رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد خنک کننده مایع پردازنده کولر مستر MasterLiquid 240

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان عزیز و خسته نباشید به همه دوستان انشالله حالتون خوب و سالم وشاد باشید

بنده حقیر یک عدد خنک کننده مایع پردازنده کولر مستر MasterLiquid 240 دارم و روی کیس نصب کردم بعد از حدودا 10 دقیقه صدا غر غر میده و بعد دیگه ساکت میشه خیلی جاها پرس وجو کردم گفتند روشن شدن اولیه به خاطر خارج شدن هوا از واترکولینگ هست بنده از این دستگاه چیز خاصی نمیدونم والان یک سال میشه خریداری کردم و تا الان خدا شکر مشکلی نداشته و دمای CPU  هم پایین نگه داشته سوالاتی داشتم اگر دوستان و کسانی که تجربه دارند بنده راهنمایی کنند تشکر فراوان میکنم.

1- چه موقع باید آب داخل واتر کولینگ عوض شود؟

2- آب واتر کولینگ باید از چه نوع آبی باشد و با چه موادی ترکیب شود ممنون میشم لینک هم ذکر کنید؟

3- صدای غر غر از فن نیست بررسی شده چون کیس بنده دیپ کول DUKASE Black V3  هست و رادیاتور بالای کیس نصب میشود و فاصله دارد این صدا قابل رفع هست یا خیر؟

4- طریقه خالی و اضافه کردن آب به واتر کولینگ اگر فیلم آموزشی هم باشید ممنون میشم لینک داده شود تشکر؟

لینک واتر کولینگ

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/water-&-liquid-cooling/cooler-master-masterliquid-240-cpu-cooler-3.html

لینک کیس 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/deepcool/deepcool-dukase-black-v3-case.html

لینک به دیدگاه

سلام

یک سال که چیز خاصی برای واترکول نیست که بخوای آب داخلش رو عوض یا اضافه کنی

واسه من 7 سال کار کرد بعد تازه بهش آب اضافه کردم و سرویس کردم

کولر مستر جایی رو داره که آب رو خالی کنی؟

لینک به دیدگاه

ممنون از شما بزرگوار یعنی بنده تا 7 سال هیچ مشکلی برای عوض کردن آب داخلش ندارم؟نه جایی نداره- یک سری دستگاه هوا گیر دیدم ولی اندازه خود واتر کولینگ قیمتش هست.

واتر کولینگ عین همین که داخل سایت لینکش گذاشتم هست و هیچ چیز دیگری نداره منظور شما بزرگوار از جایی قسمتی از واتر کولینگ هست چون بنده دور تا دور نگاه کردم بسته هست.

ممنون میشم بقیه سوالات هم جواب بدید اگر جواب میدونید تشکر از راهنمایی شما بزرگوار

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، tranesfc18 گفته است :

با سلام دوستان عزیز و خسته نباشید به همه دوستان انشالله حالتون خوب و سالم وشاد باشید

بنده حقیر یک عدد خنک کننده مایع پردازنده کولر مستر MasterLiquid 240 دارم و روی کیس نصب کردم بعد از حدودا 10 دقیقه صدا غر غر میده و بعد دیگه ساکت میشه خیلی جاها پرس وجو کردم گفتند روشن شدن اولیه به خاطر خارج شدن هوا از واترکولینگ هست بنده از این دستگاه چیز خاصی نمیدونم والان یک سال میشه خریداری کردم و تا الان خدا شکر مشکلی نداشته و دمای CPU  هم پایین نگه داشته سوالاتی داشتم اگر دوستان و کسانی که تجربه دارند بنده راهنمایی کنند تشکر فراوان میکنم.

1- چه موقع باید آب داخل واتر کولینگ عوض شود؟

2- آب واتر کولینگ باید از چه نوع آبی باشد و با چه موادی ترکیب شود ممنون میشم لینک هم ذکر کنید؟

3- صدای غر غر از فن نیست بررسی شده چون کیس بنده دیپ کول DUKASE Black V3  هست و رادیاتور بالای کیس نصب میشود و فاصله دارد این صدا قابل رفع هست یا خیر؟

4- طریقه خالی و اضافه کردن آب به واتر کولینگ اگر فیلم آموزشی هم باشید ممنون میشم لینک داده شود تشکر؟

لینک واتر کولینگ

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-peripherals/fans-and-heatsinks-and-coolers/water-&-liquid-cooling/cooler-master-masterliquid-240-cpu-cooler-3.html

لینک کیس 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/computer-case/deepcool/deepcool-dukase-black-v3-case.html

صدای قرقر تو این مدل رو خیلیا تو این انجمن+ خود من داشتن و دلیلش وجود هوا تو سیستمه

ممکنه اگه رادیاتور رو بالاتر از پمپ بذارید رفع شه ولی اساسا هوای توش زیاد باشه پشت بوم هم بذارید تغییری نمی‌کنه :دی

به امتحانش می‌ارزه

مایعش هم نیازی نیست عوض کنید

ویرایش شده توسط MasoudK96
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...