gtx 1650 super بهتره یا gigabyte gtx 1650  ؟؟؟؟ از همه بابت؟

به نظرم به جای تعویض فن٬ بودجه فن رو بذارید روی گرافیک٬ حداقل 1650 Super TUF بگیرید کولینکش بهتره بودجه اگه قابل افزایش باشه مدل‌های خنکتری هم میشه گرفت
این کارت الان که زمستونه و هوا خنک هست برای من دما توی لود به 77 درجه میرسه

لینک به دیدگاه

توصیه من اینه که نه سراغ TUF برید و نه سراغ PH

اگر میتونید، یه مقداری بذارید رو بودجه و سری سوپر رو از گیگابایت بخرید (نسبته به سری استریکس ایسوس ارزونتر هم هست)

ولی اگر واقعا بودجتون نمیرسه، همون 1650 معمولی گیگابایت رو بگیرید. بهتر اینه که یه کارتی بگیرید که بعدا بتونید بدون نیاز به عوض کردن خمیر و فن و یا حتی خودش ازش استفاده کنید

لینک به دیدگاه

من واقعا گیج شدم    یک دوست میگه همونو بردار    یک دوست میگه صبر کن rog strix بردار   یک دوست میگه tuf بردار   و یک دوست دیگر هم میگه گیگابایت بردار    من الان چکار کنم آخه؟

لینک به دیدگاه

http://www.aviny.com/quran/estekhareh/index.aspx

اینم لینک استخاره 😅😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...